Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kiedys ludzie wstydzili sie konkubinatu

Polecane posty

Gość gość
ratunku na pomoc dziś Żryjcie się żryjcie i szukajcie sobie wrogów w waszym narodzie wśród waszej płci idiotki, dzielcie się i wojujcie nie bacząc co się dzieje dookoła, a wasze córeczki za 20-30 latmogą już nie mieć wyboru czy wyjść za Jaśka czy być konkubiną Staśka tylko dostaną jedna z drugą wspólnego ciapatego, starego Abdula którego imam im przydzieli i będziecie wtedy płakać w burkę. Bo zamiast szanować swoje wybory i różnorodność i manifestować je z dumą na złość brudasom to wolałyście się brać za łby i udowadniać swoje racje, a w tym czasie tylnymi drzwiami wlazł kalifat,bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Zastanówcie się nad sobą xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torem k******a jedziesz ty sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męzatka jest mężatką a konkubina jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sama co tu ujada od wczoraj na żony, że taka niezależna jeszcze niedawno darła ryja w innym temacie, że chce się wpierdzielić do domu kochanka na miejsce jego żony. Ta sama zdzira wpieprza się do małżeństw wyzywając żony niepracujące, bo nie ma jak wbić się na chatę do kochasia, gdyż tam ciągle jest żona i szmacisko dopsko wystawia zimą w krzakach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żryjcie się żryjcie i szukajcie sobie wrogów w waszym narodzie wśród waszej płci idiotki, dzielcie się i wojujcie nie bacząc co się dzieje dookoła, a wasze córeczki za 20-30 latmogą już nie mieć wyboru czy wyjść za Jaśka czy być konkubiną Staśka tylko dostaną jedna z drugą wspólnego ciapatego, starego Abdula którego imam im przydzieli i będziecie wtedy płakać w burkę. Bo zamiast szanować swoje wybory i różnorodność i manifestować je z dumą na złość brudasom to wolałyście się brać za łby i udowadniać swoje racje, a w tym czasie tylnymi drzwiami wlazł kalifat,bo gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Zastanówcie się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunku na pomoc - akurat strzelasz sobie w stopę i jednocześnie ośmieszasz się takim komentarzem. Co zgubiło zachodnią Europę? Właśnie to, że odwraca się od tradycyjnych wartości, a toleruje wszystko, choćby im ktoś wlazł na głowę i podeptał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj linka albo tytuł, bo takie klimaty to tylko na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku na pomoc
gość dziś nie, nie strzelam sobie w stopę, bo jak widzisz islam likwiduje wszelką różnobarwność i obce wartości. Nie powinniśmy powielać jak debile zachodniego modelu owszem ale powinniśmy sobie żyć w tradycji albo i bez niej jak ktoś nie chce tego ślubu np. ale w białej kulturze RAZEM niezależnie kto co wyznaje i nastawić się na walkę z islamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Przecież to oczywiste że większość konkubinatów to związki gdzie facet ma żonę, a konkubina jest kochanką. Kochanką która myśli jak wygryźć żonę i jak się wbić na jej miejsce żeby zagarnąć wszystko. Takie wyzywają żony od szmat i prostytutek a same chcą na gotowizne się wbić i zająć miejsce żony. Jeśli facet się nie żeni są dwa powody, albo ma żone albo jest wolny i konkubiny nie kocha i jak pozna inną odejdzie bez tłumaczeń da stówe alimentów i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Ratunku masz dobre intencję ale czy uważasz że one to rozumieją, one uważają że muzułmanie są dobrze tylko propaganda w tv jest na nich. Dupska nam wyzłocą bo odeszliśmy od Boga i wartości. Zobacz Niemcy naziści nad nami kontrolę wprowadzili a idioci z kodu wychodza na ulice i ujadają a przecież są polakami. Myślisz że ludzie wiedzą co to wartości, taka baba która śpi z dzieciakiem i go utrzymuje myślisz że zrozumie co to wartości i zagrożenie islamem. Ona myśli o tym żeby ją ktoś wziął a nie o islamie. Jesli chodzi o polaków to są podzieleni na wartościowych polaków i zydów którzy walczą dla niemców zdradzili kraj, Boga i Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.24 - jeśli nie zauważyłaś, mamy bardzo podzielone społeczeństwo. Ta dyskusja na kafe, to tylko wierzchołek góry lodowej. Te stosunki coraz bardziej się antagonizują. Ja już nawet z niektórymi znajomymi zerwałam kontakty, bo już po prostu nie da się z nimi rozmawiać. Z neutralnych tematów (książki, filmy, sport) zawsze musi zejść na kwestie światopoglądowe a co gorsza nawet