Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Olala2910
Witam Was dziewczyny po długiej przerwie. U mnie sie sporo działo... W święta zmarł mój dziadek, niestety na pogrzebie okropnie sie przeziębiłam i przeleżałam tydzien w łożku. Choć już jest lepiej zatoki mam zapchane i nie słyszę na ucho. Strasznie sie boje, ze cos mogło stać sie maleństwu, jutro mam badania prenatalne i dziś chyba nocy nie prześpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tak się zastanawiam czy lekarz w 14tc wyczai płeć dziecka? Jutro mam wizytę i tak dumam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzi87
Cześć Dziewczyny!!! Troszkę mnie nie było... chciałam troszkę przestać czytać o wysokiej przezierności... Moje Dzieciątko miało przezierność karkową 4,5 mm!!! dzisiaj odebrałam wyniki testu NIFTY. Wynik prawidłowy!!! będziemy mieć zdrowego SYNKA :-) :-) :-) Jestem tak szczęśliwa!!! Dziękuję Wam za całe okazane mi wsparcie!!! i zostaje dalej z Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzi87
Yanka mi w 14 tc powiedzieli, że dziewczynka po USG...a po teście z krwi 99%, że chłopak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Izzy87 super bardzo się cieszę teraz możesz się cieszyć i spokojnie czekać ma synka;) W drugiej ciąży lekarz powiedział mi płeć w 12 tyg ale to zależy i od lekarza i od sprzętu jakim robione jest usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam wszystko zależy od lekarza, kilka dni temu byłam na badaniach prenatalnych, lekarz nawet nie próbował sprawdzić :) zbył mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Izzi87 cudowne wieści!!!! Wiedziałam, czułam, że będzie wszystko ok :) :) :* Airina, no mi już ze 2 rozmiary urosły, bolą bardzo, szczególnie po bokach. Ale jak sobie pomacam to przynajmniej wiem, że wszystko ok, jak tak bolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Lekarze nie chcą mowić o płci przy usg genetycznym, bo nie mogą być w 100% pewni, a ludzie różni są i czasem potem mają pretensje jak się jednak coś innego okazuje... Tak nam nasz lekarz mówil, ale za pierwszym razem trafił z płcią, więc zakładam, ż teraz też mała szansa, że coś się zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje czekać :) Najważniejsze że badania wyszły dobrze to mnie najbardziej cieszy :) Pora już odpocząć spokojnej nocy Wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yanka /Olala2910- powodzenia jutro na badaniach ! 3 mam kciuki :) Izzi tak sie cieszę ze wszystko w porządku !! Uff w końcu możesz w pełni cieszyć sie maleństwem !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Tyle emocji dziś :) trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty, ściskam, dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Izzy cudowne wiadomości! :-) widzicie jak to jest.. :-) ech.. u mnie prenatalne w poniedziałek - mam nadzieję, że obejdzie się bez nerwów.. I także myślę już o płci. Zaczęłam 12 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Do mam które miały już badanie prenatalne ile mierzymy wasze dzieciaczki właśnie koło 12-13tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, MamaMagda90 na poprzedniej stronie napisałam wszystko co opisał na karcie lekarz na moim badaniu prenatalnym, mój dzidziuś 12 tydz 4 dzień 62 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Bo jak teraz byłam w szpitalu to zmierzyli i dzidziuś miał 29mm na jakiś 11tydzień,jakoś nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny!:-)ale duzo wpisow!:-)Izzi87 super!gratuluje zdrowego synusia:-):-*:-*:-*b.b.b.sie ciesze,ze wszystko ok:-*pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 11 tyg powinno być od 29 - 63 mm.Więc jesteś blisko granicy i jeżeli lekarz powiedział że z dzidzią ok to nie masz czym się przejmować :) takie moje zdanie. Na następnym usg możesz powiedzieć o swoich objawach. Ogólnie u mnie powiedział że dzidzia gigant. tydzień większa. Też sie zmartwiłam ale okazalo się ze nie =potrzebnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Cos malo mi sie tez wydaje.Moj w 12tym tc mial 59mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Puffka ja tez dostalam filmik,ale niestety ani dvd ,ani laptop nie chce mi go wyswietlic:-(.Tez u mnie plci nie zna,moze 21go cos stwierdzi.Ale fajne masz wyniki,ja mam usg niby ok przeziernosc 1,2.A pappa jak pisałam nic nie rozumiem,bo nie ma opisu konkretnego.Pozostaje czekac do wizyty. GAGNI Ja nadal pracuje,mam prace biurowa ,chcialabym jak sie da do 7lub 8mca pracowac. AIRINA mnie tez piersi urosly..a teraz powoli brzuszek zaczyna..bo juz 13tydz.Biore Prenatal Duo i dalej Folik,bo lekarka powiedziala,bym dokonczyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
W sumie lekarka nic na ten temat nie mówiła, napisała mi na karcie Crl 29mm co odpowiada 11tc i tyle,za tydzień mam usg to się dokładnie dopytam i zobaczę wogole ile wtedy będzie miał,narazie nie będę się zmartwiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
MamaMagda90 jasne,ze sie nie zamartwiaj,bo jesli lekarka nic nie mowila,na pewno jest ok:-),potem dzidzius dopiero podskoczy:-). OLALA2910 b.wspolczuje smierci dziadzia:-(:-(i przeziebienia,mam nadzieje ze juz troszke lepiej sie czujesz?Duzo zdrowka,3mam kciuki za badania prenatarne.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Agaaa133 gratuluje!!!ciesze sie razem z Toba,super!RowniezSzczesl Nowego Roku,napisz jak po wizycie.To juz teraz skladam najlepsze zyczenia imieninkowe:-*:-*:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Pappa to podobno jest tak że jeśli jest 1:100 i coś w tych granicach to jest wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia tej choroby. Tak czytałam ale nie ma to jak opinia lekarza. MamaMagda 90 nic sie nie przejmuj dzidziuś mieści się w normie więc ogólnie nie ma powodów do obaw :) po za tym normy zawsze są ruchome:) mi rodzina zakazała jeść warzyw i owoców ze sklepu i picia kubusiów bo mają hormony wzrostu i może dlatego dzidzia być za duża ale nie wiem czy to ma sens musze lekarza spytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
A jeszcze teraz tak sobie myślę że przez zajściem w ciążę moje cykle mały po 40 kilka dni między jednym okresem a drugim,lekarz przeważnie wylicza termin porodu do standardowego cyklu 28 dniowe więc to też może mieć wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, no więc właśnie, dzidzia może być młodsza niż wyszło to ze standardowych obliczeń :) najważniejsze, że sprawdzili i wszystko jest ok. Nie martw się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izzi ,Jak sie cieszę że wszystko dobrze !!! :) W tym tyg mam prenatalne trzymajcie kciuki,żeby dzidziuś był zdrowy. A jak tam wasza waga.U mnie jutro koniec 13 tygodnia i 1 kg na plusie.Nie wiem czy to dużo czy mało ? Jak u was ? Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mimi, trzymam kciuki za badania! U mnie waga stoi w miejscu, a skończyłam 13 tydzień. Pytałam lekarza czy to ok, to powiedział, że jak najbardziej i nie musze wcale tyć, jeszcze nadrobię ;) Więc waga to sprawa indywidualna, trzeba tylko sie pilnowac, żeby nie przegiąć w którąś stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×