Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość Hexe
Biedronka trzymam kciuki . Rozumiem Twój strach... ale wiem ze wszystko będzie dobrze; ) morele również życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka :* kiedy teraz wizyta? Dzięki dziewczyny. Tak zrobię. Umowie się jak najszybciej na RTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona:-D Azzurro trzymam kciuki za rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona- boska ta beta, jesteś w ciazy :) Xxx Nadzieja- gratulacje, kolejna pięknota będzie na świecie. Xxx Morela- super, oby tak dalej. Xxx Miska D- tak jestem cały czas u naszego dr, tez myślałam o Gamecie. Widac ze trzeba tylko na komercyjny program liczyć. No cóż, a kasa na referendum wydana... Ale spoko nie wchodzę na temat polityki żeby nie wywołać gościa z lasu :p Xxx Julia- mogę sie przenieść, brzmi fajnie to rozwiazanie o którym piszesz, ale tez obawiam sie ze hejt nie zniknie, spróbować możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedrona tak się ciesze gratulacje! Morele za ciebie również gratulacje! Dbajcie o siebie i o maluszki. Golf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Co do przenosin forum, mam nadzieję, że znajdzie się tam miejsce również dla czytających:) A wracając do gościa, myślę, że używając słów "wybrakowane"itp chce tylko odwrócić uwagę od swojej osoby, w rzeczywistości ma dokładnie ten sam problem co my wszystkie. Zbyt długo i zbyt dokładnie czyta forum (raz przytoczyła sytuację sprzed kilku miesięcy). Porównuję to do sytuacji w której ja śledziłabym forum dla chorych na epilepsję...Kompletnie bez sensu, temat oderwany całkowicie, komu by się chciało po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 jaką dyscyplinę wprowadził Twój dr? <> Julia, oby się obyło bez skutków ubocznych i bólu. Nie miałam tego Orgalutranu to nie wiem czy boli. Mnie też Gonapeptyl bolał ale najbardziej Clexane, bo po zastrzyku jeszcze boli. Ale kupiłam sobie lód w sprayu i to działało. Ale już się skończył... Dziewczyny polecam przykładanie lodu przed wkłuciem o wiele mniej boli. Czekamy na info o przeniesieniu. <> Magda :( Mój tata na zatoki zawsze robi sobie inhalację. <> Ania, też bym wolała go zdemaskować... oby ktoś miał takie możliwości, byłoby super. <> Azurro dzielna kobietko :( Mów do synka, może go namówisz na wyjście. Znieczulenie jest po to, żeby je brać, z resztą sama zobaczysz :) Życzę aby to było już, poszło gładko i szybko i aby był to 100 % jeden z najpiękniejszych dni! <> Biedrona przesuper! Nic się nie martw, teraz będzie już tylko dobrze i coraz lepiej! Za 8 m-cy zobaczysz najpiękniejszą istotę na świecie - swoje własne dziecko :* <> Kkiniaa jak wyjdzie przynajmniej znalibyście przeciwnika. Sama nie wiem co lepiej. Najlepiej, żeby wyszedł dzidziuś jak najszybciej i tego Tobie i wszystkim dziewczynom życzę :* <> <> Stawiam kawkę, herbatkę, soczek na miły poranek - u mnie dziś słoneczko świeci. A wieczorkiem panieńskie siostry. Cieszę się ale wolałabym w domu posiedzieć na kanapie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro myślami jesteśmy z Tobą oby wszystko poszło gładko a jak tam nasza druga ciężaróweczka już termin minął a tu cisza,więc gośćx co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela - zapomniałam napisać wczoraj, że bardzo się cieszę z Twojej bety :) po cichu gratuluję, ale wiadomo, że pełne gratulacje to za jakiś czas dopiero ;) dużo spokoju na ten czas nam życzę i oby było jak najmniej stresu, a nawet nudno ;) x Ewelka - w tym co