Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justa255

Sierpniowe mamy 2016

Polecane posty

Łucja1988- super ze wszystko dobrze !:) Reox - tak u mnie duzo bliźniaków zobaczymy co u mnie wyjdzie hihi :):* Justa-wrzucę kochana jak wrócę do domku to na PC to zrobie :P ale te zdj to mało wyraźne póki co:P ahh nie wiem sama Co o tym myślec hihi Ewelina - mamy podobny gust bo fabian i Natan tez mi sie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Dziewczyny gratuluje po wizytach. Arina ale swietna wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Airina super! Gratulacje :* jak byś miała jakieś pytania to służę pomocą :-) A ja dzisiaj dzwoniłam do poradni i 21 lub 22 grudnia mam podejść bez kolejki. Mam cichą nadzieję że będzie jedno dzieciątko :-D kochała bym oboje ale chyba bym w psychatryku skończyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Justa dziękuję ze pytasz :) tak miło mi się zrobilo. Jak na razie zauważyłam tylko duże żyły na piersiach... I czasem ciągnie mnie w podbrzuszu ale raczej nic z tego. Musiałabym być szczęściarą jakby się udało :) i straszne mam uderzenia gorąca :/ i codzienny ból głowy :/ .. @ za 6 dni! :( niech nie przychodzi :( błagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airina Łucja wielkie gratulacje !!!! ja już tez po :) jest kropka maleńka 2,2 mm ale jest! termin ustalimy za 1,5 tygodnia :) A i jestem przeziębiona oczywiście pytałam gina co w takiej sytuacji i powiedział co można: witamina C , rutinoscorbin, tabsy do ssannia na gardło, calcium, herbaty miody itp oczywiście a jak gorączka to paracetamol bezpieczny :) Zosia fajne imię, ja już mam Anię, jak będzie dziewczynka (celujemy raczej w chłopca) to będzie Inka a jak chłopczyk to chyba Michaś. Justa ja tez miałam mieć na imię Justyna :) ojciec jednak zdecydował i jestem Maja Mamarta ja jeździłam na rowerze do 7 miesiąca :) lekarz mi zabronił bo powiedział ze ... zęby sobie w końcu wybiję :) ale na basen chodziłam długo - całą ciążę bez problemów tylko miałam taki sprawdzony gdzie czystość wody codziennie była sprawdzana :) Ewelina ty się mężem nie przejmuj - oni tak mają jak się stresują a pewnie tez to trochę nowa dla niego sytuacja. płakac nie warto, nic to nie zmienia a stres Ci nie potrzebny, myśl pozytywnie :) co do podrobów to jadłam wcześniej w ciąży wątróbkę jak miałam czasem ochotę generalnie jadłam wszystko w rozsądnych ilościach. Nic na pewno Ci nie będzie :) Fajnie ze jest nas coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudiee trzymamy kciuki :) my postanowiliśmy ze robimy właśnie "dziś" a po 2 tyg zrobiłam test i było :) normalnie wyspa cudów, taki "złoty strzał"Tobie też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Airina Wow!! Super! Ale byś miała fajnie 2 za jednym zamachem hehe :) gratulacje! Łucja rownież gratuluje!!! Kurcze ale fajne dobre wieści dzisiaj oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudi bądź dobrej mysli !!;) Asiorrr- wiersz nie chce sie nakręcać póki co ale zawsze jest szansa spora. A jak to u Ciebie było , było widać od razu wyraźnie dwa serduszka ?:) Wyspa cudów - super !! Jest mały bąbelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspa cudów Świetnie :) uwielbiam takie wiadomości:D Ewelina Jutro nasza kolej. Na samą myśl mam skurcze w żołądku. Ale na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Dziewczyny gratuluje po wizytach. Arina ale swietna wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaaa111
Wyspa cudów gratuluje rownież małej fasolki!! :) co do tabletek do ssania na gardło ja słyszałam ze ich w ciazy nie można brać... No ale nie wiem czemu dokładnie... Czosnek, cebula to naturalne antybiotyki wiec na pewno pomogą przy przeziębieniu :) Justa o ktorej jutro wizytę masz? Ja na 11, ale pewnie z godzinę poślizgu bedzie jak to zawsze u mojej gin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa Ty tez od razu daj znać ! Tez sie stresuje Twoja wizyta ale będzie dobrze !!;) dałam te zdj ale kiepska jakoś z tel zrobiłam muszę powtórzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miti
Caly czas ucina mi posty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Mój lekarz przyjmuje od 12 i wchodzi sie według kolejności nie na godzinę. Ja pójdę juz ok 10:30 żeby być pierwsza. Airina zaraz podejrzę zdjęcia. Oczywiście dam znać zaraz po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziękuję, że trzymacie kciuki za Mnie dziewczyny :) myślę pozytywnie... ale czuje, ze jednak nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Wyspacudow w ktorym jesteś tyg teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja dzis wyczytalam ze od 5 tyg jyz trzeba uważać na używki i leki itp wiec troche mi ulzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro będę dwa dni przed @ i zrobię test więc zobaczymy :) Gratuluje za udane wizyty :) widzę, że nawet ciąża bliźniacza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspacudów
