Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Gość gość lalka
Marcia a z jakiej wagi startowalas? I ile jesz kcal? To na stronie vitalii sie zamawia? Dzieki za kazde info. Jestem bardzo zmotywowana. Bede walczyc o lepsze cialko z calej sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważyłam 60 -60,5 kg i owszem na vitalii wypisujesz sobie co lubisz jeść jakie produkty, ile posiłków dziennie i tworzą ci dietę na cały tydzień i godziny o ktorych mozna jesc co tydzien sie wazysz ja za 3 mc wraz z cwiczeniami zaplacilam 169 zł ale uwazam ze bez viatli tez da rade, bo rok temu tez sie odchudzałam ale na dukanie i szybko zrzucilam potem przytylam bo mam prace siedzaca i duzo pracuje jeszcze w domu, uwazam ze najwazniejsze to wprowadzic cwiczenia teraz chudne powoli ale zdrowo nie chodze głodna i widac juz zarys miesni na brzuszku moj chlopak sie smieje ze powinnam teraz na nozki cwiczyc bo brzuszek jest juz ładny :D Ale miesiac mam vitalie i 3,5 kg zrzucilam teraz po swietach trzeba oczyscic organizm i dalej dietowac i cwiczyc a jem 1000 kcl jesli przekraczam to tylko w weekend bo tak jak mowie nie chce popasc tez w przesade wiec jak ide ze znajomymi na kolacje czy drinka to nie patrze w restauracji jak inni jedza i pija tylko tez sobie coś wszamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam jeszcze, że pracuje od 8 do 16, wstaje o 6.30 w domu nie jem bo nie mam czasu przyjezdzam do pracy i jem 8.30 sniadanie prawie codziennie pieczywo pełnoziarniste, drugie sniadanie o 12 zawsze jogurt z czyms i o 15 obiad tu juz roznie czasami makarno pełnoziarnisty, czasami owsianka, czasami sałatka również wracam to jestem w domu tak 16.30 i o 17 robie trening potem sie umyje i o 19 jem serek jogurt jajko cos takiego i duzo pij***ardzo duzo wody!! chodze spac okolo 23 -24 wiec jest zachowane te 3 godziny nie jedzenia przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Marcia tez chcialam wziasc ta diete za 169 na 3msce i wyszlo mi ze jakas smacznie dopasowana i fat free i grupy wsparcia+cwiczenia. Tez masz taka? jeszcze nie wybralam formy platnosci. I moze dlatego nie mam podanych godz i produktow. Nie wiem czy dobrze zamowilam.? Wiem ze bez vitalii sie da ale chcialam miec wieksza motywacje. Noi widze ze dziala u Cb. To super. Ja tez wole wolniej ale bez jojo. Tez siedze w pracy 8 godz. Napisz czy tez masz tska diete. Boje sie zebym zle nie zamowila bo to troche kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też mam smacznie dopasowaną, to dopiero jak wykupisz to przychodzi ci email i wtedy masz taką ala ankiete w ktore podajesz ile chcesz jesc posilkow dziennie, ile czasu masz na ich zrobienie, czy masz mozliwosc podgrzania czy na zimno itd... po 2 dniach chyba dostajesz diete gotowa z rozpiską wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia08, a jak fitness vitalii się sprawuje?? ćwiczysz z nimi? Ja się też zastanawiam nad dietą. Chciałabym zacząć zdrowo się odżywiać, ta Vitalia brzmi jak dobry pomysł. Taki racjonalny plan odżywiania, który mnie czegoś nauczy o jedzeni, a nie żadna tam dietka cud, po której utyję więcej niż chciałam zrzucić na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze, że nie ćwicze z vitalią ale tylko dlatego że poprostu bardzo lubie treningi z chodakowską ale myśle że są też ciekawe na początku były delikatne ale co tydzień zwiększa się ich obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Marcia ja zamowie ta diete jutro. Zaplace przelewem. Dlugo sie czeka na diete? A moglabys tak przykladowo napisac jeden jadlospis z calego dnia bo ja chyba bym zaczela od jutra . Nie chce juz czekac bo tylko tyc bede. A lato tuz tuz. Marcia a powiedz jeszcze po zrzuceniu tych 3.5kg widzisz roznice? Ubrania masz luzniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
