Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaczynam 2 rok medycyny

Polecane posty

Gość gość
"gość 2016.01.18 Czy w grupie się coś zmieniło? Jest chociaż trochę lepiej? Widziałaś się ze swoim ukochanym jak byłaś w domu? Dużo masz zaliczeń?" Jest lepiej, dzisiaj na przykład spotkałam dziewczynę z grupy i razem szyłyśmy i coś próbowałam zagadać i trochę się udało :) Ale cały czas się denerwowałam, że tak długo milczę, że nie wiem co powiedzieć, jak zakończyć nasze spotkanie... Nie widziałam, nie spotykam się z nim, nie chcę tego drążyć, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie...Boję się tych przypadkowych spotkań a tego nie uniknę, bo będę na praktykach w tym szpitalu, w którym ON pracuje...Tęskno mi. Ile zaliczeń? Dzisiaj było kolokwium - zdane! :) W czwartek koło i wejściówka, w piątek koło. I w następny czwartek koło i wejściówka. I to z tych śródsemestralnych tyle. A potem dwa egzaminy (trzeci już za mną) i trzy zaliczenia semestralne...masakra...na samą myśl robi się słabo... x "BialaKotka wczoraj Ucz sie spokojnie, planuj sobie czas miedzy uczeniem. Pozdrawiam smiech.gif" Dzięki, ale ciężko z tym spokojem...taki natłok wszystkiego, że dochodzą nerwy, a jak są nerwy to nauka idzie słabo... Również pozdrawiam, wpadaj częściej :) x "gość przypadkowy wczoraj Jestem tego samego zdania. Langsam aber sicher." Ja wiem, ja to rozumiem, ale co innego wiedzieć a co innego robić. Przecież ja nie chcę tak tego przeżywać, samo tak wychodzi...tym bardziej, że tak bardzo zależy mi na tych studiach. x "gość wczoraj " Zaczyna sie zarabiac wiecej niz 2-3 tys miesiecznie jak masz 40-45 lat " no usmiałam sie szczerze, mam w rodzinie kilku 30-35 letnich lekarzy i zarabiaja po kilkanascie tysiecy miesiecznie, tylko nieudacznik lekarz zarabia wiece po 40" Moje obserwacje co do lekarzy w rodzinie czy znajomych są podobne jak Twoje. x Nie poszłam dzisiaj na pole dance...uczyłam się wczoraj do 5 i nie dałam rady iść, zasnęłam i spałam do 22...Pójdę w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pewnie godzinę posiedzę... Nawet nie wiecie jak bardzo jestem zmęczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba się nie wyrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecę spać, dobranoc, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam. Najadłam się chrupek i słucham Ich Troje, Michał był taki całkiem, całkiem i ten głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieram się do nauki..ale powoli...bardzo powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutrzejszy dzień to będzie masakra...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam sobie przed chwilą zestaw skrzydełka, frytki, pepsi i coś tam jeszcze...mam ochotę na coś mega tłustego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"BialaKotka dziś To smacznego a za jutro trzymam kciuki tzn lapki smiech.gif" Dzięki, ale coś czuje, że jutro moja dobra passa się skończy...Głowa mi pęka...słabo mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopadł mnie kryzys... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiedz jak się uczyłaś anatomii, jestem na pierwszym roku i o krok żeby nie zaliczyć semestru z tego g****a :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro Ci opowiem bo dzisiaj to ja...nie dam rady... Dobranoc, mam 2 godziny snu, łał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościem tutaj jestem
To ja sie moze wypowiem co do anaty: trzeba duzo i w kolko powtarzac niestety, mi sie tez czasami mylilo i nie moglam laciny zapamietac. Wazne jest tez robienie gield bo to duzo daje, czlowiek sie sprawdza. Oby sie udalo z ta anatomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przypadkowy
Autorko, czymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może poprostu jeden dzień daj sobie na luz. Wybierz jakies mniej ważne zajęcia i zostań w domu. Przeznacz ten dzien na spanie. Wywietrz pokój, zaslon okna zamknij pokój wylacz telefon i Cie nie ma dla nikogo. Tak z 10 chociaż godzin snu. Efekt - znakomity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Opowiedz jak się uczyłaś anatomii, jestem na pierwszym roku i o krok żeby nie zaliczyć semestru z tego g****a :/ Wiesz...ja w tej kwestii nie jestem dobrym wzorem do naśladowania, leciałam na poprawkach. Ciężko szła mi ta anatomia, szczególnie początki to była masakra, siedziałam godzinę i nie mogłam zapamiętać żadnego przyczepu, ile ja łez wylałam, ale nerwów zszargałam...II semestr już zaliczałam w terminie, było już łatwiej choć działy trudniejsze bo