piszesz też faktycznie jest jakiś sens... Ale wydaje mi się, że nie ma co rozmyślać już nad tym... x Iza82, Rafka22s - w tym tygodniu chyba testujecie? Kciuki strasznie mocno zaciśnięte :) x Darkness - ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf - :* rozumiem, że u Was spokojnie :D cieszę się... x Jula - IV weryfikację mam 16.09 ;) x Miłego weekendu dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro powodzenia! Trzymam kciuki, żeby poszło gładko. Biedronka, dzięki. Postanowiłam już w poniedziałek zrobić betę, nie umiem już wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Do mnie pani doktor dzwoniła dopiero o 21... I wszystko z hormonami mam okej. Lekko zmniejszyła mi dawkę estrofemu. Tylko ja też miałam IV weryfikację na 16.09 a pani powiedziała żebym ja przełożyła na conjamniej 18.09 bo wtedy będzie juz widoczny pęcherzyk ciążowy. Ty biedrona masz nadal na 16.09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka, spokojnie u mnie był widoczny już 14 dpt, na usg w invikcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzuro powodzenia! Już zobaczysz swoją dzidzie! Izunia a jak tam znioslas tydzień bez męża? Ja dzisiaj na weselu:) Tobie życzę udanego panienskiego :) Iza też nie wytrzymalabym z beta tak długo :P Rafka jakieś objawy? Agusiaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :) ~ Azurro trzymam za Was kciuki, żeby wszystko poszło bez żadnych problemów. Daj nam znać jak już będziesz w stanie :) ~ Biedronko, Morelka bardzo się ciesze ze u Was wszystko idzie dobra drogą i niech tak już zostanie. Piszecie o uczuciu ciągłego lęku - niestety później ono nie mija... U mnie już 24 tc i cały czas jest jakiś powód do strachu (ostatnio np. podczas jazdy samochodem, jakiś debil wyjechał mi z podporządkowanej i musiałam bardzo ostro hamować. Bałam się strasznie czy nie przycisnęłam małego pasami itp.) Ale mój starszy kolega z pracy pocieszył mnie, że później będzie tak po kolei: lęk o poród, czy jest zdrowy, czy kaszelek to coś poważnego, czy się gdzieś nie uderzy, czy da radę w przedszkolu, szkole, na studiach i czy żona dobrze o niego dba... Niestety taka już chyba rola mamy, że lęk o dziecko będzie nam już towarzyszył już do końca życia... ~ Jula cieszę się że doczekałaś się stymulacji. Życzę Ci z całego serducha, aby zakończyła się sukcesem :) podobnie z resztą jak innym podczas wszelkich procedur (przepraszam, piszę z tel. i trudno mi wymienić nicki z pamięci). ~ co do przenosin to idę oczywiście za Wami. Jestem na forum od mojej pierwszej iui, więc jestem z Wami mocno zżyta i nie wyobrażam sobie nagłej utraty kontaktu. Może nie udzielam się za często, ale podczytuję w miarę regularnie. Co do naszego nieproszonego gościa, to też wydaje mi się że to jakiś gollum z rozdwojeniem jaźni ;) staram się unikać jak ognia wchodzenia w polemikę, chociaż wiem ze jest to trudne i takie wpisy mogą bardzo ranić. Mi póki co się jeszcze nie oberwało, ale pewnie to tylko kwestia czasu... Boję się, że "to" przyczepiło się na dobre i polezie razem z nami w nowe miejsce, ale możliwość zablokowania użytkownika wydaje się dobrym pomysłem. Czekam na info o przeniesieniu :) Ściskam Was serdecznie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka22s
