Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia973

Będzie mnie mniej

Polecane posty

na urlop lece 23 lipca - mam nadzieje ze do tego czasu cialo sie ujedrni :) dzis planuje crosstrainera i shreda-bo powinnam konczyc level 2 a jestem w polowie -ach te lenistwo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :). Brawo za wytrwałość, a lenistwo każdego czasem dopada. Ja dzisiaj jestem troszku obolała, gdyż wczoraj byliśmy w górach i prawie cały dzień tuptaliśmy po szlakach. Piękna była przejrzystość i zachwycaliśmy się urokiem Tatr :) Jak ja kocham góry. z Turbacza piękne widoki... Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Malgosiu ze polazilas po gorach delektujac sie widokami :) ja weekend zaliczam do udanych shred i crosstrainer zaliczony :) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem nie mogę się niczym pochwalić tylko chyba tym ,że waga jest prawie startowa:( .Mówią ,żeby się podnieść trzeba najpierw się odbic od dna i ja takie dno chyba osiągnęłam .Pięknie dietkujecie .Miłego dnia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to sie odbijaj albo zaakceptuj siebie taka jaka jestes:) moze nie masz odpowiednio silnej motywacji, moze tak naprawde wcale nie chcesz schudnac dla siebie ? moze w ogole nie potrzebujesz schudnac? skoro probujesz tyle czasu-bo jestes tu od roku to albo spinaj poslady albo nie zawracaj sobie glowy dieta...po co ci to, niepowodzenia beda cie tylko dolowac :) czytalam kilka Twoich postow, czytalam miedzy wierszami-jestes super babka :) zamiast liczyc kalorie czy zmuszac sie do cwiczen lepiej poczytac ksiazke jak lubisz, spotkac sie z przyjaciolmi, poplotkowac z sasiadka :) licze na to , ze odczytasz moj post prawidlowo-nie ma w nim zlosliwosci ani uszczypliwosci ja wiem po sobie ze tak ze 2 lata sie odchudzalam z z 62.8 do 60 kg .Tylko kompleksow mozna dostac a teraz przyszedl moj czas i chudne BO WIEM DLA KOGO I PO CO TO ROBIE dla siebie, tylko dla siebie :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tego Mi Potrzeba:) konstruktywnej krytyki:) ,nie gniewam się ,odczytuje prawidłowo ale nie byłabym sobą gdyby jakiś cieniutki głosik na dnie duszy mi piszczał co ta kobitka ci tu wypisuje ???;);) Wiem ,że jestem słaba ale cóż ,nie jestem Bogiem tylko słabym człowiekiem, a moją powinnością jest próbować tak długo aż się uda :D:D dlatego tak dobrze ,że jesteście :) a że są doły? cóż.....od jutra biegam ... miłego popołudnia ,wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo ty :) wiedzialam ze nie odpuscisz :) pomysl sobie jakbys tak chudla 1 kg miesiecznie-nie tygodniowo tylko miesiecznie :) za rok o tej porze -12kg :) to duzo i bez wyrzeczen :) troche ruchu i lekkie modyfikacje zywieniowe bo niby dlaczego mialabys nie jesc lodow latem ? :) i mnostwo czasu na ogrodek, wycieczki czy cokolwiek innego :) a przerwy to nie lenistwo tylko regeneracja miesni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wojowniczki :) jestem przed okresem i juz jakies klicia w jajnikach, bol przy chodzeniu i inne atrakcje heh chwale sie, ze w udzie mam 49 cm. ja mialam pod posladkami taki poduszeczki- nieeleganckie faldy tluszczu ktore juz mi prawie zniknely ufff. szukalam na necie i to sie nazywa podwojne posladki- sa zdjecia mozecie wygooglowac . myslalam ze tylko ja to mam hehe ale jednak nie :) wazne ze znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam , to prawda nastrój bojowy nie znika ale coś u mnie pogoda się psuje ,zdążyłam zaliczyć sklep i pranie ,boję się czy moja dawka ruchu mi nie przepadnie ,chmurzy się i to dość g***townie,pobiegać to dziś nie pobiegam ,bo od rana zakaz wstępu do lasu wycinają dopiero drzewa po burzy,za to pójdę na rower :) może jutro się wyniosą. Deep ty piszesz o podwójnym pośladku ale nie każdy może się go pozbyć tzn. jak się go pozbędzie to dopiero będzie masakra .Zostaje tylko zmniejszenie go ;) i będzie ok . Dziś kupiłam truskawki i czereśnie już troszkę zjadłam ale mają mało kalorii więc ok .Na obiad zrobię kalafiora mizerie i sałatę w maślance i moze z dwa ziemniaki z koperkiem? chyba dietetyczne jedzonko? Zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocną porą ,dopiero się ogarnęłam,dziś syn miał rozdanie świadectw o 15 godz. wcześniej było miasto ,zakupy,pranie ,sprzątanie, Zanim rozdano świadectwa była godz .17.30 Potem tradycyjnie pizza ,cola i lody potem impreza na basenie u koleżanki syna ,no i zrobiła się 22 godz. .Zdjęcia obejrzane z balu szóstoklasisty ,niestety na każdym zdjęciu jakieś dziwne miny robiłam heh . Z żalem donoszę ,że było dziś bieganie a właściwie mini mini dystansik bo tylko 1km po prostu nie dałam rady :( ale na własne życzenie ,bo miesiąc temu dawałam radę przebiec przeszło 3 km . Ja tak piszę o sobie ale dlaczego tu tak pusto ? Dziewczyny gdzie się podziewacie? Dobranoc pięknie pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka0008