widzisz lalka bo każda motywacja jest dobra... jak,nie masz wystarczająco zaparcja w sobie to lepiej zapłacić za dietę bo później to jednak szkoda nie skorzystać ;) a jak będziesz przestrzegać jak marcia w 1 tyg w 100% to i efekty będziesz miała lepsze ;P u mnie dziiś 1śn: owsianka z gorzką czekoladą, 2śn: pół grejfruta, pomarańcza, kiwi. Obiad pierogi z mięsem ( od 2 dni za mną chodzą więc muszę zrobić bo się nie odczepią). Kolacja serek wiejski z papryką, porem i selerem naciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Witaj mine!! Zastanawiam sie nad ta dieta z vitalii. Jeszcze zobacze. Tak myslalam ze moze sprobuje jakos sama ukladac ten jadlospis 1000kcal. Boje sie bo nie umiem liczyc kcal dlatego prosilam Ciebie zebys pisala co jesz. A Ty chleba przez 3 mse wogole nie jadlas? Sluchaj wymyslilam ze bede jesc o 9, 12.30,16 i 19. Czy na sniadania to najlepiej te owsianki jesc? I czy jedzac 1000kcal i cwiczac codzinnie z Chodakowska plus skakanka tak zeby 1godz byla treningu dam rade przez msc te 5kg zrzucic? Jak myslisz? A od nastepnego msca dolaczylabym orbitreka. Teraz ocen moj jadlospis na jutro: 9- 1 kromka zytniego chleba z pasta z makreli 12- pol grejfruta,kiwi 16- ryba pieczona w folii z surowka z kapusty kiszonej 19- serek wiejski lekki z rzodkiewka,szczypiorkiem,selerem naciowym. Bede Ci wdzieczna za kazda rade. Chce od jure zaczac bo jyz patrzec nie moge na siebie. A jakis ryz czy kasze do obiadu jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Dieta 1000 to bardzo mało kalorii wręcz zakazują na niej ćwiczyć... ja muszę bo mam skórę porościąganą po ciążach i muszę tłuszcz mięśniami zastępować. Myślę że na samym ograniczeniu schudniesz marcia też jak zaczynała vitalię bez odstępstw to leciało po 1kg tygodniowo więc ważne żeby się w kcal mieścić. Ja na śn jem węglowodany bo później ich unikam możesz oczywiście tu zamienić na chleb razowy jak najbardziej ja go poprostu unikam bo dla mnie tak jakoś łatwiej ;) z kanapkami nigdy nie wiedziałam kiedy dość. Jeśli masz tel z androidem to ściągnij aplikację która to zliczy za ciebie, jeśli nie to korzystaj ze str ileważy.pl. Ja na skakance to robię rozgrzewkę 5min podskakiwania, pajaców itp i 5min skakanka, później są 2 takie rozgrzewki jeszcze przed seriami too tam już wplatam skakankę w te 5min tzn pajace i podskoki 3,5min i skakanka 1,5min. Najważniejsze to żeby pot się lał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Mine a ten moj jadlospis jest dobry na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
lalka jadłospis ok bylebyś te kalorie wykorzystała... bo 1kromka żytniego to 67kcal, pasta z makreli 1łyżka stołowa 31, pół grejfrufa 63, kiwi 46, ryba z foli to 126kcal na 100g, kiszona 19, noci serek wiejski 194- 200g, seler 1łodyga duża 17kcal, rzodkiewka i szczypior to 10kcal. Pod względem składu jest ok więc ustal ilość żeby się do 1000 jak najbardziej zbliżyć.Nie wiem ile tej pasty z makreli zamierzasz zjeść ale ja bym na śn dodała jesze 1kromkę tak żeby 1śn było faktycznie węglowodanowe i dałoo kopa na początek dnia ;) dobrze źebyś sobie też ustaliła ile który posiłek ma mieć kcal tak żeby to były stałe wartości to wtedy organizm się przyzwyczaił. Bo tu teź 2śn tylko 110kcal więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis poległam, wstałam rano z bólem gardła i wlasnie wrocilam od lekarza angina klade sie do lozka ;/ wiec pewnie kilka dni ćwiczen z bani ;/ Przykładowa dieta z vitali : śniadanie: 2 kromki pieczywa pełnoziarnistego z masłem czosnkowym, pomidorem i szczypiorkiem 2 śniadanie: jogurt naturalny 3 łyżki muslki 2 krople