Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MonikaMonikaMonika252525

10 kg mniej zapraszam wszystkich

Polecane posty

Gość Uparta 51
No i jetem już z mniejszym dołem psychicznym ponieważ bolą mnie wszystkie mięśnie (nawet nie wiedziałam że to może być powód do radości) zjadłam śniadanie dwie bułki z dyni ą i pół papryki a na obiad zaplanowała sobie sałatkę z szpinaku z nasionami i jajkiem na twardo polane sosem musztardowo miodowym który zawłaszczyłam sobie od jednej z was a który jest przepyszny (dziękuję za inspiracje) do nowej koleżanki Ja też się nie ważę bo mnie to stresuje ale sprawdzam przymierzając ubrania uwielbiam jak robią się coraz luźniejsze to jest fantastyczne uczucie i dodaje mocy lepiej niż waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maccadamia
Zaglądam, co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Malina jak dla mnie to brak tam ruchu szkoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Malina takie suche fakty i zasady każdy kto zaczyna swoją przygodę z odchudzaniem zna na blachę (co innego słyszeć i czytać a co innego widzieć) ja uwielbiam blogi gdzie kobiety pokazują jak ćwiczą (poprawnie) czy jak przygotowują zdrowe posiłki ale oczywiście kaźdym taki blog jest super bo dla każdego coś innego i fajnie bo im więcej motywatorów tym lepiej A co do tego że 70 %sukcesu to dieta to niestety nie w moim przypadku bez tej godziny tańca dziennie to mogę się zagłodzić a efekt będzie marny no ale jak już mówiłam na każdego działa coś innego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
A ja powiem tak, zarówno dieta jak i ćwiczenia są ważne w odchudzaniu. Ćwiczenia pomagają nie tylko spalić kalorie ale też ujędrnic ciało. Dieta jest ważna bo ćwiczenia nie dadzą aż takich efektów jak będziemy jeść słodycze, fast food czy inne tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dusiu masz 100%racji sama dieta u mnie daje krótkotrwały efekt ale każdy zna swój organizm najlepiej i sam wie co dla niego jest dobre Ja tańczę bo sprawia mi to przyjemność mogę się oderwać od codzienności i mimo że czasami padam na twarz to czuje się po takiej godzinie kręcenia kupnem fantastycznie a to jest chyba najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słuchajcie wiosna chyba coraz bliżej u mnie słonko tak cudnie świeci że wyszłam z kawusią na taras i wystawiam swoją facjatę do słonka jest bosko mimo wiatru nawet jakiś ptaszek się rozśpiewał No myślę że muszę zintensyfikować to swoje odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słuchajcie wiosna chyba coraz bliżej u mnie słonko tak cudnie świeci że wyszłam z kawusią na taras i wystawiam swoją facjatę do słonka jest bosko mimo wiatru nawet jakiś ptaszek się rozśpiewał No myślę że muszę zintensyfikować to swoje odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Też już jestem po obiadku (sałatka ze szpinaku) ja mieszkam na zachodzie polski i pogodę dzisiaj mam super mam nadzieje że do was też dotrze bo jak słonko świeci to aż chce się żyć :-):-) wczoraj czytałam o rewelacyjnych efektach przysiadów mam zamiar je dołączyć do tego tańca tylko nie wiem co na to moje kolana no cóż spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acp wy tak infantylnie zdrabniacie slowa? Slonko, buzka, obiadek. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Nie wiedziałam co zjeść na kolacje i wymyśliłam omlet z szynka i papryką. A zaraz idę poćwiczyć trochę, choć trochę dziś polatalam po sklepach wiec jakiś ruch juz był; ) @ chyba się zbliża bo waga rano trochę urosła nawet, więc chyba przestane się ważyć na kilka dni, żeby się nie dolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Właśnie skończyłam tańczyć dziś już spokojnie całą godzinę ale przysiady zrobiłam trochę wcześniej i tylko 30 a miało być 50 no trudno jutro może będzie lepiej Dusiu kochana taki maraton po sklepach to niezły trening jak jeszcze teraz poćwiczysz to będzie rewelka "brawo ty":-):-) Kolacji nie jem ale około 20 zjem jogurt naturalny i może jakiś owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty uwazaj z tymi przysiadami bo sobie mozesz kolana zrujnowac. Przy przysiadach wazne jest to, zeby kolana w przysiadzie nie dostawaly do czubku stop - czyli jak robisz to musisz wypiac zadek do tylu jak kaczka i pamietac o prostych plecach. Najlepiej stan przy scianie dotykajac czubkami stop sciany i schodz na dol w przysiad - bedziesz widziala czy kolana nie dotykaja sciany. I nie prostu siie do koncatylko ja jeszcze kolana lekko sa ugiete rob znowu przysiad. Bardziej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Cześć w piateczek ;) Jak się dziewczyny trzymają, MONIKA co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMonikaMonika252525
