Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Hey, pisze z kom, więc pewnie wszystkiego nie napisze bo forum tętni życiem! Ja dziś cały dzień leżę z bólem głowy i pewien na zakręcie ....Ale to 1 taki dzień od tyg więc nie narzekam....tylko mały dziś trochę głodny pewnie....zarazilam się tymi skurczami bo dziś 1 raz mnie złapał...biorę od dziś magne b6 lekarz wie o tym i pozwala 1 dziennie (któraś pytała czy w ciąży można) co do wózka to mam po siostrze quinny chyba spidi, starszy model ale mila pompowane. X Golf :-) beta piękna! Ciesze się z kolejnego sukcesu naszego dr. (Któraś pytała czy w gamecie dają L4 od punkcji....zależy kto....mi 1 dał P.R a za 2 Dr. Banaszczyk mi nie dała i miałam od swojego gina. No też zabrali kartę stymulacji, oni tak robia, ale nawet nie chcę jej mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness :-) luteina 50 jest pod język. a ja tak sie wymęczyłam przed chwilą nad wc ze padlam z sił..tak mnie dzis strasznie mulilo caly dzien przeleżałam i jeszcze to klucie w brzuchu, pachwinach, pochwie denerwujące jakby sie nasiliło..chyba w poniedzialek znów złożę dr wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Biedronko, idziesz na jakość:) i to beda najlepsze z mozliwych komóki, które pięknie się zapłodnią :) szkoda tylko, ze nie masz juz podgladu, bo dałby Ci pozytywne wiesci! a poki co musisz uzbroic sie w cierpliwość i wytrwać do srody:) *Malena, o której masz jutro wizytę? *Julia, mi tez w Gamecie podoba się konkret w działaniach:) wiadomo, ze stymulacja, stymulacji nierówna, ale ja tez się tam czuję zapoiekowana! widzisz, ja mam sporo pecherzyków i póki co jestem dobrej mysli :) nie mam porównania, bo to moja pierwsza procedura, ale czuję, ze jest ok :) *Darkness, nie znam się, nie pomogę :/ nie martw się, że PR nie skonsultuje wyników, przeciez inni tez mają kompetencje i na pewno Cie dobrze pokierują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Doremido, ja pytalam o to L4 :) ja w sumie nie potrzebuję, ale ciekawa bylam, jakie mają praktyki w Gamecie. też łykam magneb6 i rzadko skurcze się pojawiają :) *Nadzieja, a ja mam Luteine 50 dopochwową ;) taka miałam do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak mi się przypomniało ze PR nawet mi wywrozyl że 10 października będę w ciąży:) Mój M po wizycie mi powiedział że aż mu się gorąco zrobiło jak to usłyszał:) No zobaczymy czy się przepowiednia sprawdzi. A luteina 50 to chyba chodzi o podjezykowa bo jest refundowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe :-) X Iza, ja Kuronia brałam długo i pociagnelo po kieszeni, kupowałam najtaniej w aptece w Warszawie Nova, kolo invickty chyba za 125 zł za op. Ale trzeba kupić tam tzn żeby ktoś znajomy kupił i wyslal, jak masz receptę na 2 lub 3 op to się opłaca. Ja uważam że warto u mnie w porównaniu do luteiny nie podraznial i ładnie się wchłania. Na luteine mam uczulenie, więc nie miałam wyboru. X Marlena5 odpoczywaj, tylko tyle możesz zrobić i wierz w kropka! X Julka.....oby to czekanie szybko się skończyło happy andem! Przytulam! Z Dla wszystkich stymulujacyvh i przed punkcjami powodzenia i dużo optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe słowa :) Nadzieja, Ty to też masz Meksyk... Trzymaj się :* Ananasowa, wizytę mam dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa, Biedronka, Morela jakie macie FSH bo podobno im wyższe tym trudniej się stymuluje i AMH ma tu nawet mniejsze znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkness ten co ja miałam nie bardzo miał przyśpieszenie i to uznawałam za największy minus. Ale może to tylko moje odczucie bo mam 3,2 i idzie tak, że z rury dymi haha. Jak ja to uwielbiam! Dobrze, że do pracy autostradą jeżdżę to mogę przycisnąć gazu. No ale prowadził się super, bardzo wygodny i wygląda też super (to przecież najważniejsze). Myślałam nad zmianą na