Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

iwonk86 ale wszystko co z senesem to przeczyszczacze i nie powinno się ich stosować stale a colonc to nie działa na drugi dzień trzeba z tydzień po stosować ale potem jak w zegarku nawet po oddstawieniu ni na całe zycie co jakiś czas trzeba do stosować od nowa w każdym razie on uczy jelita samodzielnej pracy ja całe życir\e miałam problemy kupkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam laseczki :-) Ja wczoraj wytrwałam 1:0 dla mnie w walce, która stoczyłam ;-) Wielkakrowka -dzięki w takim razie dziś odwiedzę aptekę. U mnie z dniem dzisiejszym nastały PW-hurra na śniadanko serek wiejski zmieszany z ogórkiem i szczypierom-kocham ten zestaw :-) Na obiad pewno pyzy z jakimś sosem zrobię. A jutro ostatki.... Do nas chyba znajomi przyjadą i zrobię sałatkę z pora (dukanowa) roladę z łososiem I chyba zrobię tortille z kurczakiem i warzywami (te dukanowe naleśniki Dla mnie niczym się nie różnią od zwykłych) No i alkoholowo na pewno się skuszę.... pewno będzie to aperol albo whisky z cola zero ;-) odpokutuje w poście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Iwona 86 Gdzie można kupić tą herbatę w aptece czy w zielarskim? Ja też mam czasami "kupkowe "problemy. Miłego Dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Lilia ja zawsze w aptece kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki ☺ mam pytanie nurtuje mnie strasznie jedna sprawa w biedronce jakis czas temu znalazłam serki 0% ale sa tylko smaki owocowe: jabłko cynamon i owoce lesne No i pytanko czy mozna raz na jakis czas zjesc taki serek z tego co czytalam to Dukan zezwala od czasu do czasu na odtłuszczony serek owocowy Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam dukanki :-) U mnie dziś na wadze 80.2 mam mieszane uczucia..... bo spadek jest i to cieszy ale jeszcze 0.3 i byłoby 7 z przodu.... ;-) No ale nic.... walczymy dalej - co się odwieczne to nie uciecze.... Iwona86 zgadzam się z Wielkakrowka (jak nie ma cukru i owocow) to Dukan pozwala czasami Wczoraj zrobiłam sobie pycha gyros z warzywami mniam Dziś robie zapiekane bakłażany z wołowinką. Ale mnie dni PW cieszą....nie wiem co w doope wciskać hahaha Wczoraj wspomoglam się herbatą (jakieś chińskie w domu miałam) i mnie popuscilo. Wspaniałe uczucie haha. Jakieś plany na ostatki macie? Miłego dukanowego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Cześć dziewczyny, Ja dzisiaj ide na impreze karnawałową. Wszyscy bedziemy poprzebierani :) I znowu pokusy :( Pić nie bede bo jestem kierowcą i jedziemy z dziećmi. Zawsze to plus. Ja skusilam sie na jednego paczka. A dzisiaj -0,5 kg . iwona86 od czasu do czasu nie zaszkodzi. Ja kupuje u siebie jogurty do picia 0% i tam jest tylko 1% soku z owocow,0,6 %mango i 0.4 % jablka wiec to są sladowe ilosci. A świetnie pomagaja mi na przemiane materi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Ewela2612 gratki spadku wagi :) Wielkakrówka tobie rownież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperadoss zaglądasz jeszcze na forum?? Napisz jak przebiega ciaza? Pochwal się troche, co porabiasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam dukanki :-) Jak tam po ostatkach? Ja diety się w zasadzie trzymałam....tylko 6 paluszków i parę orzeszków. Będę pokytowac teraz. Może nawet na basen się popołudniu wybiorę ;-) dziś na obiad udka z kurczaka i sałatka wiosenna. Na śniadanie były parówki (takie z idyka 93%mięsa ) i ogórek zielony. Kolacja pewno pieczarki faszerowane bo od wczoraj mi zostały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Cczesc ja wczoraj piwko wypilam i 2makaroniki zjadlam takie odstępstwo od dietki mialam,ale od dzis proteinki rano owsianka. ,filet z kurczaka z jogurtem, serek bialy.... Iwona ja2-3tygodniowo serki0% owocowe jem .Czytalam na którymś forum ze dziewczyna jadla i tak chudla,ale to tylko nasza indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