polityczne! Na studiach tych różnic nie było widać, teraz, osiem lat po, wszystko się zmieniło. Na tym wątku jak w soczewce widać nasze polskie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Kościół zły małżeństwo złe, islam będzie dobry. Kultura europy zanika specjalnie to robi masoneria żeby wyniszczyć ludzi. Plany depopulacji są od lat. Wpuścili ich żeby nas zabijali. Niemcy na to nie reagują bo ma tak być, mają nas zabijać gwałcić i powoli wyniszczać, sami będą mieli po kilkanaście dzieci i nas gnebić tak ma być, albo si e przeciwstawimy albo nie, tylko walka z Bogiem jest możliwa, razem z Bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem - ale dowaliłaś :) chyba zamknęłaś wszystkim usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tak sama siebie nie chwal, bo strasznie infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne jeżeli nie kościół i nie ślub to od razu islam :o i nic po środku dla ciebie nie ma. Najlepiej już biegnij bić pokłony przed twym idolem Jarosławem zawsze dziewicą :D Jedynie ty żyjesz słusznie i tylko ty masz słuszną definicję szczęścia. Dlaczego do was nie dociera, że nie każdy byłby szczęśliwy w waszym sposobie życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Nie ma nic pośrodku niestety albo Bóg albo życie bez niego czyli zło wybieraj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem weź już nie wymyślaj tych chorych historyjek o innych ludziach i ich związkach. Jesteś tam z nimi? pod łóżkiem im wszystkim siedzisz, że wiesz kto ma żonę, kto furtkę zostawia, kto jest odpowiedzialny, kto kocha, a kto zdradza? Jesteś chora w swojej nienawiści do ludzi którym szczęście daje coś innego niż tobie. Ja jestem mężatka i uwierz mi nie ma czegoś takiego jak dwa obozy - mężatki/konkubiny. Wydaje ci się, że każda mężatka będzie podzielać twoje chore urojenia? Po tobie najlepiej widać, że kobiety nie dzielą się na mężatki i konkubiny tylko na mądre i głupie. Ty oczywiście jesteś w drugiej grupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem dziś Nie ma nic pośrodku niestety albo Bóg albo życie bez niego czyli zło wybieraj sama xxx No i nie mam pytań :D ave Rydzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem, Ty na prawdę jesteś poważnie chora. Zdiagnozowałam Moherum Debilum, niestety nieuleczalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,25 Ja jestem mężatka i uwierz mi nie ma czegoś takiego jak dwa obozy - mężatki/konkubiny. Wydaje ci się, że każda mężatka będzie podzielać twoje chore urojenia? Po tobie najlepiej widać, że kobiety nie dzielą się na mężatki i konkubiny tylko na mądre i głupie. Ty oczywiście jesteś w drugiej grupie. x dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku na pomoc
do Mozetymrazem dziś 13:29 "Ratunku masz dobre intencję ale czy uważasz że one to rozumieją, one uważają że muzułmanie są dobrze tylko propaganda w tv jest na nich." xxxx szczerze mówiąc głównie do ciebie kierowałam te słowa, bo jesteś strasznie agresywnie nastawiona do ludzi, którzy śmią czerpać szczęście z rzeczy innych niż ty. Wyzywasz, plujesz, obrażasz w najgorszych słowach, oceniasz i uważasz, że tylko ty jedna na świecie masz rację :o Ty jesteś kobietą? chrześcijanką? katoliczką? To są te twoje tradycyjne wartości? te wszystkie wyzwiska? wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie dzielą się na mężatki i konkubiny tylko na mądre i głupie Dokładnie, a każdy watek na kafe tylko to potwierdza. Bycie żoną czy konkubiną nie ma tutaj nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem - wyzywasz od głupich, kretynek, gołodupców, głąbów i nazywasz kobiety bez ślubu prostytutkami, a potem piejesz o wspaniałości Boga i że życie bez niego jest złe :o Przepraszam ale ktoś taki nie będzie mi mówił co jest dobre, a co złe. Nie jesteś żadnym autorytetem ani wyrocznią w tym momencie. Jesteś tylko wulgarnym babiszonem :o Ja mam męża, dla mnie ślub jest ważny i pisałam tu o tym nie obrażając nikogo, konkubinat to wg mnie tylko czasowe rozwiązanie ale to DLA MNIE, a czym konkubinat jest dla Nowakowej spod 9 to nie moja rzecz i jeżeli tak lubi to dobrze. Można normalnie ze sobą normalnie rozmawiać czego ty niestety nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Mozetymrazem dziś i nastepne - kobieto, lecz się, tylko nie wiem na co, bo na na głowę juz za późno i miej nadzieję, że Jezus was naprawdę kocha, bo będzie miał od cholery przebaczania w twoim wypadku; nie wiem co cie boli, jakiego to szczęscia nie zaznałaś, co