głowa, szyja, OUN. Człowiek musi się przyzwyczaić do nauki anatomii. Ja uczyłam się tak: czytałam sobie podręcznik ( zależy którego u Ciebie wymagają) i jeśli widziałam coś czego nie umiem po angielsku to zapisywałam to na karteczkach, robiłam takie fiszki. Sporo tez daj oglądanie preparatów,łatwiej jest wtedy sobie wyobrazić np. przebieg nerwu. I tak jak koleżanka wyżej napisała: powtarzać, powtarzać, czytać sto razy to samo...Wtedy wszystko się ułoży w głowie, tylko się nie poddawaj, nie załamuj. Będzie dobrze :) x A tak poza tym to, dobry wieczór :) x " gość przypadkowy dziś Autorko, czymam kciuki usmiech.gif" Dzięki, przydało się :) 4.5 i 5 :D x "xBialaKotka dziś Witam, może poprostu jeden dzień daj sobie na luz. Wybierz jakies mniej ważne zajęcia i zostań w domu. Przeznacz ten dzien na spanie. Wywietrz pokój, zaslon okna zamknij pokój wylacz telefon i Cie nie ma dla nikogo. Tak z 10 chociaż godzin snu. Efekt - znakomity usmiech.gif" Cześć :) A wiesz jak bym chciała rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady? :P Ale nie mogę, jeśli opuszczę zajęcia to muszę je potem odrobić a teraz nie ma już jak, zajęcia się kończą, sesja. Sobota będzie tym dniem, wyśpię się za wszystkie czasy :) 10h to za mało z 13 pewnie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadłam kurczaka i mam wrażenie jakby kawałek kości mi utknął w przełyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz dużo chleba, powinno przepchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przypadkowy
gość przypadkowy dziś Autorko, czymam kciuki usmiech.gif" Dzięki, przydało się usmiech.gif 4.5 i 5 X A widzisz :) Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Zjedz dużo chleba, powinno przepchnąć." Nie mam chleba. Ale już tego nie czuję :) x "gość przypadkowy dziś gość przypadkowy dziś Autorko, czymam kciuki usmiech.gif" Dzięki, przydało się usmiech.gif 4.5 i 5 X A widzisz usmiech.gif Gratulacje." Dziękuję, ale ile to się człowiek namęczy...jutro kolejna walka, a potem weekend, spanie, jedzenie, spanie i duuuużo nauki...a i idę jutro na pole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten post powyżej to mój pozdrawiam koleżankę po fachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza praktyczna z zajec: nie powinno sie popychac chlebem jesli nam kosc/osc utknela w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, to "babciny" sposób na rybią ość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie działa. Sorry, something went wrong.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos- xpf1/v/t1.0-9/12401012_1544590789165604_391275688311558934_n .jpg?oh=a6ddb860d6c0816eeb8a27c16be74a5e&amp ;oe=57367EA8 Taka prawda. gość dziś Ten post powyżej to mój pozdrawiam koleżankę po fachu usmiech.gif" Link nie działa, ale mam nadzieję, że to coś miłego było, również pozdrawiam :) x "gość dziś Wiedza praktyczna z zajec: nie powinno sie popychac chlebem jesli nam kosc/osc utknela w gardle." Że poleci sobie dalej, że perforacja jakaś? x "gość dziś Możliwe, to "babciny" sposób na rybią ość." Moja Mama też tak zawsze mówi :) x Ogólnie dzisiaj było ciężko, ten tydzień był masakryczny, nie wiem jak ja dociągnęłam do tego piątku. Spałam 3,4 godziny i ciągle się uczyłam i jeszcze na pole poszłam :P Ale jest przerwa, weekend, spanie! :D Umyłam się już i zaraz do spania. Ale zjem najpierw chrupki, obejrzę "Miodowe lata", zadzwonię do mamy i odpoczynek. A i byłam na pole dance, całkiem miło, ale to drugie studio nieporównywalnie fajniejsze. Doskonaliłam podchwyt, uczyłam się nowych figur, bingo i dzwoneczek i łączenia wcześniej poznanych. Odciski mi się na dłoni zrobiły... I bym zapomniała, zaliczenie było dzisiaj, całkiem spoko, pytania nietrudne, mam nadzieję, że będzie dobrze, jak dostanę wyniki to napiszę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc Wam cukierkowe Misie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry (jeszcze 2 minuty i byłoby dobry wieczór), spałam jak zabita, nic mnie nie zbudziło. nic nie słyszałam, spałam. Zgadnijcie ile? :P Czeka mnie nauka i to dużo...weszłam teraz w fazę sesji, myśli mam czarne, ale to nie nowość. Teraz na pierwszym planie biochemia, najcięższe zaliczenie w tym semestrze. Zaraz zacznę się uczyć..choć u mnie zaraz to godzina...muszę się spiąć bo od tego zaliczenia zależy moje być lub nie być na tych studiach, a wszyscy chcemy, żeby jednak tu została i jeszcze trochę ponarzekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie poszłam, idę po ciastko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×