Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość paula1611
Anirolak ja miałam już dwa razy robione dopplera ale nic takiego nie miałam. Jutro jade znów na usg ale nie wiem jakie będą mi robić. dziewczyny jak często macie robione badanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Paula, ja badałam mocz co miesiąc, a teraz na za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
mi robią za każdym razem gdzie bym nie poszła, czy do szpitala na badania, czy do położnej, czy do normalnego lekarza. teraz miałam robione co trzy dni bo tak wypadło że miałam wizyty. Tylko że u nas mocz robią na miejscu. Jak nie mam próbki to ide robić siku do kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula u nas identycznie na każdej wizycie jest badanie moczu. Ale wam fajnie niektórym już niedługo zobaczycie swojego maluszka ją na swego muszę jeszcze poczekać do 20lipca termin z USG ale myślę że wcześniej urodze. W sobotę robimy przemeblowanie sypialni już łóżeczko ustawimy ja popiore pościel dla maluszka i będziemy czekać lepiej za wczasy niż by miał nas zaskoczyć tak jak mój chłopak chce żeby już był z nami ale lepiej aby chociaż z 3tyg jeszcze powiedział. Coraz mniej ruchów zauważam u niego chyba już nie ma za bardzo miejsca aby robić swoje figle. A tak z innej beczki czy jeśli dziecko nie jest alergikiem może pić obojętnie jakie mleko modyfikowane? Bebiko itp? Bo ja niestety piersią nie będę karmić jestem nosicielem wzw b i boje się trochę mimo że przeciwskazania nie ma do tego ale lepiej dmuchac na zimne. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie jest alergikiem to sama mozesz sobie wybrac ktorym mlekiem chcesz karmic. Nie ktore mleka sa slodsze a inne mniej. A jesli alergik to wiele nie ma bo bebolon pepti i nutramigen przynajmniej kiefys tylko takie byly. Moj syn nie chcial pic nutra i tylko pepti , a do tanich nie nalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Gosc z 8:43 to ja :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anilorak właśnie bym chciała kupić mleko w Polsce za tydzień rodzice będą nam paczkę robić bo kupili nam trochę ubranek dla małego i zabawek wiem wiem w UK też można kupić to ale się upadli że coś dla wnuka chcą dać od siebie jak się urodzi bo dopiero zobaczą go w wrześniu lub październiku i pomyślałam że kupią tam mleko od razu może powiem aby kupili ten bebilon dla alergików i jakieś zwykle mleko zeby zobaczyć jakie będzie lepsze dla Maleństwa? Co myślicie o tym? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
A tak wogle to milego dnia zycze. Do mnie na noc siostra z synami przyjechala 7 i 5 lat i z psem . Teraz wyszla i zostawia je u mnie na caly dzien bo przprowadzke z generalnym remontem maja i slabo z dziecmi aby tam byly. Teraz w domu mam trzech chlopakow j dwa psy , rewelacja. Ale moj tatko ma dzis urodziny i chce ich i mojego syna zabrac w odwiedziny. Tylko musza jeszcze laurki narysowac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Asia jak najbardziej, nawet jak przeciez nie bedzie alergikiem to mu to mleko nie zaszkodzi. Bebilon pepti jest przyjemniejszy od nutra. Mi samzapach nutro odrzucal a syn wogle nie chcial go pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację .czyli poproszeni aby mi kupili te mleczko chciałam karmić piersią ale sama rozumiesz bój się że może to zaszkodzić . Wspolczuje trójki dzieci i dwóch psów w domu jeszcze w twoim stanie ją jak z brata synem siedzę 4lata to jestem strasznie nerwowa w tych ostatnich tygodniach asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Wiesz naszczescie moj syn jest a w tym roku 10 lat bedzie mial i on choc widze ze mu sie nie chce to stara sie zajac im czas. Jest bardzo pomocny :-) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całe szczęście że stara ci się pomóc . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jutro w lidlu będą fajne dwupaki bodziakow na ramiączkach,od rozm.62, myślę ze naszym lipcowym kruszynkom mogą się sprawdzić na upalne dni a nocą pod pajacyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Asia moj syn mial skaze bialkowa i pil bebilon pepti ale to mleko kupowalam na recepte ktora dostawalam od pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bez recepty kupić nie można ?? Sto procent odpłatnie? Nitramigen to wim że jak bracia swoim dzieciom kupowali to na receptę był a bez sto procent płatny.asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Dokladnie nie pamietam ale chyba nie byl 100% platny bo mi wcale jakos duzo nie wychodzilo a recepty mialam po kilka puszek na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki bardzo za informację. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
