Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam 2 rok medycyny

Polecane posty

Nie masz co się martwić ja jestem na 4 roku medycyny i jakoś daję radę także i ty dasz radę i nie możesz się nigdy poddać, bo wtedy polegniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przypadkowy
No, przerwa od szkoły/ pracy była długa i trudno wrócić do rzeczywistości. Ja do dziś nie mogę wpaść w stały rym, nie ma się co przejmować. Alleluja i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"KasiaGryn wczoraj Nie masz co się martwić ja jestem na 4 roku medycyny i jakoś daję radę także i ty dasz radę i nie możesz się nigdy poddać, bo wtedy polegniesz." Poddawać to się nie poddaje, nie teraz kiedy przeszłam przez 1 rok, o nie! Teraz mam dużo kryzysów i dużego lenia. Dzisiaj nic się nie uczyłam jeszcze... :( Wszyscy znajomi mówią mi aby zacisnąć zęby i przetrwać a potem będzie już tylko lepiej, prawda to? x "gość przypadkowy dziś No, przerwa od szkoły/ pracy była długa i trudno wrócić do rzeczywistości. Ja do dziś nie mogę wpaść w stały rym, nie ma się co przejmować. Alleluja i do przodu usmiech.gif" 100% racji, nie potrafię się jeszcze wczuć w ten normalny rytm studenta. A właśnie teraz jest najwięcej roboty...Boję się bardzo biochemii, że nie zdam i już będzie po moich studiach. Nie potrafię uwierzyć, że dam radę, że przecież nie jestem głupsza od reszty roku. Więc jak inni dają radę to dlaczego ja mam nie dać? Ps. zmuście mnie do nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idzie mi. Nie mogę się skupić. I jeszcze jak mnie głowa mocno rozbolała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już oczy mi się kleją...a nauki tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie nic nie przerobiłam :( Idę spać, dobranoc. Odezwę się jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przypadkowy
Biochemii wszyscy się boją, a większość ją zdaje. Zafunduj sobie więcej snu i jakieś dotleniające spacery, to nastrój trochę się podwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas szybko leci, zanim sie obejrzysz będzie po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandziocha
A czego się teraz uczysz autorko? Biochemii? Jak spotkanie z ludźmi po przerwie świątecznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość przypadkowy wczoraj Biochemii wszyscy się boją, a większość ją zdaje. Zafunduj sobie więcej snu i jakieś dotleniające spacery, to nastrój trochę się podwyższy." Niby masz rację, ale dużo osób też nie zdaje a potem jest już coraz gorzej, bo im dalszy termin tym trudniejszy test... Nie mam teraz niestety czasu na takie wypady, muszę się uczyć, zaliczenie już w tym tygodniu :( x "gość wczoraj Czas szybko leci, zanim sie obejrzysz będzie po usmiech.gif" I tego się trochę boję, że będzie "po" a ja z setką poprawek... Ale wiecie co? Strasznie męczy mnie ten 2 rok, chcę aby skończył się jak najszybciej...a to jest w gruncie rzeczy straszne, że jestem dopiero na 2 roku a już jestem taka zmęczona, zero entuzjazmu i motywacji... x "Pandziocha wczoraj A czego się teraz uczysz autorko? Biochemii? Jak spotkanie z ludźmi po przerwie świątecznej? usmiech.gif" Nie, na razie biochemię zostawiam, przyjdzie na nią czas... Widziałam się z nimi tylko raz, ale bez szału i przełomowych zmian. Nadal czuję się samotna w grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się najadłam :P pyszny rosołek :) Wracam do nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandziocha
Ehhh, myślałam, że skoro tak pozytywnie pisałaś o Wigilii to już będzie lepiej... Powodzenia w nauce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też podobnie myślałam.Wszyscy byli tacy mili, to chyba przez ten świąteczny nastrój a teraz im przeszło... Dzięki, przyda się. Teraz denerwuje się i pluje sobie w brodę dlaczego nie uczyłam się tego wcześniej...a tak mam marne szanse na zaliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tak smutno mi się zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glowa do gory autorko! Bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Glowa do gory autorko! Bede trzymac kciuki usmiech.gif" Dziękuję :* Idę spać, jutro na 8, dobranoc kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam. Pamiętacie to koło z angielskiego co tak pisałam i jęczałam, że nie zdam?? Zaliczyłam! A chyba z 10 osób z grupy nie...nie jestem najgorsza...Elegancka 3 i już jestem dopuszczona do zaliczenia semestralnego. Odpocznę chwilkę i znów nauka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czas szybko zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę aby ten tydzień już się skończył! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz od godziny siedzę i nic nie robię. Czas leci i się marnuje. Nie potrafię wziąć się do roboty. Gdzie moja motywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ monolog prowadzę :P Napiłam się energetyka o smaku szampana i jakoś się rozbudziłam trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sie cala noc uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą to może nie, nie dam rady. Na razie walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paaaaaaaadam! Idę się kąpać, jeszcze w łóżku przejrze pytania z ubiegłych lat, może coś się trafi podobnego. Dobranoc moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Paaaaaaaadam! Idę się kąpać, jeszcze w łóżku przejrze pytania z ubiegłych lat, może coś się trafi podobnego. Dobranoc moi mili. " Czyli jednak uczysz się z giełd jak Twoja "bananowa" grupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś "Paaaaaaaadam! Idę się kąpać, jeszcze w łóżku przejrze pytania z ubiegłych lat, może coś się trafi podobnego. Dobranoc moi mili. " Czyli jednak uczysz się z giełd jak Twoja "bananowa" grupa?" To, że przeglądam giełdy i patrzę jakie były pytania nie znaczy, że tylko z nich się uczę. Jeśli mam jakąś bazę to dlaczego mam niby nie zajrzeć? Nauka z książek, opracować, skryptów plus giełda - to moje materiały na naukę. A moja grupa uczy się pewnie też różnie, tam chodziło o co innego, łatwo wyrwać coś z kontekstu i potem atakować. Ciekawe skąd w ludziach tyle chęci aby kogoś "zagiąć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia dasz rade! jak skończysz medycynę to będziesz kimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×