Witam, Biedrona ja mam testować w poniedziałek ale tak strasznie się boję. Julia83 u mnie od 1 dpt miałam objawy okresowe, dzisiaj jest 8dpt i czuję kłucie w jajnikach i takie dziwne skurcze. Już sama nie wiem czy wcześniej przed okresem tak miałam czy nie. Dzisiaj jestem sama w domu i od rana biję się z myślami czy się udało a za chwilę dlaczego ma mi się udać? 6 nieudanych inseminacji i 2 procedury in vitro także nie udane, ta jest 3 . Chętnie dzisiaj zrobiłabym sikańca ale jak wyjdzie 1 krecha to zwariuję. Iza82 jaki miałaś podany zarodek? Trzymam mocno kciuki :) Biedrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie po mojej długiej nieobecności! Ciężko było nadrobić zaległości, tak więc zacznę od gratulacji dla Marenki i Biedrony! Bardzo cieszę się, że się Wam udało! Nadzieja nie mogę uwierzyć, że czas tak szybko leci, a Twój maluszek jest już tak duży, a raczej duża :) super gdyby była kolejna dziewczynka na forum :) rafka22s trzymam kciuki za testowanie! Julka dziękuję za pamięć, cały czas o Tobie pamiętam i cieszę się, że w końcu wszystko ruszyło. Może w skrócie przypomnę co u mnie. 29.07 miałam pick-up pobrano mi 25 komórek, mamy 3 zamrożone zarodki :) Transferu jeszcze nie miałam, ze względu na przestymulowanie, ale już we wtorek 15.09 zabieram jednego mrozaczka do domu :) Jeżeli mogę dodać swoje trzy słowa nt. przenosin to ja jestem jak najbardziej za! Musiałam odpocząć trochę od forum właśnie ze względu na gości, którzy dobijali mnie jeszcze bardziej i mimo że nie jestem osobą, która wszystkim się przejmuje, to jednak w gorsze dni nie byłam w stanie tego wszystkiego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka - trafne porównanie ;) x Rafka - nie rób sikańca.. Strasznie mocno zaciskam kciuki i niezmiernie Ci kibicuję. Będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka bardzo się cieszę. Teraz trzymam mocno kciuki za Was. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Ja tak na szybko bo weekend jestem bez zasięgu , jak wrócę do domu to nadrobię zaległości..Biedronka :-) beta super taka jak moja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pisząc ze dr wprowadził dyscyplinę mialam na myśli dystans jaki stworzył od poczatku na wizytach. Przez to czułam ze nie chodze do kolegi tylko do profesjonalisty. Powtarzał co jak brać, kiedy przyjść, kiedy dzwonić, nie pozostawiał żadnych wątpliwości. Nigdy nie po pomylił dawek, recept itd. I co okazalo sie dość ważne nie dawał nadziei kiedy jej nie było, nie dał rozpamiętywać porażek. Czułam że ma na nas plan. Na pierwszej wizycie powiedzial ze ok roku zajmuje mu rozpracowanie pary. Bylam tym załamana, bo wiadomo ze chcialabym "juz". Po roku przyszłam na wizytę z pozytywną betą. Azurro trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski :) Maja M - Mh1 ma racje, mi praca pomogła na głowe bardzo ;) Magda 7814 - ja sie ratowałąm, gerbata z malinami, miodem, mlekiem z czosnkiem i sokiem z cebuli... mało smacznie ale dosc skutecznie :) MOrela - gratulacje :D:D co do przenosin to jestem za, troche przykro, ze musimy znowu migrowac ale jak juz ktoras pisała w trudnych chwilach liczymy tu na wsparcie i jakis komfort a nie na to zeby nam ktos kwasem po ranach dawał.. Nadzieja - :))) wreszcie jakaś kobitka nam sie urodzi :))) Biedronka :D wspaniałe wiesci u CIebie :) jupi! a stresik pozostanie i trwał bedzie wiec go oswajaj ;) azzurro - mam nadzieje, ze szybko i szczesliwie wykluje sie Wasze Szczeście i pozwoli Ci choc troske detchnąć :) Rafka wytrzymaj , trzymam mocno kciuki, dobra passa trwa :) Griszanka jak sie macie?:) U mnie smutno, w poniedziałek mam pogrzeb kuzyna, miał 35 lat, nowotwór.... :/zostawił żone i małe dziecko... tragiczny bedzie ten pogrzeb...i różańce... życie jest niepojęte :/ miłego weekendu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×