Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Zuzka nad biodrem z 5 cm i nawet w stronę pleców, rob na siedząco, złap fałd skóry wbij stanowczo i nie myśl za dużo tylko rób. Wiem ze jak sie trafi w naczynie to rozlewa sie krwiak i juz zajmuje połowę miejsca i trzeba kombinować. Ale jak ma pomoc to robimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena golf super! Niech maluchy zdrowo rosną! Biedronka tylko pozytywne myślenie. Zuzka współczuję Wam tego wkluwania. Ale wszystko dla dobra dziecka. Szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ananasowa, Nadzieja, Iza- dziękuje za rady. Zdecydowaliśmy sie spróbować iui, wierzymy ze nasz lekarz tego nie zepsuje, bede stymulowana zobaczymy co urośnie. Ccc Biedronka- głowa do góry, odpędzają czarne myśli. Ccc Malena- pięknie. Gratulacje. Ccc Nadzieja- rośniecie, cudnie. Ccc Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już właśnie kieruję się do biodra. Wokół pępka nie mogę już złapać skóry. Trochę uda dziobałam (siniaczory wielkie), wróciłam na brzuch póki jeszcze mogę. Xxxx Julka dzięki:* Wiem, że to wszystko dla dzidziusia. Na szczęście mdłości chyba mijają. Xxxx Ewap, na której to IP byłaś w LU? Co nowego się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha a nie wolisz kolejnej procedury IVF póki jest jeszcze rzadowka? Czy jak to u Ciebie wygląda? Myślałam dziś o Tobie. Ty miałaś histeroskopie? Bo mi poszerzyli wejście do kanału szyjki macicy. Może Tobie też powinni to zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona jak się czujesz? Super, że masz zawodnika jeszcze jednego na zimowisku! Daj znać jak tylko będziesz miała wyniki jutro!! Trzymam kciuki!!! Ananasowa na kiedy masz przewidziany transfer? Ze wszystkimi w ciąży jestem całym serduchem i mam nadzieje, ze tych wszystkich plamien będzie coraz mniej! Dziewczyny którym wszystko się opóźnia / przesuwa w czasie- widocznie tak miało być! Nic nie dzieje się bez przyczyny! Wszystkim Życzę dobrej nocy i bajecznych snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia- myślimy o drugiej procedurze i nie wykluczone ze do niej nie podejdziemy ale jak juz znalazłam dobrego dr to chcielibyśmy spróbować z iui. Dr, jak mu opisałam jak wyglądały nasze 3iui, powiedział ze tylko jedną z nich mógłby zaliczyć do prawidłowo przeprowadzonych. Dr nie wyklucza ze sie nie uda naturalnie, wiec iui tez moze sie udać. Jak sie nie uda napewno podejdziemy do ivf. W moim mieście nie ma juz kasy z rządôwki a do innych nie chcemy jeździć. Histeroskopie miałam dwa razy i tez rozszerzali mi kanał, tyle tylko że po 2-3 cyklach kanał znów wraca do swojej postaci sprzed zabiegu. Ale ten mój dr zna juz drogę do niego wiec zdajemy sie na niego. Błędem wcześniej było to że przy takich trudnościach z kanałem kazdy zabieg iui robił mi kto inny i nie wiedział ze mam taki "defekt". Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 - nie wiem co to za strategia,że nie zakłada karty ciąży, ale wspomnę o niej i albo mi założy albo wytłumaczy, dlaczego jej nie zakłada. Czułabym się bezpieczniej posiadając ten dokument. x julita670 - przykro mi z powodu tej tragedii. Współczuję całym sercem. x ewap156 - sprawdź jeszcze u innego lekarza. Wtedy będziesz miała 100% pewności. Uważam,że troszkę źle zostałaś potraktowana i zbyt mało dla Ciebie zrobili. Tu były dziewczyny, które krwawiły i zostały mamusiami lub nadal są w ciąży. Uważam,że powinnaś działać, bo opinia jednego lekarza w tak ważnej sprawie to za mało. x biedrona1979 - ja byłam u tej samej akupunkturzystki ;-) x gość morela - jest dobrze. Oby kolejne weryfikacje przyniosły jeszcze lepsze wieści. x Iza82 - cudownie. Trzymamy kciuki za kolejne siłacze. x Nadzieja78 - wspaniała informacja ;-) Ja zawsze na wizycie mam badanie "ręczne" oraz do 12tc miałam dopochwowe. Ostatnie już miałam przez brzuch. Genetyczne też miałam najpierw przez brzuch, ale nie było dobrze widać, wiec zrobili wewnętrzne. x Lilianka31 - martwi mnie to trochę, ale może coś zdziałam na kolejnej wizycie. Z Twoimi dolegliwościami na pewno nie jest Ci samej łatwo. Polecam akupunkturę. Mi pomogła na każdą dolegliwość, która