Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

Mine jeszcze jedna fajna rzecz mi się przypomniała jaką mogę plecić. Jest taki peeling ze Starej mydlarni dolny Magnolia jak dla mnie mega super, używasz po kąpieli w wannie peeling na całe nóżki ja używam też na ciało i spłukujesz zstaje takie olejek, ciało mega miłe i taki efekt lejku. Ja kocham te peelingi, nie wiem gdzie ejst stara mydlarnia ale ja kupuje go w Douglasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
ok dzieki narazie pokuszę się o te balsamy a peeling to robię kawowy ( po kawie męża fusy zabieram) i narazie daje radę ;). Jeśli o treningi chodzi to killer ćwiczyłam i dawałam radę a turbo spalanie tylko raz próbowałam i za dużo stukania w podłogę ( mieszkam w bloku) i więcej nie robiłam podejść choć bardziej chyba w kość dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej dziewczyny.... u mnie dziś waga bez zmian więc efekt się utrzymuje :D na śn mam kuskus ze słonecznikiem, siemie lniane i wiórki 2śn jogurt z otrębami kiwi i gruszką i trochę pestek słonecznika Obiad kotlety sojowe z surówką z kapusty kiszonej Kolacja twaróg ze szpinakiem i porem Dziś reset więc nie ćwiczę i zbieram siły na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka_87
Powiem Wam, że jestem pod wrażeniem wszej motywacji i samozaparcia:) Ja zazwyczaj na diecie wytrzymuję ok tygodnia...ratunkiem okazuje się dla mnie zamawianie cateringu kielkinawidelki.pl Już gotowe posiłki tylko do zjedzenia to jest chyba to co mi poże schudnąć to raz ale w końcu zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) jak waga się utrzymuje to super :) Ja dziś wróciłam do pracy i też jestem już po śniadanku, owsianka na drugie reszta marchewki z jabłkiem z wczoraj, obiad: ciemna bułeczka z sałatą łososiem rzodkiewką i pomidorem do tego jogurt naturalny na kolacje chyba serek wiejski z rzodkiewką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcia jesz dalej wg diety z vitalii czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcia jak waga? Wazylas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćViollia
Hej:) witam Was ponownie, moje odchudzanie poprzednie szlak trafił, od dziś zaczynam znów tysiączka. Musze bo już po prostu nie moge na siebie patrzec. Startuje, 164 cm, 57,5 kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Viollia a widzisz żebyś zaczęła wtety już byłabyś 1-2kg lżejsza... dziewczyny naprawdę zaprzyjcie się najgorszy jest początek. Ja gotuje oddzielnie dla siebie i oddzielnie dla reszty rodziny rzadko zdarza się że korzystam z tego co oni jedzą. No cóż trzeba pogodzić się z faktami że mi nie wolno... początkowo było mi trochę przykro teraz nawet nie zwracam uwagi na to. Dążcie do swoich celów od teraz czas i tak upłynie a wy za miesiąc będziecie z siebie dumne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z mine, jesteś jak mama nade mną co z batem stoi :D Tak trzymam się vitalii ale jak wcześniej mówiła, zdarza mi się w weekendy zgrzeszyć. Waże się w sobote dopiero, napisze wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Dzięki marcia mogę być i mamą ;) dziewczyny ja już dużo osiągnęłam i dużo w głowie sobie poprzestawiałam dzięki temu dlatego pozwalam sobie was "pouczać". W każdej diecie zdarzają się potknięcia ale od nas zależy czy to będzie tylko potknięcie czy ściągnie nas na dno. Także kop w tyłek i dalej do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 kasia
