Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MonikaMonikaMonika252525

10 kg mniej zapraszam wszystkich

Polecane posty

Gość dusia82
Witam, nowy tydzień, zabieramy się ostro za dietę ;) Moje postanowienie to żadnych grzeszkow w tym tygodniu, musze zobaczyć spadek na wadze, bo dwa tygodnie nie ma nic na minusie i juz mnie to trochę wkurza ;) Także zaraz robie śniadanie, później w planach jabłko a na obiad zupa z groszku luskanego, podwieczorek nie wiem jeszcze a na kolacje będą jajka. Musze trochę więcej białek wprowadzić a węgle ograniczyć do południa. Do tego w tym tygodniu dwa razy fitness i jakieś ćwiczenia w domu. Budzimy się dziewczyny, czy z nowym tygodniem macie pawera do dietowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Ja tak właśnie zrobiłam sobie siemię lniane zaparzania żeby oczyszczać jelita ponoć jest bardzo zdrowe zamierzam tez dużo pić wody. Moze moja waga ruszy w końcu Dziś zjadłam jajecznica z pół pomidora im i zielona pietruszka do tego kromka basy na obiad mam rosół ale ja zjem mała porcję g tuje dla całej rodziny a ma drugie mam karkówka z kasza i warzywa surowe dla mnie pomiędzy mam jogurty z muslie. No przynajmniej staram się. Idę trochę poćwiczyć. ✋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaa
hej czy mogą się dołączyć ;) mam na imię Edyta ... mam 156cm ... i waże hmmm około 60 kg ... dokładnie nie wiem zważę się jutro .... ;) mam w planach w tym tygodniu zrobić sobie takie ala oczyszczanie ... czyli koktajle na bazie maślanki z warzywami ... ewentualnie jakiś owoc ... do tego dla smaku ;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Zupa się gotuje, zaraz będę jadła. Oj ssie mnie dziś w żołądku ;) Ja się z ważyłam dzisiaj, było 64, 5 kg, pewnie będę stawać na wagę codziennie ale ciekawa jestem ile spadnie do piątku, trzeba rozkręcić to odchudzanie, bo wiosna tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
A Edyta witamy miło by było gdyby ktoś został z nami na dużej, przynajmniej do momentu aż osiągnie swój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
U mnie ćwiczenia były po ćwiczeniach banan i szklanka soku pomidorowego później spacer zakupy a na obiad pół brokuła z dwoma pulpecikami z wczoraj co dalej nie wiem jeszcze narazie już 15 min się kręci na Twisterze moze na kolacje jajka też moim postanowieniem jest żadnych grzeszkow mam nadzieje ze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
I jak tam na placu boju dziewczyny u mnie na kolacje niestety nie było jajek bo zapomniałam kupić a dwa ostatnie jakie miałam to moja psotna córcia zrzuciła na podłogę o jajecznica robiła heheh trudno o 18 zjadłam pół serka wiejskiego z kawałkiem ogórka i czerwona cebula do tego zielona herbata i koniec spożywania jakich kolwiek kalorii na dzień dzisiejszy hehe po ćwiczeniach mam lekkie zakwasy ale to znaczy ze mięśnie pracowały jutro znów będą jutro ważenie cotygodniowe zdam raport może coś ubyło i znów waga zacznie pokazywać 6 na początku zawsze to lepiej wygląda i brzmi np.69kg a nie 70 bynajmniej ja tak sobie tłumacze a co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Ja trochę poćwiczyć z Chodakowska córeczka zbytnio mi nie dała więcej ale zakwasy juz mam więc chyba dobrze pocwicxylsm Kupiłam sobie dziś spodenki skokowe man pocieszenie ale jak schudne to lepiej w nich będę wyglądać. Ale moim głównym. Problemem jest wxdety brzuch choćbym nie wiem vo robilam mam kimbuch jak ciężarna a staram się nawet chleba nie jem. Macie jakieś rady. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonaa
hej ;) u mnie miało być najpierw oczyszczanie ale narazie dam sobie spokój ... bo to jednak trzeba przygotować organizm do oczyszczania ... bo później mamy ochotę na wszystko i efekt jest odwrotny .... ja już po śniadaniu jajka w chlebie żytnim 3 kromki chleba i 3 jajka ... teraz pije kawkę ;) mam zamiar zaraz zabrać się za Chodakowską :D albo skakanka pójdzie w ruch .... jakie treningi Chodakowskiej robicie ... ja robiłam ..ekstra figura.. oj ale ciężko ... miałam się zważyć ale zapomniałam z rana ;)) zrobię to jutro.. KLUSECZKA 29... A jAK z Twoim ćwiczeniem na Twisterze ? polecasz ? efekty są ? pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
A wiec rano stanęłam na wagę tak jak myślałam niedrgnela ale nie załamuje się miałam trochę grzeszekow ale za to w pasie ubyło mi ok 2 cm i w pupie 1 cm niby mało ale dla mnie to dużo zawsze jakieś efekty hehe na śniadanie 2 kromki różowego i 2 jajka na miękko jeśli chodzi o twister to narazie nie widzę efektów (dopiero dwa ,trzy dni się kręcę) no ale poczytałam i niby fajnie rzeźbi talii pomaga przy zgubieniu boczków oczywiście przy diecie ale zobaczę na własnej skórze bo nie odpuszczę po tygodniu do tego jeszcze skalpel chodakowskiej wiec jakieś efekty powinny być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Ja zrobiłam trochę skalpela bo córka mi nie dała śle ja na razie mm kiepska kondycję wiec o zrobieniu ćwiczeń na nogi mam już zakwasy lekkie ale martwi mnie ze nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:00 czarna kawa + trójkącik sera topionego 10:00 1 szt. pomidor + jajko gotowane na twardo 13:00 1 grejpfrut 16:00 20 dag twarogu chudego posypanego chili + ogórek kiszony 19:00 lampka czerwonego, wytrawnego wina w ciągu dnia należy pić 1,5-2 l. wody niegazowanej. Dieta "hoolywoodzka" trwa 5 dni- mniej 5-7 kg Tak czytam i.... nie jest obojętne jakie warzywa, owoce, mięso stosujecie w diecie- NIC SMAŻONEGO, wszystko gotowane a banany to błąd , strączkowe to też błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
U mnie już po skalpelu właśnie zjadłam drugie śniadanie Activia pół pomarancza Asia nie martw brakiem spadku n a c wadze nie waz się tylko zmierz może waga stoi w miejscu ale cm mogą spadać trwaj dalej na diecie na pewno się coś ruszy .moja córka tez mi nigdy nie daje ćwiczyć dlatego korzystam z jej drzemki akurat śpi ok 45 min starcza mi czasu na zrobienie skalpela i na szybki prysznic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Cześć dziewczyny, ja dopiero po śniadaniu, że tak dziś późno wyszło bo jak wstałam to zabrałam się za porządki i czas zlecial. Wczoraj udało mi się poćwiczyć kilka minut, a dziś mam fitness wiec będzie niezły wysiłek. Musze skomponować jakoś posiłki pod druga część dnia, ale nie mam w ogóle pojęcia co na obiad. Co do wagi to nie przejmuj cie się, wynagrodzi wam to za jakiś czas, ja też tak mam ze długo waga może stać w miejscu, ale jeśli człowiek się nie poddaje tylko konsekwentnie trzyma to i waga spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita82
