Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia08

Dieta i Cwiczenia zrzucic 9 kg do maja! Wspólne motywowanie

Polecane posty

mine, a czy Ty już wcześniej masaż chinską bańką robiłaś? w sumie tyle samo pozytywów, co negatywów chyba słyszałam i sama nie wiem czy to dobre czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
a to bańka ma minusy? no poza siniakami ;) kiedyś kiedyś to jak pierwszy raz niewyrobioną bańką masowałam to takich sińców sobie narobiłam że szok. Teraz jak robiła bodajże w lutym to takie niewielkie się pojawiały ale wiadomo krew musi utlenić limfę bo inaczej nie ruszy ale przy jednoczesnym szczotkowaniu przed muszę przyznać że siniaki szybciej znikały. Zrobiłam 10zabiegów i przerwa i tera chcę powtórzyć bo coraz cieplej i nogi chce się pokazywać a z siniakamii już nie takie ładne. Ale jeśli boisz się bańki to kup szczotkę taką ogrągła z wypustkami w rossmanie za 11zł i szczotkuj od stóp do góry takimi pociągnięciami a pupę na okrągło codziennie na sucho a potem balsam,ujędrniający wmasuj też fajnie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
marcia mąż był u lekarza to powiedziała mu że ma takie gardło zawalone że wogóle cud że przełyka bo tam nawet luki nie ma heee też angina jednak dobrze czułam co mnie rozkładało tylko mi to chyba imbir pomógł to wszystko zdusić w zarodku ;) Kalorie na dziś wyczerpane kurczę kupiłam za dużo rzeczy na święta i terminy mi się kończą... no nic dziś serek wiejski i jogurt a właściwie końcówka poszły do kosza bo się zepsuły :( zobaczę jutro bo i twaróg i jeszcze 1 jogurt podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz mine coś w powietrzu wisi, cholera taka pogoda trzeba na siebie uważać ;/ ale nie narzekam i tak się dziś czuje już lepiej :) cały dzień pracuje w łóżku więc zaległości nie będzie :D jak będę miała siłę to jutro może coś poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Dzien 1 zaliczony. Ciesze sie jak dziecko. Pocwiczylam na orbim 30min i zrobilam turbo wyzwanie chodakowskiej. Pot sie lal strumieniami. Jestem dumna z siebie. Tym razem sie nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
no lalaka to z kondycją u ciebie nie tak źle jak turbo robisz ja po miesiącach skalpela i kilera próbowałam to nie wytrzymałam doo końca ;) Dziś z racji przymusu wyjedzenia produktów na śniadanie jogurt nat z warzywami ( pomidor, ogórek, pekinka, por) + 2kostki gorzkiej czek. 2śn jabłko, pomarańcza + orzeszki ziemne. Obiad albo to co na śn tylko wędzony brzuszek łososia dorzucę albo mielony + ćwikła ( będę robic dla męża na obiad nie wiem czy się nie wyłamę) no i kolacja serek wiejski Miałam 2 dni przerwy w ćw w czwartek zrobiłam 2 serie a wczoraj jak dałam do pieca to dziś takie zakwasy na tylnych udach i pupie i skośnych brzucha że szok. Jak połamana się czuję ale to dobrze bo jednak stworzyłam program w którym mam progres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka gratuluje pierwszego dnia !!! :) Zobaczysz z każdym dniem będzie coraz lepiej tylko nie przeciążaj się, lepiej ćwiczyć co drugi dzień niż się katować. Ja dziś zdecydowanie lepiej się czuje i jem właśnie owsiankę, ale do ćwiczeń wrócę od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Hej! Ja juz po sniadanku. Tez zjadlam owsianke. Ogarnelam troche chate. Dzieciaki tez juz na dworzu lataja. Ja zaraz siadam na orbiego a wieczorem chodakowska. Wczoraj pod koniec dnia mialam lekkie zalamanie myslalam sobie a w nosie po co mi te meczarnie... jednak nie zlamalam sie i bardzo sie ciesze bo rano czulam sie taka lekka. Super uczucie. Bede dalej walczyc. II sniad to jablko pieczone z cynamonem. Obiad piers z kurczka pieczona w ziolach i brokuly z kalafiorem gotowane z sosem jogurtowo czosnkowym. Kolacja serek wiejski z selerem naciowym i rzodkiewkami. Odezwe sie wieczorem. Mine zazdroszcze Ci pewnie masz juz takie jedrne cialko. Ach moglam zaczac w styczniu ta walke!! A jakies cwiczenia bys mi polecila na uda moja zmora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
lalka na uda no to przysiady i wykroki... a jeśli chcesz ujędrnić tylną część ud to skłony dzień dobry ;) na początek z kijem od szczotki czy miotły. Jędrne to może i jest ale obolałe że hej nie spodziewałam się że jeszcze coś może tak zadziałać na dolne partie mojego ciała. I nie rezygnuj bo pewnie że warto zrób to dla samej siebie... naprawdę żadne jedzenie nie jest tego warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek8998