Hej dziwczyny. Moze widzialyscie ta strone http://dietalux.pl/20860 Mi pomogla w kilka dni zrzucilam 3 kg tak ze naprawde warto. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ,co taki zastój?Mimo panującego upału ,rano wstałam i poszłam pobiegać było bardzo ciężko ale dałam radę prawie 3 km :) i około 1km szybkiego marszu jedzeniowo też lepiej ,maż ma dziś półmaraton:) więc mam z kogo brać przykład Pięknie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w niedzielne popołudnie ,wczoraj byłam z mężem na nocnym półmaratonie ,niestety burza była okrutna ale potem było super ja zagrzewałam do boju wszystkich biegaczy na punkcie kontrolnym :) mąż szczęśliwie bieg ukończył ,dziś nie biegam ,niedzielny odpoczynek ,tylko się zastanawiam gdzie moje liderki Małgosia i Deep? Małgosiu byłaś może na koncercie Eltona Johna? bo chyba w Twoich okolicach wczoraj się odbył>? Deep jak tam Twoje ćwiczonka? Pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ale ten czas ucieka :-). Miałam ostatnio problemy z moją kicią, przeszła ppważny zabieg ale teraz już jest dobrze. Wariuje jak nowo narodzona :-). U mnie jedzeniowo dobrze, trzymam się. Troszku ćwiczenia opuściłam ale już myślę że od jutra wracam na moje urządzenia :-). Sylwia niestety nie byłam na koncercie ale przez okienko teź słyszałam :-). U mnie się zaczął już na dobre sezon górski i nie mogę się doczekać soboty. Pozdrawiam cieplutko, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ,ano czas leci jak oszalały ,nie chwaliłaś się ,że masz kota ,rasowy czy zwykły dachowy ?U mnie na podwórku są cztery a teraz jeszcze u sąsiadów urodziły się kolejne 4 i do nas przychodzą plus matka to dziewięć oszaleć można. Piszę z działki ,wybyłam tylko na 3 dni potem Usg mam i lekarzy troszku, potem remont u syna w pokoju ,chcemy panele położyć ,bo on alergik , pomalować pokój i możne jakieś łózko nowe? Było dziś bieganie 3 km ale forma słabiutka ,jedzeniowo to troszkę słabo ,bo i lodziki były a dziś na piwo cytrynowe się skusiłam ,jutro nie wiem czy będę biegać ale na pewno zdam relacje jakby co :) pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, U mnie pada deszcz,rano zdążyłam jeszcze pobiegać ,biegało mi się świetnie, nie czułam zmęczenia może to powietrze, bliskość jeziora ? Udało mi się przebiec ok .5 km :) jedzeniowo ok ale to dopiero 11 godzina dziś leniuchowanie ,bo nie ma co robić jesli pada zostaje książka albo jedzenie:D to drugie raczej odpada . Co u was słychać ?Jak kotek Małgosiu? Buziaki miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep cherry
czesc dziewczyny ! melduje tylko ze jestem - bardzo zabiegana, napisze pozniej. Sylwia - super aktywnosc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,jestem ,jestem .Słoneczko znów wrociło na błękitne niebo i jest super .Musze tylko jeszcze dodać do wczorajszej aktywności marsz 6 km poszłam wczoraj z mężem na spacer tą samą trasą co biegłam rano i okazało się ,że to jest 6 km:);) Dziś też było bieganie ale tylko 5 km ,a ostatni kilometro był truchto -marsz. Jadę dziś do domku ,bo jutro mam USG i muszę koło domu skosić trawkę ale albo wieczorem w piątek wracam albo w sobotę rano . W niedzielę wracam i robię remont synowi a potem nad morze jadę :) potem znow działka . jakie wy macie plany ? Małgosiu co u ciebie? Deep rozumiem ,że jeszcze zdasz relację? Dodam tylko ,że sezon kąpielowy rozpoczęty :) pozdrawiam pięknie Ps .Deep twoje wymiary są imponujące ,mierzyłam tyle gdy miałam 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deep  cherry