Hej! Przepraszam że się nie odzywałam , ale dzieciaki chore - bardziej absorbujące są , a do tego praca. I to mnie gubi :( praca w systemie zmianowym. Jedzenie w nocy i niedobory snu... Też kiedyś ćwiczyłam skalpel ( niestety mogę tylko zestawy ćw. gdzie się za bardzo nie skacze...) może znacie jakieś inne zestawy bez zbytniego skakania? A obecnie z aktywności to gł marsze. Do pracy chodzę pieszo (mam ok 4,5 km w jedną stronę). Kurcze , dałam się skusić reklamom i opiniom i zamówiłam dietę OXY. Próbowałyście może? Ale nie chciałabym się przenosić na inny topik... mogę zostać u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Sarita pewnie ze możesz zostać. Tutaj każda z nas ma własną dietę, każdy wie co lubi, na co może sobie pozwolić i każdy odchudza się według własnego sumienia, jeśli oszukuje my to tylko siebie. A możesz mniej więcej napisać na czym ta dieta polega ? Ja gotuje obiad, kurczak curry z makaronem, sama zjem ale makaronu nałoże sobie mała garstke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Ja już po obiedzie warzywa gotowane z piersią kuraka I po obiedzie jedno ciasteczko owsiane mam chęć Na jeszcze ciasteczek ale nie powstrzymać się muszę bo waga nie będzie jeszcze długo mi spadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Też jest ciekawa jak byś mogła napisz więcej coś o tej diecie po dwóch godzinach od obiadu poczułam głód Ale nie jadłam wypilam sobie błonnik to żołądek się zapelnil znów było 20min na twisterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Wyszłam padnieta po fitnesie po czym za 5 min miałam mega energię, teraz jem serek wiejski, podobno po treningu trzeba jeść białko. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Ja dziś na kolację zjadłam ok.18 pół serka wiejskiego kawałek ogórka i jajko na miękko przed 19herbata Zielona i koniec na dziś jedzenia oczywiście mój facet na wieczór zakupił czekoladę i teraz mnie kusi ale nie dam się nawet kawaleczka nie mam zamiaru wziąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Hey dziewczyny, macie racje wydaje mi się ze waga w końcu ruszy bo czuję się troszkę smuklejsza. Wydaje mi się ze ja jestem od środka zanieczyszczona bo KUPIŁAM CZERWONA HERBATA I MNIE BRZUCH POBOLEWA tak jakbym mia mieć biegunkę ale nie może mnie coś puścić. ALE WYDAJE MI SIĘ ZE POTRZEBUJE COŚ NA PRZYSPIESZENIE PRZEMIANY MATERII. ZNACIE VOS DOBREGO. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Asiatko polecam blonnik mi pomaga możesz także codziennie wypijac szklankę ciepłej wody z cytryną też przyspiesza metabolizm możesz sobie poczytać na Internecie więcej na ten temat Ja już po śniadaniu dwie kromki pelnoziarnistego razowca Z szynką chuda obowiązki domowe za mną narazie regeneruje się przy zielonej herbacie mała pójdzie spac i będzie czas na chodakowska trzeba pomyśleć nad obiadem nie mam pojecia Co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Asia pij czerwoną i zielona herbatę, do tego woda, ćwiczenia i np jabłko, na pewno pomoże. Jeśli masz problemy z wyproznianiem możesz od czasu do czasu wypić np xenne. Często same spowalnia my sobie metabolizm i przemianę materii poprzez diety, głodówki itp. Ostatnio rozmawiałam z dziewczyną, na moje oko 110 kg, nie pytałam. Stosuje ona dietę 1200 kcal od dietetyczki, do tego chodzi na fitness 3 razy w tygodniu gdzie spala ok 600 kcal, więc w jej bilansie dziennym zostaje wtedy 600 kcal. I ona się dziwi ze w pierwsze dwa tygodnie schudła a teraz waga stoi bo zgrzeszyla kawą latte. Organizm spowalnia metabolizm bo musi przerzyc na tych 600 kcal, jeszcze z tak dużą waga. Żeby schudnąć trzeba jeść, nie można się głodzic. Wyjaśniła m jej to bo dużo czytałam na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
