Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

Gość Renata244
A ja byłam u lekarza u endokrynologa. Mam potwierdzone Hashimoto. Mam dwie wagi jedną pokazuje mi ciągle 75 kg a druga , że waże 73kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata przykro mi z powodu Hashi. Mozesz sobie obnizyc przeciwciala antyPDO czy jak sie to nazywa dieta-a wtedy schudniesz. Generalnie south beach - sprobuj.Hashi to zlozona choroba autoimmunologiczna obrywa po dupie i watroba i inne narzady, jest mnostwo blogow nawet na fb. nie wiem jaka jest Twoja wiedza na temat choroby wiec nie bede sie tu wymadrzac ale jestem naocznym swiadkiem, ze po obnizeniu przeciwcial oragnizm wraca na wlasciwe tory.Powodzenia w okielznaniu choroby. co do wagi hmm przyjmij ze wazysz 73 kg :) posprawdzaj baterie, zwaz sie za jakis czas i ta niedzialajaca wyrzuc :) ja pocwiczylam godzinke, teraz szybki prysznic i uciekam spac.Jutro zakwasy gwarantowane-trudno. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
U mnie dziś po usg lekarz okreslil to jako zaawansowane Hashimoto. Samo w sobie teraz niemam dużo tych przeciwciał bo teraz mam nadczynność Ale twierdzi lekarz, że to po ciazy i za jakiś czas znow będzie duża niedoczynność. Weszłam w Stare spodenki które były ciasne jeszcze rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje :) spodenki to pierwsza czesc garderoby, ktora bedziesz musiala wymieniac :) zycze kolejnych spadkow :) czerwiec zaczynam z waga 59 kg :) milego dnia dziewczyny urlopy coraz blizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam pięknie ,Renata brawo za spadek ,trzymaj wagę tą co pokazuje mniej :D Deep gratuluję idziesz jak burza :) Umnie w realu burze i opady deszczu ,dziś troszkę chłodniej ale przyjemnie. Dietowo ok ruchu brak teraz spowodowane jest połamaniem drzew w lesie ,jest zakaz wstępu. Małgosiu co nowego?Pięknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,u mnie paskudnej pogody ciąg dalszy,jest strasznie duszno ,niebo koloru ołowiu.W taki dzień to nic się nie chce.Dobrze ,że mam ksiązkę i specjalnie nie mam nic zaplanowane.Sorki ale nadal nie mogę się zmobilizować do biegania ,jedzeniowo jakoś daję radę tylko ,że szału to też nie mam. Co nowego u was?Aha nie wiem czy już pytałam ale czy ktoraś z was robiła sobie postanowienie do kiedy się odchudza?Jakaś konkretna data .Życząc przyjemnego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Oczywiście gratulacje za spadek wagi :-). Deep idzie jak burza. Ja dzisiaj nie byłam na moich ćwiczeniach bo deszcz pada, a w domu mi się nie chciało. Jednak jak się ćwiczy na świeżym powietrzu to jest inaczej i zmieniam sobie ćwiczenia co 5 minutek i szybko leci pół godziny, a zauważýłam po sobie że monotonia mnie męczy jeśli chodzi o ćwiczenia :-(. Sylwia to starszy syn planuje ślub, a młodszy będzie mu świadkował :-) on nawet jeszcze dziewczyny nie miał, nie spieszno mu. Cieszę się że zaklimatyzowal się tam i jest zadowolony z pracy. Jedzeniowo u mnie ok, chociaż znowu zaczęłam kombinować. Muszę dojść do 55kg wtedy się lepiej czułam. Wyciągnęłam z lamusa książkę " Jedz zgodnie z grupą krwi " kiedyś to stosowałam i były efekty. Teraz postaram się odrzucać pomału te produkty które są nie wskazane a zastąpić je wskazanymi i zobaczę. Sylwia podziwiam za czytanie :-), milego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Jesli chodzi o konkretna date od kiedy postanowilam sie odchudzac-u mnie bylo tak.myslalam, ze jestem w ciazy, nieplanowanej, no ale jakby byla to bym sie cieszyla bardzo i bardzo bala.wydalam majatek na testy ;) i postanowilam, ze jak nie jestem w ciazy to CHUDNE. Na zasadzie, ze jak juz bede to przytyje wiecej wiec profilaktycznie schudne. Pocwiczylam juz z ciezarkami, przysiady jakies brzuszki.Teraz kawusia a pozniej ide pocwiczyc na orbitreku i obejrze przy tym jakis serial. Ja lece na urlop pod koniec lipca wiec fajnie by bylo nie miec obwislego tylka, ktory trzesie sie przy kazdym kroku...nie okrywac sie ze wstydu