no pieknie Sylwia :) jestem pod wrazeniem moj maz wyjechal sluzbowo i zostalam sama z corka- dlatego sie nie udzielalam :) dostalam dzis spozniony okres, od ktorego wydelo mi brzuch jak w 4 mies ciazy :) dzis standardowo crosstrainer 40 min i shred:) tak zazdroszcze Wam pogody , Tobie Sylwia morza heh :) u mnie deszczowo, szaro buro.... jednym okiem zerkam na mecz juz 1:0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo. Słoneczko gdzieś tam przebija się zza chmurek, w nocy była burza. Fajne plany Sylwia na wakacje :-). Szum morza.... spacer przy zachodzie słońca.... ACH :-) Ja teraz mam weekend wolny to oczywiście góry. Wybieramy się w Tatry na Czerwone Wierchy, całodniowa.wędrówka, Kicia już dobrze, szaleje jak na swój wiek :-) (13 lat półpers) w poniedziałek idę wyciągnąć szwy. Milego weekendu, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety, niestety znów upadłam ale się podnoszę ,z działki już wróciłam ,bo miałam i nadal mam masę spraw do pozałatwiania ,a i remont w pokoju syna dość ambitny ,bo i pomalować , i panele położymy ,bo syn alergik i mam już dosyć porannego kichania:) ja już na szczęście po @ uwinęłam się w trzy dni:)ale za to nie moglam się ruszać :( bieganie zawieszam , bo jutro rano do endokrynologa,chyba ,że w środę ale, na zakupy muszę mamę zawieść ,zobaczę może się uda . Mecz oczywiście oglądałam ,wielki szacun dla piłkarzy i w takich chwilach jestem dumna , że to moi rodacy. Ale już dość o piłce .Małgoś ty mi zazdrościsz morza a ja tobie gór:) Cieszę się ,że z kicią już lepiej a jakbyś mogła wstaw na fb fotki zwierzaka a ja odwdzięczę się swoimi kotami:) Deep a córcia ile ma lat? Masz jakiegoś zwierzaka?Chyba już lepiej i brzuszek nie wzdyma? Jeśli masz z tym problemy również na co dzień to Espumisan pomaga i w tych dniach również pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem ,niestety endokrynolog nie po mojej myśli ,zwiększono dawkę lekow,może stąd trudności z apetytem? Pokój syna już pomalowany ,jutro drugi etap ,kładziemy panele. Urodziły mi się 4 kotki w drewutni wczoraj ,teraz mam już osiem -ratunku!!!:) Z nowości to tyle ,szkoda tylko ,ze tłuszczyk nie wytapia się na słoneczku tak jak pot:) Kochane pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć melduję się , u mnie nic nowego,nadal porażka ale dzielnie się podniosę ,milego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Oj to nasze zdrowie, zawsze coś jest nie tak. Może teraz jak dostałaś większą dawkę leku bedziesz się lepiej czuła i waga zacznie spadać :-), ja w 2001 roku dostałam jod radioaktywny ( nie zgodziłam się na operację) i do dzisiejszego dnia mam spokój, zadnych leków. Co roku tylko kontroluje TSH. Jak będę miała chwilę to wstawię zdjęcie kici, a te Twoje kocięta to muszą być słodkie :-). U mnie jedzeniowo ok, chociaż wpadłam w nałóg lodowy :-). Pozdrawiam serdecznie życząc miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem .Narobiłam się dziś jak dziki Reks po remoncie w pokoju .Trzeba było sprzątnąć caluteńki domek ,bo wszędzie brudno, a i na urlop wyjeżdżam w poniedziałek to raczej powinno być czysto .Dziś sobie podsumowałam to moje odchudzanie i wyszło na zero ,bo prawdę mówiąc to, tu trochę schudłam, tu przytyłam i wynik wyszedł taki sam jak na starcie .Pisząc te słowa własnie rozpętuje się burza :( oszaleć można z taką pogodą.Co z tego ,że się nie udało ?Spróbuję jeszcze raz :) Z pewnością jakiś wynik otrzymam tylko pytanie czy ty ze mną tyle czasu wytrzymasz? Małgoś podziwiam ,że się nie zgodziłaś ,ja za bardzo się bałam i poszłam pod nóż nie szukając alternatywnych wyjść z tej sytuacji ,a teraz wszystko się kićka ,zresztą huśtawki nastrojów hheh to tylko mój biedny mąż może coś na ten temat powiedzieć :D:D Kocięta zniknęły chyba matka gdzieś je wyniosła:( i słuch po nich zaginął. Zmykam milej nocki pozdrawiam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że remoncik już masz za sobą :-) teraz czas na wypoczywanie. Życzę Wam duuuuuużo słoneczka i miło spędzanego czasu. A na dietkowanie masz ode mnie dyspenzę na ten czas :-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam wieczorową porą:) Melduję ,że było dziś bieganie 3 km :) ale zmachałam się okrutnie.Pojechałam dziś do Decathlonu kupić synowi buty sportowe a sobie jakieś spodenki do biegania niestety spodenki krótkie będę mogła ubrać dopiero gdzieś za 5 kg a już myślałam ... Postaram się ruszać na urlopie ale nie iwm jak będzie z dietką ... mam nadziej ,że będzie pogoda . Małgosiu kiedy na urlopik ?czy w tym roku też będą góry :) ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć witam pięknie już z nad morza:) Plaża odwiedzona, na razie pogoda słoneczna choć rano popadało . Niestety dieta leży i kwiczy ,postaram ruszać się troszkę, ale Kilometrów dziś zrobiliśmy .Mąż i syn kąpali się w morzu ja powstrzymałam się od tej niewątpliwej przyjemności :) .Pięknego wieczoru pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×