Moją motywacją jest to że wybieram się na majówkę do hiszpanii. Czeka na mniej już mój nowy kostium kąpielowy i chce się pokazać jak z najlepszej strony! Od lutego jestem na diecie i stosuje Lipocut! Dotychczasowo jestem około 12kg mniejsza i moja skóra lepiej wygląda. polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
hej dziewczyny... dziś na śn kuskus zrobiony tak jak owsianka ;) 2śn kiwi, jabłko, pomarańcza i błonnik obiad to co wczoraj miało być ( bo wczoraj jednak ćwikła skusiła ale zamiast mielonego zrobiłam schab na parze) tzn surówka warzywna z łososiem, kolacja twaróg z selerem i ogórkiem. Wczoraj ćwiczeń nie było za to był godzinny spacer po lesie i później plac zabaw dla dzieci żeby się wyhulały. Piękna pogoda ale głowa od słońca rozbolała ;( miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Witajcie dziś w menu śn kuskus (+ siemie, słonecznik i wiórki) 2śn pomarańccza, kiwi, orzeszki ziemne. Obiad schab i marchewka z groszkiem, kolacja 2 jajka sadzone, ogórek, pomiddor, pestki słonecznika. Jem już na poziomie 1200kcal a waga spokojnie spada ;) Zaczynam tu już prowadzić monologi :) Lalka co u ciebie trwasz czy poddałaś się? Carmelova tak samo? Co z wami dziewczyny? Dziś dzień treningowy... przestałam pijać kawę przez bolesne gardło i niech tak zostanie.. zamiast niej będę jadła śn po 7 to wcześniej będę mogła trenować i wtedy bez problemu starczy czasu na masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupię tą szczotkę w drogerii, z bańką poczekam, bo nie wiem czy umiem ją obsłużyć mój pierwszy dzień z dietą Smacznie Dopasowaną Vitalii! śniadanie:Kanapki z serem pleśniowym, ogórkiem i orzechami II śniadanie:Smoothie jabłkowo-szpinakowe obiad: Pierś z indyka w sosie grzybowym z ryżem przekąska: Kuskus z pieczarkami kolacja: Hiszpańskie pomidorowe kanapki brzmi smacznie, już jestem po śniadanku, było ekstra. Każde danie będzie jak coś nowego, fajnego :) i mięsko na obiad :) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja wczoraj już też dietowo i dziś powrót do ćwiczeń :) Rano skończylam do pracy po dokumenty i wiecie co tak zaczęło lał ze przemokłam cała i nie wiem czy choróbsko mi nie wróci ;/ eh dobra bedzie co ma byc ja zaraz robie sobie owsianke a na kolacje surowka tarta marchewka z jablkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
no marcia uważaj na siebie... u mnie też ulewy na zmianę ze słońcem całe szczęście że jak po córę do przedszkola poszłam to akurat nie padało... na parasolki to nie ma co liczyć bo w koszach po drodze leżały taki wicher daje doo wiwatu ;) ja herbatkę czerwoną sobie zaparzyłam i zaraz za obiad swój się biorę tylko pierw maluchy nakarmię Carmelkova masz rację łatwiej szczotkować niż bawić się chińską.. bo nawet po zakupie baniek zanim ci się wyrobią to trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lalka
Witajcie! Jestem i ja!!! Nie poleglam. Walcze dalej. Wczoraj mialam gosci. Orbi byl zaliczony i chodakowska turbo wyzwanie. Bylo sporo slodkosci i nic nie zjadlam a wieczorem ok 21 poczulam glod i najadlam sie slonych paluszkow. Ach jaka zla bylam na siebie. Dzis juz grzecznie Sniad: serek wiejski z warzywami plus 2kromki zytniego. II sniad jablko Przekaska: salatka z tunczyka Obiado kolacja piers z indyka upieczona w piecyku z pieczarkami plus brokuly w sosie jogurtowo czosnkowym. Duzo czerwonej i zielonej herbaty. Dzis tez jak odbiore dzieciaki to orbi 45min i chodakowska killer. Mam nadzieje ze po mscu beda efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcia mam pytanie czy ta dietz z vitalii jest skuteczna bo chce ja kupic.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
Witam chudzinki... dziś mój wielki dzień waga pokazała 5 z przodu pierwszy raz od 6-7 lat huuuurrrra. Menu na dziś płatki owsiane z dodatkami, 2śn kiwi, jabłko, pomarańcza i jogurt z otrębami, obiad pęczak z warzywami w sosie pomidorowym, kolacja twaróg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mine a czy moglabys napisac choc dwa swoje jadlospisy jak zaczynalas diete. Waze sporo bo 70kg i jak przeczytalam ze masz juz 5 z przodu to szok. I wielkie gratki#! Chcialabym odchudzac sie twoim jadlospisem. Tylko napisz tez godz posilkow i jakie cwiczenia robilas. Bede ci bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
