Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MonikaMonikaMonika252525

10 kg mniej zapraszam wszystkich

Polecane posty

Gość dusia82
Witam nowe dziewczyny, Kluseczka podziwiam za power :) u mnie dziś trochę leniwo, na śniadanie bułka z ziarnami, a teraz jakiś obiad trzeba wymyślić, dzieci u babci wiec gotuje pod siebie :) A co u Karoliny, Moniki, Macadamii i innych dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Z chęcią dziewczyny sie podzielę hehe pewnie u min jutro bedzie leniwie na obiad miałam to co wczoraj czyli makaron w sosie pomidorowym byłam z małą na spacerze przed obiadem I teraz znów idę na jakieś pół godz bo muszę starszą Core z polzimowiska odebrać więc do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Co tu taką ciszą od wczoraj Ja właśnie zjadam sniadanie dwie kromki razowca z szyneczka pomidorem i czerwona cebula do tego zielona herbata zjem i biore sie za obowiazki domowe po wczorajszym myslalam ze zakwasy nie pozwola mi wstać z łóżka ale nie jest źle lekkie zakwasy tylko na nogach ale je zaraz rozchodze I później znów pocwicze dziś u mnie strasznie wieje więc raczej odpuszczę spacery a jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Szkoda że taka cisza, dziewczyny nie poddawać się. Monia, założycielko tematu, nie znikaj ;) Ja jeszcze przed śniadaniem, zaraz tracę jakąś kanapkę. A po południu mam fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie trochę mniej czasu teraz bo w czwartek wyjeżdżamy :) na dodatek to tłusty czwartek i zastanawiam sie nad zjedzeniem pączka hehe , dietetycznie okey ale niestety nie miałam czasu jeszcze się zważyć , zrobię to jutro :) u mnie pogoda niestety nie za ładna więc spacery odpuszczamy , ćwiczę troszeczkę w domu jak znajdę czas :) śniadanko zjedzone , ciemna bułka z szynka na obiad zupka jarzynowa bez zabielania :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mówcie co u was :) Ja od czwartku raczej sporadycznie tutaj będę ale mam nadzieje ze WY będziecie i że temat nie upadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Monia na ile wyjeżdżasz? Rowerek super, każda aktywność fizyczna jest dobra na diecie. Co do pączków w tłusty czwartek, już pisałam moje zdanie, jeśli ktoś lubi to nie widzę przeszkód by zjeść choć by jednego. Jeden napewno nie będzie miał wpływy na dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobietki jakie z was ranne ptaszki :-) Wczorajszy dzień był fatalny zupełne zero mocy ale zmusiła się do tańca i to intensywnego jednak przysiady sobie opuściła dietetyczne było ok Dzisiaj rano przymierzam swoje letnie sukienki i wiecie co jest już całkiem nieźle :-):-) więc oby tak dalej Martwią mnie roztępy które pojawiły się (a raczej zrobiły się bardzo widoczne) na piersiach i co najgorsze na udach RATUNKU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Na rozstępy to jedyne co mi przychodzi do głowy to nawadnianie organizmu i ćwiczenia by poprawić jędrność skóry. Nawet ostatnio oglądałam metamorfozę dziewczyny, która miała duże rozstępy, dzięki ćwiczeniom sporo się zmniejszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
No hej jednak dziś nie cwiczylam i raczej już nie będę ćwiczyć pełna chata dziś u mnie a nie lubię jak ktoś jest jak ćwiczę no ale byłam z córcia na godzinę w centrum zabaw dla dzieci więc troszke za nią pobiegałam poskakalam więc jest ok dietetyczne też nieźle Na drugie sniadanie activia i jablko a na obiad będzie sałatka gyrosowa więc ok jeśli chodzi o rozstępy to niestety nie poradzę nic sama mam troszkę Na brzuchu i udach ale nie przejmuje sie tym za bardzo nic nie poradze ale to blizny ciazowe zostaly hehe a rowerek super sprawa sama kiedys mialam ale sie rozwalil lubilam na Nim jeździć przed tv potrafiłam nawet dwie godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Melduje się w środę, co taka cisza, Karolina co u ciebie, nic się nie odzywasz? Ja dziś mam w planach dzień oczyszczający, na śniadanie zjem kanapkę a później owoce, warzywa i na kolacje jajka. Waga przed@ wzrosła, dziś powinnam juz dostać wiec mam nadzieje ze za 4 dni wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maccadamia