A ja dziewczyny pogrzeszylam i to bardzo:(na weekend przyjechala do mnie rodzinka z polski.no i sie zaczelo!!!raptem moja diete szlag trafil!!!tylko siedzielismy przy stole a wieczorem zawsze siedzielismy w pub no i piwko sie lalo a po piwku czlowiek glodny.dobrze ze rodzinka jutro odjezdza to wroce do normalnosci:)))pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie w sumie spadek od początku -0.9 kg tyle ze za mało piłam przez weekend bo nie miałam czasu gratuluje spadków rencia nie przejmuj się każdemu się zdarza pogrzeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witam! Renacia to chyba pierwszy raz odstapilas od diety, ale te parę deko które ci przybyło zaraz palisz. W końcu raz na jakiś czas można zaszaleć. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam. U mnie od dziś skromniutko... ;-) przez 3 dni PW wc było moim przyjacielem-w końcu ;-) Mam nadzieje,że teraz już mój organizm przestawił się na inne odżywianie i tylko lepiej będzie. Dzisiaj na obiad roladki wołowe z pyzami zrobię a na kolacje pewno naleśniki na słodko :-) Renacia41-jesteśmy tylko ludźmi-sama tez zgrzeszylam i osobiście uważam,ze takie małe odstępstwo jest zdecydowanie lepsze niż rzucanie się na jedzenie... Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
Hej, hej :) Czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta? :) Cały czas walczę z przybytkiem po świętach...obecnie jest 64.8 (było 62.7). Nie wiem skąd mi się to wzięło. Najgorsze jest to, że mam odruchy wymiotne, jak mam zjeść szynkę z kurczaka. Dzisiaj robię proteiny, na śniadanie płatki z mlekiem (wiem, że nie powinnam, ale jestem w domu, a tutaj niestety, każdy je jak chce). Mam motywację, bo 5.03 idę na parapetówkę i chciałabym jak najszybciej pozbyć się nadmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witam Cię niezapominajka, miło ze się odezwałaś. Ja też mam trochę więcej od przejścia na trzecią fazę i rzeczywiście jakoś trudno się tego pozbyć. Mnie cholernie ciągnie do słodkiego, ale kontroluje się. Brakuje nam Justynki -odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze słodkim mam tak samo :/ a przecież potrafiłam nie jeść słodyczy od 13 sierpnia do 8 października :( Robię sobie wyzwanie 30 dni bez słodyczy. Akurat na dzień kobiet skończę :) Zaznaczyłam nawet w kalendarzu na ścianie i będę codziennie skreślać dzień. Może tak się zmotywuję :( Ooj mi brakuje Desperados, która niedługo będzie mamusią. Szkoda, że już tu nie zagląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Hej Renacia! Ciekawa jestem czy dużo Cię przybyło przez weekend. Wazylas się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Lilia nie wazylam sie i nie chce sie zwazyc...jestem zla na siebie. Ale jakos nie moglam sobie poradzic w czasie tych odwiedzin a tak sie trzymalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Renacia ja myślę że ta siódemka z przodu nadal jest. Nie martw się Tak bardzo, parę dni dietki i waga pójdzie w dół. Dobrej nocy dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam słonecznie :-) Renacia41 nie stresuj się - bylo minęło ;-) mi akurat takie małe grzeszki dobrze robią na przemianę ;-) aczkolwiek staram się nie nadużywać. Dzisiaj roladki wołowe z pyzami (wczoraj dojadalam kurczaka z niedzieli) i na basen się wybieram. Niezapominajka masz podobne parametry jak ja za czasów pierwszego dukana (czyli...6 lat temu) gratuluję spadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie ostatni dzień ataku i zastój ogólni spadło 0.9 a według dukana powinno 2.4 kg przecież przez noc nie spadnie 1.5 kg nie powiem smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie pomimo ze w wekend trochę podjadlam ,dzis na wadze 65,8 także nie ma sie czym martwić i dalej dietkowo.Ostatnio nie mam pomyslu na obiady,ale podglądam wasze menu. Dzis owsianka, watrobka z warzywami,, serek 0% ,serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkakrowka a moze w menu jest cos nie tak ze tak Malo wody spadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Wielkakrowka mi ostatnio zasmakowala bawarka (herbata z mlekiem) i tak pije i pije i siku biegam prawie co godzinę.... wcześniej też dużo piłam ale tak nie biegałam- może i Tobie pomoże. A może @ się zbliża? Wtedy też woda się w organizmie zatrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety największym moim problemem jest zatrzymująca się woda związana z hormonami staram się pić dużo i niby biegam ale jak widać organizm zatrzymuje sobie nadwyżki ewela spróbuje bo lubię piłam litrami przy karmieniu ogólnie to jest tak że ok 10 kg które na sobie mam to woda i to nie żart bo nie żrejąc wciągu tygodnia przytyłam 5 kg od 3 miesięcy nie miałam @ nie jestem w ciąży sprawdzone to wynik właśnie hormonów ale bałko zawsze pomagało uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×