Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kiedys ludzie wstydzili sie konkubinatu

Polecane posty

Gość gość
uuuu Mozetymrazem coraz gorzej z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała wieczna narzeczona siedzi od dana na kafe i pisze pod różnymi nickami. To jest stara lafirynda, sfrustrowana bo porzucona kochanica żonatego. Chora psychicznie baba z rozdwojeniem jaźni, która od dawna atakuje i wyzywa wszystkie żony na kafe. Raz jest narzeczoną, innym razem rozwódką, za chwilę już facetem, a nawet była zdradzaną żoną. W ubiegłym roku szalała na ogólnym. Wszyscy ja pamiętają jako kiełbasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uuuu Mozetymrazem coraz gorzej z tobą xxx Hanka weź leki od psychiatry, bo cię więcej nie wypuszczą z wariatkowa na przepustkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehe śmieję się
to tak jak Mozetymrazem one siedzi tutaj i toczy piane z tępego ryja już drugą dobę ja jestem ciekawa kiedy ona o ten swój dom dba jak to pisała kłamczucha wieczna narzeczona nie lepsza hahaha dobrały się debilki jak widac głupota nie patrzy czy ktoś ma obrączke czy nie tylko dopada patologiczne jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Głupie jak tabaka w rowie" - no nie wytrzymam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek wygrywa internety!!! Dać go na główną!!!!! Apel do adminów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie wiem kto to jest możetymrazem, ale ona pisze normalnie i sensownie. Na ogólnym jak kiełbasa miała napad i zaczynała swoje jazdy zakładając po 20 wulgarnych tematów jeden po drugim ,to też wiele ludzi jej odpisywało, a ona wyzywała wszystkich jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ona pisze bardzo "sensownie" hahahaha weź się nie ośmieszaj obydwie tutaj ujadają jak porąbane i tylko wstyd wszystkim kobietom przynoszą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś w końcu stawił zdjęcie tej kiełbasy i od tego czasu zniknęła z ogólnego. Poszczekała jeszcze trochę i zwiała. Teraz się tu przeniosła. Faktycznie z tego co pamiętam ona żyła na kocią łapę z jakimś chłopem, bo pisała o nim, ze to jej narzeczony. Wyzywała ludzi, bo myślała, że jej odpisuje żona jej byłego kochanka. Ta zona miała na imię Jowita i kiełbasa wyzywała ją, jej męża i ich wszystkich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ośmieszasz to się ty skoro uważasz, ze kobieta zamężna wstyd przynosi. wstyd to przynoszą takie oszołomy konkubiny, co wrzeszczą, że konkubinat to jest to samo co małżeństwo, bo jest prawo konkubinatu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozetymrazem, czy wiesz, że ktoś założył wątek, że Twój mąż Cię zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie powiedziałam, że kobieta przynosi wstyd swoim stanem cywilnym zamężnym czy niezamężnym, nie zmyślaj chora istoto. Mam na myśli tylko to jak zawzięcie ujadają i wyzywają się OBYDWIE i tak to jest wstyd dla naszej płci, ale nie wiem czy zrozumiałaś co napisałam, bo jesteś tak samo zajadła jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do przecież ona nie napisała, że bycie żoną to wstyd tylko że dwie idiotki robią wstyd nam kobietom, bo robią.... obie :o twoim zdaniem baba z obrączka na palcu jest nietykalna i może paplać co jej się podoba, a jak mówisz, że jest głupia to atakujesz ją za bycie żoną? przecież to się kupy nie trzyma dziecko kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile osób wchodzi na ten wątek, poza Narzeczoną i Mozetymrazem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś ośmieszasz to się ty skoro uważasz, ze kobieta zamężna wstyd przynosi. xxx Tak, gadając takie bzdury kobieta zamężna przynosi wstyd innym kobietom i może sobie mieć obrączkę z diamentami i szafirami. Jeżeli gada takie bzdury to PRZYNOSI WSTYD koniec kropka. Podobnie jak konkubina, która ma się za światłą, wyzwoloną i nowoczesną, a wyzywa od prostytutek i kłóci się z trollem wtedy też uważam, że PRZYNOSI WSTYD KOBIETOM. Obie są nienormalne i stan cywilny nie ma tu nic do rzeczy DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa weź leki, bo za chwilę będziesz miała napad :D a dziecka poszukaj sobie w przedszkolu wariatko nieuleczalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już zaczyna pisać wielkimi literami a to oznacza że ją głupawka łapie hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba pamiętam cię. mam wstawić i tu twoją fote? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto jest kiełbasa, bo ja teraz nie łapię i przybliżcie o co chodzi z kiełbasą, bo może ja się dziwię, a to jakiś trol zwyczajny ja pisałam o 12.38 i 12.26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubiny wyzywają, gdzie was ona wyzywa. Dla was wyzwisko to jej zdanie że nie jesteś równa żonie. Bo nie jesteś i to cie boli. Nie zrobicie z konkubin dam. Bo może jest kilka takich związków normalnych ale większość jest patologią. W wiadomościach ciągle słychać konkubent pobił dziecko, konkubent zgwałcił i to się częściej zdarza niż w związkach małżeńskich. Mamusia ma dzieci z innym idzie do kolejnego konkubenta żyje na karte rowerową i dzieci są krzywdzone. Taka prawda konkubinat to prawie zawsze patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ja też chce wiedzieć co za kiełbasa :D dawajcie fotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania na świecie sugerują, że konkubinat sprzyja częstszemu doświadczaniu przemocy zaś w małżeństwie zdarza się ono zdecydowanie rzadziej. Postanowiliśmy ustalić jak sytuacja wygląda w Polsce. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że przemoc w rodzinie jest solidnie zdiagnozowana. Od 2008 roku każdego roku Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej zamawia po kilka dużych badań na temat różnych aspektów przemocy w rodzinie. DANE MINISTERSTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszym badaniu o przynajmniej jednorazowym doświadczeniu przemocy ze strony innego członka gospodarstwa domowego mówiły najczęściej kobiety, będące po rozwodzie lub w separacji (80%), bądź też żyjące w konkubinacie (55%), najrzadziej panny (36%) i mężatki (35%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wiadomo że patola to konkubenci i nawet to są statystyki, kogo chcecie oszukać. Obrażacie się wielce a prawa taka że wśród konkubentów sama patologia w większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I już tylko te dwa zdania pokazują, że cały gender jest ordynarnym kłamstwem. Według policji 80 procent przypadków przemocy domowej to przemoc w konkubinatach, choć stanowią one mniejszość gospodarstw domowych. To zatem nie ślub, a wręcz przeciwnie jego unikanie i życie na kocią łapę jest niebezpieczne dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo chroni przed przemocą domową – twierdzi hiszpański Instytut Polityki Rodzinnej, który przedstawia dowody na to, że w konkubinatach dochodzi do zabójstw o wiele częściej niż w małżeństwach. Zdaniem rzecznika prasowego Instytutu, Mariano Martineza-Aedo, w 2008 roku Hiszpanii 6 na 10 morderstw, do których doprowadziły konflikty między towarzyszami życia, wydarzyło się w konkubinatach. Jeżeli chodzi o małżeństwa, to na 311 tysięcy przypada jedno zabójstwo. Jeden na 25 tysięcy konkubinatów kończy się śmiercią poniesioną z rąk partnera. Zdaniem Hiszpana, wniosek jest logiczny: - W małżeństwie przemoc zdarza się najrzadziej, co czyni je najlepszym środkiem zapobiegającym przemocy. Martinez-Aedo stwierdził, że między innymi z tego powodu Instytut Polityki Rodzinnej dąży do tego, aby rząd w większym stopniu chronił i wspierał instytucję małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z żony też nie zrobisz damy jak jest zwykłym garkotłukiem więc to akurat nie ma nic do rzeczy zgadzam się że konkubinat w świetle prawa nie jest równa żonie i konkubinaty to w większośc***atologia ale nie można wszystkich do jednego wora wrzucać tak jak żon, że niby na łasce męża itp. Wiesz gwałtu na kobiecie dokonuje zawsze mężczyzna co nie znaczy, że zdecydowana większość mężczyzn to gwałciciele. Przeczytałam troche tej dyskusji i wyzywały sie obie strony,nie udawaj, ze z ust "może tym razem" nie padały wulgarne określenia no chyba, że jesteś z tych którzy uważają, że można kogoś nazywać materacem i kretynem, bo żyje w konkubinacie. Sama mówisz, że nie wszystkie konkubinaty to patologia. Nie mówię, że konkubiny były święte, bo dawały po chamsku do pieca tak samo ale śmieszy mnie stawanie po jednej ze stron jak to teraz robisz kiedy ewidentnie poleciały obydwie te panie. Co nie znaczy, że każda konkubina czy każda żona jest taka prostacka i wulgarna. Ja uważam że te najgorliwsze dwie wyzywaczki są siebie warte i żadna nie jest damą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he pamiętam jak kiełbasa się darła " zabiorę ci go jowita zobaczysz twój mąż będzie mój on cie nie kocha lepiej go zostaw bo się zabije on kocha tylko mnie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze pisała do lovelasa i jego naiwnej zony czy cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś napisał, że ten jej kochaś wywalił jej psie gowno na łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×