Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

agulka mam nadzieje tak sie stresuje ..:/ szkoda że konkretnie nie wiem kiedy bedą wizyty punkcja i transfer ..bo to jest problematyczne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki mam pytanie do tych które podchodziły do crio. Mam brać od jutra encorton i estrofem a zgubiłam kartkę o dawkowaniu. Nic nie wiem. Czy któraś może mi podpowiedzieć??? Chodzę do dr.Mercika. Ile brać i ile razy dziennie Wam przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja nie wiem czy dr M jest uważany za guru. Chyba każdy po prostu wybiera sobie odpowiadającego mu lekarza. Ja miałam bardzo nie fajne spotkanie z dr Cz w zeszłym roku. Zraziłam się. Teraz to nie ta sama kobieta, zdecydowanie. Ale ufam dr M. Gościu wzięłaś L4 może? Na L4 jest nr dr dr M on odpisuje na smsy, napisz do niego. Ja nie miałam crio nie wiem, jak zażywa się wówczas leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek... nie wiem czy jako guru jest traktowany. Byłam u kilku lekarzy w klinice (większość była naprawdę wporzadku) ale do niego miałam zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam miesiąc temu u dr.i od tego cyklu mialam zacząć. Kurcze nie mogę się doszukać pewnie kartkę wyrzuciłam. Nie mam L4. A tak pomyślałam ze większości przy crio to to samo podadzą. Mam po 2op.tych leków. Proszę pomóż ktos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie może ile teraz aktualnie kosztuje lutinus w tej aptece w bytomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja aktualnie nie pracuję a M nie ma w pracy problemu jesli chodzi o zwalnianie sie czy wolne ale jak pracowałam to mega sie stresowałam co znow wymyslic zeby móc pojechac na usg gdzie grafik juz dawno ułożony. To jest to ze nigdy dokładnie nie wiadomo jak to wszystko wypadnie. A nie myślałas poprosic o l4? Masz wizytę w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- na 100% nie pamietam ale jutro zadzwon na recepcję i powiedz o co chodzi. Lekarz zerknie w kartę a panie z recepcji Ci oddzwonią. Czasem połozne tez orientują sie w dawkowaniu bo to chyba akurat kazdej przepisują tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedz ale nie zasnę z nerwów. Może ktos pamięta?? Ktos może tez bym po receptę teraz albo podchodził do crio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu encorton 1 raz dziennie rano estrofem 2 x1. Pozdrawiam marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha zapomniałam dodać że te leki bierze się od 2 dc, a na usg 8/9 dc. Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję baaaarrrdzoooo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co -dzisiaj mi dr m zapisał także mam zapisanw:) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Anies - piękny wynik - 19 jajec - niczego sobie :) Trzymam kciuki aby większość z nich była dojrzała. Ja dołączę w sobotę do jajcobrania :)) Gościu - encorton na pewno jeden dziennie, co do estrofemu to różnie - ja raz miałam trzy dziennie, a drugim razem dwa dziennie. W każdym razie weź minimum dwa. Wesołku - hip hip :))) Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto pytał o dr Piekarz ale ja z niej bylam zawsze zadowolona. Wizyty nawet po 40 minut mialam, jesli trwaly krocej to tylko dlatego ze nie mialam do niej juz zadnych pytan bo dokladnie wszystko sama tłumaczyła. Mi sie udalo dzieki Gyn i nie zamierzalam uciekac zaraz po tym jak zaszlam w ciążę bo bylam po pierwsze zadowolona z prowadzenia ciazy u dt P a po drugie został jakis sentyment do kliniki dzięki ktorej jestem szczęśliwą mama. Dopiero wchodzac w trzeci trymest zaczelam chodzic u siebie do lekarza ktory robil mi cc. Rowniez zlecila mi to dr P ponoewaz mialam jeden czas problem z lozyskiem i nie wskazane byly dojazdy po 70 km do Katowic. Ja osobiscie z kliniki i dr P jestem zadowolona i jak maluszek troszke podrosnie wracamy po rodzenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mialyscie dziś wizyty co z tym żelem czy któraś pytała dr M o ten Crinone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ewela - ciążę prowadzę u dr Szaneckiego Gościu - tak jak pisze Marysia do crio 1 raz Encorton i 2 razy estrofem Catarina - to całkiem podobne te bety mamy już nie długo się okaże ile serduszek bije w Twoim brzuszku najważniejsze żeby dzidzia/dz idzie rosły zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak każda pisze co dobrego jadła albo będzie jeść. To ja też się pochwalę, pasztet z królika ze śliwką dziś zrobiłam, do tego na jutro na obiad spaghetti a la Dorcia :) dobranoc kobitki Dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku po transferze ode na L 4 i to do bety..nie wiem czy nie wezmę od punkcji bo jak za 2 dni miałabym transfer to bez sensu abym brała jeden dzień po punkcji potem jeden dzień do pracy i znowu wolne...transfer jest zaraz po punkcji prawda?kiedy się o transferze dowiadywalyscie?w dzień punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja mialam punkcje w sobote,w poniedzialek dzwonili ze we wtorek transfer. Nie powiedza Ci w dniu punkcji kiedy transfer bo nie wiedza ile jajek dojrzalych i czy cos sie zaplodni nie wiedza w dniu punkcji niestety.Ja mialam w 3 dobie podane. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Nasza historia jest w sumie prosta. Mamy juz 4latke w domu -naturalnie. Brak jajowodu po ciąży pozamacicznej, drugi niedrożny. Wszytskie badania ok. Decyzja o invitro stycznen, krotki protokół, luty punkcją 12 jajeczek, 6 sie zapłodnionych, 2 podane, 4 zamrożone. Stymulacja dr Cz, punkcją transfer dr M. Beta 10dpt 130, sa bliźniaki:) dzis 10tc Teraz biorę prolutex domięśniowo raz dziennie, clexane, urogestan doustnie, progesteron robiony dopochwowo, acard. Od 2 bety prowadzi mnie juz mój lekarz. Piszcie jak macie pytania:) MalaMi_83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj bylam na wizycie u drM z mysla ze po tych antykach juz stym a tu nie kolejne tabletki anty na wyciszenie podobno jajaniki jeszcze nie doszly do takiego stanu jak powinny po porzedniej stymulacji ehh punkcji nie mialam. Pozniej plan jest taki dlugi protokol i 150 gonal i 75 menopur ide chyba sil twoim sladem ? Tak mysle co moge jeszcze przez ten miesiac dla siebie zzrobic dieta jaka? Suplementacja? Myslalam o serii akupunktury czy ktoras z Was wie gdzie na slasku jest ktos kto fachowo sie tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Sil czy dobrze pamietam, ze w przyszłym tygodniu tylko my betujemy? :) jak tam oczekiwanie? U mnie spoko, totalny brak ciśnienia :) wręcz wolałabym jej nie robić żeby żyć w błogiej nieświadomości :) na karcie po punkcji jest napisane ze betę po 10 dniach od dnia embriotransferu, wiec mi beta wypada w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Ide dzisiaj na wizytę kontrolna bo ciagle czuje sie taka napuchnięta, oczywiście w kibelku to od soboty nie byłam, wiec jak byście miały podobne problemy to p. Dr mi poradziła czopki glicerynowe i espumisan :) trochę pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja po wczorajszej wizycie u lekarza nasza mała waży już 2980 więc kawał kobietki. Lekarz mnie nie uziemił na moje szczęście twierdzi że na porodówkę się na razie nie wybieram. Kolejna wizyta za 2 tyg. Okulista nie miał przeciwwskazań mogę rodzić siłami natury. To tak z innej beczki. Pozdrowienia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×