Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kiedys ludzie wstydzili sie konkubinatu

Polecane posty

Gość gość
mi mąz przysięgał a tobie co zrobił? spi ze swoją teczką z rachunkami pod poduszką?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
Kobieta nie może nie chcieć ślubu i koniec. Każda chce i ciul, a jak nie chce to nie wie co to szczęście i miłość i to mówią wykształcone światłe prawniczki, dyrektorki i doktorantki na uniwersytetach, które bywają w wielkim swiecie i służbowo Europę zjeździły. Widać jakie macie otwarte umysły i tolerancję "wykształcone" damesy hahahahaha!!!! won stąd kuchty bez matury, jedyny wasz sukces to welun, kiecka beza na 3 kółkach i weselisko w remizie opłacone przez rodziców i tym się dowartościowujecie i poprawiacie sobie humor. Na 10km to widać. Normalne mężatki tak się nie zachowują. p.s. mam męża żebyście się zaraz nie zapluły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;10 swoją wiedzę czerpiesz z Bravo girl lub innego równie ambitnego magazynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Zębem
Jeszcze jestem w stanie zrozumieć że ludzie pomieszkać ze sobą chcą przez trochę, ale na dłużej jakoś mi się ten kombinat nie widzi. Znam z własnego podwórka jeden przykład konkubinatu który skończył się zerwaniem po 8 latach mieszkania razem (w tym 6 latach po zaręczynach) gdzie facet w niecały miesiąc po zerwaniu dał już klucze od mieszkania kolejnej konkubinie. Kiedyś też znałam trochę takich par i jakoś mnie nikt nie przekona że ten układ ma zakończenia z happy endem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.10 bardzo trafny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Dziecko - cały czas piszę , mieszkam za granicą - tutaj sią inne uregulowania prawne, nikt mi nikogo obcego do wspólnego domu nie przyprowadzi, bo mam normalnego narzeczonego, tylko wy demonizujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauwazylam w tej dyskusji ze zwolenniczki malzenstwa, nawet jesli sa w konkubinacie bo facet odmawia, wypowiadaja sie konkretnie i argumentujac i nie obrazajac nikogo.Natomiast zwolenniczki konkubinatu atakuja i wyzywaja, nie patrzac na slownictwo.Odzwierciedlenie rzeczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Kretynki po prostu, to że mam swoje mieszkanie nie znaczy że mam do niego uciekać i zostać z niczym a facet ma mi nic nie dać. Mogę mieć domy samochody ale od faceta wymagam. Jeśli ja jestem prostytutką to ty jesteś prostytutką level hard, dla ciebie małżeństwo jest prostytucją a dla mnie sypianie z gówniarstwem jest patologia i prostytucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem dziś gosc 12 00Twój życiowy sukces wsiąść'' Umiesz pisać po polsku pisze się wziąć z nie wziąść polonistko nawet pisać nie umiesz. xxxx wsiąść - "wsiąść w papierach na chatę" takie słowo "wsiąść" np. do pociągu, wsiadać..... no nie wiem jak ci to inaczej wytłumaczyć żebyś zrozumiała PANI PRAWNICZKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Wieczna narzeczona, jak jesteś za granicą to na pewno na zasiłku, pis zod razu o co chodzi. Po to nie bierzesz ślubu żeby kraść kase z państwowego, niestety taka prawda, twoje wartosci są żadne i nie rozumiesz co to związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.09 jesteś usankcjonowaną prawnie prostytutką z kawałkiem blachy na palcu i tyle. x wypad pod latarnie wściekły qrwiszonie co daje każdemu obcemu chłopu na gwizdnięcie. już się zleciały zawistne qrwy i żony wyzywają. ty jesteś prostytutką dla wielu za noc pod jego dachem żeby ci na pusty łeb nie padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo CHCIAŁAM NAPISAC. Pomijajac fakt że konkubiny na konkretne pytania odpowiedzi podac nie potrafią tylko syczą jak oszalałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem wyzywasz kogoś od głąbów agresywna prostaczko, anie rozróżniasz słowa "wsiąść" od "wziąć" i jeszcze się tym szczycisz :o Już widze jakie ty prawo kończyłaś hahaha chyba w myciu kibli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
O ludzie ! A co to znaczy ,, wsiąść komuś na chate '' Co to za sformułowanie to po polsku? Skąd ty pochodzisz że takie sformułowania masz wsiąść na chate ? Co za poziom. Wsiąść na chate, wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Mozetymrazem dziś Wieczna narzeczona, jak jesteś za granicą to na pewno na zasiłku, pis zod razu o co chodzi. Po to nie bierzesz ślubu żeby kraść kase z państwowego, niestety taka prawda, twoje wartosci są żadne i nie rozumiesz co to związek. xxxxx Osobom na zasiłkach chyba nie dają kredytów na dwa domy;) Logika poziom ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 12.09 jesteś usankcjonowaną prawnie prostytutką z kawałkiem blachy na palcu i tyle. xxx A ty prostytutko jesteś dziffką z dworca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blache to ty masz do pieczenia. Ja mam obrączkę którą mój mąż ślubował mi miłość i wierność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Mozetymrazem Wiesz co ja jestem mężatką ale to nie upoważnia mnie do wyzywania kogoś od kretynek, głupków, głąbów jak to robisz ty :o normalnie do ciebie dziewczyny pisały, a ty jak ostatni buc się zachowujesz od pierwszego swojego wpisu, patrzysz z góry i uważasz się za lepszą, bo ktoś jest szczęśliwy żyjąc inaczej niż ty. Wmawiasz mu brak odpowiedzialności i miłości w związku, to strasznie przykre i podłe z twojej strony. No zastanów się dziewucho nad sobą trochę. Szczerze to ja też śmiem wątpić w to, że jesteś prawnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