recznikiem...nie zaslaniac brzucha... Sylwia co czytasz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwiczylam :) pochwale sie, ze powyciagalam ciuchy sprzed dwoch lat, w ktore sie nie miescilam i tym sosobem mam 12 par jeansow:) niektore nowe-kupowane na ebayu...tu gdzie mieszkam rozmiarowka jest dziwna i np rozm 10 to czesto 38 a czasem 36. dlatego w tych 12 par dziesiatek sie nie miescilam bo wewnatrz na metkach widnieje 10/36 oficjalnie nosze spodnie w rozmiarze 36 :) bo gore xs, s rozm 34/36 milego weekendu-u mnie ma byc 24 stopnie jupi :) i caly przyszly tydzien cieply pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! zaliczylam godzine na crosstrainerze zaraz uciekam zrobic shreda-jestem cala upocona wiec zrobie za jednym zamachem :) oczywiscie musze sobie odpoczac kilka minut zebym na zawal nie zjechala. magiczne 58 kg z miejscami po przecinku ale to zawsze 58 ;) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58.3 kg :) moim celem bylo 58 kg wiec teraz porzadnie rzezbie cialo :) wczoraj ceiczylam z 5 kg ciezarkami i w czasie 20 min shreda spocilam sie tak samo jak na godzinie steppera :) spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis powtorka z rozrywki-godzina na crosstrainerze i 30 day shred jillian michaels :) w weekend mam wiecej czasu bo mam wolne. jak tak dalej pojdzie to zaraz bede miala 57 kg :) z moja budowa gruszki najlepiej wygladam wazac 55 kg niestety :( jutro poniedzialek i pomiary. spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w pracy a wy? pomierzylam obwody- cwiczylam codziennie i na dzien dzisiejszy waga 58.3 kg biodra 91.5 cm. udo 51.5 cm talia 57.5 cm pas 72 cm a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep cherry
gdzie jestescie? nie moglam sie powstrzymac i znowu walnelam godzinke na crossie a poznym wieczorem o 22 muego czasu shreda :) nie chce zaprzepascic tego co juz osiagnelam a w piatek impreza w pracy :) wracajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ćwiczenia przed pracą zaliczone, teraz umysł pracuje wydajnie :-). Deep, tak patrząc na Twoje wymiary to Ty jesteś szczupłą osobą. Moje wymiary są większe o 3 cm, a jestem dużo niższa od Ciebie i tež mam figurę gruszki. Ja mam wrażenie ze mój metabolizm strajkuje :-). Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Malgosiu . szacun za poranne cwiczenia. teraz faktycznie gruba nie jestem ale mialam w marcu 101 cm w biodrach wiec bylo co zrzucac :) chcialabym skonczyc tego shreda bo zalezy mi na ujedrnieniu ciala. w ubraniach wygladam ok ale w bikini ... coz :) jest jeszcze duzo pracy :) marzy mi sie udo bez cellulitu. milego wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,jestem u mnie dieta i ruch zawieszone i znów zawaliłam ....:( Wciągnęła mnie ksiązka i właściwie to od dwóch tygodnimnie nie ma bo czytam ,czytam ,i czytam ,skończyłam 4 tom przeszło 1000 stron,poprzednie miały 800 i 700 nawet się tego nie czuje,Depp seria Obca ,autor Diana Gabaldon Deep masz wymiary dla mnie nie osiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie totalna dupa. Zaprzepascilam wszystko. Test ciążowy wyszedł pozytywny,bylam w dużym stresie bo robiłam badania RTG do pracy. 4 dni temu dostałam mega krwawienie,badania już ciąży nie pokazują. Poronienie. Znów mam 68kg. Chyba nigdy nie będę już chuda. Deep gratuluję,super waga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka w wlasnej bajce
