Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po tym co powiedział mi mąż płaczę od rana, nie mogę się uspokoić, cierpię

Polecane posty

Gość gośćRobicielDzieci
Moge ci zrobic skarbie jak chcesz a jemu powiesz ze to wpadka. Taki ze mnie surogatek maly. Chcesz? PS-mentalnie,uczuciowo go opusc ale 10 tysiecy nie opuszczaj czasem. Klam ze kochasz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on cie nie chce, bo jestes glupia- to proste. Jak moglas myslec ze jezyk hiszpanski jest przyszlosciowy? No pomysl kobieto gdzie jest bieda? W krajach hiszpanskojezycznych miedzy innymi:O I nawet 10 lat temu nie bylo inaczej. Na jakim swiecie ty zyjesz? Modny jezyk nie oznacza jezyka dochodowego i przyszlosciowego. Zebys chociaz byla tlumaczem, ale po co? Ty myslisz o rozmnazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRobicielDzieci
Moge ci zrobic skarbie jak chcesz a jemu powiesz ze to wpadka. Taki ze mnie surogatek maly. Chcesz? PS-mentalnie,uczuciowo go opusc ale 10 tysiecy nie opuszczaj czasem. Klam ze kochasz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to typowa kafeterianka:D daj, daj, daj:D ja tez ci dam;) pipkę:) mąz cie dobrze podsumował. Brzydko, ale trafnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka glupsza niz ustawa przewiduje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat do ulubionych:D co za tępak:P ale to pewnie prowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, nie przejmuj się głupimi karierowiczkami - one nie mają w domu miłości, a ich faceci to takie cipy, że one muszą zapierdalać w pracy, żeby się dokładać do budżetu domowego a twój mąż to prostak - zostaw go - jeszcze znajdziesz faceta, który będzie cię szanował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale maz mial racje choc powiedział to w nieladny sposób. autorko znajdz prace na umowe to dostaniesz zasiłek przez rok(czy 2?) chocby jako pomoc kuchenna w szkole czy szpitalu (tam wsłanie dają budzetówki) co0kolwiek ale na umowe.a teraz na umowe zlecenie nic nie dostałabys na dziecko. maz ma racje-zycie to nie bajka i jesc tez z czegos trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby mieć dziecko, nie trzeba mieć pracy - mąż ma umieć utrzymać całą rodzinę sam - inaczej to c**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre jest to jak pieniądz potrafi niektórych zaślepić. Nie mogę uwierzyć, że coś takiego mógł Ci powiedzieć będąc twoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRobicielDzieci
Stane w obronie autorki. Znajdzie prace na umowe,zrobia dziecko,pojdzie na macierzynskie,po macierzynskim szef wreczy wypowiedzenie i kolo sie zamyka. Tyle daja rade wiec bobas w niczym nie przeszkadza. Rob jedno po drugim a potem znajdz prace. Chyba ze chcesz chodzic do pracy w czasie ciazy,a macierzynskie odpuscisz sobie. Wiem co mowie.PS- to dasz sobie zrobic tego bobasa czy nie dasz? Niebede roscil sobie praw z wzajemnoscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maz ja bedzie utrzymywal to super a kad wezmie ubezpieczenie jak ja zostawi? ma 26 lat i juz nie podlega nawet ubezpeczeniu swojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznica jest taka ze jak bedzie miala normalna prace to bedzie miala doswiadczenie. Ona chce jednak siedziec na d***e w domu, to jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRobicielDzieci
To jest przykre? Kujwa przykre to jest jak chlopy po 3 dychy na karku siedza przy mamusiach,jak baby siedza przy mamusiach i tylko o rozryfkach mysla. Maz ma ubezpieczenie na cala familie,jako bezrobotna zarejestrowana w UP ma ubezpieczenie i kur... ,na hu/j meczyc sie na smieciowce jak korzysci z tego niema wogole,za 1tys napierda/lac? I kasy niema z pracy i dzieci niema a lata leca! Lata leca tak szybko,ze odchowac to raz,dwa odchowa. Pracowac i tak trzeba i tak. Maz zarabia kase i to niemala,ja z zona polowe tego niemamy co on sam i dziecko mamy jedno a tera drugie robimy. Kiedys jeszcze mniej mieli a przezyli? Przezyli! Dali rade? Dali! W*****a/cie mnie tymi swoimi wywodami do autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żeby mieć dziecko, nie trzeba mieć pracy - mąż ma umieć utrzymać całą rodzinę sam - inaczej to c**a " teraz to ja też siedzę i płaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie jakby to dziecko majatek