U mnie dietetycznie okey :) z ćwiczeniami trochę marnie bo mam teraz trochę spraw do załatwienia i za bardzo nie mam kiedy :) czekam aż skończy mi się @ żeby móc się zważyć bo ciekawa jestem ile zleciało :) Śniadanie już zjedzone a na obiad dziś gołąbki :) A jak u was dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Uparta przysiady są dobre na nogi i pośladki, tak samo jak nożyce i wymachy nóg kiedy klekamy i ręce mamy oparte o podłogę. U mnie dietetycznie ok, ale wagę omijam bo@ się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam dziewczyny u mnie dzisiaj pogoda fatalna wieje poda brrr paskudnie ale jestem już po 30 przysiadach nie macie pojęcia jak mi się trzęsą nogi aż mnie to śmieszy :-):-)a myślałam że nie będzie tak tragicznie bo przecież już jakiś czas tańczę no ale cóż widocznie to ur******* inne partie mięśni Dietetyczne też chyba nieźle rano 3 kanapki i pół papryki na obiad zupa warzywna bez zabielania a w międzyczasie gruszka Fajnie że się trzymacie szkoda tylko że tak nam się szeregi przeżedziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Czytałam ostatnio o ćwiczeniach i pisało żeby zwiększać ilość np. przysiadów codziennie o 10, ciekawe do ilu byśmy wytrzymały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dusiu napisze do ilu tych przysiadów wytrzymam :-) ale ja mam zamiar zwiększać o 5 dziennie chociaż wczoraj zrobiłam 30 i dzisiaj też wytrzymałam tylko 30 :-):-) mordę mówię wam mam nadzieje że tak będzie tylko na począdku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Właśnie skończyłam swój taniec dzisiaj potkręciłam tępo leciała na latino ale dałam rade tylko tyle że pot zalewa mi oczy :-) czuje się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Witajcie dziewczyny jak można to i ja się przyłącze do was jak wiadomo w grupie lepiej na diecie jestem od wtorku musze wziąść się w garść bo wyglądam jak kluska przy wzroście 163 ważę O zgrozo 73kg nie wiem jak mogłam się tak zapuścić od poniedziałku zamierzam do diety dołączyć ćwiczenia chodakowskiej (o ile pozwoli mi na to 2 letnia lobuziarka-corcia)gdyż wiem ze pomagają bo z zeszłym roku na komunie córki przez miesiąc robienia skalpela widział każdy efekty :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Witaj kluseczka ja niestety zjadłam przed chwilą bułkę z wędlin a i serem, taka mala wtopa, no cóż trzeba iść dalej. Co do ćwiczeń chodakowskiej to tez polecam, są programy dla początkujących i zaawansowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
witam dziewczyny w ten wietrzny dzionek bynajmniej u mnie : ) dzis na śniadanko owsianka na wodzie zmieszana z aktivią sliwkowa heeh mój własny przepis pózniej sprzatanie i wariacje z corcia na obiad bede miala zupke krem z cukini dzis z ciekawocsci weszlam na wage i 71 kg czyli dwa mniej w ciagu 4 dni ale to pewnie dlatego ze miesiaczka mi sie wlasnie konczy a dodam ze od trzech dni pije colon slim wysoka zawartosc blonnika i niby spala tkanke tluszczowa zobaczymy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witam Kluseczko fajnie że jesteś bo dziewczyny coś się wykruszają ja u mnie też wieje i chwilami pada (szkoda) ja już po obiedzie były ziemniaki gotowane pierś z kurczaka gotowana i sałatka (na winie) czyli co się nawineło to wylądowało w misce było pycha teraz mam zamiar zrobić te swoje przysiady :-)tylko nie wiem jak to zrobić bo po wczorajszym mam takie zakwasy że k lękajcie narody :-) ale trudno słowo się rzekł o kobłyka u płotu ha ha nie ma że boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No hej dziewczyny :-) Ja już jestem po tańcach i po tych morderczy przysiadach ale niestety tylko 30 nie mogę przekroczyć tej granicy i mam wrażenie że mięśnie mi zaraz pękną ale i tak czuję się super :-):-)piszcie coś laseczki bo ten monolog mnie męczy Karolinka może za bardzo się głodzisz ? I stąd te bóle głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×