Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

odzywki i suplementy diety dla kobiet

Polecane posty

Gość gość
Olimp trzyma poziom, znam ich suple od lat i zawsze się po nich dobrze czuję, czy buduję masę, czy spalam, to zawsze te efekty są przyśpieszone, zdrowe, naturalne. Najlepiej kupować online, sam mam pewny sklep na odzywki-olimp.pl, mega kompleksowo zaopatrzony, można u nich kupić dowolny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do szkoły medycznej Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową ZA DARMO- dwa lata nauki w weekendy lub w tygodniu :) ! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy! tel. 790-400-178 www.facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zdrowa dieta starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i skutecznie można schudnąć dzięki Slimunox.Ja te tabletki przetestowałam na sobie i jestem bardzo dumna że w końcu po wielu próbach udało mi się zrzuić te kilkanaście kilo nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbuj sobie Olimpa jeśli jeszcze od nich niczego nie stosowałeś. Dla mnie najlepsze odżwyki białkowe jakie są na rynku w tym momencie. Prosta i szybka obróbka, dobry smak, ekonomiczne paczki na długo wystarczają. Jakie są gramatury to można przez sklep odzywki-olimp.pl podejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam odzywki Olimp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie, jak Slimunox.Stosowałam go 3 miesiące i 12 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej oceniany naturalny produkt odchudzający, zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapraszam do lektury gifhttp://nplink.net/c6mituzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też się nad tym zastanawiam czy to faktycznie działa i jak często trzeba na to chodzić, aby były jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na zastosowanie Slimunox namówiła koleżanka, stosuję te tablketki od dwóch miesięcy i moja waga spadła w tym czasie o 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a odnośnie tych wlewów witaminowych to na jakie chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mogą zaproponować wam ta firmę mają naprawdę bardzo dobre suplementy nie tylko dla sportowców każdy znajdzie tam coś dla siebie polecam  http://sklep.molecularproject.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach figurena. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki figurena powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie jak Slimunox. 3 miesiące i pozbyłam sie 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Jeżeli chodzi o odchudznaie, to nie ma lepszego sposobu jak zastosowanie Slimunox. Moim zdaniem to środek numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagga

najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie figurena.
Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam zajrzeć na stronę: www.studioodchudzania.dx.am, szeroki wybór środków wspomagających odchudzanie, promocje, ekspresowa przesyłka, super kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Kupując Slimunox bardziej zależało mi na zdrowiu niż na wymarzonej figurze .Wiadomo że spora nadwaga to duże problemy ze zdrowiem.Po dwóch miesiącach stosowania udało mi się schudnąć 7 kg dla mnie to bardzo dużo,zostało mi jeszcze do zrzucenia 12 jak uda mi się to osiągnąć to dopiero wtedy powiem że osiągnęłam spory sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Arleta napisał:

Kupując Slimunox bardziej zależało mi na zdrowiu niż na wymarzonej figurze .Wiadomo że spora nadwaga to duże problemy ze zdrowiem.Po dwóch miesiącach stosowania udało mi się schudnąć 7 kg dla mnie to bardzo dużo,zostało mi jeszcze do zrzucenia 12 jak uda mi się to osiągnąć to dopiero wtedy powiem że osiągnęłam spory sukces.

i znów ten sam spam! ziołowe tabletki za setki złotych! jak można tak oszukiwac ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooska

2 lata temu sie odchudzalam wiec wiem z czym to sie je..sama sie w pewnym momencie zagubilam w tych wszystkich suplementach..ostatecznie zamowilam na elitesportfood.pl . Doszlo szybko, cena dobra, a obsluga podpowiedziala co i jak więc duzy plus dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, pytanie do kobiet! Któraś z was miała do czynienia z Femibrą? Suplement diety, który ma duże możliwości, z chęcią go przetestuje, ale wcześniej wole się od kogoś coś dowiedzieć 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie najlepsza alternatywa dla zakupu suplementów w stosunku do popularnych aukcji internetowych to musclepower.pl/ . Ogólnie bardzo ogarnięci ludzie. Dopasowali mi nawet booster testosteronu pod szczegółowy plan treningowy. Oczywiście krótka i merytoryczna wymiana zdań. Zdarzają się też promocje ponad 15%, przy drugim suplemencie raz dostałem 50% zniżki, więc można pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 12.09.2019 o 13:13, Gość gość napisał:

Dla mnie najlepsza alternatywa dla zakupu suplementów w stosunku do popularnych aukcji internetowych to musclepower.pl/ . Ogólnie bardzo ogarnięci ludzie. Dopasowali mi nawet booster testosteronu pod szczegółowy plan treningowy. Oczywiście krótka i merytoryczna wymiana zdań. Zdarzają się też promocje ponad 15%, przy drugim suplemencie raz dostałem 50% zniżki, więc można pokombinować.

rowniez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja oprócz suplementacji to jeszcze stosuje odżywki do paznokci. Bez tego ani rusz. Tradycyjnie jest u mnie na tapecie Total Action 8w1 z Eveline 🙂 nie ma co ukrywać: to jest najlepsza odżywka na rynku. Jest tania, a efekty po niej są po prostu WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×