Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kiedys ludzie wstydzili sie konkubinatu

Polecane posty

Gość wieczna narzeczona
Czego mam zazadrościć, jak mam dwie połówki domów i do tego mieszkanie w Polsce - wszystko kupione za zarobione przez siebie i partnera pieniadze? (mieszkanie w Polsce tylko i wyłącznie za swoje). Skąd wiesz jak o mnie dba mój patner? Skąd wiesz jak się poznalismy? Skąd wiesz, czego od siebie wymagamy? Jakie mamy plany? Nic nie wiesz - bajki piszesz na podstawie swoich kompleksów i tyle. Jestesmy normalnymi ludźmi, tyle, ze bez obraczek na palcu, ponieważ ja się nie czuję na siłach stanąc na slubnym kobiercu. I znowu piszesz o tym, że darmowy tyłek jest gorszy od twojego, bo twój opłacony - czyli widać gdzie co jest - u mnie milośc i chec, u ciebie prostytucja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanica, bo się posrasz zaraz i ugrzęźniesz na wieki we własnym gownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona dziś Czego mam zazadrościć, jak mam dwie połówki domów i do tego mieszkanie w Polsce - wszystko kupione za zarobione przez siebie i partnera pieniadze? (mieszkanie w Polsce tylko i wyłącznie za swoje). xxx Masz to ty krzywe nogi jak srasz i w dopie jesteś a nie za granicą. :D Gdybyś miała cokolwiek to nie zazdrościłabyś Mozetymrazem pół mieszkania od męża, a ty jej non stop to wypominasz. Szlag cię trafia głupia szmato i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanica, bo się posrasz zaraz i ugrzęźniesz na wieki we własnym gownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mążMozetymrazem
Moja żona Mozetymrazem to szmata, nie czytajcie jej wypocin, bo wyzywa się za to, że mam kochankę, cudowną seksowną kobietę, nie to co ona. Furiatka sama siebie broni, żałosna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanica, bo się posrasz zaraz i ugrzęźniesz na wieki we własnym gownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Ja jej tego nie wypominam kretynko i nie zazdroszczę - sama napisała za co sie sprzedała, ja jej wypominam prostytucję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wszyscy mają okazje zobaczyć do czego zdolna jest zdesperowana kochanica. udaje nawet cudzego męża, żeby tylko rozwalić osiągnąć swój cel. żony miejcie się na baczności i na taką ścierę odo razu pomyje wylewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona dziś Ja jej tego nie wypominam kretynko i nie zazdroszczę - sama napisała za co sie sprzedała, ja jej wypominam prostytucję xxx A sama tą prostytutką jesteś ułomna kretynko wypuszczona na chwilę z wariatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Nie słoneczko - nie jestem - kocham się za darmo i z jedna osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona jak dajesz obcym chłopom bez ślubu to ty jesteś prostytutka a nie żona. ty debilko po gimnazjum nie rozumiesz znaczenia słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona dziś Nie słoneczko - nie jestem - kocham się za darmo i z jedna osobą xxx Są prostytutki co dają za darmo, takie zdesperowane jak ty. Nie ważne jaki chłop byleby był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona ty darmowa prostytutko ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Ja nie daję - ja się kocham:) No, ale wasze słowa mówią o was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka wieczna narzeczona założyła nowy temat jako Mozetymrazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieczna narzeczona dziś Ja nie daję - ja się kocham No, ale wasze słowa mówią o was... xxx Sama się przyznałaś prostytutko, że dajesz. Nie ściemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Juz nie wiesz czego masz się czepiac - i kto tu jest desperatką? Argumenty się skonczyły, dawno temu. Lecę spełniac swoje poslugi, bo pan będzie niezadowolony i nie da kasy na szamon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna narzeczona
Prawie wyszedł ten podszyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie....co za prostaczki tu sie kloca. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś ale w tym cytacie też ktoś prawdę napisał. nieślubne dziecko to bękart i o co tu się obrażać? jakie wrażliwe te konkubiny a pieprzyć się z obcymi chłopami i wyzywać żony to się nie wstydzą? xxx no wyszła cała wasza "kultura" w tym wpisie :o wyzwiska i obelgi. "pieprzyć się z obcymi chłopami" - kolejne wyzwisko tylko, że ty w swym rynsztokowym wychowaniu i obyciu z patologii w ogóle tego nie widzisz i zobacz sobie do słownika, jak nacechowany jest "bękart" W ogóle jak cię czytam to widzę stragan z cebulą i ziemniakami i ciebie ujadającą na pół targowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wyszła cała wasza "kultura" w tym wpisie wyzwiska i obelgi. "pieprzyć się z obcymi chłopami" - kolejne wyzwisko tylko, że ty w swym rynsztokowym wychowaniu i obyciu z patologii w ogóle tego nie widzisz i zobacz sobie do słownika, jak nacechowany jest "bękart" W ogóle jak cię czytam to widzę stragan z cebulą i ziemniakami i ciebie ujadającą na pół targowiska. xxx A przecież za tym straganem z ziemniakami i cebulą stoisz ty prostytutko z rynsztoku i patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że ty tylko widzisz obelgi żon a swoich już nie prostytutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczna narzeczona, a tak z ciekawości, jak zarobiłaś na te domy ("połówki domów" jak to ujęłaś) oraz mieszkanie? Często ludzie pracują oboje w związku i nie są w stanie kupić bez kredytu jednego mieszkania, dlatego zastanawiam się jak Ci się udało tak fajnie ustawić. Jak nie chcesz, to nie pisz, ale może zechcesz się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozetymrazem
Narzeczona zazdrości mi mieszkania które jest nasze wspólne i jej zdaniem jestem prostytutka bo maz mi zycie zapewnia tak jak powinno to byc. A narzeczona bluzga i zakłada inne Niki zeby wyszło ze ma racje. Taki młody glut w niej zakochany a na kafe siedzi cały dzien. Przewali cie w piec minut i idZie a ty na kafe ujadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem - to mi wygląda na robotę rasowego trolla, nikt normalny by sobie przecież nie zadał tyle trudu, żeby nowe wątki zakładać i jeszcze je ciągnąć. Strasznie musiałaś upokorzyć tę kobiecinę i musi to jakoś odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale magiel... Kobiety, nie wazne , czy malzenstwo, czy konkubinat, ważna jest kultura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby ze pary które żyją w konkubinacie nie dostaną 500 zł na dziecko to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×