Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Darkness pięknie pomodlę się za Twoją kolejną betę.>:D< Nadziejo jestem z Tobą byle do czwartku :-) Niecierpliwa 83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola855
Dziewczyny wczorajszy wynik bety 24 101 , w czwartek był 13797 mIU ... czy to dobry przyrost ? Słyszałam że w pewnym momencie przyrost spowalnia czy wy tez to slyszalyscie? Wg OM dzis jestem dokładnie w 7 tyg. A jutro USG i mam nadzieje ze zobaczę swoją kochana kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka :-) no przecież mówię że po otwarciu nie trzyma sie w lodówce ;-) udanego wypoczynku, a wiosłem niech ktoś za Ciebie macha .. Ola beta " później " spowalnia, ale ja nie wiem kiedy to nie pomogę, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkness77 - gratulacje z całego serca życzę pięknego przyrostu bety !!!:) julia83 - dziękuje za wpisanie mnie na listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście kochane... tyle dajecie wsparcia.. nie czuję się samotna trzymam za wszystkie kciuki.... trzeba walczyc o swoje małe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku dniach huśtawki nastrojów, pomyślałam że nie zniosę tego dłużej i zrobilam dzis siekańca. Uspokoilam się nieco bo po 10 sekundach na teście wyszla druga kreska co prawda różowa a nie czerwona ale wyraźna i jest. Jak wiecie juz nie raz widzialam takie kreski a później bardzo cierpiałam dlatego teraz najwazniejsza dla mnie jest piątkowa beta a później to cudne bijące serduszko... Brzuch nie ułatwia, mam wyraźne skurcze macicy i szyjki czuje @ jakby była na zakręcie..i dlatego nikomu o dzisiejszym nie mówię, nawet m, i tak go nie ma a przez Tel może mnie źle zrozumieć, tylko Wam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko to,że masz skurcze i że czujesz się jak na @ to jest to normalne...wierzę w to,że ten test jest tylko początkiem Twojego wielkiego szczęścia i początkiem nowego życia które w Tobie rośnie!! Głowa do góry kochana!!Jakbyś nie była w ciąży to test nie wykazał by drugiej kreski!!i to na tak wczesnym etapie!! Teraz proszę myśleć pozytywnie i głowa do góry!!Trzymam dalej nieustająco kciuki!! Mnie dopadła chyba jakaś infekcja tam na dole:( strasznie mnie piecze:( popołudniu wybiorę się do lekarza ale chyba na IP, bo mój lekarz jest na urlopie a tam w przychodni jakoś innym lekarzom źle z oczu patrzy:D mam nadzieję,że to nic poważnego i że to tylko ewentualnie jakieś odparzenie od wkładek - niestety przez dalsze stosowanie luteiny muszę je nosić:( nawet w taki upał.... U mnie dzisiaj znowu upał...idzie się ugotować:( Miłego dzionka dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko... Cudnie! Na razie nie gratuluję ale zaciskam mocno kciuki za prawidłowe przyrosty bety i serduszko! Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja, trzymam kciuki, na skurcze weź no spę Max, skład jak forte, a bez recepty, ja biorę 3x1 i relanium, a to ważne abyś nie miała skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko sikaniec daje nadzieję na powodzenie i bóle brzucha też :) Dobrze wiesz, że taki objaw może wróżyć nie tylko @ ale i ciążę. Spróbuj trochę się odstresować, zajmij czymś główkę, jeszcze troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - ta różowa kreseczka to następny krok do przodu, następny krok do wysoka beta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczynki, biore nospe max 3x1 od wczoraj i magne b6 3x1 , na papierze widzę lekkie brązowe brudzenie więc dodalam jeszcze luteine pod jezyk bo prolutex mam 1x1, teraz oby do piątku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
darkness gratuluje i zycze by beta ładnie przyrastała. Nadziejko Twoje obawy sa uzasadnione ale wierze ze bedzie dobrze limit złego został wyczerpany trzymam również kciuki za ładną bete. Pozdrawiam reszte dziewczyn ciesze sie z każdego pozytywnego wyniku. A te co walczą niech nie tracą wiary w końcu i nam sie uda. Nowe dziewczyny witam bardzo serdecznie. Trzymajcie sie cieplo.