Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Kwiatku, ale na pewno masz poukładane w głowie, więc jeżeli już zaczniesz być świadoma( według mnie jesteś taką) tego co chcesz, to zaczniesz to realizować. Bez przesady, co to, tylko za młodu można chodzić na imprezy? ;) A poza tym, na to by doświadczać jest cały czas, ale z czasem coraz mniej i doświadczeń, i czasu.:D więc nie ma co stawiać granicy, że za młodu czegoś nie, to już później tym bardziej nie. ;) Nauczyłaś się być samotniczką, bo może po prostu lubisz tak. A jeżeli nie lubisz, to oduczyć też się można. Ale wydajesz się być świadoma, więc po prostu, taka jesteś naturalna?.;) Na kształtowanie też nie jest za późno, po prostu, teraz może zaczniesz świadomie kształtować swoje życie, a przecież za młodu to też wcale nie jest powiedziane że już wszystko musisz wiedzieć i obrać konkretną drogę. Tym bardziej że teraz to wszystko jest narzucone. Na przykład chodzenie do szkoły- nie powinno być przymusu.:P Studia? Przecież teraz to mało gdzie jest prawdziwe studiowanie, a poza tym, głównie to ten papier potrzebny. Bo przecież, w dobie internetu, tak naprawdę można zrobić studia jakie się chce, tylko samodyscyplina wymagana.;) Także Kwiatek,jest jak jest, trzeba w pewnym sensie wyciągnąć wnioski i przed siebie. Na pewno nie pogrążać, bo to bezsens, wiadomo.;) Napisałem to tak na potwierdzenie, bo pewnie wiesz to wszystko. No.:P Według mnie jesteś normalna, tylko masz problemy z odnalezieniem się w tym świecie, znaczy miałaś, bo teraz jest dobrze, z tego co czytam. A tę fobię, Kwiatek, to od zawsze miałaś? Nie dopasowuj się do społeczeństwa Kwiatek, stracisz siebie.😭 Wystarczy że będziesz szanowała zasady obowiązujące w społeczeństwie i spoko jest.:D Ale siebie zostaw. :D " A mi także z innych powodów cięzko się dopasować."- czerwienisz się nadmiernie? nadmiernie pocisz? Dobrze, już nie naciskam, jeżeli będziesz chciała to napiszesz.;) Nie opowiadaj, nie jest z Tobą źle. Jesteś dobra Dziewuszka.:P :D Hm, kiedyś, jak dzieciakiem byłem, to zakosiłem gumę taką z obrazkami w środku :D, ale stres miałem i stwierdziłem że to nie dla mnie. A spróbowałem, bo kolega z podwórka tak sobie sprawiał słodycze.:classic_cool: x x Gość, Mordka? Jak bojowo nastawiony.:D:P x x Sisi, a lubię Cię tak po prostu, masz dużo energii w sobie.:P Dzięki za życzenia Sisi, ode mnie ze dwie setki, stabilnego ciśnienia, wszystkiego dobrego.:D "Wrobil mnie ktos z jednego domu..zrobil to celowo,celowo naklamal..zeby zniszczyc moja opinie w oczach innych. " Smutne, ale prawda i tak na wierzch wyjdzie, więc nie ma co się przejmować, chociaż fatalne uczucie.:( Hej:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Czesc Broken..czesc Deviant..dzieki za poziomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Kwiatek..dzieki ze rozumiesz..dokladnie .w kednej pracy o cpanie a w innej o kradziez tylko dlatego ze debil zadzwonil i powiedzial ze mam oddac jego ciotce kase ktora podobno ukradlam.Ja tylko pozyczylam i on o tym wie ale chcial mnie zniszczyc w oczach kolezanek.To byl odwet za to ze mi wypomnialam ile osobistych rzeczy ukradla mo jego matka.Zle sie z tym czuje bo nie jestem zlodziejka..przestrzegam przykazań..wszystkich bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie .dlaczego jagodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..przestrzegam przykazań..wszystkich bez wyjątku. x ale z Deviancikiem byś pewnie troszkę pogrzeszyła:-p przepraszam, to było głupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Broken ja nie grzesze..serio potrafie sie powstrzymywać.Jesli mialabym wyplynać na glebokie wody..to najpierw musialabym pozamykac wszystkie stare sprawy.Zreszta Deviant by sie ze mna nie ozenil bo mam jasne wlosy a on woli brunetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
