Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Hejka :) Cieszę się bardzo, że jestem forum tyle dawczyń, im nas będzie więcej tym więcej osób będzie miało szansę na wyzdrowienie. Iza super, że siostra ma "bliźniaka", uratować komuś życie, to coś pięknego. Pozdrów ją serdecznie ode mnie i życzę, aby wszystko się udało :) ja zawiesiłam się po 10tym tc, żeby mieć większą pewność, że jestem w ciąży ;) zadzwoniłam pod główny nr dkms, podałam pesel i przewidywana datę porodu i miła pani poinformowała mnie, jestem zawieszona do porodu +6 m-cy. Ale gdybym karmila dłużej, to mam zadzwonić i przedłużyć zawieszenie. A tak w ogóle to właśnie zjadłam... naleśniki :D nie było mnie na forum od rana, a tu taki zbieg okoliczności :) ja też zawsze robię "na oko", a dzisiaj z dżemem malinowym. I obowiązkowo naturalny kefir do tego :) Kupiłam też aspargin. Po ile tablatek bralyscie? Będę wdzięczna za pomoc. Ściskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita ja mam jeszcze po 1 córce wózek Roan Marita, teraz widziałam że są nowe modele. Jestem z wózka bardzo zadowolona, ale jest bardzo ciężki. Ja mieszkam w domu więc problemu z wnoszeniem nie mam. Jak byliśmy nad morzem to królował ten model. Idealny do jazdy po piasku, kamieniach trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Darkness- z 4 litrami oleju na rowerze to nie dziwne że tak wyglądalo hamowanie. Ja dwa lata temu też mialam zderzenie z asfaltem , jechalam z cieżkim plecakiem i kilka metrów rylam bokiem twarzy , bo wpadlam w poślizg na żwirze. Niestety blizna na policzku zostala dość spora plus na kolanie. Po tym wypadku wygladalam jak potworek, spuchnięta i fioletowa no i chodzilam tak do pracy. Teraz jak widzę żwir to zwalniam prawie do zera. Ja Ci niestety nie pomogę z tymi wynikami, to chyba Julia i Nadzieja mają o tym jakieś pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Merenka- 2x1 na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Merenka- to ja Ciebie dziś pomylilam z Hexe z tymi skurczami. Bo do niej odpisalam a teraz widzę że to o Ciebie chodzilo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Darkness duuuużo ponad normę to ok 20tys, bo o takim przypadku słyszałam od jednego gina;) ja mam aTPO i aTG ok 300 + ponad normę TSH daje hashimoto. Myślę, że ten Twój wynik niczego złego nie oznacza ale musisz dopytać jakiejś fachury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robiłam wczoraj racuszki z kwaśnym jabłuszkiem i popijałam zimnym mleczkiem;) też było pysznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness jeśli anty tpo i anty tg są podwyższone to Hashimoto, ale jedno z nich to nie wiem... Ja dziś też miałam naleśniki:) Ale sama nie robiłam :/ leniuszek :) Dzisiaj jak tylko się obudziłam mój M mi powiedział że on to wszystko też bardzo przeżywa i dlatego wczoraj wyszła ta sprzeczka niepotrzebnie. No tak to ja się mogę budzić. Od razu lepiej zaczęłam dzień :) Gościu a ja Ci powiem że nigdy nie byłam na zwolnieniu, nie brałam zasiłku dla bezrobotnych. Pracowałam na dwa etaty czasami. Do lekarza chodzę z prywatnej opieki medycznej, ale jesli zajde w ciążę to od razu idę na zwolnienie. Raz mi się należy i nie będę chciała narażać dziecka z powodu stresu w pracy, bo bym sobie tego nie darowala. I to jest moje PRAWO. A mój pracodawca już mi powiedział że zawsze będzie dla mnie miejsce, bo "dobije Cię" jestem najlepszym specjalistą w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza punkcja to na razie przypuszczenie doktora. Natomiast wizyty mi już rozpisal dokładnie. Fajnie bo w Invikcie miałam pierwszą po 7 dniach a potem po 3, czyli pęcherzyki bez kontroli. W ogóle widzę taką przewagę Gamety nad warszawską Invikta że szok. Tutaj Pani dokładnie pokazała jak mieszać menopur jak podawać, a tam zero tematu. A jak poszłam żeby mi któras pielęgniarka zrobiła bo sama się boję to nie chciała. Wróciłam do domu i M mi zrobił. Ewidentnie w Gamecie mają więcej czasu dla pacjenta. PR 3 razy zapytał mnie czy mam jeszcze jakieś pytania lub czy coś on jeszcze powinien wiedzieć. Pierwszy raz u niego byłam. Ale jest zakręcony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Ech... ja to mam teraz zawieruchę... Dzisiaj zaczęły mi wylatywać małe skrzepy krwi :( Zadzwoniłam szybko do lekarza (ale nie tego z kliniki) i powiedział, żebym zmniejszyła dawkę Clexane o połowę, wzystko inne brać tak jak biorę i prawdopodobnie mam krwiaka. Powiedział, że dobrze że wylatuje i że nie ma potrzeby jechać do szpitala, bo tam nic innego mi nie dadzą (dawki progesteronu są już bardzo wysokie). I tyle... Powiedział też, że pacjentki po ivf bardzo często mają krwiaki. Teraz czekam na wtorkową wizytę, żeby zobaczyć czy Kropek chciał z nami zostać... Smutno mi, ale wierzę, że da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena kurczę lez i nie wstawaj. Wiem że dziewczyny dodatkowo brały duphaston!