kosztowalo... Odchowa, pojdzie do przedszkola a ona sama do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A currar con naranjas, ya se empieza la temporada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie dziwi ten cały hejt na zasadzie: ona zarabia grosze bez umowy a on ma utrzymać rodzinę z własnej wypłaty. przecież wiele kobiet na kafe przyznaje ze siedzi w domu z dzieckiem/ dziećmi bez pracy i jakoś żyją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze autorka tematu ma zero ambicji...ma gowniana prace za gowniane pieniadze i tylko jęczy..nie chce zrobic nic zeby sie doszkolic/zmienic branze wiec...pomyslala, ze zapragnie miec dziecka bo wie, ze juz nic lepszego w zyciu nie osiagnie... a tak to nikt nie bd mial do niej pretensji, ze jest niedorajda bo bd bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambicje, zarobki,za mało... Jestem w szoku. Nie czytałam wszystkiego, ale bardzo Ci autorko współczuję. Mam nadzieję że Twój mąż palnie się w łeb i zacznie myśleć nie tylko o sobie. Ja poznałam mojego męża jak pracowałam w sklepie z ubraniami. Nie mam żadnych studiów. U mnie w domu kasy za dużo nie była i jedyne o czym marzyłam w liceum to iść w końcu do pracy, żeby mieć choć trochę kasy. Mało ambitne? Może, ale oceniać mnie może osoba która miała tak samo. Dostawałam na rękę ok 1000. Mój ukochany pracował w firmie kamieniarskiej i nie wiem ile zarabiał, bo go o to nie pytałam. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia, kochaliśmy się bez zabezpieczenia, bo chcieliśmy być na zawsze razem. Jakbyśmy chłodno kalkulowali to pewnie do dziś dzieci by nie było, a jest dwójka jedno po drugim :-). Jak jest się razem, da się radę. Ja zostałam bez pracy w2 mies ciąży, szef niby zlikwidował firmę. Nie żyliśmy w luksusach, ale teraz mamy swoją firmę, swój dom, córka ma konia, syn psa. Dzieciom nigdy nic nie brakowało. Dom jeszcze nie całkiem wykończony, jeżdżę starym fordem, buty sobie kupuję jak jest taka potrzeba a nie zachcianka. Ale jesteśmy szczęśliwi i to bardzo. Dzieci są sensem naszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pewnie żałuje że związal się z babę nieudacznikiem, która zarabia 1.000 zł i jeszcze pyskuje. Ja bym cię kopnął w dopę bo do zakładania rodziny się nie nadajesz. Żyj sobie sama nawet z dzieckiem to dowiesz się ile jesteś warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak kobieta malo zarabia to jest nic nie warta? to wartosc kobiety liczymy w złotówkach w tych czasach? super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet chce powiekszyc rodzine jak wszystko bedzie stabilne jak zona bedzie miala stala prace , ma tez plany osiedlic sie w Niemczech co wiaze sie ze stabilizacja a autorka dostaje wscieku macicy dla mnie facet dobrze kombinuje ( nie czeka na 500 zlotych) a autorka ma nierowno pod sufitem skoro tego nie dostrzega, moze powinna zwiazac sie z jakims Zenkiem co by nie myslal przyszlosciowo tylko dzieci jej klepal , moze wtedy byla by szczesliwa , bylaby matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana moją sytuacją i tym że byłam taka głupia i wyszłam za kogoś takiego. x podaj namiary na meza ja go z checia wezme , mam dobra prace , wlasna dzialalnosc i meza ktory cale zycie buja sie na smieciowkach za grosz , troche juz mnie to meczy , chetnie zwiazalabym sie z takim zaradnym i myslacym facetem jak twoj maz i moglibysmy byc zamoznymi ludzmi w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co wam z tej zamożności? ChcIalabys go bo ma 10 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że chcesz mieć dziecko, ale z nim bym na Twoim miejscu sobie tego dziecka nie fundowała. Ludzie mają różne podejście do spraw małżeństwa, wspólnoty majątkowej i generalnie pieniędzy. Jego jest diametralnie różne od Twojego. Nie dogadacie się w tej kwestii. Wyraźnie Ci powiedział, że jeśli chcesz mieć dziecko, to CIEBIE musi być na nie stać. To się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbym go bo widze ze mysli logicznie i strategicznie jest do mnie podobny , 10 tysiecy mam swoje tylko musze utrzymac takiego meza jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabys go, bo ma 10 tysiecy?!!!! a gdzie miłość:D Co za okropny przykład materializmu, którym tak się brzydzicie kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×