Muusia wg moich obliczeń ok 5 i zgadzałoby sie bo kropeczka maluska jeszcze ale już jest :) Myślicie ze mogę sie natrzeć jakimś takim czymś jak amol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Gratuluje blizniakow! Trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! Tak mialam robione usg 3.66mm pani ginekolog byla zaskoczona ze tak ladnie widac i ze dzidz jest taki duzy na tak wczesna ciaze.tj.zaczety 7tc. Dziewczyny jutro z. Niecierpliwoscia i zaciekawieniem czekam na relacje z waszych wizyt.......coraz wiecej nas......swietnie ...polityka prorodzinna widze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Wyspacudow ciężko stwierdzić.ja tez przeziębiona.ten kaszel mnie dobija.i mam jeszcze jakies uczulenie.ide jutro do internisty.moze sobie zrobie tez betę ale w sumie to nie wiem czy robic.jak jestem w ciąży to jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
500na dziecko i 1000zl przez rok co miesiac buhaaaaaaaaaaaa ...........ciekawe ile nam jeszcze naobiecuja mamuski......w sumie to weszlam na glupi temat ........a my tutaj nie mozemy sie denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Dziewczyny wczoraj po poludniu zauwazylam mala brązowa plamkę na bieliźnie dzis miałam śluz plodny z nitkami krwi czy to może być owulacja mam akurat 14 dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łucja1988 A w którym jesteś dokładnie dniu ciazy ?? Słyszałaś juz serduszko ? Kurczę moj gin jest dobry ale sprzęt chyba ma troche stary bo nie wyraźnie wszystko widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorrr
Airina ja na pierwszej wizycie byłam chyba w 8tc to było widać ładnie da serduszka :-) wiem jaki to musiał być szok dla Ciebie hehe ale uwierz mi warto mieć bliźnięta choć by nawet dla tej godziny ciszy kiedy bawią się w swoim pokoju. Kochają się nad życie i jedno bez drugiego do przedszkola nie ma szans żeby nie poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly82
Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa i wsparcie :-) Gratuluję potwierdzonym sierpniowy mamuśkom i trzymam kciuki za pozostałe kobietki :-) Dziś robiłam betę, wynik niecałe 5 tyś. Nadal nie wierzę w to co się dzieje.. W poniedziałek wieczorem idę do lekarza, to kolejny krok w stronę uspokojenia moich myśli. Wg moich obliczeń to 6 tydzień. Tyle lat się człowiek przygotowuje a wszystko i tak wydaje się być takie nowe i niewiadome..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly82- super gratuluje !!:) tak człowiek sie przygotowuje a przyjdzie co do czego to ma wrażenie ze nic nie wie. Ale bedzie dobrze i damy wszystkie rade !!:) Asior - bliźniakia napewno maja duzo plusow :) mi sie wydaje ze bedzie jednak tylko jeden bąbelek ale dowiem sie za tydzień :) jak Beda dwa to tez bd cudownie :) Justa / widziałaś tam na tym zdjęciu cos ?:P mały bąbelek ledwo widoczny :) Dobranoc dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekzbudyniem
Ooo widzę, same dobre informacje i przez to coraz bardziej nie mogę się doczekać mojej wizyty. A tymczasem dziś pojechaliśmy z moim narzeczonym do sklepu po żarcie dla mnie: rybki, owoce, warzywa, soczek jednodniowy itd. Czytaliśmy etykietki żeby chemii nie było lub jak najmniej. Odkryłam dziś, że nawet w kiszonej kapuście jest dużo chemii. Już nawet kapusty nie mogą ukisić normalnie :( Właśnie się teraz objadłam :) Dziś spacerowałam też przez prawie 2h i jutro też mam zamiar tylko może już nie tak długo. Dziś już emocje opadły, zauważyłam, że często mnie kłuje na dole, co wcześniej ignorowałam, bo myślałam, że to niemożliwe że jestem w ciąży. Poza tym czuję się szczęśliwa. Mój G. dba o mnie, bardzo go doceniam. Mam nadzieję, że mi czas szybko zleci do tej wizyty wtorkowej :) Dobrej nocy dla Was i Waszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekzbudyniem
Butterfly82 Wczoraj miałam identyczne odczucia jak Ty jak zobaczyłam swoją betę 3315. Szok na który nie da się przygotować. Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna6950
Witam kolejne sierpniowe mamusie :) Robi nas się tu coraz więcej a do końca miesiaca jeszcze daleko :) Super Gratuluję wszystkim mamom, które widziały już swoje maluszki, u mnie wizyta dopiero za tydzień we czwartek i tak zastanawiam się czy będzie widoczne serduszko, bo wiele z was było na wizytach w podobnym czasie i jeszcze nie było. Trudno najwyżej każe przyjść za tydzień czy dwa... U mnie na razie dolegliwości brak, staram się jeść regularnie, łykam witaminy i mam nadzieję, że tym razem wszelkie ciążowe przypadłości ominą mnie :) Życzymy z córeczką wam wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×