Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Martyna1111
Malla mam cykle 26 dniowe to mój 20 dzień tak myślę :-) owulację miałam ponad tydzień temu, albo i jej nie było. chyba nic w tym miesiącu z tego, no ale cóż, oby pozostałym się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Martyna trzeba czekać. Czas pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korneli88 nie chce burzycTwojego zapalu ,ale wiele dziewczyn tutaj mialo podobne objawy i @ niestety przyszla,to o czym piszesz to objawy mogace swiadczyc o wszystkim.Poczekaj do terminu @ i zrob test lub idz na bete ,bedziesz miala pewnosc .Powodzenia :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Caroline to wpadaj na ciacho :) maz zadowolony jak gwizdek :) hmmm sernik na zimno też lubię . Witam korneli moim zdaniem albo zrób test albo bete no to wszystko mi ze byc. Życzę Ci II kreseczek. Lisa za Cienie reż trzymam kviuki. Martyna duzo zaciazonych nie na właśnie żadnych objawów, więc u Ciebie też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i @ przyszła ... ale tak rozkrecona nigdy nie była leci jak z kranu wszystko boli :( no niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Keli przykro mi bardzo nie smuc się Nowy cykl Nowa nadzieja. Mi się też się chyba w tym cyklu nie udało bo testy owulacyjne nie wychodziły mi pozytywne przez kilka dni a miałam testy i z allegro i te z apteki i chyba nie było owulacji mimo iż pecherzyk był 22 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 2605 Tym razem Ty nie trać nadziei jeszcze nie wszystko stracone 3mam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Dzięki :) nadzieja gdzież zawsze jest ale zobaczymy jak nie to trudno będziemy dalej się starać, Keli zobaczysz uda się nam tdzeba myśleć pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
ja poczekam do jutra. jak @ nie przyjdzie to w pon do lekarza. wogole jakos dziwnie sie czuje. nie ukrywam, nie nastawiam sie na ciaze, bo byla nie w planie ;) ale jak bedzie to sie uciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
no wlasnie. raczej nie staran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie było do osoby powyżej :D a Tobie życzę rozwiązania takiego, które będzie odpowiednie dla ciebie :) Ja się staram długo dlugo.. i pierwszy raz mi się zdarzyło żeby 4 dni mi sie @ spóźniła , ale jednak przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Keli ten miesiac jakis pechowy jest ... Trzymaj sie kochana:* bedziemy musialy działać dalej. Ja mam wrazenie że mimo tego ze mam @ to bola mnie piersi jak dotkne. A dokładnie okolice sutkow. I wogole czasem cos w brzuchu robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć już tyle czasu tyle prób tyle nadziei ... wszystko na nic a jeżeli chodzi o Ciebie to dziwna sprawa bo ja jak mam @ to momentalnie piersi mnie przestaja boleć i wszystko wraca do normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa4050
U mnie też zaczyna się coś dziać.. @.. przestały mnie boleć mnie piersi i latam do kibelka tak mam zawsze przed @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli88
ja jedynie co .. straszna wilgotnosc czuje, a na zewnatrz sucho.. jutro zrobie test i zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ponownie, dawno się nie odzywalam bo jakoś czasu było mało. Nadrobilam zaległości poczytałam posty. Witam nowe dziewczyny cieszę się ze jest nas coraz więcej. U mnie właśnie koniec miesiączki i zaczynam pierwszy cykl starań. Jest to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Czy któraś z Was może się orientuję w jakim dniu może nadejść owulacja? Wiem że czasami się zdaza ze jest albo bezowulacyjny albo nadprodukcja. Ostatnio się nie przyznalam bo myślałam ze to forum dla staraczek o pierwsze dziecko. Mam dwoje dzieci syn 6lat córka 4lata. Kupiliśmy dom i bardzo chcemy mieć dzidziusia ale z racji długiej anty boję się czy nam się uda. ANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Mnie tez przestawaly bolec jak byl @. Ale ten bol jest inny. Albo sobie wszytsko wkrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANA, po