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Aniu 1602 Dziękuję za odpowiedź w sprawie wit D w piątek ide zrobić badania najwyżej popytam jeszcze w aptece co polecają, Kinia84 bardzo mi przykro, wiem co czujesz Ja już zaczynam się bać że nic z tego nię będzie i jak sobie z tym poradzę Jednak nie pozostaje nic innego jak popłakać sobie cichutko jednocześnie nabierając nowych sił Ja po tej becie wzielam do domu chrześnice i siostre i nawet jednej łzy nie uroniłam W międzyczasie zaczeliśmy IFV i jedziemy na tym wózku dalej Nie poddając się Trzymam kciuki za to abyś odnalazła w sobie siłę :* Ada83 Kochana trzymam kciuki za powodzenie usmiech.gif Kiedy beta? Lilianko udanego wypoczynku życzę :* Pati368 trzymam kciuki musi się udać życzę Ci tego z całych sił usmiech.gif Darkness77 bardzo się ciesze zwłaszcza że modliłam się za Was :* modlę się dalej za pozytywny przyrost bety i Twojego Maluszka aby rósł zdrowo usmiech.gif reakcja Twojego M faktycznie zabawna ale jak sobie myślę o moim to pewnie reakcja byłaby podobna MiśkaD Przeczytałam Twój wpis i pomyślałam sobie że mam bardzo podbnie Jestem na etapie rozpoczynania IFV w ciężkim szoku że tak szybko bo po kolejnej @ zaczynamy już stymulację I podchodzę do tego tak teraz muszę zrobić resztę badań już wszystko zaplanowałam kiedy jakie i gdzie Kolejna wizyta w klinice już tez zaplanowana teraz modlę się o dobra stymulację jeszcze nie myślę co dalej... bedziemy decyzje podejmować na bieżąco Nie chcę się zamartwiać np mrozaczkami skoro nie wiem narazie ile ich będzie nie chcę o tym myśleć Będziemy wiedzieć ile ich jest to się zastanowimy ile razy możemy po nie wrócić a może okaże się że bedzie ich mało ??? Dziewczyny co uważacie nt takiego podejścia? jakoś przychodzi mi to tak naturalnie Nadziejko78 w końcu dotarlam do Ciebie :* Bardzo się ciesze wynikiem testu faktycznie pewność bedzie po becie ale już mocno trzymam za Ciebie kciuki :* Bardzo wielką dajecie nadzieje patrząc na Wasze historie usmiech.gif Dziewczynki ktos pisał o luteinie Otóż mnie bardzo po niej bolała głowa nawet cały dzień Tak pół godziny po zaaplikowaniu się zaczynało Dziękuję za odpowiedzi odnośnie WitD W piątek jadę na resztę badań w tym właśnie poziom witD tsh pc/chlamydii Na poniedziałek 20 lipca mam usg piersi, a 25 wizyte w klinice w krakowie usg kontrolne i podpisanie dokumentów IFV czyli kwalifikacja usmiech.gif Wczoraj byłam u mojej gin odebrałam aktualną cytologie Pytała o kraków stwierdzila że mamy dużą szanse bo mam dobrą rezerwę Amh 1,55 - nie wiem czy to aż tak dobra rezerwa ale niech jej będzie usmiech.gif Ruszyliśmy w każdym razie z kopyta usmiech.gif i działamy Milego dnia Dziewczynki!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko:) Mysle że samopoczucie już lepsze? I nie będziesz się już tak stresować? Odganiamy wszystkie czarne myśli, teraz może być już tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 - trzymam mocno kciuki i wierzę że Twój Malutki Cud w końcu się dokona :) Nie stresuj się teraz tylko za bardzo. Może odpocznij tez trochę od forum - mi w pewnym momencie pomogło coś takiego. - oczywiście proszę się nie gniewać, ale dla mnie było to takie trochę oderwanie się od problemu, xx ola855 - powodzenia jutro na USG, dac znac jak było:) xx darkness77 - ja czułam że nie może być inaczej. Powiem Ci że Twoje posty po transferze brzmiały już tak jakoś inaczej, bardziej ciążowo :P Oby w środę wynik bety był zadowalający :) xx kikusia84 - współczuje, bierzesz luteinę dopochwowo? Mi też raz się tak zrobiło - to może bys właśnie od luteiny, ciągle mokro idealne środowisko dla bakterii. Mi bardzo ulżyło po nasiadówkach z szałwii - kilka razy dziennie. xx Biedronka - bardzo sie ciesze że udało się Wam zakwalifikować :) Trzymam kciuki że już teraz to wszytsko pójdzie z górki :) xx Juilia 83 - jak tam dostałaś jakąś odp z ministerstwa? xx DoremiDo - mi lekarz po IUI zalecił niekorzystanie z basenu - tak na wszelki wypadek a jeśli juz bym bardzo bardzo chciała to zaaplikować sobie tampon żeby się śiwństwo jakieś nie przyczepiło. xx Ja jest juz po wizycie. Mamy ostatnie podejście do IUI bo lekarz stwierdził że troche za późno w tym cyklu podchodzić do IVF. Zastanawiał się czy nie podac mi większej dawki puregonu bo teraz mam 50jm. ale troche się wystraszył że jak zaskoczy to może być ciąża mnoga i stwierdził że 50 wystarczy. W niedzielę jadę na podgląd. A powiedzie mi jak to jest z piciem alkoholu podczas stymulacji bo mamy w sobotę parapetówkę i chociaz lampeczkę wina można by było wypić ale sama nie wiem czy można... do tej pory