Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Gość Renata244
Mam z taczyca problemy niby miałam zdiagnozowanie Hashimoto a teraz nadczynność się zrobiła.Mam wizytę u endo 31 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,test nie zrobiony :( może po obiedzie zrobię .Wiem ,że nie ma czego się bac ale wiadomo czego oczy nie widzą ...... Mój maż obstaje za niestrawnością ,już sama nie wiem:( dziś jakby lepiej albo moja psyche fiksuje , Renata ,z tarczycą nie ma żartów ,sama jestem po strumektomii czy jakoś tak ,,po prostu po usunięciu;) lecz ,bo jeśli nie unormujesz hormonów to nie schudniesz ;( jestem już po próbie chóru ,dziś śpiewaliśmy już z muzykami ale za to jutrzejsza próba jest odwołana i trzeba będzie bazować na nagraniach :( Na obiad robię dziś udka kurczaczka pieczone w halowen ower (sorki pisowni nie znam) z braku czasu nie wiem czy to dietetyczne Buziaki dam znać jak będzie wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka w wlasnej bajce
Sylwia-rewelacyjnie !. U mnie ok,waga 67,5kg. Jeszcze 2,5 i bedzie ladnie;), jutro czeka mnie komunia w rodzinie,nie lubie takich imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ,kościółek odwiedzony ,pogoda śliczna ,siedze na tarasie pod parasolem i piję herbatkę ,skusiłam się na loda i mam odzew ,jeździ mi po żołądku :( powiem ,że pomału cholery dostaję :( Księzniczka nie lubisz całej otoczki związanej z Komuniami czy samego sakramentu? Gratuluję wagi piękny wynik. Dwa kilogramy to naprawdę prawie już meta:). Małgosiu gdzie przepadłaś? Jak szyneczki? Wyszły? kobietki wiem ,że ładna pogoda ale piszemy ,bo frekwencja nam spada :) Milej i spokojnej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
Ważylam się jest 75.4 kg .Czyli już ruszyło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Sylwia szyneczka wyszła pyszniutka, jutro już następną robię :-). Ja się chyba poddaję z tą moją wagą, zmierzyłam się i zobaczymy za tydzień. Cały czas czuję się taka napuchnięta a teraz jak jest ciepło to dopiero nie wiem co myśleć o tym. Jak mówiłam o tym pani doktor to dała tabletki na odwodnienie ale to nic nie działa. Badania mam w porządku. Ech.... Milego popołudnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep cherry
renata gratuluje spadku :) spadam cwiczyc bo pozniej do fryzjera i szkoda myc wlosy 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki u mnie dziś upał był nie z tej ziemi 32 st . w cieniu Dieta to tak jakby jej nie było ,waga pokazuje 69 kg ale jak się nie zacznę ruszać to długo nie postoi w miejscu tylko poszybuje. Małgoś nie poddawaj się może trzeba coś zmienić w menu? Może za tydzień pomiary będą lepsze:) Renata gratuluję spadku :)najgorzej to ruszyć a potem to już poleci .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze u mnie znowu spadek po 0.5 cm w biodrach i udach, brzuch stoi jak zaklety :) pocwiczylam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
Ja dziś okres dostalam i zgrzeszylam zjadłam 6 racuchów☺Pogoda piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia973
Cześć witam pieknie:) Ładnej pogody ciąg dalszy,dietkowo u mnie ok ,z ruchem jest gorzej ale mobilizuję się ,pomału ale jednak:) Renata za te racuchy należy się solidny spacer ,aby lepiej się strawiły:) Wczoraj poległam ,bo zjadłam całe opakowanie Maltanek i kawał gorzkiej czekolady :( a ,że @ to jesteś usprawiedliwiona kobitki komu jeszcze wsparcia lub trzeba objechać ,bo w bojowym nastroju dziś jestem ??:D:D Buziaki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
A dziś nie grzesze.Takie miałam wczoraj wyrzuty sumienia po tych racuchach.Dziś mam na obiad krem z pomidorów i pierś z kurczaka 150g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! ja przed okresem to sie nawet nie waze ;) pochwale sie ze w biodrach mam 93cm w udach 53 cm a w pasie w koncu cos spada 74.5 cm talia 60 cm bez zmian. w marcu mialam 101 cm w biodrach wiec te moje 93 to magiczna liczba. nawet mam juz nawyk picia wody - litr wypijam w pracy, reszte w czasie cwiczen. milego odchudzania :) stay strong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co Cie wprawilo w bojowy nastroj? ja dzis spontanicznie rzucam palenie to jutro bede ''wojowac''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a co cie wprawilo w bojowy nastroj? ja spontanicznie rzucam palenie wiec jutro bede wojowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ,Deep tak sama z siebie:) ja już nie palę 4 lata a tobie bardzo się chwali i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie witam w świąteczne popołudnia:D ,Dziś dzień Matki czy pamiętałyśmy o swoich rodzicielkach?;)pewnie tak. U mnie dziś ok tylko będzie troszkę z tego tytułu świętowanie ,ciasto zjedzone już u mamy;) kolejne się piecze dla teściowej -skromna drożdżówka:) Buziaki i całusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Sylwia rzucam tak sama z siebie-wkurzylam sie na papierosy ! i foch :) pocwiczylam i uciekam ogladac Gesslerowa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjo_lożka1