Dzień dobry :) U mnie ferie wystartowały, więc jestem nareszcie na własnym wikcie. Rano kanapki z bardzo chudą wędliną, ogórkiem, szczypiorem i pomidorem i serek wiejski do ciemnego chleba. Na obiad chuda pieczeń z pęczakiem lub inną kaszą - wystarczy na klika dni, kolację trzeba wymyślić. Tak jak wspominałam, Mi M(mądrzej)Ż. Jeszcze muszę dodać regularne spacery, bo na razie, mając więcej czasu, rzuciłam się do załatwiania zaległych spraw i wracam wycięta późno. Oraz ustalić stałe godziny posiłków, co 3 godziny. Z tym zawsze jest problem, bo nie mam ochoty na drugie śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maccadamia
Dusiu, miło, że o mnie pamiętasz :) Moniko, ja jem pączki raz w roku, właśnie w Tłusty Czwartek i zastanawiam się, co teraz. Chyba pożrę i w czwartek dołożę sobie trochę więcej ruchu na to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maccadamia
O, jajka, świetny pomysł, akurat mam i dołożę trochę żelaza w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Hej dziewczyny U mnie na sniadanie dwie kromki razowca z szyneczka pomidorem i czerwona cebula ćwiczeń jeszcze nie było ale dwie godz latalam po mieście więc jest ok Na obiad planuje warzywka na parze I może coś pocwicze później ale nie wiem u Was też tak wieje masakra jakaś jak szłam to normalnie moje 70kg Cielska zaciaglo do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
No i proszę jak się wywoła do tablicy to się dziewczyny odzywają a tak same to ani rusz ;-) Martwię się jeszcze o karolinke, mam nadzieje ze to tylko brak czasu albo netu i się jeszcze nie poddała. U nas tez wieje, chciałabym iść pobiegać ale jestem nie do końca jeszcze zdrowa i boję się że na dobre mi to nie wyjdzie. Może uda się poćwiczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje smiech.gif Ale dietetyczne jest jezyk.gif Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
I tu znów ja ☺niestety nie było u mnie warzyw na obiad jak zaplanowałam za dużo spraw na głowie dziś miałam i zjadłam miseczkę rosołu nie chciało mi się gotować osobno dla siebie później troszkę podjadalam zjadłam sezamki ale jeden kawałek i pochrupalam ze 4kromki chrupkiego pieczywa nie wyszlo mi to na dobre bo co za duzo to nie zdrowo bo niedobrzr mi no ale cóż Sa lepsze i gorsze dni dziś miałam ten gorszy nie załamuje się do wieczora już chyba nie zjem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mój post o tym, że post gość dziś to ściema? pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Ja tam takich postów nawet nie czytam, reklamy. Witam dziewczyny w czwartek, no i jak będziecie jadły pączki czy nie? Ja śniadanie zaczęłam od bułki z ziarnami i wędliny, pączka zjem do kawy na drugie śniadanie. Myślę co by tu lekkiego zrobić na obiad (a może w ogóle go pominąć) bo pewnie po południu skuszę się na jeszcze jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka 29