jak Ty dobrze rozumiesz tygrysie problemy - rozumiem bo sama takie mam ;) straszna przylepa ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Gepard jest młodszy ode mnie jedynie o niecały rok.Dokladnie o rowniuteńkie 11 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, bo to zaczarowane poziomki, które mogą być jagodami. :P A to jedzenie z drukarki to chyba można tak, drukuje jabłko, a smak herbatników.:P Czy jakoś tak. ;) x x Broken, bo Cię zaraz przytulę, przytuleniem jakiego jeszcze nie doznałaś.🖐️:D🖐️ x O, wolę brunetki? Będzie zmiana warty z fikuMikuu. Synonim bruneta/brunetki to fikuMikuu.:classic_cool: x Broken, mam trzydzieśc***arę. x Kwiatek, jak oceniasz to przytulenie? od 5:01 tej piosenki którą wkleiłem. Zobaczymy czy jesteś ekspertką?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No ..masz racje .jescze chwila a sie pokłoce z Fiku o bruneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviancik..pamietam..byly jablka...zwlaszcza malinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
''Zle sie z tym czuje bo nie jestem zlodziejka.'' - to wlasnie nie czuj sie źle,bo nie jesteś niczemu winna. Jakbys faktycznie ukradla mogloby Ci głupio być,ale to jem powinno być głupio i prawdziwym zlodziejom,a oni sie jeszcze śmieją z tego...nie przejmuj się Deviant,chcialam Ci odpisac ale wyskakuje spam :O i jestem bezradna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ale byly tez czekoladki. ..i gorąca herbata.A ciasteczka..to przelupstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
Deviant czy mi się zdaje czy masz urodziny?? jak tak to wszystkiego najlepszego,zdrowia,szczęścia,pomyślności,miłości i spełnienia marzeń :) a jesli to nie urodziny to i tak Ci tego życzę :D a ten post w takim razie jutro sprobuje wyslac,nie wiem co tam jest nie tak,ze nie przechodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Przekupstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy dłuższą odpowiedź wysyłałem to też rzekomo spam. Ale najpierw wysłałem jeden znak, a później edytowałem i resztę wkleiłem. Żeby można było edytować, to trzeba mieć niebieski nick, Kwiatku.:( Coś się wściekli z tym spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Tak.Deviancik ma urodziny...stolat..sto lat..i zeby Cie juz nigdy glowa nie bolała ani serduszko.No ..tym razem nie spożnione i szczere..jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
ok,to najwyzej na raty wysle,ale to tez pozniej,bo wkurzyli mnie z tym spamem a wczesniej takie rozwlekłe posty były i przeszły bez spamu.. ciekawe to przytulenie,nie przytulałam sie tak z nikim i chyba nie widziałam,chociaz zdarzalo sie wtulac w kilka osób,a nie tylko dwie Deviant a szatynki lubisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, nie mam, Sisi umieściła post z życzeniami, to pomyślałem że skorzystam z okazji i pożyczę ów życzenia. ;) Ale dziękuję.:D Hm, postaram się odwdzięczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
i teraz pytanie komu tu wierzyć ..:D już myslałam,że jesteś rakiem,ale przeciez (podobno) jesteś gepardem,a gepardy chyba nie mają urodzin,bo ich nie uwzględniono w horoskopie :( to rownie dobrze mozesz miec zawsze urodziny,skoro nie wiadomo kiedy :D czyli życzenia sie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Odwdzieczyć a jak?..ja juz mialam urodziny . tego samego dnia .sorry pomylilam sie w obliczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×