Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kiedys ludzie wstydzili sie konkubinatu

Polecane posty

Gość gość
gość dziś tak to konkubiny zaczęły pierwsze wyzywać żony za prawdę. śledzę ten temat od początku więc wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ten temat tu robi, może panie od konkubinatu chcą dzieci, bo po co by wchodziły w ten dział, albo są w ciąży i potrzebują potwierdzenia, że dziecko bez ślubu jest w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mężatko Mozetymrazem, jesteś dla mnie nikim, wyszłaś za mąż dla kasy a męża nie kochasz. Będę ci to wmawiać tysiąc razy przez następnych kilkanaście stron xxx Nie posraj się tylko przy tym kopnięta w zad kochanico, bo będzie waliło od ciebie na kilometr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Juz widze co sie dzieje- masz projekcje swojego zycia z pierwszym konkubentem i wydaje ci sie, ze inne kobiety zachowywaly sie tak samo? I zyczysz sobie, zeby ktos je tak kopnal w tylek i wykorzystal jak ciebie wykorzystano? Otoz jak sie jest niezalezna i nieglupia to jest inaczej:) To co sie w koncu stalo? Maz sobie znowu przypomnial, ze nie bylas dziewica? I ze potrzebowalas polowy domu, zeby sie zaczac szanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona dziś Przeciez ty to sama wszystko o sobie napisalas- probowalas upiekszyc ok, ale juc ci cytowalam wielokrotnie- sama o sobie napisalas, ze dalas d*** za papier, polowe domu i utrzymanie. No to kim jestes? Prostytutka i utrzymanka. Ja tego nie wymyslilam, wiec nie wiem o co sie obrazasz? xxxxxxxxxxx Jesteś chora psychicznie. Lecz się stara qrwo. Takie kretynki jak ty powinni na stałe zamykać w wariatkowie i nigdy nie wypuszczać bo tylko do tragedii mogą doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak to konkubiny zaczęły pierwsze wyzywać żony za prawdę. śledzę ten temat od początku więc wiem " xxx Jak ty to pięknie potrafisz obrócić :) Wyzywanie od szmat, gachów i bękartów to jest "PRAWDA" ale odpłacenie wam tym samym to są wyzwiska :) Fajnie, fajnie Chcesz wiedzieć jakie było pierwsze wyzwisko? zobacz sobie "gość wczoraj W moim otoczeniu nikt nie odważyłby się zająknąć, że takie dziecko jest "skazane" Rodzina to pojęcie szersze niż wspólne nazwisko, a wspólne nazwisko to za mało by nazywać się rodziną. xx Ty nawet tego spólnego nazwiska nie masz i pewnie nigdy mieć nie będziesz. Wegetujesz na kocią łapę z obcym chłopem, bo się ożenić z tobą nie chce mimo to, że ulęgłaś mu bękarta. Według ciebie tak wygląda rodzina? Baba z obcym chłopem pod jednym dachem? Dziś jest z tobą, a jutro ożeni się z inną. Kim wtedy będziesz? " xx Tak niecywilizowana istoto "ulęgłaś mu bękarta" jest wyrażeniem obraźliwym dla cywilizowanych ludzi. Poczytajcie sobie pierwsze 3-4 strony jak pisały dziewczyny, zwłaszcza konkubiny i zobaczcie sobie kiedy zrobił się tak na prawdę ten cały SYF! Tak drogie żony, wy go zrobiłyście. To znaczy nie wszystkie tylko kilka trollic. Osobiście nie mam nic do żon ani konkubin, ja nienawidze tylko ciapatych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
A jakies argumenty? Nie napisala tak? Napisala, ze czytac nie potrafisz to inna sprawA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona widać jak bardzo zazdrościsz tej żonie połowy domu i utrzymania, bo sama dziffko mieszkasz pod mostem i żebrzesz na dworcu o parę groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem, dla ciebie mąż to bankomat. On ma wobec ciebie same obowiązki, przyjemności zero. Ty bez jego portfela jesteś nikim. Udowadniasz to każdym kolejnym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona Mozetymrazem to leniwa baba, która tylko czeka ażwrócę z wypłatą do domu. W życiu dnia nie przepracowała i nawet na podpaski muszę jej dawać, a ona dorabia sobie ideologię do bycia garkotłukiem (gotować też nie potrafi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale w tym cytacie też ktoś prawdę napisał. nieślubne dziecko to bękart i o co tu się obrażać? jakie wrażliwe te konkubiny a pieprzyć się z obcymi chłopami i wyzywać żony to się nie wstydzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Narzeczona jedynym atutem