długim przyjmowaniu antykoncepcji mozesz przez jakiś czas nie mieć owulacji, ale kto wie, może własnie odwrotnie i od razu bliźniaki sie trafią :P Ja w pierwszą ciazę zaszłam podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych (przez ok 6 m-cy) wiec wszystko jest mozliwe. Gdzies kiedys czytałam, ze dobrze jest po tabletkach zrobić sobie przerwę przed ciażą, żeby sie organizm wyregulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Ana w wyznaczeniu owulacji może być dla Cibie pomocny, kalkulator owulacyjny ( w necie ich jest mnóstwo). Najlepiej określić swój cykl. Zwykle owulacja występuje 13-14 dni przed @. Ja osobiście używam testów owulacyjnych, kalkulatora i od połowy tego cyklu obserwacji ciała i temperatury (w necie znalazłam tabelkę do druku). U mnie jest ten problem ze nie mam okresu jak w zegarku tylko do 31 do 35dni. Natomiast od pozytywnego testu owulacyjnego @ zawsze po 14 dniach. Wiec tez wiem dzięki wyliczeniom ile potrwa dany cykl. Bardzo dobrze ze jesteś z nami:) w grupie zawsze łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2605
Ana mam nadzieję ze szybko Ci się uda i powiekszycie rodzinkę ;) dziewczyny każdy cykl nawet u tej samej kobiety może być różny ja np. Nigdy nie miałam żyłek na piersiach a tu jednego dnia mam juz sie cieszyłam a tu @ przeszła jeszcze później test robiłam bo miałam nadzieję ale cóż niestety.ostatnio już po owulacji piersi mnie bolały z nigdy nie bolą i też przyszła. Dlatego trzeba czeka do @ i wtedy test robic. Mój cykl staran 7. Naprawdę trzyma kciuki żebyśmy wszystkie niedługo zobaczyly II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dobrze, że do Was dołaczyłam, bo bym się pewnie bardzo rozczarawała jesli teraz nic nie wyjdzie, a tak na spokojnie spróbuje na @ czekać i zobaczymy co dalej. Chociaż te dni niezwykle mi się dłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki antykoncepcyjne brałam 9 miesięcy nie wiem czy to dlugo wcześniej miałam wkładkę miedziana 2.5 roku wyjęłam wcześniej bo okazało się ze jestem w ciąży pomimo prawidłowo założonej wkładki. Od samego początku ciąży bardzo silnie krwawilam. Okazało się ze ciąża umieściła się w jajowodzie i jak się domyślacie nie była do uratowania. Na szczęście był sam pęcherz bez zarodka więc nie rosła i organizm sam wydalil. Lekarz powiedział że ciąża pozamaciczna i na szczęście biochemiczna bez zsrodka. Z tad tyle moich obaw pomimo że już rodzilam. A co do objawów jedyna różnica w tej ciąży a poprzednich prawidłowych to taka że w ostatniej nie czułam żadnego ciągnięcia ani klucia reszta taka sama. Dziękuję za rady wsparcie i miłe przyjęcie. Mam nadzieję ze następne cykle okażą się dla wszystkich owocne ANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Hej jak u Was? Ja dalej nie mam @ i jutro testuje, w ogóle przestałam czuć ból jak przed @ zobaczymy co jutro dzien przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona który to dzień cyklu? Jak na mój gust jeśli czulas ból podobny do miesiączki a ona nie nadeszła to chyba się udało ☺ trzymam kciuki ANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dzis jest 36 dc zero jakichkolwiek objawów tylko piersi twardsze i powiększone wiec pewnie nici i jakies zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona a ile dni po owulacji ? Zrób jutro test i nie będziesz się musiała więcej zastanawiać Trzymam kciuki i powodzenia :) ANA ciąża pozamaciczna wtedy była spowodowana najprawdopodobniej wkładką, teraz jej nie masz, wiec nie ma się czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie wiem że to przez wkładkę ale strach lekki nadal jest. Iwona ja miałam podobnie. Objawy typowo się dopiero rozkręca przynajmniej ja tak miałam. Trzymam kciuki informuj nas ☺Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Iwona trzymamy kciuczki i czekamy na dobre wiesci jutro z rana. Gosc 2605 czuje ze i u mnie ten cykl bedzie bezowulacyjny wrocilam po urlopue do pracy i caly tydz wracam padnieta temp niska chyba ze mi sie cykl wydłuży i będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×