gość ja śn o 8-9 jem. Na śn zwykle 5łyżek płatków owsianych, po 1łyż siemię lniane i pestki słonecznika... często dodawałam 1łyż wiórków kokos lub orzechów ziemnych albo 2 kostki gorzkiej czek.Sniadanie miało ok 300kcal. 2śn o 12h i tu owoce np jabłko, pomarańcza i kiwi. Tak żeby było 200kcal Obiad 15h i tu zwykle mięso lub ryba 100g na parze lub grillowane i reszta to surówka lub warzywa na parze. Obiad też 300kcal Kolacja 18h zwylke twaróg lub serek wiejski z warzywami ( seler naciowy, papryka, ogórek, por lub szczypiorek) Z aktywności to ćwicz z chodakowską killer lub turbo 4x w tygodniu i będzie ok Sukcesem mojej diety było to mało grzeszyłam w sumie może z 6-8razy i to bardziej pod koniec diety. Piję 2 litry wody z cytryną i imbirem. I to chyba wszystko. Moja dieta przewidywała odskoki takie jak grochówka wojskowa mojegoo męża której nie sposób sobie odmówić czy placki ziemniaczane albo kartacz na obiad. Z tym że wszystko wliczałam w dietę. Zasada jest prosta im prostrze potrawy tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mine wielkie dzieki. Chcialabym w 3 .miesiace zrzucic 15kg. Zaczynam od jutra. Zebym tylko wytrwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
skoro masz określone ramy czasowe to będzie ci łatwiej... ja też założyłam sobie 3mce na 1000kcal i jakoś łatwiej było patrzyć jak mąż z dziećmi się obrzerają wieczorem a ja nie mogę a teraz poprostu nie chcę bo po co mi do snu kalorie ;) życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mine a te platki to z mlekiem czy woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noi mam nadzieje ze tu bedziesz. Jestes moja motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
jeżeli owsianka to z wodą to wszystko wsypujesz zalewasz wrzątkiem i się zaparza... zamiast owsianki możesz kaszę kuskus lub jaglaną tylko wtedy odpowiednią ilość odważ... wiadomo owsianki codziennie się jeść nie da... tak samo kolacja zawsze możesz zrobić 2jajka sadzone czy gotowane i do tego jakiś pomidorek i/ lub ogórek. A być to tu będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już p śniadanku i treningu jak siedzę w domu to mam zachwaine te godziny b później wstaje ale rano była wsianka potem odczekałam i zrobiłam skalpel z Chodakowska ale chyba wprowadze jeszcze turbo spalanie albo model look i bede robic na zmiane potem się wykąpałam i wsparowałam w siebie balsam antycellulitowy aż mnie dupa piekła :)) Teraz jem grejfruta :) Biorę się do pracy na obiad zjem surowke z marchewki i jabłka z ugotwaaną piersia :) na kolacje mozzarella z pomidorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i wielkie gratulacje Mine :))) 5 z przodu to super wynik ja się zważe w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mine
dzięki marcia ;) co do ćwiczeń chodakowskiej to skalpel bardziej modeluje niż odchudza prawdę mówiąc ja jak ćwiczyłam killera to było ok do momentu kiedy nie wprowadziłam skalpela dla odmiany mniej męczący ale i przez niego jakoś zapał odpadł :( zaczęłam coraz bardziej skrócać treningi aż przestałam chudnąć co prawda tyć nie tyłam i utknęłam w takim zawieszeniu. A jakiego ty balsamu anty używasz bo ja takowego nie mam i właśnie rozważam kupno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że skalpel modeluje ale powiem ci że jakoś go lubie i pocę sie jak cholera :) A mówisz że na spalanie i zrzucanie lepszy jest Killer czy może Turbo spalanie? musze ktorys jeszcze wprowadzic tylko nie mogę się zdecydwać. Jeśli chodzi o balsam to stosuje dwa. Pierwszy to Eveline thermo fat burner taki w bordowej tubie i Eveline Dermapharm Slim Extreme biało niebieska tubka. Mogę się wypowiedzieć co do pierwszego bo go długo używam. Przy regularnych ćwiczeniach daje mega efekty, rok temu jak ćwiczyłam dzień w dzień to nie miałam celulitu wogole, dlatego teraz do tego wracam. A ten drugi balsam to kupiłam w tamtym tygodniu bo koleżanka która miała dużą nadwagę (80kg) bardzo go chwaliła że niweluje rozstępy zmniejsza celulit i ujedrnia. Bede uzywała oba na zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×