miodu obiad: surówka (pomidor, ogórek, oliwki, szczypiorek, oliwa z oliwek, przyprawy) kolacja: mozzarela z pomidorem i bazylią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia ja też na gardło cierpię wczoraj to ledwo przełykałam dosłownie jakbym jeża połknęła też się obawiałam anginy kiedyś często na nią chorowalam... ale wczoraj herbata z imbirem i cytryną ( imbir po wypiciu zjadałam) płukanki z herbatki rumiankowej do tego cholinex, hallsy czarne i dziś jakoś lepiej.. ropy nie ma więc pewnie przejdzie. Przymierzam się do ćwiczeń bo 2dni przerwy było i wystarczy ;) zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Dzieki dzirwczyny za pomoc!! Tak zrobie zjem na sniad 2 kromki chleba i doloze jakis owoc moze o.5 banana do drugiego sniad. Dziewczyny a co z ryzem lub kasza? Jecie je czy nie? Podpowiedzcie mi. Moge Was prosic o codzienne moje sprawdzanie jadlospisu przez Was poki sie nie wkrece pozadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
lalka sama musisz się wyczuć i gotować tak jak tobie smakuje...ja np nie jjem ryżu (chyba że w gołąbkach) mi się on bardziej kojarzy z posiłkami na masę ( bracia jak budują masę to wsuwają ryż z tuńczykiem ;) ) a kasza ok ale na śniadanie zamiast owsianki. Mi się włączyła jakaś rozdzielna bo mieszania białka z węglami wolę unikać a jeśli na obiad to zamiast mięsa. Ja do tego wszystkiego podchodzę kalorycznie po co mam się próbować zapchać garstką kaszy czy ryżu jak mogę zjeść mięsko z górą surówki. U mnie zasada jest prosta 1śn węgle bo trzeba dać sobie kopa z rana, 2śn owoce ( witaminy + cukry) żeby unikać napadów na słodycze obiad i kolacja bardziej białkowo bo i sycąco i zdrowo ;) Trening zaliczony choć trochę na odczepnego ale ważne że wogóle tyłek ruszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mine no ja niestety mam rope i to dużo ;/ własnie spałam wstałam ale chyba dalej pójdę spać bo gorączkę mam albo może do apteki po wiecej leków ledwo przełykam śline ;/ eh szkoda gadać myślałam że popracuje w domu ale głowa sama mi opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
bierz antybiotyk i się wygrzewaj ja kiedyś na anginę to min 1 w roku zapadałam aż trafiłam na zgreda na emeryturze który wypisał jakiś inny niż zwykle antybiotyk i ropa zeszła ale gardło bolało to skierował mnie na wymaz i do laryngologa. Z wymazu nic nie wyszło i laryngolog powiedział że albo czekamy aż się coś rozwinie bądź cofnie albo antybiotyk mi da. A że byłam przed chrzcinami córki to wybrałam antybiotyk z tym że zaznaczyłam że zawsze duomox brałam i pomagał a tamten emeryt coś innego mi wcisną. I laryngolog zaproponował augumentin boo szersze spectrum działania i doo ssania chlorhinaldin i hallsy czarne. Do tej pory anginy nie było ( prawie 6lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia, to chyba ta niepewna wiosna Ciebie rozłożyła. Swoje się przemęczysz, a później wrócisz do ćwiczeń, będzie dobrze, dużo zdrówka życzę! Ja własnie kupiłam dietę vitalii, chcę spróbować smacznie dopasowanej, czekam aż zostanie ułożona. Czekam na jakieś dobre mięsko w diecie. Czytałam na ich forum, że super smaczne takie potrawy mają. Podoba mi się, też że mogę sobie wybierać co lubię, a czego nie. I ta lista zakupów, super opcja. Raz przynajmniej wejdę do sklepu i problem na cały tydzień z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Carmelkowa a z jakiej wagi startujesz? Tez myslalam o tej diecie z vitalii tylko jak zaplace jutro rano przelewem to pewnie dopiero w pn ja dostane. A ty jak zamowilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, leże i pracuje mobilnie :) Augmentin i duomaxa też brała teraz już drugi raz mi lekarz przepisał sumamed. Lalka nie ważne w jakiej