Hej U mnie z rana na śniadanko galaretka drobiowa uwielbiam i do tego dwie kromki chrupkiego chlebka wasa na drugie pewnie paczus he he a dalej nie wiem co będzie nawet jeśli zjem więcej niż jednego pączka to nie będę załamana w ramach tego jutro zrobię sobie dzień owsiankowy☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Kluseczka zostaliśmy my dwie na placu boju. Jak to jest, że na początku topiku tak dużo osób pisze, deklaruje ze chce się dołączyć a później nagle wszyscy zajęci, brak czasu, dostępu do Internetu. Czy to czasem nie wymówki, ja nie wiem jak można wychodzić z założenia że w ciągu kilku dni chce się schudnąć nie wiadomo ile. Tak to się nigdy nie uda. Trzeba zmienić podejście do odżywiania a nie stosować jakieś bezsensowne diety i odmawiać sobie wszystkiego bo to niestety skutkuje na krótki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry dziewczyny ja was bardzo przepraszam ale przy waszej wadze to ja tu byłam jak hipopotam wśród gazeta :-)dlatego przeniosła się na topiku do dziewczyn z bardziej adekwatne wagą Mnie niestety czeka bardzo dłuuuuuuuuugo praca Ale bardzo wam dopinguje i życzę abyście osiągnęły swoje cele szybko i na dłuuuuuuuuugo :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolita
Cześć dziewczyny Ja zaczynam jutro i daję sobie na utratę 10 kg 2 miesiące. Wiem, będą to intensywne miesiące. Ale da się, w końcu to 5 kg na miesiąc, czyli kg tygodniowo, w sam raz. Potem zostanie mi jeszcze 5 do zrzucenia ale to spokojnie w 2 czy nawet 3 miesiące może schodzić, nie ma problemu. Chcę dojść do 55 kg, a na dziś ważę dokładnie 70 kg. Dziś odpuszczam, bo to ten pierdzielony tłusty czwartek, co chwilę okazja do zjedzenia pączka a wolę zacząć dzień później, niż się załamać, że nie wyszło. Mój ogólny plan, to dużo więcej ruchu ( codziennie spacer i 1 godzina ćwiczeń ) i 3 posiłki dziennie - bez słodyczy, mięsa, produktów mącznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maccadamia
Dzień dobry. Śniadanie standardowe: 2 kromki razowca z chudą szynką, szczypiorem i zielonym pomidorem. Pączek z różą pożarty bez poczucia winy, w zamian za to runda z Chodakowską (stanowczo wolę intensywne dalekie spacery). Na obiad moja ulubiona pieczeń (napiekłam na kilka dni z racji ferii bez domowników) z kaszą. Włączam zieloną herbatę, której nie lubię i sok grapefruitowy. Pilnuję nieobżerania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj wieczorem wyjeżdżamy ale będę tu zaglądać :) mam dziś tyle na głowie że nie mam czasu na pączki hehe wiec dietetycznie super :) odezwę się jak będę na miejscu :) pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Karolina
Hej, ja od stycznia też jestem na diecie, moim celem wprawdzie było jakieś 4 kg i nie spadło chyba nic, ale dzięki zmianie nawyków czuję się o wieeeeeeeeele lepiej. Słodycza zjadłam tylko 1 raz (kinderek!) a tak to ratują mnie owoce, daktyle + kakao i CZASEM miód. Polecam zacząć jeść po prostu zdrowo, warzywa, owoce, białka. Bez przetworzonych produktów. Choć nie schudłam jakoś, nie pamiętam kiedy czułam się tak dobrze ze swoim ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Cześć dziewczyny!!!☺ czytałam cześć waszych wypowiedzi i zaciekawił mnie temat wiec tez się do was przyłącze. Ja od tygodnia się wzielam za siebie tzn. Uważam na to co jem juz nie przesadzam z obżarstwem. Ciesze się głównie ze udało mi się zrezygnować z chleba a zamiast tego jem vase albo müslie z mlekiem lub jogurtem. Ogólnie nie objadam się i więcej pije wody. Na razie mało ćwiczę ale czuje się smuklejsza chociaż wydaje mi się ze na wadze małe efekty ale ja czuję się już chudsza. Także próbuje dalej. A marzy mi się 8-9 kg schudnac. Wiem że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Super ze wreszcie się odzywacie, ja polecam naprawdę ćwiczenia, oprócz tego że pomagają schudnąć to ładnie modelują sylwetkę i ciałko jest jedrniejsze. Ja od listopada ćwiczę tylko dwa razy w tygodniu i widzę że zmniejszył mi się cellulit, nogi są dwardsze a nie takie galaretki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×