taki ale póki co się wycofałam i zostawiam starego. Lubię go. Na pewno przywykniesz szybko do prowadzenia nowego autka. Ja od pierwszej jazdy się z nim zgrałam. Z tematu o ivf wyszedł motoryzacyjny hihi Nadzieja biedactwo :( Jak mi Cię strasznie szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena nie da rady przyspieszyć tej wizyty? DoReMiDo uśmiałam się z tego Kuronia:) Dobrze wiedzieć że niedaleko mnie ten Kuroń taki tani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, niestety nie... Teraz i tak nic zrobić nie mogę, w razie czego mam dzwonić do dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julia, ja mam fsh 8,01, a amh 1, 85 *Malena, dużo lez i odpoczywaj, bedzie dobrze! *Morela, a jak Ty się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julka, az poszłam sprawdzić do apteczki, co za Luteine mam ;) mam Luteina 50mg, tabletki dopochwowe i pamietam, ze nie były drogie, weic zapewne refundacją sa objęte *Doremido, Kuron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tego w moich wszystkich badaniach jakie mialam robione...do kwalifikacji nic sama nie przynosiłam, ze względu na to, że leczyłam sie u mojego lekarza prywatnie, po czym on mnie kwalifikowal do programu w invikcie ponieważ tam tez pracuje i wszytskie wyniki itp miał u siebie w gabinecie więc je przyniosł na kwalifikacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ale czy to oznacza, ze nigdy tego badania nie miałas robionego, czy miałas, ale nie wiesz, jaki wynik, bo lekarz ma? co do AMH, to dwa lata temu zmieniły się odczynniki czy metoda i wszytskim pacjetnkom nagle wyszły wyższe niż wczesniej. moze stad u Ciebie taka dysproporcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całkiem to możliwe Morela bo w Invikcie też nie miałam wymogu FSH. Lekarze w Gamecie mocno się zdziwili bo podobno bez tej wartości nie można uzyskać refundowanych leków. Podejrzewam że podali cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że ja AMH badałam pierwszy raz w tym roku i to w odstępie miesiąca....wiec niewiadomo ktory wynik jest tak naparwde wiarygodny, ale po stymulacji wynika, ze raczej ten gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia naparwde? kurcze czemu nie karzą tego zbadać skoro to ma jakies znaczenie;/ ja miałam badanie TSH i to mam w normie 2.070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia do kwalifikacji jest potrzebny wynik AMH lub FSH wg programu MZ, tylko Gameta chce oby dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* To się dzisiaj naleśnikowo zrobiło na forum :) W końcu też zrobiłam "na oko", wyszły dobre :) * darkness77 ale się poobdzierałaś biedna. * malena5 odpoczywaj. Trzymam kciuki, żeby z kruszynką wszystko było dobrze. * Biedronko ja co prawda w temacie IVF jestem zielona, ale też myślę, że może jak będzie mniej pęcherzyków to będą za to lepsze jakościowo. Nieustannie trzymam kciuki. * Nadziejko Ty też odpoczywaj, ale Cię męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa czyli masz ładne FSH. Im niższe tym lepiej się stymulujesz. To hormon wydzielany przez przysadke mozgowa odpowiedzialny za dojrzewanie pęcherzykow. Ja mam o wartości 9. Teoria MR sprawdza się w Twoim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za dobre słowo.. Przyda się jak ktoś bardziej wierzy niż Ty sam... Julia - moje AMH to 3,1, a FSH coś koło 6,1.. Ale nigdy nie słyszałam takiej zależności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro z rana lece zrpbic estradiol i progesteron i jak beda wyniki to na wizyte ide i wtedy się dowiem co i jak z punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka właśnie słyszałam, że Emmaljungi to dobre wózki ale mi niestety ich wygląd się nie podoba i w żadnym z ich modeli nie znalazłam nic dla siebie więc wciąż szukam wózka idealnego dobry+ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×