Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Scena na dziś.

Polecane posty

Gość gość sisi
1.17,przepraszam nie podpisałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Broken,pływać tez lubię.Chodzę czasem na pływalnię może się spotkamy kiedyś,;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dewviant ,wcale nie zamulasto tylko wymijająco.Dobranoc ..& Dobranoc Broken.,Zaglądnę tu jutro mam wolny cały dzień.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, o, też od kilku kilku tygodni regularnie chodzę biegać i też lubię. :D Domyślam się, że średnie dystanse, po kilka kilometrów?;) Sisi, onieśmielasz wyobraźnią;)fajna historia, rzeczywiście, jakiś czas temu zgubiłem kłódkę. Znalazłaś. 😭 Dobry arbuz nie jest zły. Zjedźmy we dwoje. Mmm.:D Ale ciepło od tych fluidów.:) X x Tygrysico, nie tak tylko. Akurat dla zdrowia.:) Bez przesady, nie tak łatwo skręcić kostkę, to jakieś niepotrzebne lęki, spróbuj.;) Historia filmowa, książkowa, życia 😭 x x kurde, jak trochę więcej tekstu to problem z przewijaniem i przeskakuje, i z pisaniem. Także przepraszam z mojej strony, że tak długo i na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze Broken,,,dobrze ze jeszcze tu zajrzałam,;-)nie namawiaj Devianta bo się zarumienię.,dobrze ze to tylko internet..bo by mi serducho wyskoczyło chyba.takie rzeczy to ja mam tylko w snach Broken,widzisz ze Dewiant chyba ciebie woli.Kłódkę ,tak znalazłam..nawet dwie ,ale bez kluczyków..zapięte;-)a niech tam...odechciało mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Deviant woli sisi:) ja też się rumienię jak myślę o całuskach:) Deviant, do dzieła:) schwyć ją za ramiona, przechyl jak na filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
znów się nie podpisałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Broken ,ależ ty jesteś szalona kobitka,;-)dobrze się bawisz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi :D Całuję Twoją delikatną dłoń, pozwolisz Sisi? 😴 :P Przesuwając usta ku policzkom😘 połóż się już lepiej, Sissi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewiant,nie wierzę...nie wierzę że tak napisałeś...kurcze gorąco mi.;-)chyba muszę faktycznie iść spać,a dłoń..cóż nie wypada odmawiać;-).Nie budz mojej wyobraźni bo nie wyrobię..i jeszcze mi się coś przyśni szalonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Z tego wszystkiego zapominam się podpisywać..nie no ech ale wy Jesteście ,nieładnie tak robić sobie żarty z małej "nieśmiałej" sisi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc misie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Z tego wszystkiego zapominam się podpisywać..nie no ech ale wy Jesteście ,nieładnie tak robić sobie żarty z małej "nieśmiałej" sisi.;-)No w tych najbardziej odważnych były tylko a może aż pocałunki.Ale na szczęscie to tylko sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi wie lepiej kogo wolę i Broken też wie lepiej kogo wolę. Wychodzi na to że wolę Was obie.:D Dobrze Kochanieńkie, dobrej nocki i super snu.;) szalonych:D Dobranoc Sisi:) Dobranoc Brok:) Jak dyplomatycznie:D Nie no, Dziewczyny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dyplomatycznie wybrnąłeś z sytuacji,podrywaczu ty jeden.I tak Cię lubimy,no nie Brok?.Którą z nas woli bardziej hmmm zobaczymy.;-)ja myślę ze Broken.Miłej nocki..pa aa ,kto to jest ten/ta trzecia?.Gosciu kim żeś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc.Deviancik.masz wirtualnego buziaka..łap ;-)chyba że wolisz w czółko?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gościem i tyle :) Nie bawię się w jakieś dziecinne podrywy ;) Znikam stąd....Nie Mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Dobranoc Brok,;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
2.33 ale jednak coś sprawia ze tu Jesteś.Serio znamy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Deviant skąd wiedziałeś że w policzek?,telepatia?.ok czas na m,nie...odpływam w objęcia morfeusza ..mam słuchawki na uszach .Muzyka świetnie usypia. Akurat "Broken angel leci"Dobrej nocy Wam życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całusopatia.:P Hej, dobrej nocy, leć Aniołku. 😭Morfeusz?! Co za Morfeusz?!😴 Hej, Broken.😭 Udanego dnia:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Morfeusz ,to w mitologii greckiej bożek snu,bez obaw Devianciku..jak kocham to wiernie i do końca..aniołku..hmm.dzięki aniele..słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×