unikałam raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 , Darkess77 - trzymam kciuki za dalszy pozytywny rozwój sprawy. x gość Szmacioszka - bierzesz nospę 3x1 i relanium w jednym dniu ? x asiuleczkaj - na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiuleczkaj moja Dr kazała mi pić właśnie do IUI 1 lampkę czerwonego wina jesć orzechy włoskie i migdały po garści Podobno to dobrze działa na endometrium Wiec alkohol w małej ilości myslę że nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusia,Zosia,Szmacioszka,Ania,Magda,Kiciolka,kkahha, dziękuję za dobre słowo.. asiuleczkaj chyba nie dam rady poki co zrezygnować z forum ;-) tym bardziej ze siedze w domu.. Julia tak samopoczucie zdecydowanie lepsze , gdyby jeszcze fizycznie bylo takie samo to żyć nie umierać :-) Asia 858 ze masz bardzo dobry plan, wiele z nas zaczynając z IUI wogole nie bralo pod uwagę ivf, a potem to tak naturalnie wychodzi jakby po prostu taka była kolej rzeczy..trzymam kciuki za powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~Nadziejko - papula mi się cieszy od ucha do ucha, bo wiedziałam, że będzie dobrze. Źle już było, teraz będziesz sypała nam tu samymi dobrymi newsami :D Ale zgodnie z Twoją wolą gratulować będę za kilka dni ;) ~Asia858 - uważam, że bardzo rozsądnie podchodzisz do sprawy. Można sobie planować co i jak, ale czasami bywa że nie przewidzisz tego co się wydarzy i klops. Zobaczycie jak to u Was będzie i wówczas podejmiecie najbardziej właściwe decyzje. Trzymam kciuki za udaną procedurę :) ~ Asiuleczkaj - 1-2 lampki czerwonego winka przy iui nie zaszkodzi, a może i pomóc. Miłej zabawy i oczywiście owocnego podejścia ;) ~ Ola855 - na tym etapie ważniejszy jest widok z usg, bo normy bety mają ogromny rozstrzał. Jutro już powinnaś zobaczyć serdunio. U mnie było już widać w 6 tc, ale też bardzo dużo zależy od sprzętu. Oby wszystko szło po Twojej myśli! ~ Piksi - życzę duuużo dużo zdrówka i wypoczynku. My chyba idziemy bardzo podobnie - ja dzisiaj mam 13t5d. Na kiedy masz wyznaczony TP? ~ Darkness - kciuków nie puszczam ;) ~ Doremido :* ~ A u mnie jak tydzień temu skończyły się mdłości i nie ukrywałam swojego szczęścia, bo super było tak po prostu móc wstać z łóżka, tak od wczoraj pojawiła się zgaga :o Jak to mówią: "jak nie urok....". Ale dam radę. Jutro idę na wizytę do mojego dr, zobaczymy co tam nowego. ~ Przepraszam, że odniosę się do każdej z Was, ale każdej przesyłam moc pozytywnych, słonecznych, ciążowych fluidków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Joanna tak, relanium 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja kochana mam nadzieje ze moj wpis ze trzymam kciuki na tą chwile wystarczy. Za tydzień będę skakała z radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka nie za dużo tego relanium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Miało być kkahha, to przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
MH1 Po tych wszystkich rewelacjach i krajami, takie dostałam zalecenia. A brzuch mnie cały czas boli i to wszystko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka wiesz jak kończyły sie dla mnie ciąże i jak nienawidze tego bólu na @ , ale Twoja historia daje mi tak wielką nadzieję teraz ze mimo tego wszystkiego czuję ze moze i u mnie byc dobrze..w mojej klinice nie preferują relanium niestety ;-) Dostawalam je przy poprzedniej ciąży leżąc w szpitalu 2x1 łącznie z nospa. MH1 :-) Merenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja :) aja ja :)) ale zgodnie z życzeniem zaciskam kciuki imilcze do 10go ;) Merenka - wg położnej TP mam na 17.01 ale lekarz mowi ze raczej miedzy 9 a 12.01 wiec nie wiem :D jakoś tak w każdym razie..ale depcze Ci po piętach :)...jak Twoj brzuszek? rośnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jeszcze do ciężarówek :) czym smarujecie brzuch i piersi?? ma ktoś wypróbowany produkt?wiem ze produkty z pharmacerisa sa skuteczne ale drogie...naczytalam sie o olejkumigdałowym ktory wychodzi dosyc korzystnie cenowo ale ponoc ma wit A a tej w nadmiarze wcierac nie mozna.. poki co mam z palmersa serię stretch ale nie wiem czy to starczy...a boje sie rozstepów jak zarazy ;)...tymbardzije , ze na piersiach juz są widoczne....ratunku...pomoże któras? ;) plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×