A mi wlsnie Pani doktor napisala ze na cc zapisala mnie na 20.07 a nie na 18-ego tak jak ustalilismy..widocznie nie bylo juz miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Hej. Ja jednak muszę zostać w szpitalu bo mam za wysokie ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia1992
ale się naśmiałam dzisiaj z bratowej. Też jest w ciaży i też ma mieć dziewczynke dziewczyny w pracy jej nagadały na temat co na chłopca co na dziewczynke. Stwierdziły że u mnie lekarz musiał sie pomylić i będe mieć chhłopca dlatego że mam pępek na wierzchu a ona dziewczynke bo ma w środku :D Lecz ja zawsze szczupła byłam i pewnie dlatego go wywaliło na wierzch. Poprawiła mi strasznie tym humor :D Jeszcze 33 dni do powitania Agatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wedlug ostatniej miesiączki w tamtym tyg byłam w 33tc plus 3dni na USG pokazało mi jednak 34tc którym terminem się sugerować? Lekarz mi napisał 33tc a nie tak jak w ust 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam forumowiczki. Mam do was pytanie.Możliwe,że głupie więc proszę o wyrozumiałość:) Otóż jestem w 34-35tygodniu ciąży. Termin z usg mam na 13 lica a miesiączki nie mam terminu (bardzo nieregularne cykle). Wiem również ,że będę miała cesarkę (problemy zdrowotne przez ciąże) Ale do sedna w piątek mam wizytę i pani ginekolog da mi skierowanie na badanie na paciorkowce czy jakoś tak.... Nie znam dokładnej nazwy tego badania ale czy ja się dobrze orientuje,że przy tym badaniu jest pobierany wymaz z pochwy? I czy ja mam sobie to sama w domu zrobić czy robią to w laboratorium? Wiem,że od 35 tygodnia można skierować pacjenta na to badanie. Miała któraś z Was to wykonywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz pobiera ci wymaz z pochwy. Ja mam mieć robiony na następnej wizycie tj za półtora tygodnia. I mam też całą listę badań do powtórzenia przed porodem. Podobno to już ostatnie. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć tu Mimi. Dawno tu nie pisałam bo teraz jakoś szybko leci czas. Podczytywałam was jednak.Jak wiele z was też leżałam w szpitalu-powód szyjka no i pessar. Kiedy będą wam go ściągać ? U mnie się lekarz waha w którym tyg.Dla dzidziusia już mam prawie wszystko gotowe.Pozdrawiam was serdecznie Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do beata5555555 Taki wymaz przed porodem to GBS właśnie na bakterie z pochwy i z o***tu.Pobiera lekarz coś jak cytologię tylko że jeszcze z o***tu i zawozisz do laboratorium.To nic strasznego Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Beata, Asia, wymaz na paciorkowca pobiera lekarz z pochwy i z o***tu, miałam w poniedziałek to badanie. Paula, trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pufffka
Moje małe dzidzi już waży 2,500 kg jeszcze przytyje 50 g i lekarz mówi że wtedy zapisuje się to jako ciąża donoszona. Pytałam też lekarza czy mój synuś ma pępowinę owiniętą wokół szyi powiedział że nie udziela się takich informacji pacjentkom ale mi może powiedzieć że dzidziuś ma pępowinę koło nóżek i nie jest owinięty wokół szyi. Powiedział że dzieci rzadko duszą się przez pępowinę że pratycznie nie ma takiej możliwości no chyba że pępowina zapętli się wokół szyi i np nóżki i dzidziuś gwałtownie kopnie nóżką i zaciśnie ją w ten sposób. Ale zdarza się to niezwykle rzadko. około 60% dzieci rodzi się z pępowiną wokół szyi. A wy pytałyście o to lekarza? Paula16 jak ogólnie jest w norwegii jeśli chodzi o posiadanie dziecka? Planuję wyjazd niedługo :) Podobał mi się tekst o stworzeniu mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wczoraj nie pisałam ale źle się czułam dostałam boli jak przy okresie do tego w nocy co godzinę biegalam siku i strasznie bolaly mnie plecy oraz spojenie lonowe rano to samo jestem zmęczona. Dzisiaj wizyta na 11 do położnej jak mi znowu powie że to normalne to się chyba poplacze że mnie tak olewaja . A jak wy się czujecie? Jeśli jest Tu druga Asia jak wnioskuję to będę się podpisywać Asia Uk wtedy będziecie wiedziały o jaką chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda 90
Ja sie dzisiaj wybieram kupiv troche rzeczy do szpitala dla siebie jakies kosmetyki podklady itd..no i moze jeszcze jakies ciuszki tez,pogoda sie popsula troche to mozna zyc..bo wczoraj to myslalam ze nie wyrobie w ten upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×