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness – Luteina 50 też jest refundowana, właśnie wróciłam z apteki i zapłaciłam podobne grosze… x Malena – trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze… x gość dziś – widzisz gościu i tu się możesz zdziwić.. Julka dobrze Ci napisała. Tak się akurat składa, że mi we wrześniu mija 15 lat pracy zawodowej, pracowałam podczas studiów, czasem na dwa etaty i tak się i zarówno na L4, jak i na macierzyński to ja już sobie dawno zapracowałam (w ciągu 15 lat na L4 byłam 5 razy) i nie zamierzam przepracować ani jednego dnia dłużej ponad to co lekarz zaleci, a może sobie pójdę wcześniej jak będę chciała, a w kwestii tego, kto i kiedy idzie na zwolnienie to masz akurat najmniej do gadania.. A mój pracodawca… hehee tak się akurat składa, że wygoni mnie na L4 szybciej niż ja sama pójdę i przyjmie z powrotem z otwartymi rękoma :D Tak więc bądź spokojny mój drogi Gościu :D x My też jesteśmy zarejestrowani w DKMS.. Mój M. będzie dawcą.. Zadzwonili do niego trzy tyg. temu, a z naszego otoczenia trójka naszych znajomych jest dawcą.. Z ciekawości dowiadywałam się i kobiety podczas procedury IVF, tak jak ciężarne.. są wykluczone, także modlę się żeby zadzwonili do mnie w późniejszym terminie.. bo bardzo bym chciała żeby zadzwonili.. __Ja po wizycie i nieco zaskoczona, bo szału nie ma... Estradiol 841, a progesteron 0,39. W lewym jajniku jeden pęcherzyk, a w prawym 6... Mam strasznie mieszane uczucia co w ogóle o tym myśleć.. Jajniki bolą mnie bardziej jak przy ostatniej procedurze, gdzie pobrali 16 komórek.. Nie wiem co jest grane... Do niedzieli biorę menopur.. Dwa ostatnie dni po 225j, tak jak dwa pierwsze.. w środku miałam po 150j. Punkcja w środę o 11.00, pregnyl w poniedziałek o 23.00. Do tego mam luteinę 200 glob. zaraz po punkcji, potem luteinę 50, estrofem, relanium, flamexin, duphaston. Brała któraś z Was flamexin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, a przed środą nie masz jeszcze wizyty zeby zobaczyc jak podrosły pęcherzyki? Nie przejmuj sie wynikiem estradiolu...ja mialam troszke ponad 400 i mam 6 pęcherzyków z czego tylko jeden większy. Może teraz jajniki pracują Ci bardziej bo idą na jakość a nie na ilość?:) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyki miały 13-14 mm.. Wiem, że jeszcze urosną, a estradiol podskoczy, ale jakoś mój entuzjazm prysł jak bańka mydlana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka ja ten flaxemin miałam tylko 1 tabl 2 godz przed transferem. Ty przez Ole dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie wczoraj- poszłam w bardzo dobrym humorze na wizyte, a wyszłam z płaczem....ale dzięki Waszemu wsparciu i M znowu powrócił optymizm:) ja mam 5 wielkości 12mm, więc podobnie troszke, ale nie mam wyznaczonej punkcji, tylko dwa dni menopur po 225jednostek i jutro podgląd czy cos wzrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Flamexin. Tel mi zmienia nie niestety nie badaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness no to miałaś przygodę..wszystko Ok ? Ja niestety tez nie wiem co oznacza tej jeden wynik podwyższony.. Biedronka startujesz z estradiolem i ilością podobną do mnie, ja jestem dobrej myśli ! Tylko szkoda ze wiecej nie będzie podglądu,no ale nic nie poradzisz. Uszy do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela Biedronka wnioskujac po tym jak toczą się dzieje na naszym forum to jak jest mniej to lepiej. Nie mówię oczywiście o 3 pęcherzykach ale 5-10 to spoko. Będzie z tego 4-5 dojrzałe komórki i 2 zarodki idealne, a Pierwszy z nich już da Wam ciążę! Ja miałam 23 i co z tego? Miernoty. I straciłam pół roku. Dlatego podoba mi się postępowanie Gamety. Ze przez tydzień nie jestem zostswiona bez podglądu i nie wystrzeli mi ich znowu 20! Dziewczynki na moim przykładzie za dużo to niedobrze :) Za 3 tygodnie będziemy soczkiem opijac Wasze wysokie bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Biedrona