Czesc wszystkim! Mine jestes wielka. Normalnie jak dzis siadlam i poczytalam to az z zazdrosci malo nie wybuchlam. Ja nie zaczelam diety. Mialam powazne klopoty w domu. Wszystko tak sie nawarstwilo ze nie dalam rady byc na diecie. W efekcie jadlam byle co i byle jak. Jestem strasznie zla na siebie. Noi teraz mam prawie 62kg na wadze. Super. Zalamalam sie. I mam juz dosyc tego cielska. Zrobilam rozpiske na jutro. Postanowilam zaczac ostatni raz. Mine ale mam prosbe badz tu bo wtedy bedzie mial kto mnie skarcic jak znowu zawale. Ty jestes niesamowita. Skoro tobie sie udalo to mnie tez sie uda. Troche ciezko jesc mi z tymi godzinami. Pracuje od 7 do 14. Potem o 14.10wsiadam w autobus i wracam do domu . Jestem na miejscu ok 15.20 i ide do przedszkla po dzieci. W domu jestem ok 16.15. Mine mam prosbe uloz mi jeden jadlospis na 1 dzien tak z godzinami zebym co 3 godz cos zjadla. Jakos mi ciezko jest. Ty masz juz wprawe. Chcialabym od 16.40 zaczynac cwiczyc i zajeloby mi to do 18.15. Jakbys mogla jakos mi napisac to bym bardzo sie ucieszyla. Dzieki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarra_83
Ja was podziwiam naprawdę. U mnie bez diety https://eatzone.pl/ pewnie sama do niczego bym nie doszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violia
Nosz cholerka masz rację oczywiście i zła jestem na siebie za ten brak konsekwencji ale tym razem się nie poddam i zrzuce te nadprogramowe kilogramy. Znalazłam tez moj****nki bo mi o nich przypomniałas i nawet jeszcze sa całkiem spoko także tez pójdą w *****mhmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Hej wszystkim... Kasia nie wiem jak z tą twoją pracą? Masz tam możliwość zrobienia sobie posiłku w sensie zagotować wodę do zalania? Coś takiego mi wyszło: śn 9.00 owsianka 5łyżek stołowych płatków, po 1 łyżce siemie lniane, słoneczik łuskany+ 2 kostkii gorzkiej czek. Jakbyś w domu to w pojemnik spakowała to w pracy tylko zalać do poziomu mieszanki wrzątkiem i gotowe = 360kcal 2śn 12.00 kiwi+ pomarańcza+ gruszka = 204kcal obiad bułka grahamka z piersią z kurczaka wędzoną sałata 2liście, pomidor =285kcal i tu jest małe utrudnienie bo musisz zjść w autobusie o 15.00 ( pierś wędzona jest w biedtonce czy lidlu i pokroić to na kanapkę jak wędlinkę). Ja unikam już mocnych węgli przy obiedzie ale to posiłek przed treningiem więc ok. Skoro chcesz ćwiczyć zaraz po powrocie do domu musisz zjeść conajmniej na godz przed treningiem inaczej cię zemdli Kolacja po treningu serek wiejski lekkki+ rzodkiewka + otręby 1łyżka. No i w sumie tyle... Tłuszczu- 25,76g, Węgli-157,37g, Białka-53g. Z czasem bym się pokusiła o zwiększenie białka a zmniejszenie węgli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
No dobra na dziś juź oblatałam miasto i pozałatwiałam swoje sprawy.. śn było bardzo wcześnie bo aż po 7h więc 2śn zjem po 11. Muszę pomyśleć o jakiejś przekąsce pomiędzy 1 a 2 śn bo coś odkąd kawy nie pijam to szybko głodna się czuję a pasują mi takie wczesne śń bo wtedy małą do szkoły zaprowadzę a później trening mogę trzasnąć więc coś po 10 w sam raz by się przydało w sumie mam 200kcal na plusie too już coś by się mogło uzbierać ;) menu moje na dziś owsianka z czekoladą ( milka) 2 śn kiwi, gruszka,pestki ze słonecznika obiad pierś z kurczaka grillowana i brokuły z kalafiorem w sosie jogurtowo czosnkowym, Kolacja twarógcz warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 kasia
Mine jestes wielka. Bardzo Ci dziekuje za jadlospis. Moge wode w pracy zagotowac. Pracuje w biurze. Tylko tez nie chcialam tej grahamki jesc o 15 bo te wegle! Moze mozna by czyms innym to zastapic. Albo polowe tej grahamki zjesc. Bo myslalam tez zeby o 15 wypic kefir tylko czy dam rade cwiczyc potem.? Chociaz wegle mam w sniad i w owocach. Poradz cos jeszcze . Jutro chce wystartowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasiu zostaw narazie tą grahamkę bo to z niej większość kalorii w obiedzie ;) węgle przed treningiem są jak najbardziej potrzebne. A i bułka graham nie ma takiego wpływu jak zwykła biała... wiesz kloria kalorii nie równa. Ja węgle mam tylko na śn ale ja między 1śn a 2śn ćwiczę więc później nie ma potrzeby węgli wpychać. Ograniczenie kalorii to i tak duży szok dla organizmu. A z obcięciem węgli to pokombinujemy jak z miesiąc tak pociągniesz. Kefir ma ok 50 kcal w 100ml więc jak chcesz go wsadzić to coś musisz odjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 kasia
