Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość gość
Mi wlasnie takie zaproponowano z krwi koszt 400zl. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dziewczyny poczekajcie jeszcze trochę z testami co ma być to będzie ja też jestem w gorącej wodzie kapana ale czasami warto poczekać bo jak zrobicie za szybko to możecie niepotrzebnie się rozczarować bo test moze byc zrobiony za wcześnie a za kilka dni test moze byc pozytywny. Czego Wam wszystkim życzę :) coraz większe te forum z jednej strony to dobrze bo możemy sobie pogadać ale z drugiej to pokazuje jak wiele z nas się stara ; ( Ja do @ mam jeszcze ponad tydzień ok rak czekam, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
gość2605 - to tak jak ja, będziemy razem testowały :D trzymam kciuki! Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila to bylo 8t3d ciazy cos mi sie zdaje :-) ide 18 na wizyte ,nie chce robic badan prenatalnych ,raz ,ze po prostu sie boje a dwa ,ze w zasadzie ich wynik z mojej perspektywy nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna wytrzymasz do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gosc2605 , bluebell i martka 10 trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Juz 7 dni. Juz jest lepiej tylko strasznie mnie wysypalo... Nie biore wiesiolka bo nie chcialam przesadzic.. S992 Dalej jedziemy na tym samym wozku.. Ale ten cykl bedzie nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Becik ja wyczytałam że przy castagnusie powinno się brać wiesiołek bo podobno od castagnusa może nie występować śluz, że poprostu wysusza... Ja brałam, oba zioła także chyba nie zaszkodza, teraz to czekanie, ból piersi zaraz po owu aż dziwne, przecież castagnus działa na pms to czemu piersi bolą? Dziwne... Ale też jeśli Chodzi o samopoczucie to już dużo lepiej, Czekam z niecierpliwością na dzisiejsze dobre wieści :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to powiedzieć... Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam wieczorem test i wyszedł cień cienia, a dzisiaj z porannego sikania wyszła blada kreseczka :) Boję się za bardzo podniecać, bo cały czas mam uczucie, jakbym lada moment miała dostać @. Myślicie, że powinnam zrobić betę? A może poczekać jeszcze kilka dni i powtórzyć test? Mam niedoczynność tarczycy i mój endokrynolog powiedział, że jak zaciążę to jak najszybciej mam się do niego zgłosić... no ale przecież jeszcze wszystko może się wydarzyć... Nie gratulujcie mi jeszcze za bardzo, bo nie chcę zapeszać. Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Vilemo, mi sie wydaje ze mozesz juz skakac ze szczescia :-) jesli ta kreseczka tam faktycznie jest to moje ogromne gratulacje ! Nie zapeszajac oczywiscie, poczekamy na wizyte u lekarza i zobaczymy co powie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Villemo ja bym na twoim miejscu poszla do gina tak jak mowil i mu powiedziała zeby w razie czegos dal jakies leki skoro mowil ze jak znajdziesz zeby przyszedl. On najlepiej ci juz powie co robic dalej:-) ciche gratulacje kochana :) Becik oby... Ja mialam wczoraj zamiar pofiglowac ale moj maz nic nie zalapal ... A jak nie to nie, jego strata. Chociaz sluzu plodnego jeszcze nie ma to ja juz troche szaleje ze zaraz bedzie za pozno i sie znow nie uda w tym cyklu... Ech niech mnie ktoś palnie w glowe :/ od jakis 3 dni boli mnie podbrzusze u nie wiem od czego. Myslalam ze to przed owu ale to trwa juz dlugo i do owu jeszcze z 5 dni bedzie. tymczasem zaraz jade do pracy. Także milego dnia wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Villemo84 - to cudooownie! Blada bo blada, ale w tą stronę się nie myli ;D Na Twoim miejscu zrobiłabym teraz betkę, bo już mniejsze ryzyko rozczarowania a upewnisz się ;D To pewnie wczesna ciąża dlatego pasek blady ale na betę już wystarczająco zaawansowana :) Działaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Villemo jeżeli masz możliwość zrob bete. Upewnisz się :) Jeszcze nie gratuluję, jak prosiłaś, ale mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villemo ja już zacznę gratulować pomalutku :) nie czekaj, tylko idź zrób betę i będziesz wiedziała i jak wykażę ciążę, to idź od razu do ginekologa :) a test może wykazać pewnie już tak dokładnie za dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Villemo zawsze mozesz powtorzyc test i zrobic bete ale i tak jak najszybciej zglos sie do lekarza. Jesli twoje wiesci sie potwierdza to będziemy gratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy kordonek niestety musze Cie wyprowadzic z bledu ,testy ciazowe moga dac fałszywie dodatni wynik np.przy zaburzeniach hormonalnych itd.sama mialam 2 razy blada rozowa kreseczke i ciazy niebylo niestety .Mam jednak nadzieje ,ze w tym przypadku tak nie jest ,najlepiej przy takiej bledziznie zrobic bete i wszystko bedzie jasne .Trzymam kciuki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn ktore zaszly w