mi dokuczała ( ból brzucha, ucha, zęba, karku, nóg). x Zuzka1212 - ja robię zastrzyki z Clexane. Jak mi się uda to nie mam sińca. Zawsze robię na siedząco, bo mam wrażenie,że lepiej igław chodzi. Ostatnio robię po ciemku, bo wydaje mi się,że jak nie wiedzę, gdzie wbijam to mniej boli ;-) x Zocha82 - dobry plan kochana. Działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Kkahha mi założyli kartę w 18 tygodniu, a jak byłam na SORZE to oczywiście pytali o kartę, ale miałam ze sobą wszystkie wyniki i usg i nikt nie robił problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadzieja, jak Ci się uda podrzucisz mi link do apteki na ubichinol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadziejka, zamówilam z tej str która kiedys podałas dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Szmacioszka - ja właśnie wyniki badań noszę ze sobą, ale tego mam mnóstwo i torebka robi się za mała. Wole wziąć ze sobą kartę i mieć wszystko w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadziejka, mieszam, podaj jednak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe podam na pewno jak tylko m.sie obudzi po nocce jest ;-) a to bylo zamawiane z jego laptopa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
aaa, ok :) spokojnie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedroneczko nasza mam nadzieje ze wszystko bedzie ok justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona masz wyniki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wszystkim zycze powodzenia w staraniach :) Ja prawie dochodzilam do inseminacji, ale miesiac przed poczatkiem brania clo zaszlam na szczescie naturalnie. trzymam kciuki za wsztstkich. i pytanie: mam cale opakowanie clo. czy ktos jest chetny. szkoda zeby sie zmarnowalo a nie zdazylam uzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonili z labo, że jest 4 KOMÓRKOWY ZARODEK i że jutro go zabieramy do domu!! Jestem taka szczęśliwa!!!!! :) :) Pytałam czy mogę dziś ale embriolog mnie uspokoiła i powiedziała, że zarodek ma się dobrze i że dr tak powiedział, że mamy być jutro. No i jutro ma być mój dr - super! Moje szczęście nie zna granic dziś. Siedzę i beczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona dzięki za kciuczki :* Ja za Was też cały czas trzymam. Myśl pozytywnie i tylko tak :* Nadzieja, a pewno wszystko dobrze wyjdzie na usg gen. Taki wariacik mały Ci w brzuszku bryka :) :) ananasowa :* :* malena mi też ulżyło uffff :) Dobrze, że dr Cię ostrzegł przed kolejnym krwawieniem. golf SUPER!! ale się cieszę!!! Zocha powodzenia zatem przy IUI obyś się ładnie wystymulowała:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka to super! Już w dwupaku! Wiesz jakiej klasy Malucha Ci Podano? Trzymam kciuki. Kiedy testujesz. Będziecie kolejne 3 ciężarówki z Morela i Biedronka:) Biedronka jak weryfikacja? Zocha dobrze że jest plan! U mnie akupunktura się wysypala. Moja Pani dr przyjmuje teraz na drugim końcu Warszawy, więc tam nie będę jeździć. Może poszukam kogoś innego bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf ,Malena, Nadzieja - wspaniale, ze u Was wszystko dobrze, trzeba nam tu wiecej dobrych wiesci :) i bardzo Wam współczuje tego kłucia dziewczyny :/ ja wiem ze dla Maluszka zerobi sie wszystko ale i tak Wam współczuje a forum sie przytka jakbysmy mialy juz milion stron zapisanych.... Biedronka jak tam? :) Zosia D. co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja już zjadłam ananaska, aż mnie usta pieką hehe :) JUPI JUPI JUPI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Iza trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafka, kciuki zaciśnięte! Iza, ale masz silnego zarodka, musi się udać! Czyli teraz czekamy na Morelę, Biedronę, Rafkę i Izę? Sprostujcie proszę jak kogoś pominęłam :-) Będą się bety sypały, zobaczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Dziewczyny wiem, że współżycie po transferze jest zabronione, ale tak się zastanawiam...czy inne formy są dozwolone? Bo chodzę jak tykajaca bomba...mam nadzieje ze nikogo pytaniem nie urazilam ani nie zgorszylam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×