Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

@Kato Zeby nie bylo ze sam uciekam od odpowiedzi to u mnie jest inna ocena powinno wybuchnac ale w innej formie zblizonej do tego co jako alternatywna koncepcje rozwazano w dowodztwie AK a co opisal Zychowicz - uderzenie na wycofujacych sie Niemcow takimi silami zeby wszyscy byli uzbrojeni i opanowanie Warszawy przed wkroczeniem Rosjan. Co do przypisywania Powstanocm wiekszosci ofiar cywilnych Powstancom a wiekszosc to bylo planowe ludobojstwo to jesli nie mieli wiedzy ze Niemcy go dokonaja to nie ponosza winy ale jesli mieli taka wiedze w co watpie to ponosiliby odpowiedzialnosc nie jako sprawcy ale jako ci ktorzy znajac skutki swojej decyzji biora na siebie wynikle z tego straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk, przyszłam na chwilę, idę na obchody na 20.00. To nie jest rozmowa na chwilkę, a ja nie lubię półśrodków. Idę oddać hołd TYM, którzy zginęli, politykę i fakty historyczne odkładam na bok w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWww
Nie powinno wybuchnąc w zadnym wypadku.Z góry było skazane na przegraną.Ci młodzi ludziektórzy zgineli mogli by budować nową Polskę.Masz równe szanse walcz,jezeli nie szukaj innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kato Jak bedziesz miala ochote kiedys wrocimy do tej dyskusji. Ja jestem tego zdania ze oddajac hold bohaterstwu Powstancow ktorzy rzucili swoje zycie na szale nalezy dyskutowac o tym czy decyzje polityczne i wojskowe byly optymalne i wyciagac ztego wnioski na przyszlosc. Chcialem tez z Toba pogadac o tym jakie stanowisko powinna zajac Polska wobec przyjmowania emigrantow z Afryki zwlaszcza muzulmanow. Ja jestem absolutnie na nie ale to temat na dluzsza dyskusje jak bedziesz miala ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@WWWww Chcesz uczestniczyc w dyskusjach na WPNK zapoznaj sie z zasadami masz w codziennym powitaniu i we wstepie na poczatku tematu inaczej nie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk My się nie uporaliśmy do tej pory z czerwonymi resortowymi dziećmi, które mają wpływ do tej pory na kreowanie światopoglądu młodego pokolenia a co dopiero zabierać się nam za problematykę Państwa Islamskiego. Jak zrobią Europie dżihad to się brzydko mówiąc zesramy. Przy takiej polityce jaką prezentują państwa zachodnie, Multi kulti jeszcze im bokiem wyjdzie. Już wychodzi, ale za późno. WOLĘ REPATRIANTA NIŻ IMIGRANTA. Dla naszych Dziadków, niezłomnych i niepobitych. https://www.youtube.com/watch?v=Mnxvdz65y8s Odezwę się. Idę zapalić świeczkę za Kolumbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kato Zmienia sie klimat w Polsce mozna nie zgadzac sie z programem PIS czy Kukiza ale jednego nie mozna im odmowic dla tych srodowisk Polski interes narodowy jest na pierwszym miejscu. Tego sie juz nie da zatrzymac i ten symbol niezgody na utrate niepodleglosci jacy zostawili Powstancy a pozniej Zolnierze Wykleci jest moim zdaniem jedna z przyczyn dlaczego takie srodowiska w Polsce przetrwaly i niedlugo moim zdaniem przejma wladze w Polsce. Moze im to rzadzenie wychodzic lepiej lub gorzej ale w koncu zacznie byc normalnie czyli interes narodowy na 1 miejscu:) Obysmy tylko zdazyli wzmocnic Polske i zbudowac realne sojusze z krajami tak samo jak my zagrozonymi imperialna polityka Rosji zanim Rosja zaatakuje. Czego Tobie i sobie zycze:) Symbole sa wazne dla przetrwania wspolnoty narodowej choc czasami wymagaja daniny krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato gwizdalas na Powązkach na Donka patriotko? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki interes narowdowy jest u PiS na pierwszym miejscu?Wskaz Wilku choc jedno dzialanie ich o tym świadczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys,w roznych latach wszedzie na swiecie przyjmowano Polakow jako imigrantow (ogromne liczby)z zacofanego swiata komunistycznego.I nikt nie pytal czy to katolik,muzulmanin czy prawoslawny,itd. Mamy dlug wobec tych,ktorzy kiedys nam pomogli w tej kwestii.Pomijajac zobowiazania unijne. Jestes Wilk homofobem jak ci z PiSu choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głąb elaboraty pisze skoro wilczur nie gada z pomarańczami :D dobraliśta sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów miłości. Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Cele Tematu: 1. Wiez erotyczna w stalych zwiazkach 2. Milosc do Polski i jakie kazdy Polak ma wobec niej obowiazki 3. "Biuro Matrymonialne" na WPNK dzieki ktoremu mozesz na poznac kogos z kim odnajdziejsz w realu Milosc 4. Temat przeznaczony tylko dla heteroseksualnych:) Zasady na WPNK 1. Wilk jako Tworca Tematu rzadzi tu niepodzielnie wyznaczajac 1.1 Cele WPNK 1.2 Klimat WPNK 1.3 Zasady WPNK 1. 4 Kto jest a kto nie mile widziany na WPNK 2. Wzajemna solidarnosc i lojalnosc w chwili chamskiego ataku trolli 3. Obowiazek posiadania Nicka i Avatara. Wszystkie osoby nie spelniajace tego kryterium beda ignorowane. Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch‪uj ci w du‪pę Wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.youtube.com/watch?v=OUV2qWyB3HE Dzien Dobry, Wilku to dla Ciebie, zamiast wyprawy do Kosciola.:) Powiesz, co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj Wilka co sądzi o Jacku81 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NocnaZjawa Na poczatku wyjasnienie:) Jestem Agnostykiem (1 % na istnienie ze istnieje jakis Bog choc nie wiem jaki on jest). Uwazam ze wiara przedchrzescijanska jest takim samym naszym dziedzictwem i elemntem naszej tozsamosci jak chrzescijanstwo. Decyzja o przyjeciu chrescijanstwa byla decyzja polityczna narzucona przez Mieszka I i miala swoje uzasadnienie bo uniemozliwiala wykorzystywanie jej braku jako mpowod do najazdow na Polske w ramach krucjat czego doswiadzczyla Litwa do XIV wieku dawala tez namiastke admistracje. Wolalbym oczywiscie zeby tak nie bylo zeby Polacy sami oddolnie zdecydowali jaka wiara ma obowiazywac ale rozumiem motywy Mieszka I bo stanal naprawde przed dramatycznym wyborem. Sama sobie odpowiedz jaka decyzje bys podjela na jego miejscu w danych uwarunkowaniach politycznych. Na szczescie dzisiaj kazdy moze wybrac w co wierzy byleby nie niszczylo to naszej wspolnoty narodowej. Trzeba moim zdaniem pamietac ze pierwej bylismy Polakami a pozniej chrzescijanami:) I nawet jesli ktos tak jak ja jest Agnostykiem powinien szanowac nasze wierzenia przedchescijanskie jako element naszej tozsamosci narodowej. Dlatego jestem wielkim przeciwnikiem takiej wizji lansowanej przez kosciol ze przed chrzescijanstwem byly tutaj dzikusy siedzace na drzewach i chrzescijanstwo nas ucywilizowalo bo to bzdura. Pierwsi Polacy tworzyli piekna cywilizacje z bogata kultura i wlasna wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×