Nie ja chcialam ten kefir zjesc zamiast tej grahamki albo jakies orzechy? No nie wiem boje sie ze tyle wegli jak zjem to nie schudne. A do tej grahamki mozna tez jakiegos tunczyka wlozyc ? Bo ten kurczak zaraz mi sie przeje. Mine zaczynam od jutra. Zwaze sie i zmierze. Potem za miesiac. Zobaczymy. Mam nadzieje ze chociaz 4kg schudne na poczatek. I zagladaj tu codziennie bo to dzieki Tobie mam ta motywacje. Dziekuje Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 kasia
A te platki owsiane to zwykle gorskie czy blyskawiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasia może być tuńczyk ale też ze 30g i albo w sosie własnym albo z wody bo z oleju 2x bardziej kaloryczny. Jak zamiast kanapki na obiad zjesz 400g kefiru i 10g orzechów ziemnych lub nerkowca to będziesz miała 233kcal ( włoskie i laskowe z 10kcal więcej dobiją) ale wtedy,makro wyjdzie tak Tłuszcz: 33,7g węgle 119,95g, białko 53,23g. Więc węgle stosunkowo się zbiją. Wiesz z siłą do ćwiczeń będzie różnie bo jednak organizm będzie się bronił przed oddaniem zapasów. Podejrzewam że łatwiej Ci będzie zjeść właśnie ten kefir w podróży niż kanapki pałaszować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasia może być tuńczyk ale też ze 30g i albo w sosie własnym albo z wody bo z oleju 2x bardziej kaloryczny. Jak zamiast kanapki na obiad zjesz 400g kefiru i 10g orzechów ziemnych lub nerkowca to będziesz miała 233kcal ( włoskie i laskowe z 10kcal więcej dobiją) ale wtedy,makro wyjdzie tak Tłuszcz: 33,7g węgle 119,95g, białko 53,23g. Więc węgle stosunkowo się zbiją. Wiesz z siłą do ćwiczeń będzie różnie bo jednak organizm będzie się bronił przed oddaniem zapasów. Podejrzewam że łatwiej Ci będzie zjeść właśnie ten kefir w podróży niż kanapki pałaszować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasiu płatki owsiane to obojętnie jakie c***asują ja mam zwykłe bo wolę takie większe płatki niż rozdrobnione ale w kaloriach bez różnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 kasia
Mine kanapke tez zjem tylko zebym schudla! Po powrocie do domu zrobie 50min orbi i 45 turbo spalanie chodakowskiej i troche skakanki to sila by mi sie do cwiczen przydala. A rano do tych platkow tez wole te zwykle gorskie to mozna dodac troche jogurtu nat? I jeszcze jedno mam tel z androidem jak zainstalowac ten program z kcal? Sorki ze Ci tak gowe zawracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Kasiu nic nie szkodzi... nie wiem czy masz tel zsynchronizowany tzn założone konto google.. bo w tych tel jest taka zakładka sklep play i tam wpisujesz FatSecret i instalujesz tylko musi być połączenie z internetem żeby ściągnąć i korzystać. Kasiu ja mam do ciebie taką prośbę bo jak chcesz tą dietę ciągnąć tak jak ja ci podsunęłam to proszę cię kup sobie jakąś multivitaminę bo w sumie warzyw będzie dość ubogo a nie chcę żeby potem na mnie było jak się jakies niedobory pojawią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
a i ćwiczenia bym zamieniła pierw turbo potem orrbi... ćwiczenia cardio lepiej po siłowych metabolizm rozkręcony więcej tłuszczu odda ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 35 kasia
Mine witaminki biore caly czas. Tak wiec spoko. Wiesz dalas mi tyle motywacji ze moge gory przenosic. Zaczynam od jutra. Badz tu i chwal sie swoimi postepami a ja bede sie chwalic swoimi. Mam nadzieje ze te 10kg za 3msce pojdzie w niepamiec. A do tych platkow rano moge jogurt nat dodac jakis 0%? Zawsze wydawalo mi sie ze najpierw orbi bo na nim sie rozkrece. A tu niespodzianka. Dzieki za wszystko. Mine a jak Ty masz na imie i ile masz latek jesli wolno zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
jogurt ok ale nie za dużo ja mam,27lat, Iwona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×