Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość  kwiatek
a ja to jestem lwicą czyli mamy tutaj same dzikie koty :D no,może poza Sisi,chyba,że też jesteś kotem? koty są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ciut sie pomylilam w obliczeniach..miesiac w te czy we wtę.Mlodszy o rok..takie dziecko jeszcze..a sluchac sie go musze..no☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, zakręcona Sisi.:) x Kwiatku, hm, skonsultuję jeszcze z Brok, ale według mnie to przytulenie sztuczne i widać że grane, ponieważ dłonie zdradzają sztuczność, brak czułości, oddania, dotyku. Jakieś takie zwichnięte Żeby nie chwycić? :D Lubię zadbane włosy. ;) Oczywiście że szatynowy jest do lubienia.:D Hm, dlaczego miałbym nie lubić?;) x x Tygrysico, czy mam rację z tym przytuleniem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Nie ..ja jestem znak powietrzny..patronuje mi Merkury..i Wenus.Oj lwice..potrafia byc uszczypliwe..wiem cos o tym mam siostre z sierpnia i drzemy koty że hej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
no,mozna sie spodziewać,że jest sztuczne,bo w końcu to teledysk :P nie wiem,ja w to tak nie wnikam,nie przyglądałam sie uważnie żeby przeanalizować każdy szczegół jak Ty poza tym przytulili sie chyba za krotko zeby okazac sobie czułość,po prostu on wtulił głowę i tyle. Ale nawet takie sztuczne przytulenie może być miłe,bo to jednak przytulenie niemiłe to jest jak sie przytuli do jakiegoś smierdziela albo kogoś nielubianego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ano jestem..jak nie jak tak..taki kot chadzajacy wlasnymi sciezkami.A Ty Dewiancik sam kiedys powiedziales przy mnie ze jestes zakrecony..na budzie to bylo..i co ciekawe kto bardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
ja nie jestem uszczypliwa,w ogóle nietypowa ze mnie lwica,bo na ten przykład według stereotypu to jest znak bardzo przebojowy i władczy,wybuchowy,towarzyski a ja jestem zupełnie inna i bardziej pasowałabym na raka ,spokojna,delikatna,rodzinna... ale,że lubie dzikie koty i lubie lwy to sie nie wypieram :) w ogole to nie wiem czy te horoskopy komuś pasują,to jest chyba za bardzo uproszczone,wrzucone w schemat,ludzie jednak bardziej sie różnią a nie tak,że jakiś znak,jakiś opis charakteru i znaków niby wrogich i to juz sie musi zgadzac a jak mam koleżankę ''wroga'' (skorpion) to niby mam ją olać w takim razie? :D bez sensu śniadanie mistrzów...jestem za,zgłodnialam a niedlugo będzie jasno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Hmm.ja skorpionow nie trawię..a sniadania mistrzow nie odmowie..aczkolwiek dzis jem sniadanie o 5.30..a potem do pracy..☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
''jak nie jak tak..taki kot chadzajacy wlasnymi sciezkami'' - ja też. mam w sobie coś z kota,ale takiego prawdziwego,samotniczego,dzikiego,ale za to lubiącego głaskanie brakuje mi kota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Aha i dodam jeszcze ze skoro jestem tygrysem i i tez jestem kotem ma sie rozumiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
hmm..czyli oceniasz po tych opisach odnośnie znaków ,stereotypach czy po prostu tak sie ułożyło,że ludzie-skorpiony z którymi miałaś styczność byli nieciekawi? może nie wszyscy,bo nie znamy każdego urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviant zniknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek dziś :D kim to nie byłem, ćmą, wampirem? :P A jestem gepardzinem.(?):D x x Brokeninside87 dziś :D to trzeba już się zabierać za polowanko. Ale mi czas zleciał. Dobranoc Tygrysico.:) x x Kwiatek, ale mogli się postarać przynajmniej. Oj dobra, nie czepiam się. Ale nie wiem, ale jakoś szczególnie zwróciłem na to, rozśmieszyło mnie to przytulenie.:D Ale to prawda, lepsze takie niż żadne. 😭 Nie, przytulenie ma być z uczuciem! :P Dobranoc Kwiatku. :) x x Sisi dziś , zakręciłaś mną.😭 Dobranoc Sisi.:) Przepraszam, ale na mnie czas. Miłego i udanego dnia, do zobaczenia.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Byli nieciekawi..zresztą Wagi też takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
to kto jest ciekawy w takim razie? myslę,że po prostu miałaś pecha do ludzi,z tego co opisujesz,o tych pomówieniach i w ogóle.. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dewiancik..skoro tak..to nastepnym razem "postaram sie "zakręcić Tobą bardziej..i nie musisz mi sie odwdzieczać za nic..Dobranoc..spijcie kwiatk.i tygrysico..motyl-cma.. też..w kimano.,to jest polecenie starszej..Milo sie z wami persfaduje..he he taki zart.oczywiscie milo sie zWami rozmawia.Śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
..i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
Hej wampirki..co tam i Was słychać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
cześć :) spróbuję dodać to co wczoraj chciałam 'Bez przesady, co to, tylko za młodu można chodzić na imprezy?'' - no nie,ale...te imprezy już są takie inne. Wszystko już inaczej się postrzega. I mi już tak nie zależy. Kiedyś bardzo chciałam,a nie mogłam a teraz już tak nie chcę,ale zostało we mnie to,że wtedy chciałam. ''Nauczyłaś się być samotniczką, bo może po prostu lubisz tak. '' - nauczyłam się siłą rzeczy. To nauczenie to właściwie przyzwyczajenie do sytuacji. Dostosowanie się. Wiadomo,ja inaczej świętowałam sylwestra. Tak po swojemu,że teraz nie wyobrażam sobie inaczej. A teraz to już to faktycznie to lubię,choć nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
''Tym bardziej że teraz to wszystko jest narzucone'' – no niestety,niewolnictwo uznane za coś normalnego i koniecznego. Wywieranie presji,mieszanie w głowie.. ''A tę fobię, Kwiatek, to od zawsze miałaś?'' - od początku byłam nieśmiala,ale taka fobia wlasciwa rozwinęła się pod koniec podstawowki a w gimnazjum,gdzie musialam zmienic otoczenie i nowi ludzie to już było to oczywiste. Choć że to fobia dowiedzialam się jeszcze pozniej,wczesniej nie wiedzialam,ze jest to jakoś okreslone i nie jestem w tym sama. 'Ale siebie zostaw.' -zostawiam,ale w moim przypadku bycie sobą też jest uciązliwe bo go nie akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
''czerwienisz się nadmiernie? nadmiernie pocisz?'' - o wiele powazniejsze powody,czerwienie się też,ale to jest nic akurat. Jak pomaluje twarz to nie widać,że się zaczerwieniłam (mam taką nadzieję) ''Jesteś dobra Dziewuszka'' – no nie wiem,ja tez cos ukradlam w dziecinstwie :D jednego cukierka i ojciec to widział i mnie opieprzył :D ale byłam mała,wtedy jeszcze nawet nie krzyczał tez wpadlam na to,bo uslyszalam,ze kolega cos ukradl.. u dzieci to chyba normalne? To był mały sklepik na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Kwiatek jak Ci na imię.Dobry wieczor wszystkim.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Nie ma nikogo?.Milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviancik..dziekuje..za kolejne truskaweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
..tylko troche smutny przekaz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
Ja jestem Basia a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Hej Basiu..moj nick nic Ci nie mowi?..Milo mi Cie poznac Basiu.Jestes blondynką czy brunetką.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×