No właśnie co na obiad, dzisiaj popielec. Ja jeszcze myślę nad śniadaniem, bo wstałam juz godzinę temu i pasowało by coś zjeść ;) Kluseczka woda z cytryną na czczo dobra jest, tez polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka2002
Hej. CZytając wasze posty widzę że wiecie więcej na temat odchudzania niż ja . Wiec może mi coś doradzicie .Z pośród wielu diet i planów żywieniowych wybrałam dietę 1200 kalorii. Z ćwiczeń postanowiłam jeździć na rowerku stacjonarnym ok 10 km. Nie wiem czy rowerek coś da czy znacie moze jakieś inne ćwiczenia które pomogą szybko schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legolaska
Ja od 4 stycznia na diecie 1200 kalorii. Sciagnelam sobie darmowa apke na telefon, ktora te kalorie mi liczy, praktycznie wszystkie produkty tam sa. Moj cel byl schudnac 5 kilo. Cel na ten moment jest juz osiagniety i wychodze z wlasnie z diety. Powiem Wam co zaobserwowalam: 1. Jak dieta jest 1200 kalorii, to jedzcie 1200 kalorii, nie wiecej, ale NIE MNIEJ. Ja na poczatku jadlam tyle, ze wychodzilo 1200 i chudlam tak 2 deko na dzien. Po jakichs 2 tygodniach zaczelam jesc mniej, wychodzilo z 1000 kalorii i waga mi sie po prostu zatrzymala na pare dni. Pozniej podjadlam cos, zeby wychodzilo te 1200 i bylo lepiej, chociaz na poczatku spadek byl najwiekszy, potem to tak wolniej troche. 2. Zadnych "grzeszkow" co pare dni, bo to bez sensu, albo chcemy wygladac dobrze albo nie. Ale jest jedna fajna rzecz. Jak bylo raz tak, ze stanela mi waga na pare dni, to czytalam na ten temat i wyszukalam na to dziwny sposob - "cheat meal", czyli oszukany posilek. Co 10 dni mozna zjesc cos na co sie ma ochote, czyli na przyklad pizza lub paczek, zeby oszukac organizm i podkrecic metabolizm. U mnie waga od paru dni stanela, moj cheat meal trafil akurat na tlusty czwartek, wcielam 2 potezne paczki z toffi, a na drugi dzien rano na wadze znow 2 deko mniej! Wiec to jakims cudownym sposobem dziala. No i psychicznie etz bardzo pomaga. 2. Bez cwiczen w pozniejszej fazie diety niestety nie da sie obejsc. Ja na poczatku nie cwiczylam nic, chudlam na samej diecie. Ale pozniej metabolizm jest coraz to wolniejszy, staje waga i tyle. Trzeba go podkrecac poprzez ****** picie duzej ilosci wody. 3. I kwestia wychodzenia z diety. Obliczamy nasze zapotrzebowanie, dodajemy 100 kalorii na tydzien, az do uzyskania obliczonego wyniku, zeby nie uzyskac efektu jojo. Ja jestem w trakcie wychodzenia, chociaz o dziwo dalej chudne, ale jem juz wiecej. A cwiczenia mi zostaly, bo chce wyrzezbic sylwetke, wiec moze przez to waga idzie sobie w dol. Nie duzo, 15 minut rano i 15 wieczorem, przysiady i podnoszenie nog. 4. Podstawowe zasady - warzywa caly dzien, owoce do poludnia. Na kolacje jak najmniej weglowodanow i tluszczu, chyba, ze sa to weglodowany proste! Na przyklad w ciemnym pieczywie. 2 lyzki tluszczu, na ktorym chcesz smazyc kurczaka, maja wiecej kalorii niz sam kurczak! Wiec najlepiej zadnego smazenia. 5. Woda, woda, woda. Po pierwsze jest sie mniej glodnym, po drugie nie zatrzymuje sie woda w organizmie i wazy sie mniej, p trzecie podkreca metabolizm. Powodzenia dziewczyny, mi sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka2002
legolaska możesz podac nazwe tej aplikacji do liczenia kalorii . Bo ja sobie ściągnełam jakąś ale nie ma tam dużo produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej piszecie tu o piciu dużej ilości wody a czy zamiast czystej wody można pić zieloną herbatę , mięte , rumianek itp. Bo ja piję dużo ale właśnie takich różności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×