cie ominęło... fiksacji na seksie też by się musiał przyjrzeć psycholog, bo jest dośc charakterystyczna...serdecznie współczuję dzieciom - jeśli je macie, za taka matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona no faktycznie po fiksacji na temat mieszkania zauważyłam też u niej hopla na punkcie seksu zwłaszcza cudzego, który tak wulgarnie i soczyście tutaj opisuje. Takie lubię najbardziej :) a w niedzielę do kosciółka, bo ona taka w zgodzie z Bogiem i poucza innych, że ich zycie jest złe, a bez boga to już tylko piekło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się qrwo lecz co wyzywa tu żony od prostytutek. Z wami dziffki inaczej się nie da tylko trzeba przywalić z grubej rury, bo wy szmaciska w kulturalny sposób nie rozumiecie. Nie widzę aby Mozetymrazem była agresywna. Nikogo też nie wyzwała. Pisze kobieta prawdę, która jak widać strasznie boli szmatławca atakującego tu żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Nie dość że jesteście idiotki to jeszcze nie umiecie czytać. Jeśli ktoś nazywa żonę prostytutką to nie ja tylko konkubina która sypia z młodszym gówniarzem. To jest teraz w modzie. Mnie wasze życie nie obchodzi, temat jest o tym, że chcecie zrobić z konkubin poziom żon a nigdy tak nie było i nie będzie. Konkubina nie ma praw i koniec. Nie znaczy to że masz brać ślub kościelny jak jesteś niewierząca, a sobie nie bądź. Cywilnego nie chcesz bo nie chce on i koniec. Jesteś bo jesteś a jak przyjdzie nowa to tam pójdzie. Każdy ma swoje racje konkubiny swoje żony swoje, i niech będzie że jestem głupia ale nie chcę mieć waszej mądrości i nowoczesności. W praniu wyjdzie jak wasze konkubinaty są super. Pożyjemy zobaczymy. Nie zrównacie małżeństwa z konkubinatem, co nie znaczy że małżeństwo każde jest idealne. Ale konkubinat który trwa latami znaczy jedno on nie traktuje tego związku poważnie i koniec, nie masz żadnych praw w stosunku do tego faceta on jest dla ciebie obcy. Inna kobieta jeśli się z nim umówi nie miej do niej pretensji bo on jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
jeszcze raz zacytuję - Mozetymrazem: "czyli dobrze mówię że jesteście materacem bo on na was ani nie łoży, ani się nie żeni więc to jest układ seks i koniec a nie miłość czy utrzymywanie kobiety czy zapewnienie jej czegoś. " Dla normalnego człowieka to co się dzieje między ludźmi oparte jest na uczuciach, porozumieniu, wspólnych wartościach, chęci bycia razem - czy jest to usankcjonowane przez papierek, czy nie, ale dla autorki cytatu konkubinat to seks (jakby miłośc w tym układzie nie była możliwa), a małżeństwo to miłóś i utrzymywanie kobiety i zapewnienie jej czegoś - tutaj własnie się wydała z kupczeniem uczuciami za papier, majątek i utrzymanie. To nie ja piszę, że żoy to prostytutki - nie uważam tak, te które się szanują na pewno nimi nie są. Ale...tez jest bardzo ciekawe, czego Możetymrazem NIE PISZE. Otóż nie pisze co sama wniosła do małżeństwa, nie pisze co ona daje mężowi i ani słowa o dzieciach... hmmmm chyba się puzelki zaczynają ukladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona dziś Mozetymrazem dziś i nastepne - kobieto, lecz się, tylko nie wiem na co, bo na na głowę juz za późno i miej nadzieję, że Jezus was naprawdę kocha, bo będzie miał od cholery przebaczania w twoim wypadku; nie wiem co cie boli, jakiego to szczęscia nie zaznałaś, co cie ominęło... fiksacji na seksie też by się musiał przyjrzeć psycholog, bo jest dośc charakterystyczna...serdecznie współczuję dzieciom - jeśli je macie, za taka matkę xxx Ty stara ściero wytarzana co gzi się z dzieciakiem patologicznym śmiesz obrażać i krytykować uczciwe, porządne matki i żony. Zamilcz wywłoko bo smród roznosisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Pisałam Ci - mój gówniarz mi się oświadczył, mimo, ze wiedział, że ja ślubu nie chcę i że nie był pierwszym, który tego próbował (i dodatkowo wiedział ile mam lat;). Oświadczył sie, bo widać chciał coś potwierdzić, widać tego potrzebował i zna i przyjął do wiadomosci powody, dla których nie chcę wyjśc za mąż. Ale moge sobie 10 razy powtarzać i tak nie uwierzysz, że kobieta może wyrazic swoja wole i to może zostać przez kogos zaakceptowane:) No co tam w zyciu nie gra? Seks? Dzieci? Mąż się okazał nie takim ideałem jak sie wydawało? Zrozumiał za jakiego głupola materialistycznego wyszedł, który nawet nie wie co pisze? No dawaj, może prawda cie uleczy hehehe:) Szczęsliwa mężatko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×