Oczywiście to wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiezniczko przykro mi z powodu krwawienia. To mogla byc ciaza biochemiczna. Jesli starasz sie o dzidzie to po naturalnym samoistnym poronieniu lepiej probowac od kolejnego cyklu bo organizm jest nastawiony juz na ciaze. Jestem polozna i wiem niestety, ze poronienia sie zdarzaja ... a rtg lepiej wykonywac 1 polowie cyklu i owdziewac fartuch ochronny... u mnie z dnia na dzien nogi szczuplejsze ... chcialabym wam pokazac zdj ale kombinuje gdzie by wrzucic....dziewczyny ja serio mialam duze gabaryty- otluszczone galaretowate cialo fakt cwicze codziennie, pracuje na swoja figure ale to nie jest trudne! potrzeba tylko dobrej motywacji :) dacie rade ! trzeba troche spiac poslady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deep,ciazy nie planuję. Nie brałam nawet tej możliwości pod uwagę. Zdjęcie RTG robiłam półtora tygodnia po owulacji. Nauczka,ze musimy z mężem bardziej uważać. Rozdrażniona strasznie jestem,wszystko mnie wkurza. Staram się ograniczać jedzenie,w sumie gdyby nie cellulit,bylabym zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezniczko moze jeszcze hormonki swiruja po ciazy...a na cellulit najlepsze masaze i cwiczenia -tez z tym walcze... pocwiczylam i uciekam spac...wkrotce weekend pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
A ja nadal gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata244
W biodrach 112 cm.Schudłam 3 kg może tylko tyle przez Hashimoto.Muszę zrobić badania w kierunku nietolerancji glutenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata moja kolezanka z hashi wlasnie na bezglutenowej -plaz poludniowych schudla...jest tam troche ''babrania'' bo trzeba kupowac na specjalnych dzialach gluten free - ale efekty sa. znajdz gdzies na necie diete paleo/plaz poludniowych i sprobuj tak jest kilka dni i zobaczysz jak bedziesz sie czula. ja skonczzylam level 1 shreda.czyli cwiczylam 10 dni prawie pod rzad bo mialam 2 dni przerwy-nie dalam rady jednym ciagiem. dzis spr ile schudlam po tych 10 dniach.i jestem w szoku :) biodra 90 cm (-2.5 cm w 10 dni) uda 50 cm (-2.5 cm) talia 55.5 cm (-3.5 cm) pepek 62 cm (-3 cm) brzuch 71 (-2 cm) ramie 25 cm(-0.5 cm) 1/2 uda 45.5 cm (-1) nad kolanem 35 cm(-1.5cm) lydka 29 cm (-1) nie trzeba robic tych 10 dni ciagiem-moza robic tyle przerw ile sie potrzebuje :) wygooglujcie sobie 30 dy shred results i zobaczcie jak dziewczyny pochudly :) i to z duzej wagi ...to tylko 20 min cwiczen plus rozgrzewka, potrzebna jest mata i ciezarki (ja uzywalam 5 kg, a zaczynalam od 2 kg, moim zdaniem mozna zaczac od 1 kg) zostalo mi jeszcze 20 dni i licze ze bez krepacji pobiegam na plazy milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj zaczelam level 2 shreda i wymiekam haha.Wzielam sobie za ciezkie ciezarki bo wszysttki te cwiczenia sa zmodyfikowane i nie daje rady robic poprawnie-dzis zrobie z 2 kg. Pocwiczylam na crosstrainerze tylko 30 min. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny poranek. Ja niestety w pracy :-) Podziwiam Cię Deep. U mnie troszku waga ruszyła jest 56kg a jeśli chodzi o wymiary to jak narazie nie zmieniają się. Ostatnio nasilił się u mnie migrenowy ból głowy i wtedy jestem do niczego przez trzy dni. Odkąd zaczęłam brać plastry na menopauzę ból powtarza się co dwa tygodnie, wczesniej miewałam co miesiąc, czy plastry mogą być przyczyną? Pozdrawiam cieplutko zyczac milutkiej i relaksowej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosiu super ze waga spada :) migreny moga byc reakcja na plastry a dokladnie na zmiane gospodarki hormonalnej jaka sobie zafundowalas :) na dwoj***abka wrozyla- albo organizm sie przyzwyczai i przestawi ( jak w 1 mies pigulek anty) albo dawka jest nieodpowiednia. najlepiej obserwowac i poczekac w ciazy gdy hormony skacza niektore ciezarne maja okropne bole glowy, drugie wymioty, a trzecie zawroty a garstka czuje sie fantastycznie. ty nalezysz do tej grupy kobiet ktore z poczatku reaguja bolem glowy :) jestem pewna ze minie- organizm potrzebuje czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep cherry
co jest z wami dziewczyny? wracac mi tu! u mnie ten tydzien slabiutki- cwiczylam tylko 2-3 razy ale i tak chudne, spodnie w rozm 36 wisza mi w biodrach, waga tez mniejsza- ale niesprawdzam do poniedzialku :) jak u was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep cherry
czesc u mnie waga 57.8 kg biodra 89.5 cm reszta wymiarow tez mniejsza ale koncentruje sie na tych dwoch chwilowo :) dziewczyny wracajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×