Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość sisi
Dobranoc Deviancik,ja się nie dziwię ze mylisz mnie z kwiatkiem..sama przyznałam Ci się o koniczynie;-).zresztą inne nazwy też się pojawiały,;-)Miłego poranka.Dobrze ze Jesteś.Zmykam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dobranoc Deviancik,ja się nie dziwię ze mylisz mnie z kwiatkiem..sama przyznałam Ci się o koniczynie;-).zresztą inne nazwy też się pojawiały,;-)Miłego poranka.Dobrze ze Jesteś.Zmykam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz przepraszam że pomyliłem Was. Przepraszam Sisi Przepraszam Kwiatek. Głupio mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko,ja nawet nie wiem o czym "kwiatek "pisała nie czytałam tego elaboratu ;-),i dlaczego tak siebie nazywa..ale to widocznie jej sprawa.Śpij Deviancik,Zobaczymy się jutro ok 17 tej,tutaj..jeśli chcesz,;-)I nie przepraszaj..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
To ja też dobranoc ostatecznie,na dziś ostatecznie..ma się rozumieć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatuszek
''ja się nie dziwię ze mylisz mnie z kwiatkiem'' - ja sie trochę dziwie,bo nie piszemy podobnie,ani ja nie udaje Ciebie ani Ty mnie,nikt sie nie podszywa pod nikogo. Po prostu obie polubiłyśmy Devianta i lubimy z nim rozmawiać i gdyby to miały być Twoje posty podpisałabyś się przecież Sisi ;) bo zawsze sie podpisujesz. To ja sie nie podpisałam wiec to troche moja wina. po prostu jak ja odpowiadając podniosłam jakiś temat Devianta to Ty też sie tam później wpisywałaś,może to dlatego.. ale spoko,nic sie przecież nie stało takiego,niech Ci już nie będzie głupio Deviant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatuszek
''Spoko,ja nawet nie wiem o czym "kwiatek "pisała nie czytałam tego elaboratu ,i dlaczego tak siebie nazywa'' - zdziwiłabym sie gdyby chciało Ci sie to czytać :D to Deviant nazwał mnie kwiatuszkiem,stąd sie tak podpisuje teraz w rozmowach z nim :) sama bym sie tak nie określała :D ale gdy ktoś to robi jest to bardzo miłe,takie pieszczotliwe a ja lubie kwiaty,są piękne i przeważnie pachnące i kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kwiatek
dla Devianta będe więc kwiatuszkiem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć miski :) To Ja sobie będę Narcyzem :D miłego Siska i Kwiatuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Hej dowiem się kim Jesteś?narcyzie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzę się napisać :) Tracę głowę przy Tobie Sisi ;) (humor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba teraz mam problem;-),bo jeszcze nikt nigdy nie tracił przy mnie głowy,;-)ale mam pewne jedno skojarzenie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty Jesteś anonimowy ,a ja przynajmniej podaję swój nick.Wątpię ze mnie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Dobry wieczór :) Na razie nie mogę na dłużej przysiąść, więc na chwilę i krótko. x Kwiatek, gratulacje🌼 za pokonanie fobii społecznej, bo wiele wysiłku psychicznego to kosztuje. Niektórzy się łamią i pogrążają w lęku do tego stopnia, że boją wyjść się z domu, a Ty sprawiasz wrażenie bardzo pogodnej dziewczyny i pewnie taka jesteś, tylko coś Cię blokowało. W internecie łatwiej być sobą, bo czuje się wolność, a człowiek naturalny tylko gdy wolny, przynajmniej tak mi się wydaje. x x Sisi, dlaczego miałbym Cię olać, nie wiem dlaczego tak mnie oceniałaś? Jeżeli kogoś krytykuję, to zawsze w dobrej wierze, czyli żeby jednak ta krytyka budująca była, a nie dołująca. Zresztą sam tego oczekuję od innych szczerości, szczerej krytyki. Oczywiście jeżeli krytykować to i chwalić też się powinno. Trochę dziwne, bo pochwalić kogoś jest trudniej niż skrytykować, a przecież powinno być odwrotnie.:D Mam nadzieję że z ciśnieniem dzisiaj lepiej? Ale nie dziw się że masz problemy, jeżeli kładziesz się o trzeciej a wstajesz o szóstej. :P x I oczywiście jeżeli ktoś czuje potrzebę uzewnętrzniania się, to śmiało, z mojej strony na pewno nie zostanie wyśmiany czy tego typu zachowanie. x A Gość to Mordka?:P Mordka, jeżeli to Ty.:D to dlaczego ja piszesz wielką literą?:D Śmieszy mnie to zawsze.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację :) nie znamy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to ważne,że piszę Ja z dużej :)? Znikam miłej konwersacji z Sisi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Skąd wiesz o problemach z ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Tzn,nie przy mnie a raczej przeze mnie..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Sisi, sie wie.:P x Mordka, po prostu zapytałem, ale już wiem dlaczego wielką. Bo jesteś narcyzem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Przypomniało mi się jak na takim małym karteluszku napisałam że "tracę głowę"...hmmm czyżby jakiś przeciek?.niech ja dorwę tego żyrafę...to mu nogi z tyłka..;-)yy no,za ujawnianie mojego sekretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucham L'adieu..Garou.Uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
jakie cześć,?nudzi mi się.Chyba pójdę nocą na spacer..podobno nietoperze się budzą nocą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
19,14 chyba znam jednego narcyza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To norma u Deviancika....zostawia kobietę :)....Nie jestem Narcyzem to był żart....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Cóż pewnie ma ich na pęczki.Żart;-)no ok,to w takim razie ja też żartowałam.Znam kogoś kto..jest super z charakteru,ale chyba zbyt mocno wziął sobie moje słowa do serca.mianowicie kiedyś usłyszałam od jednego chłystka że to "człowiek zakochany w sobie",więc odpaliłam mu tekst w stylu"Trochę pokory",nie myślałam ze aż tak się tym przejmie.;-(Nie zasłużył na krytykę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy czasem zasługuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Może i każdy,z wyjątkiem Jego.Widziałam ze się tym przejął,szybko pożałowałam tych słów...kto jak kto ale On jest inny .Jest wyjątkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×