ciaze. mialyscie jakies plamienia w dniu @ jak dlugo? jak wygladalo? mi na tescie wyszly dwie kreseczki a dzisiaj dostalam delikatnych plamien.. (tak jakby tylko przy sikaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli beta wyjdzie pomyślnie to powtórz ja po 48 godz żeby sprawdzić prawidłowość rozwoju ciąży. Do lekarza idź przy becie 1000 lub wyżej dopiero wtedy widać pecherzyk. Mnie tak lekarz kazał za każdym razem. Cieszę się ze zobaczyłeś upragnione 2 kreseczki. Na pewno wszystko będzie dobrze ☺ Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam przy ciąży biochemicznej ale to nie reguła. Najlepiej idź do lekarza. Jeśli plamienie miałoby być zagrażające to da Ci coś na podtrzymanie. Powodzenia ☺ Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Paula Jak nam nie wyjdzie w tym cyklu to w nastepnym bede brac z wiesiolkiem. Chociaż licze na to ze nam sie uda. villemo84 Gratulacje :):) super dbaj o Was :) S992 Na pewno się uda :) Właśnie zjadłam śniadanko. Wypiłam kawke i myślę nad obiadem. Potem do pracy i tak w kółko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Villemon ja 34dc miałam bladzioche ! (Owu ok 22dc) dnia następnego zrobiłam jeszcze jeden test i kreska była już znacznie mocniejsza ;) potem powtorzylam po 3 dniach i były już dwie grube krechy :) trzymam kciuki ! :) :) Mila, ja miałam późno owu dlatego u mnie w 7t2d dzieciątko miało niecałe 4mm. Następne usg w 9t1d miało 1,5cm. Nie patrz się tak na wymiary i nie porównuj ich do wymiarów innych ciężarnych bo to sensu nie ma. Wszystko zależy od tego kiedy miałaś owu i od indywidualnych predyspozycji dzieciątka. Jeśli coś będzie nie tak z wymiarami lekarz na pewno to zauważy ;) Gościu co do plamien to ja żadnych nie miałam. Na twoim miejscu dla własnego spokoju skonsultowalabym się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Villemo szybko zmykaj na bete i do Twojego endokrynologa :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Vilemo na twoim miejscu umowilabym sie do lekarza na poniedzialek, a w sobote lub niedziele powtorzyla test :-) test spokojnie za dwa dni pogrubi kreske :-) chociaz jak miesiaczki nie bedzie to sprawa bedzie jasna. Ja bym spokojnie poczekala dwa, trzy dni :-) U mnie jutro termin @, jestem bardzo ciekawa czy sie udalo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Martyna tez jestesmy ciekai , oby sie udalo. Czyli testujesz w niedziele? Ma££a tez uważam ze powinnaś zapisać sie do innego gin i to wszystko skonsultować? Chodzisz prywatnie czy na kasę? Darla29 i u ciebie chyba tez termin @ ? Kto jeszcze w tym tyg testuje? Czytam wszystko na bieżąco ale i tak nie jestem w stanie wszystkiego spamiętać. Olaaaa4050 szkoda ze przyszla@ przed wami nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilemo trzymam kciuki. Biegnij jak najszybciej do lekarza. Ja jakoś ostatnio chodzę zdołowana. Przestałam mierzyć temperature, wszystko mnie wkurza, nie mam w ogóle ochoty na igraszki. Myślę sobie, że i tak nie warto bo przeciez owulacja juz była. Okres powinnam dostać za tydzień. Zobaczymy, co będzie. Nie napalam się, nawet nie myślę o robieniu testu. I jeszcze do tego wysypało mnie jak nastolatkę. Ech... życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
A ja właśnie się zastanawiam czy iść do WC zwymiotowac czy nie. Bardzo często hamuje wymioty, bo nie chce za często wymiotowac aby się nie odwodnic. Jakbym za każdym razem wymiotowala to bym to conajmniej kilka razy dziennie robiła, a tak to raz czy dwa razy albo są dni ze w ogóle. Mąż mi powtarza, żebym nie hamowala, że jak chce to żebym haftowala i sobie ulzyla. A Wy jak myślicie ? Lepiej hamować czy nie ? Boję się, że jak będę rzygać jak ten przysłowiowy kot to mnie do szpitala lekarka pośle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja w pierwszej ciąży wymiotowałam przez 5 miesięcy. Lekarz przepisał mi jakieś tabletki na nudności, żebym się nie odwodniła, bo też groził mi szpital. Ale nie brałam ich cały czas, tylko wtedy jak naprawdę już się źle czułam. Współczuję ci, znam ten ból, jak cię ciągle mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G osciu od plemienia gnaj do lekarza a jezeli to silne plamienie na izbe do szpitala ,plamien na tak wczesnym etapie absolutnie nie wolno ignorować!!! Kate ja wymiotuje kilka razy dziennie ,nie umiem tego powstrzymac po prostu buuuu Chociaz od kilku dni jakby troszkę lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Caroline29 mam nadzieje, ze bede testowac i ze szybciej nie dostane @. Raz mi sie trafil cykl 30 dniowy dlatego zastanawiam sie, czy nie lepiej zrobic test w srode, czyli dzien po spodziewanej @, liczac cykle 30-dniowe (zazwyczaj mam 26). Sama nie wiem jak bedzie lepiej, nie chce widziec jednej kreski, wole poczekac na okres, z drugiej strony to bardzo mnie ciekawi, czy moge byc w ciazy ... eh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×