formie zapłacisz i tak diete dostaniesz po dwóch dniach, muszą mieć chyba 48 godz aby ci ułożyć, dopasować ćwiczenie i jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Dziewczyny ruszam od jutra!!!! Jak stanelam dzis na wadze wieczorem i zobaczylam 61.5kg to sie przezegnalam. Juz nie pamietam kiedy tyle wazylam. Zwaze sie jeszcze rano. Zrobie pomiary i start. Nie chce juz czekac. Jak mam schudnac to musze tego chciec a chce bardzo. I tak jutrzejszy jadlospis juz pisalam wczesniej tyle ze beda dwie kromki chleba pasta z makreli wedzonej chudego twarogu i szczypiorku. Marcia kuruj sie. Powiedz i tylko czy w diecie vitalii jest ryz lub kasza do obiadu? Przez 3msce bede tu codziennie pisac jak mi idzie. Dziekuj Wam za wszystkie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej dziewczyny moje menu na dziś to śn: owsianka z gorzką 2śn: kiwi, pomarańcza i orzeszki ziemne, obiad: ryba na parze z kalafiorem,kolacja: serek wiejski + pomidor i błonnik. Lalka najgorzej jest zacząć a później już jakoś idzie... mi się wydaje że jak na tej vitalii zaznaczasz że coś lubisz to będzie to w diecie ( chodzii o ryż lub kaszę). Ja np miałam słabość do potraw z ziemniaków i jak mnie nachodziła ochota to robiłam np placki ziemniaczane czy babkę ale oczywiście wszystko było wliczone i na wadze to się jakoś nie odbiło. Dieta to przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych i nie można popadać w paranoje bo zjesz coś bardziej tuczącego. Najważniejsze żeby potem dalej prowadzić diete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka, ja startuje z 80 kg. cale życie mam problem z nieregularnym jedzeniem i do tego jem jakieś 'smieci'. jestem pełna nadziejii, co do Vitalii, bardzo mi się podoba to co widziałam w procesie dopasowania i te opcje, jakie są już później w samym jadłospisie. jestem przekonana, że nauczę się ze smacznie dopasowaną dobrych nawyków żywieniowych, które zostaną ze mną już na dłużej. potrzebuje kogoś kto mnie poprowadzi w tych kwestiach, bo sama się na tym nie znam. a tam sztab specjalistów i jeszcze ten psycholog odchudzania, do którego mogę napisać zawsze kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) spałam 12,5 h haha nie pamietam kiedy ostatni raz tyle spałam szoook ale przyznaje ze troche mi lepiej :) Do lalki: jest ryż naturalny brązowy, raz z tego co pamiętam były też ziemniaki, i czasami makaron pełnoziarnisty. Tak jak mówi mine działaj nie czekaj bo nie ma na co coraz bliżej do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Hej dziewczynki!! Zaczelam od dzis!!! W pracy dzien zalatany mam ze szok. Trzymam sie jednak swojego postanowienia. Zjadlam juz sniad zaraz IISniad. Dzis tez cwiczonka. Do lipca musze schudnac. Tez mam rybke dzisiaj dorsz pieczony z surowka z kapusty kiszonej moze brokuly do tego.. Ciesze sie ze zaczelam. I to dzieki Wam. Bede tu caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia widocznie twój organizm musiał porządnie odsapnąć.. mnie już gardło przeszło trochę się wysusza ale nie boli za to męża mi połamało że hoho dziś do lekarza go umówiłam bo stęka i wije się w łózku po pracy. Zrób sobie rosołek to ci trochę ulży... kij tam z dietą kuruj się maleńka. Ja dziś trening zaliczyłam 2śn właśnie skończyłam, gotuję obiad dla rodzinki (rosołek) a sobie później upichce. Zaraz po małą do szkoły lecę.Postanowiłam od następnego tyg zacząć masaż chińska i szczotkowanie bo trochę to zaniedbałam przez okres a później jakoś tak poszło :( Lalka no i super z czasem będzie ci łatwiej to wszystko zorganizować tylko się nie poddawaj do lipca jeszcze kupa czasu ale zanim zrzucisz te swoję nadprogramowe kg też go potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×