i jeszcze zacytuję Mozetymrazem: "Po ślubie podpisaliśmy rozszerzenie majątkowe i jestem teraz na równi z nim właścicielem. Mąż mnie traktuje poważnie i przepisał mi to mieszkanie, a wam co dał? Nic. Same się popisujecie jakie macie mieszkania jakie niezależne jesteście a facet co wam dał? Nic, bo wy same potraficie sobie wszystko zapewnić on nie musi nic nawet się żenić, czyli dobrze mówię że jesteście materacem bo on na was ani nie łoży, ani się nie żeni więc to jest układ seks i koniec a nie miłość czy utrzymywanie kobiety czy zapewnienie jej czegoś. " xxxx własnie tutaj w zawoalowany sposób napisała o sobie, że jest postytutką - układ konkubencki - seks za nic, układ małżenski seks za chatę i utrzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Narzeczona dwa domy to masz na obrazku. Wybaczcie ale źle przeczytałam, bo w życiu nie przewidziałam że można napisać ,, wsiąść komuś na chate'' Co za patologia słowna, twój młody dzieciak polskiego się od ciebie nie nauczy ale aerobik będzie miał z tobą niezły dopóki nie poznasz młodszej świeższej kobiety, ty się zrobisz pomarszczona baba a on będzie nadal młody. Będziesz go sponsorować żeby tylko był tak jak teraz to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem dziś O ludzie ! A co to znaczy ,, wsiąść komuś na chate '' Co to za sformułowanie to po polsku? Skąd ty pochodzisz że takie sformułowania masz wsiąść na chate ? Co za poziom. Wsiąść na chate, wspaniale. xxx Przecież to najgorsza patologia. Dziwisz się? Bredzi tu od rzeczy prostaczka i sama się gubi w tych bredniach, które smaruje od wczoraj pod różnymi nickami. Z takim dnem moralnym nie da się normalnie dyskutować. Można tylko się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawniczki od majątków cząstowych :) co wy tłukoki jaracie,ż ewam się w tych pustych łbach takie pierdziny roją. Siedzą takie tłumoki calymi dniami na kafe i każdy temat zajewają swoimi mądrosciami rodem z kupy gnoju.Kiedyś miałście zajęcie typu dojenie krów itp jak wasze matki i babki, a teraz nuda, , zostaje tylko kafe.intelektualiski za 5 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;27 w jakim to języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Dla mnie jesteście patologią i to trzeba powiedzieć, dla was mąż który wam coś daje jest alfonsem. Natomiast same tyłka nadstawiacie obcym chłopom którzy przychodzą w wiadomym celu. Mam nadzieje że twój konkubent nic ci nie kupuje bo jesteś wtedy prostytutką, dajesz mu za prezenty i jedzenie ot twoja logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
gość dziś o kurde to ja też jestem zerem wg ciebie, bo widzę, że dla takich jak ty są lepsze mężatki i gorsze mężatki, bo nie wszystkim mąż ślubował miłość i wierność. Ja miałam cywilny i tam mowy nie było w tej formułce o miłości czyli co jestem jak konkubiny niepoślubiona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Masz jakies inne argumenty poza nieporawnie napisanym słowem? Nie? Skończyły się? Nic dziwnego:) Ale postaraj się i poszukaj w sobie odpowiedzi kto ci dał prawo do oceniania innych nie wiedząc, z czego wynikają ich wybory zyciowe i jakie kompleksy próbuje pokryc twoje wyzywanie się na osobach, których nawet nie znasz. Jak wróce to poczytam, czy do czegos doszłas (wysiłkeim własnego umysłu hehe) Buziaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Mozetymrazem dziś Ale to jest twoja logika - zacytowałam to co ty napisałaś - ja mam inny poglad na związki między ludźmi, czy to małżeńskie, czy nie - to ty sprowadzasz wszystko do jakiejs dziwnej wymiany dóbr i usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro moja obraczka to dla ciebie blacha to czym jest blacha poświęcana przez księdza(medalik) podczas chrztu i komunii twojego bękarta?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanty
Mozetymrazem dziś O matko.. lecz się :o Ja mam partnera od 12 lat, w zeszłym roku się dopiero oświadczył, żyjemy razem kochamy się ale 11 lat żyliśmy szczęśliwie w konkubinacie i wg ciebie on jest obcym chłopem przychodzącym w wiadomym celu? Jaka ty jesteś agresywna, wredna i napastliwa szok! Jak tak można oceniać ludzi. Jeden lubi czekoladę, a drugi ciastka - który z nich ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie no zapomniałam bękartów się nie chrzci. No chyba że prostututa zapłaci porządnie to może:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×