Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość MamaMagda90
Hej my dzisiaj mamy wizyte ale dopiero na 16.30 zobaczymy co tam nowego:) Jamarianna trzymym kciuki rowniez za twoja wizyte zeby bylo wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
O, a ja mam 8.06 :) może pozbędę się pessara :D dziś mi się zaczął 37tc i powoli dociera do mnie, że zaraz kolejny poród :D kiedy ta ciąża minęła, ja się pytam - kiedy :))) niech Mały siedzi jak najdłużej w brzuchu, minimum do początku lipca, czyli do terminu z om :) nie chce mi się nic szykować, przede mną spakowanie malucha do szpitala, a wcześniej przepranie torby. Spałabym dzisiaj cały dzień najchętniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Asiu, nam się wypad na plaże wczoraj udał cudnie :) bardzo wiało więc nie było upału, pojadlam kiełbasek z grilla, truskawek i arbuza mniam :):):) MamaMagda, melduj po wizycie jak Twoje Maleństwo:) U nas ktg i usg z przepływami ok, wagi nie znam, bo się mój gin skupial na tych przepływach, tylko mi buzie Mlodego pokazał :) Za tydzień znow ktg a za dwa tyg następna wizyta i mam obiecane umówienie się na terminy przyjęcia do szpitala i CC. Już niedługo... MamaMalgosi, to trzymam kciuki niech ściągają pesara i spokojnie czekajcie na rozwiązanie :) Tobie to już naprawdę niewiele zostalo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna to super! Ją dzisiaj zostałam w domu postanowiłam trochę posprzątać ale niestety nie dalam rady strasznie mnie kuje w brzuchu jak zaczynam chodzić nawet jak leże to odczuwam te klucie. Nenwiem co się dzieje macie tak że was kuje? Jak idziecie albo siedzicie te klucie może z 2minuty trwa ale tak kilka razy dzisiaj miałam do tego okropny ból pleców u dołu że nie mogę z łóżka wstać. Poczekam do jutra jeśli nie przejdzie zadzwonie do położnej. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Asiu, nie mam takich dolegliwości, ja w zumie teraz to się czuję lepiej niż jeszcze miesiąc temu. Ale z tego co wszyscy mówia w kńcówce ciąży wszystko może nas boleć, kłuć, byle nie krwawić i nie miec regularnych skurczy. Ale masz rację, jak do jutra nie minie dzwoń do połżnej! Lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się boję że ona zbagatelizuje to mam złe doświadczenie z opieką w UK. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Asiu, to może spróbuj inną drogą się dopytać o te dolegliwości. Np dzwoniąc na izbę przyjęć porodową do jakiegos polskiego szpitala i opisując objawy spytaj, czy powinnaś przyjechać. Dla świętego spokoju można użyć wszelkich podstępów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Czesc Melduje ze i ja juz po wizycie:)wiec tak kolejne badanie moczu wyszlo jeszcze gorzej niz poprzednie wiec mam zrobic posiew :)dostalam tez skierowanie na ostatnie badania przed porodem:)nastepna wizyta 27.06 wtedy tez bedzie pobierany wymaz na tego paciorkowca no i najwazniejsze dostalam juz skierowanie na cesarke na 18.07 wiec juz wiem przynajmniej kiedy malutka bedzie na swiecie:)jutro ma mnie Pani doktor zapisac w szpitalu:)co do tarczycy orzepisala mi ten lek Erytrox25 czy jakos tak sie nazywa ale mam to skonsultowac z endo bo powiedziala ze to jest taka mala niedoczynnosc ze lekarz moze stwierdzic ze leki nie potrzebne:)no i w sumie to chyba tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Mamamagda fajnie ze wiesz kiedy bedziecie juz wszyscy razem ja na ta date to mam wg om. Ja mam jutro wizyte na 16:30. Mam nadzieje ze szyjka sie nie skraca, w piatek lekarz powiedzial bym wytrzymala minimum dwa tyg. Zobacze co sie jutro dowiembi tez musze jeszcze jechac odebrac wyniki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda, 18 lipca piękna data :) I jak fajnie, że już wiesz, to pozwoli poplanować wszystko. eythyrox25 brałam całą poprzednią ciążę, w tej okazał się za maly, dostałam 50. Anilorak, trzmam kciuki za Twoją szyjkę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Oo to ja całą ciążę biore euthyrox 100 i dopiero przy tej dawce mam dobre wyniki. Juz Nasze terminy zbliżają się wielkimi krokami :-) a ktorym terminem bardziej sie sugerujecie z OM czy z usg bo u mnie z OM 22 lipiec a z Usg 13 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
ja z om mam 17 lipca, a z usg na 22, bo mały jest od początku mniejszy. jutro jade do szpitala na badania i usg. zobaczymy czy mały trochę urósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Marta, pytalam kiedyś lekarza o to który termin go bardziej interesuje, to mówił, że jednak oni zawsze patrzą na ten z OM. Paula, daj znać po wizycie, na pewno Twój szkrab urósł :* w tym wieku ciąży sa bardzo duże rozbierzności w wielkości dzieci. Czasem nawet kilogram różnicy, a wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa 26