to dziwne, że nie masz podglądu jeszcze raz, ja miałam. Flexemin też 1 tabletkę 2 godziny przed transferem, a antybiotyk 3 dni, no i oczywiście relanium w dniu transferu i przez następne 3 dni. W Invicie badają poziom estradiolu i progesteronu w dniu punkcji. Marlena niestety musisz leżeć, wstawać tylko do toalety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Milita fajne te wózki, mi podoba się Emmaljunga i miałam okazję ją prowadzić, no inne wózki , które prowadziłam umywają się. Jednak muszę też oglądnąć na żywo tego Navingtona, gdyż prezentuje się fajnie, ja też myślę tylko o kołach pompowanych, ale jeszcze Mam Spiro czasu się poczekam na Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merenka dzięki, pozdrowię :) To ja też tak zawieszę, jak przyjdzie pora. Też tak myślę, że móc komuś uratować życie jest piękne. Julia to super, że masz tam taką opiekę. Dlatego zaufaj dr bo jesteś w dobrych rękach. Wszędzie powinno być tak! Mi dr powiedział, że wizyty w trakcie stymulacji co 2-3 dni. A w poprzedniej klinice nawet codziennie chodziłam i nawet w niedzielę. A obecna klinika w niedzielę nie pracuje, tylko wyjątkowo. Malena, biedactwo, znów stresy ;( Ale ja wierze, że będzie dobrze, że właśnie ten krwiak, wypłynie co ma wypłynąć i będzie dobrze. Wypoczywaj cały czas. Biedrona szok, żę tyle masz dawców wokół siebie. Czytałam, że jest nikły procent, żeby zostać dawcą ale jednak nie. Też bym chciała mieć ten zaszczyt i być dawcą i komuś pomóc. Dziwne, że już nie masz wizyt przed punkcją. Może bolą, bo są bardziej już napracowane po ostatnim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 - nie wiedziłam, że luteina 50 jest refundowana, bo nawet nie wiedziałam, że taka jest :P o Nadzieja78 - ogólnie ok, zadarty i opuchnięty łokieć, trochę noga, a tak to ok :) sama z siebie się śmiałam ... taka duża, a zapomniała, że nowy rower to i hamulce żyleta :P o Poczytałam nieco w necie o podwyższonym anty -TG i podają, że u części zdrowych osób czasem się zdarza, ale równie dobrze mogę mieć jakieś problemy z tarczycą. Pasuje do tego wypadanie włosów, szorstka skóra oraz marznięcie. Dodatkowo jestem "obciążona" mama się leczyła, jej siostra miała już kilka operacji usuwania tarczycy, jej córka ma Hashimoto, no i mój brat też kiedyś miał z tarczycą problem. Z jakiegoś źródła wyczytałam, że podwyższony poziom anty - TG może być odpowiedzialne za poronienia. No nic ... poczekam do piątkowej wizyty i zobaczę czego się dowiem ... szkoda tylko, że wizyta nie będzie u dr P.R. bo to on zlecał badania ... o My z M... też jesteśmy zarejestrowani jako potencjalni dawcy szpiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azurro piękne dzięki. Już zazywam dawkę "nocna" :) Biedronko cudnie :))) u mnie i moich najbliższych bliźniaki są póki co zdrowi, ale za to 2 znajome osoby, które sama rejestrowalam zostały dawcami. Dość mocno zaangażowałam się w temat jak choroba pojawiła się w rodzinie. Tyle przynajmniej mogę zrobić... Darkness niestety kompletnie nie znam się na tych wynikach. Najlepiej uzbroj się w cierpliwość i poczekaj na opinie lekarza. Niezła ryzykantka z Ciebie, dobrze że skończyło się na otarciach... Dbaj o siebie! Morelka, Biedronka i inne dziewczyny w trakcie procedur, wszystko idzie dobrze i nie ma co wróżyć nieszczęścia... Robicie co możecie, a jak ma się udać, to się uda nawet z 1 zarodkiem ;) Oczywiście życzę Wam więcej, ale za to silnych :) Malenko Kochana leż i wypoczywaj, a Maluszek na pewno da sobie radę. Od początku pokazuje, że niezły z niego Rycerz, więc teraz na pewno też sobie poradzi. Wierzę w to z całego serducha ❤️ Miłego wieczorku i nocki Wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness pisałaś, że kupiliście i30 z tego co pamiętam. Miałam kiedyś taki na kilka dni, jako autko zastępcze. Bardzo fajnie mi się nim jeździło :) Super autko. Osz... to miałaś "przygodę". Dobrze, że się to tak skończyło bo mogło gorzej z takimi zakupami :( Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza82 - dokładnie taki właśnie model ... ma duże przyspieszenie, mocne hamulce i cud nie wchodzą biegi ... ale mini trochę czasu zanim człowiek się przyzwyczai ... i to wspomaganie :P ... dobra ... dobra, wiem, że to kompletnie nie w temacie forum ... ale dzisiejsza jazda dała mi dużą satysfakcję :) mała osłoda na koniec wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×