Cześć wszystkim Prowadzę badania na temat problemu odchudzania we współczesnym świecie. Bdania przeprowadzam w ramach zaliczenia przemiotu. Będę badzo wdzięczna za wypełnienie ankiety. Ankieta oczywiście jest anonimowa,a jej uzupełnienie potrwa ok 5 min. https://docs.google.com/forms/d/12dYsVnVfycT5fEaSzUSyW7Hb GktIpzewx2DM3ON9Gno/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w koncu weekend :) wczorajm mielismy grilla -nawet troche wina wypilam. Mam lekkie opoznienie okresu-oby nie cycta kurde znowu, ale chyba nie bo brzuch mam raczej ''plaski'' bez dolegliwosci. wczoraj nie cwiczylam ale od dzis zaczynam cwiczenia ujedrniajace-workout a do tego naprzemiennie moj crosstrainer.Zanotowalam kolejny maly spadek-czekam na ten okres bo waga powinna byc mniejsza heh milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie:) Deep dobrze,ze dojrzałaś do myśli i czynu rzucenia fajek. Masz problemy z cystą?Przepraszam ale tak zrozumiałam .Przynajmniej skorzystasz podwójnie schudniesz i będziesz zdrowsza:D Małgosia gdzie jesteś? ,czekam na wieści od Ciebie U mnie w miare dobrze ,wkręciłam się w książkę pierwszy 700 stronicowy tom za mną w poniadziałek jadę po kolejny:) Niestety tak mam póki nie przeczytam całej serii będę dla świata stracona a potem moge i przez pół roku nie brać nic do czytania do ręki:) jesli chodzi o jedzenie to teraz moją uwage pochłaniają truskawki ,chciałabym aby to były też czereśnie niestety 1kg kosztuje 49 zł więc żal mi kasy Pozdrawiam cały skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Siedzę w pracy a sloneczko zagląda do okienka :-). Oj złapałam tego bakcyla na ćwiczenia i czuję się coraz to lepiej. Ostatnio będąc w aptece zważyłam się na wadze wraz z pomiarem tkanki tłuszczowej. Wynik otrzymałam jak na mój wiek i wzrost prawidłowy :-) wszystko trzyma się w normie. Znowu jestem w fazie takiej, że nie ciągnie mnie na słodycze, aby to było jak najdłużej. Deep brawo za spadek, widzę że szybko u Ciebie zmniejszają się centymetry. Sylwia, no no podziwiam za książkę :-) oj ja to czytanie zero. Dowiedziałam się w dniu Matki jak syn dzwonił, że planują w przyszłym roku ślub cywilny :-), dobrze że w Polsce. Zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam cieplutko życząc miłej niedzieli, buziaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,niedziela błogie lenistwo....:) slonko świeci jest 27 stopni i strasznie duszno ,wczoraj grzmiało i nic, wszystko poszło na miasto a tam pompa była ,że ho ho . Gratulacje Małgosiu dla synka tylko ,który ?Młodszy czy starszy? Podziwiam -faza niejedzenia słodyczy ,dla mnie nierealne chyba ,że Post:D Zbieram się do biegania i nie moge się zebrać . Małgoś u mnie na FB są fotki i filmiki z koncertu w ktorym brałam udział:)obejrzyj. Deep jak niepalenie? SSie na słodycze? Pozdrawiam i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! nic nie ssie :) zadnych slodyczy, dostalam okres i kurde leze w lozku-tak mnie boli i nieodpuszcza. bardzo chcialabym pocwiczyc! bo jak sie zacznie i robi to systematycznie to pozniej bez treningu ciezko..czegos brakuje spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,tydzień znow od początku:) Dobrze ,że chociaż ciepło teraz jest to inaczej się wstaje:) Moje dziecko ma dziś biegunkę więc zostało w domu:( Skąd to się bierze cholerstwo? U mnie w miarę dobrze. Deep ta wątpliwa przyjemność przede mną i mam nadzieję ,że nie skończy się leżeniem ,chociaz z miesiąca na miesiąc coraz ciężej znoszę ,bo i hormony już nie działają tak jak powinny Małgosiu jak twoje ćwiczenia?Biegasz czy ćwiczysz w domciu? Pięknego dnia życzę i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no niestety mlodsze to my juz nie bedziemy... pocwiczylam jestem z siebie dumna a teraz uciekam spac. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep cherry
ale mam zakwasy, nie wiem jak dzis bede cwiczyc, a cwiczyc bede bankowo. nie waze sie z powodu okresu ale widzialam ze ciuchy troche przyduze - biore metr krawiecki a w pasie ( boczkach) 72.5 cm a w talii 58.5 cm wow jestem w szoku. wczoraj jadlam fast foody w pracy :) milego dnia i spadkow Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×