Dziewczyny ja już jestem w połowie 37 tc, termin mam na 4 lipca i ogarnął mnie straszny strach przed porodem.... :( bardzo boli mnie całe krocze, najgorzej jest jak długo pochodze i jak wstaje z łóżka w nocy albo rano. Czuję jakby mnie rozrywało. Myślicie że to szyjka się skraca i dlatego tak boli??? wizytę mam za 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra ja miałam bóle krocza przez 3 tygodnie, okazało się że szyjka ani drgnęła a lekarz mówił, ze co druga p pacjentka zgłasza mu ta dolegliwość, powiedział ze to rozciąganie miednicy, chrząstek stawowych i kości łonowej, mala bulka była już ułożona główka na dół i to mocno odczuwalam. To był 30-33 tc, obecnie jestem w 35 i bóle krocza zniknęły ale przez to chyba ze się oszczędzam i dużo poleguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny , 23dc miałam jednorazowe plamienie. Cykle mam 28dniowe. Wczoraj w 29dc zrobiłam betę hcg. Czy jej wynik będzie na 100% wiarygodny . Było to 15dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Teraz przynajmniej moge sobie jakos to zaplanowac:)Ja sie zastanawiam jak to jest ze moja mala wazy 1900 a ja w ciazy jak narazie nie przytylam nawet kilograma chyba wszystko zabiera z mamy dla siebie:) Jamarianna super ze wszystko ok z maluszkiem :) Umnie tez lekarz kieruje sie terminem z OM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamamagda ale masz fajnie ją juz przytylam 13kg a mały waży 2200 bynajmniej ważył tyle w czwartek ;) dzwoniłam do położnej i jak zwykle powiedziała mi że to normalne te klucie ah . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
klucia sa i u mnie szczegolnie jak dluzej pochodze to nawet dosyc mocne ale lekarka mowi ze ginekologicznie wszystko jest ok wiec tak musi chyba byc po prostu przynajmniej u mnie:)Kurcze niby fajnie ze juz znam termin itd jedyne co mnie niepokoi to opieka nad dzieciakami bo mojego nie bedzie niestety przy porodzie ani po nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliuss
Ja też mam takie klucie-czasem już od rana czasem dopiero po wysilku-to podobno rzeczywiście jest to rozciaganie się miednicy i więzadeł.mi pomagają delikatne ćwiczenia na rozciąganie np.podnoszenie nog i piłka a od kiedy więcej leżę to już ich prawie nie mam.Ja wizytę kontrolną mam w czwartek-zobaczymy czy mala rośnie i jak z wodami.skurcze od kiedy leżę to się już nie pojawiają.patrzę ze u niektórych to już 37 tydzień -chciałabym już mieć tyle za sobą.ja tylko czekam na 37 tydz-wtedy już mogę bezpiecznie urodzić.to już tylko 28 dni.najlepiej by było dotrwać do końca ale szyjka ma już 17 mm to będę się cieszyć jak dotrwamy razem do 37 tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Jestem tu Nowa. Zaczęliśmy z małym 35tc (dokładnie 34+2). Wczoraj miałam wizytę i jestem przerażona bo mały wazy 2700g. Ile ważą wasze szkraby? Też mam od dwóch dni ból między nogami. Okropne uczucie. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalius uspokoiłas mnie ją dzisiaj leże cały dzień i powiem że mniej mnie już kuje . I też mam wizytę na czwartek . Ale to standard będzie ciśnienie i mierzenie brzucha i to wszystko. Asiq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia mój ważył tydzień temu w 33tc +4 dni 2180 też myślałam że dużo ale dziewczyny pisały że jest wporzadku waga . Niech rośnie i waży ile chce oby był zdrowy to najważniejsze jest . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Ja mam straszne bóle jak dłużej pochodzę, albo po spaniu jak mam wstac to masakra, jest to taki ból w pochwie jakby tam się wszystko rozszerzało ale gin mówi, że to normalne, i jeszcze od paru dni boli mnie w okolicy pępka, czy Wy też tak macie? A co do wagi to Nasza córeczka tydzień temu a wg OM byl to 33 tydzień ciazy ważyła 2175, i ginekolog mówiła mi że jest duża, że jest to waga dziecka o tydzień starszego czyli usg wyliczylo mi ze jestem w 34 tc i szybszy poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Jejku ale ten czas leci, niedługo nasze maluszki będą z nami :-) Mi zostalo 26dni do terminu z OM i tego terminu się trzymam (z usg zostalo mi 12dni). Bardzo bym chciala dotrwac do lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hejka juz po wizycie, mam pytanko czy ktoras z was ma w usg dopplera stwierdzone notch dodatni w prawej tętnicy macicznej. Bo mi cos takiego stwierdzili. W poniedzialek na ktg i znowu wizyta. Mowie do lekarki ze moze sie jeszcze okaze ze przenosze ciaze ( termin z usg na 20.07) a ona na to ze raczej nie i ze mysli ze tak za mies bedziemy juz po. Ciekawe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Nataliuss mam nadzieje ze tylko lezysz jak ksiezniczka i nic nie robisz. Co do boli ud to lekarka powiedziala ze sie wszystko rozciaga i dlatego moze bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×