jaki masz to darmowy tyłek. Nie rozróżniasz dbania o zone i zapewnienia jej życia od sponsoringu. Gdybym szukała bogatego znalazłabym jeszcze bogatszego bo tacy byli. Ty tylko obrażasz ujadasz bo jestes nikim. Tylko tyłek nastawiasz dzieci bez ślubu rodzisz i to jest dobre ale to ze maz mi zapewnia to prostytucja i według ciebie wyszłam za maz za kase. Myśl tak dalej na więcej cie nie stać jak tylko dawanie szczeniakowi ktory o ciebie nawet nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już wszystko wiadomo kto żony wyzywa. To jedna i ta sama qrwa żonatego, co waruje latami, jak suka przy nogawce cudzego męża. On się dziffko nigdy nie rozwiedzie dla takiego barachła jak ty. Żonie dał wszystko co miał, a ty szmaciaro zgrzytasz resztką uzębienia i ciągniesz brudną fujarę za darmo, jak się facet zlituje i da ci possać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już wszystko wiadomo kto żony wyzywa. To jedna i ta sama qrwa żonatego, co waruje latami, jak suka przy nogawce cudzego męża. On się dziffko nigdy nie rozwiedzie dla takiego barachła jak ty. Żonie dał wszystko co miał, a ty szmaciaro zgrzytasz resztką uzębienia i ciągniesz brudną fujarę za darmo, jak się facet zlituje i da ci possać. Piękną i seksowną to on ma żonę, dlatego się z nią ożenił, a ty pasztecie usychasz z zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
No i już wszystko wiadomo kto żony wyzywa. To jedna i ta sama qrwa żonatego, co waruje latami, jak suka przy nogawce cudzego męża. On się dziffko nigdy nie rozwiedzie dla takiego barachła jak ty. Żonie dał wszystko co miał, a ty szmaciaro zgrzytasz resztką uzębienia i ciągniesz brudną fujarę za darmo, jak się facet zlituje i da ci possać. Piękną i seksowną to on ma żonę, dlatego się z nią ożenił, a ty pasztecie usychasz z zazdrości smiech.gif xxx Czemu szmato tym razem się nie podpisałaś Mozetymrazem? do garów s0ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od razu mówiłam że to k***y żonatych wyzywają tu żony. nerwy szmatom puściły i się wydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
ja od razu mówiłam że to k***y żonatych wyzywają tu żony. nerwy szmatom puściły i się wydało xxx Podpisz się brzydka s0ko mozetymrazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mążMozetymrazem
No i już wszystko wiadomo kto żony wyzywa. To jedna i ta sama qrwa żonatego, co waruje latami, jak suka przy nogawce cudzego męża. On się dziffko nigdy nie rozwiedzie dla takiego barachła jak ty. Żonie dał wszystko co miał, a ty szmaciaro zgrzytasz resztką uzębienia i ciągniesz brudną fujarę za darmo, jak się facet zlituje i da ci possać. Piękną i seksowną to on ma żonę, dlatego się z nią ożenił, a ty pasztecie usychasz z zazdrości smiech.gif xxx Czemu szmato tym razem się nie podpisałaś Mozetymrazem? do garów s0ko xxx Wypad koorfo pod latarnie. Od dana już świecą. Co ty jeszcze tu robisz i na co liczysz. Nikt na forum cię nie przeroocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetym razem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha ale ku/r/wa się wściekła. już nie wie co wymyślać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już wszystko wiadomo kto żony wyzywa. To jedna i ta sama qrwa żonatego, co waruje latami, jak suka przy nogawce cudzego męża. On się dziffko nigdy nie rozwiedzie dla takiego barachła jak ty. Żonie dał wszystko co miał, a ty szmaciaro zgrzytasz resztką uzębienia i ciągniesz brudną fujarę za darmo, jak się facet zlituje i da ci possać. Piękną i seksowną to on ma żonę, dlatego się z nią ożenił, a ty pasztecie usychasz z zazdrości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Nerwiczki puściły narzeczonej, pisz sobie dalej jako mój maz jesli ci z tym lepiej ja ani razu nie podałam sie za gościa a ty non stop to robisz. Jestes kochanka a faceci takie mają za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mążMozetymrazem
Głupia koorfo przestań się podszywać pode mnie, bo jutro w robocie zamiast dać polizać nasram ci na ryja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mażMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mązMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×