Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

smutasek85 ja cię chyba walne. I co, trzeba się było wczoraj tak stresować? Powiedziałaś wczoraj że dostałaś @, a wynika z tego, że to było tylko chwilowe plamienie. Dziewczyny zapamiętajcie to sobie wszystkie dobrze na przyszłość. Plamienia naprawdę nie zawsze oznaczają, że już po wszystkim i trzeba się poddać. Powiem ci że masz bete bardzo wysoką. Bardzo. Oby dalej pięknie przyrastała. Żeby zmienić nick, to chyba musiałabyś sobie drugie konto założyć. Raczej inaczej się nie da. Dobrze zaczął się dla nas kwiecień. Mam nadzieję, że będę kontynuować szczęśliwą passe. Co prawda Catarina to nie GynC, ale bardzo długo się z nami leczyła, więc musimy ją traktować jak nasz wspólny sukces. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Smutasek Gratuluję!!! :) Wreszcie powiało optymizmem na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, a przy takim wyniku to ja ci bliźnięta wróżę... Oby wszystko pięknie się rozwijało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dostaniesz duphaston. Ja też plamilam na początku. Z powodu nadzerki i bralam i nadal biorę duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope intralipid zaproponowali przy histero, i strechingu smutasku gratulacje przy twojej moja beta wygląda blado :) koniecznie trzeba myslec pozytywnie bo to podstawa , ja tez wczoraj mówiłam zebyś zrobiła test, a nik musisz zmienić koniecznie bo juz nie pasuje od dzis musisz byc wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek cudna ta twoja beta. Ja mialam nizsza bo 36 w 9 dpt Teraz kciuki za przyrost Beda blizniaki :) Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arwena8
smutasek super same dobre wieści aż lepiej na duchu dla nas które maja wszystko przed sobą.. teraz Sil nie przerywamy passy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebrałam dzisiaj wynik mutacji na, Termolabilny wariant MTHFR Mutacja genu MTHFR C677T Ujemny Mutacja genu MTHFR A1298C Dodatni teraz moje pytanie co mam zrobić wizyta u immunologa dopiero 20 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Dziewczyny bardzo serdecznie Wam gratuluje. Bety super. Smutasku będą bliźniaki jak nic. To Twoje pierwsze podejście w 2+1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasku suuuuuupeeeerrrr!!! Ciesze się ze w Gyn jednak sie udaje :) ciekawe czy będą bliźniaki :) lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubineye
Catarina, Smutasku piękne bety, oby tak dalej:) To dobrze mi wróży przed wtorkiem:D Ile radości i optymizmu w nas wstąpiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Gryga w Będzinie, juz mi odpowiedział na maila bo do niego napisałam bo jak zobaczyłam ten wynik to zbladłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, będziesz brać większą ilość kwasu foliowego i będzie z kropką wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ania609 - kochana tak jak pisze Sil moje pierwsze in vitro zakończone sukcesem jest córeczka i wróciliśmy po dwie śnieżynki co nam zostały byłam pewna ze już nie będę miała tyle szczęścia A tu proszę są bliźniaki w brzuszku ☺ nie można się poddawać my po 11 latach bezplodnosci i bezsilności lekarzy będziemy mieć trojeczke dzieci. Los jednak wszystko wynagradza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Catarina Smutasek - moje gratulacje!!kciukam za duży przyrost! Smutasku - ja zarówno po pierwszym i drugim podejściu też miałam silne bóle jak na @ musiałam brać no spe dość często także to normalny objaw ciąży nie stresuj się!!A już przy blizniakach to bolało podwójnie i też plamilam. A teraz 18 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Sil - kiedy masz transfer przepraszam nie doczytałam. Trzymam już kciuki i nie ma już takiej opcji żeby się nie udało!!!Będziesz następna ciężarna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ale cudowne wieści! Ależ się cieszę ! :) Same dobre informacje na forum...oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny jesteście cudowne. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej :-) . To moje 1 podejście w programie 2+1. Popieram dr M ma dobrą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Smutasku - wesołku gratuluje ! Trzymałam kciuki za Ciebie. Jestem tak pozytywnie naładowana, ze już nie mogę sie doczekać mojego transferu i wyniku :) powiedz czy brałaś coś dodatkowo do transferu? Bo nie pamietam. Jeszcze raz gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrina czyli masz tą samą mutacje genu MTHFR co ja , a hetero czy homozygota ? Dobrze , ze napisałaś do Grygi, widzę że jest sporo dziewczyn, którym wynik wychodzi dodatni - dziewczyny zachęcam do zbadania tego, bo ma to wpływ na zajście w ciążę, Ale także jej prawidłowy rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek... brałam klej i w dniu transferu intralipid (jedną flaszkę ). Wiosna to i ciąże będą. Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Zastanawiam sie czy ten embrio glue faktycznie pomaga... Czy jeszcze któraś z Was, której sie udało go brała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×