Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość
Lubi mnie?,przecież pewnie nawet mnie nie zna?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Sisi odpowiada,czy gość?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zna na tyle zeby polubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez samo pisanie też można poznać kobietę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
przepraszam nie podpisałam się.znasz mnie ?,skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisanie to pewien rodzaj rozmowy,choc nie tak dosadnie jak przez komunikator,a jeszcze mniej niz na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to na ASP chcą mieć wyniki z matmy? Jeżeli tak jest, to dlaczego nie chcą z wychowania fizycznego? Albo religii? Artyści po ASP to prostytutki, 99,9% i akurat po tych studiach nieźle wyceniani są, więc Twój Tata się mylił. Tylko czy artysta może być prostytutką? Podobno tacy niezależni, a prostytucja to uwiązanie, zniewolenie. Rysujesz, malujesz, rzeźbisz Sisi? Już nie pytam czy jakieś instalacje tworzysz, bo to dla oszołomów. Świetnie, masz twardy charakter. Jesteś super. :)Jak to, z pracy zostać wyrzuconym za podejrzenie ćpania? Chore to. Nawet jeżeli ćpałabyś to nie powinno to nikogo obchodzić, Twoja sprawa. Przemoc? Zależy jaka. Czasami dobrze gdy faceci między sobą załatwiają sprawy bójką na przykład. Najlepiej to by było na pistolety, ale przez tchórzliwe lewactwo jest wiadomo jak. Oczywiście w stosunku do kobiety nie ma takiej możliwości, choćby największą podłość kobieta zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Tak myślisz?przecież nie wiesz czy piszę prawdę inie widzisz mnie z poza ekranu czy mi przypadkiem nie drgnie powieka kiedy coś tutaj naskrobię.Z wyglądu byś mnie nie polubił ..urodą nie grzeszę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadzam Deviantowi w pisaniu :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi mam pewien dar :) wyczuwam kiedy ktoś kłamczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, nie przeszkadzasz, nie wiem skąd to przekonanie. Co to ja? Pozwolenie muszę wydawać? Pisz i mną się nie przejmuj. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi się kogoś za charakter bardziej niż za wygląd ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Prostytutki?,,skąd taka opinia?.devianciku,zrobiłam kurs witrażu,kiedyś w konkursie plastycznym -powiatowym,zajęłam II miejsce.Uwielbiam malować ,rysować,pisać(choc po wstrzasie mózgu cos sie stało z moją ortografią-uleciała)..kocham architekturę,historię,zabytki..stale coś tworzę..nigdy nie ćpałam i nie ćpię-brzydzi mnie to.W pracy tylko tyle usłyszałam ze to niby po oczach widać,cóż mam jakie mam.podobno normalne i b,ładne-słowa kadrowej wraz z proźbą bym została.co do przemocy..czasem facet ma kochankę i wtedy startuje do swojej zony ,która mu najzwyczajniej w świecie ciąży..przeszkadza itp.Jeśli chodzi o meskie bójki to nie znosze takich porachunków..kiedyś słyszałam wołanie o pomoc..ile sił w piersiach zaczęłam krzyczeć zeby go puscili..choć nie byłam tam..ale echo się niosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
!,51 to prawda!;-)choć to często idzie w parze jednak charakter to rzecz pierwszorzędna.nie znasz m,nie z charakteru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze troche jednak znam a,a jak nie znam to ty mnie tez nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No to sprawdzmy czy się znamy?Zadaj pytanie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obadaj temat z pierscionkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wystarczy popatrzeć na to badziewie które produkują artyści po takich szkołach. Wyjątek się zdarzy, ale obecna asp to jakaś patologia.Zresztą. O, szkło, uwielbiam witraże, to potrafisz lutować:P To dla Ciebie Sisi, sprawdź tego artystę, ekstra kolory ;) Dale Chihuly A ortografię to już na końcu można sprawdzić i poprawić, to akurat najmniej istotne jest w pisaniu. ;) A tam, co mnie jacyś zakłamani roochacze interesują, nie będziemy o tym rozmawiać, Sisi. Może ocaliłaś życie temu krzyczącemu o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviant,nie zostałam wyrzucona,sama odeszłam..zwolnili mnie dopiero w nastepnej..po tym jak wróciłam z L-4.Teraz mam kolejną i jest git...kojarzy sie z Twoim avatarem,dlatego lubie z Tobą pisać..bo ten avatar zawiera wszystkie wartości którymi się kieruję..wreszcie się spełniam zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Tak ,potrafię lutować,dzięki.Może ocaliłam,,chce w to wierzyć ze byłam pomocna ..on wołał ratunku...nie widziałam tego ...było ciemno ,dzieliła nas łąka i lasek..wydawało mi się że znam ten głos,chyba kilku tłukło jednego,takie miałam wrażenie.Pół nocy nie mogłam zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło :) Przyjemnie jest spełniać się zawodowo. Kładź się, bo dzisiaj będziesz zombie, Sisi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
dlaczego lewak?,nie klasyfikuję ludzi wg,partyjnej orientacji.Ten głos brzmiał ,jak ktos-kogo kocham..dlatego zaczęłam krzyczeć"Ej"!!.i wtedy ucichło.Gdybym wiedziała ze to był On,,i ze zrobił to ktoś kogo znam,to już dawno bym się z nimi porachowała odpowiednio.idę spac.Dzieki za rozmowę..potrzebowałam tego;-)Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
...i tobie również _Miłego dnia;-)Śpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviant,zwariowałabym,gdyby coś mu się stało.;-(.Musiała zareagować.Miłej niedzieli..;-).Śpię..gadam przez sen..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Defiant
Sisi, do wyrka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w wyrku...pewnie już smacznie śpi....dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No ,jestem w wyrku ale nie śpię mam laptopa na kołderce.;-)nie mogę zasnąć..chyba założę słuchawki z muzyką..np.Scorpinsów..albo Metalliki.;-).dobrej..nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slodkich snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×