Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Sunshine_111
Dziękuję Marysiu za pocieszenie. Mam nadzieję, że coś mi tam jeszcze urośnie, albo że przynajmniej komórki będą lepszej jakości... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile dni po transferze wrocilyscie do pracy? Myślę czy nie iść w 7.. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Catarina, Nika bardzo aię cieszę, że są Okruszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutasek a jaka masz prace stresująca stojąca cxy spokojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope nie przeoczyłam narazie czekam na maila od dr i jak bede cos wiecej wiedziała to dam ci znać nika a który miałaś dzisiaj dzien po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziękuje Wam dziewczyny za słowa otuchy. Pierwszy raz to przechodzę i chyba wszystko bardziej przeżywam. Teraz to tylko trzymać kciuki żeby sie udało. Mieć nadzieje i nie wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za pierwszym razem wróciłam po 2 dniach. Za drugim razem po becie negatywnej zaraz. Tym razem wracam dopiero w następny poniedziałek, czyli po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawianki a wy kiedy najbliższą wizyta. Hope na jakim ty jesteś etapie . i kto jeszcze do Warszawy oprócz Catarina dorciak hope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita2809
Sylwia dziękuję za pocieszenie, na Ciebie zawsze można liczyć :* to niesamowita historia co napisałaś! Aczkolwiek borok jest takim czulym określeniem slabeusza ;) ale fakt ze nastawiam sie na porażkę, raz ze jeden wiec o połowę mniejsze szanse, dwa ze z 6go dnia, a trzy w swietle tych informacji o tym ze mam podwójna mutacje mthfr to w ogóle wątpię ze kiedykolwiek sie uda...ale taka już moja reakcja na stres, wolę się nastawić negatywnie i pozytywnie zaskoczyc niż na odwrót, może latwiej porażkę zniose.. Jutro mam transfer o 10:20... także Sil to musi byc dobry dzień dla nas obu! :) trzymam mocno zaciśnięte kciuki za Ciebie, teraz musi się udac!! Powiedzcie mi tylko kiedy oni zarodek zanurzaja w kleju? Bo na ostatniej wizycie u dr M zapomniałam mu powiedzieć o kleju i boje sie ze jak sie jutro przed transferem spotkamy to juz będzie za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie maczali chwile przed transferem,bo mieli klej,gdyby nie mieli embrolidzy kleju to byloby za pozno...zdziwili sie ze nie powiedzialam o kleju embriologowi jak umawial mnie na tranafer...mowilam dr M,takze tak... :-) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita...ja mówiłam jak rozmawiałam z embriologiem. Może zadzwoń dzisiaj do kliniki i już im powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Catarina to dla mnie super wiadomość, bo zdążę przed punkcja :) a o której będziesz dzwoniła? Możesz powiedzieć, ze rezygnujesz i chcesz odstąpić termin koleżance i ze jak zadzwonię to podam godzinę Twojej wizyty ? Jak dasz mi znać o której zadzwonisz, to ja zadzwonię zaraz po Tobie :) Baardzo Ci dziękuję :) mam nadzieję, ze mnie wpisza za Ciebie, myślałam też o drugiej wersji tzn Ty odwolujesz w dniu wizyty 30 min przed a ja tam już czekam w recepcji - ale wybierz wariant który Tobie bardziej odpowiada , JOAFER ja dzisiaj zaczynam właściwą stymulacje czyli doszedł mi puregon dawka 125 i dalej gonapeptyl , dzisiaj też miałam scraching , a podgladanie jednak w sob , a nie piatek , bo dr ma dyżur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dosyc... Prawie nic nie podrosły. Na usg najwiekszy pecherzyk 1.56. Masakra jakas. Dr mowiła ze je przyblokowało i dodała mi na dzis wieczór i jutro menopur 75, na rano jeszcze 150 gonalu. Jutro wieczorem ovi i punkcja we czwartek. Nie bedzie dr M trudno. Wszystko nie po mojej mysli idzie. Myslalam ze beda ładne pecherzyki i ze udałoby sie tez cos zamrozic jesli by zarodki sie fajnie dzieliły a tu wielka lipa! Jajniki mnie kłują a tu nic. Na ta stymulacje poszło mi juz 1500 zl. Najwiecej ze wszystkich a gdzie kroplowka i recepta na lutinus i reszte... :D chyba pojde z torbami he. Z tych nerwow zapomnialam zapytac o zel. Zapytam we czwartek bo pewnie dr Cz tez bedzie rano. Recepte na relanium tez chcialam- wyszam bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam dzwonić rano, wizytę miałam mieć na 14.15 jak tylko sie dodzwonie to dam ci znać na kaffeterii ale nie wiem czy to bedzie dla ciebie wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
dziewczyny te drugie zastrzyki co mam brac nazywaja sie cetrotide brała któras je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula bedzie dobrze wiem co czujesz...kurde długo ta twoja stymulacja trwa i mógł dr M juz dawno zwiekszyc dawke...a ile masz tych pecherzyów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita do dupska ci nakopie z ta mutacja. jesli boerzesz kwas foliowy to guzik ci ona moze zrobic :))) wtedy wszystko to o czym czytalas nid ma miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja nic nie chce mowic ale jestem tak przekonana ze ta stymulacja da Ci w koncu coaze ze az sama sie jutra doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja mialam przy krotkim... trzy zastrzyki chyba,piekly,swedzialy,rumien zrobily ehhh,niecierpialam ich!! Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja też myślę tak, jak Sylwia :-) Teraz musi się udać! Ekscytujący dzień nas jutro czeka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a bolało jak wbijałas igłe tam jest ona wieksza niz w gonalu ?całom igłe sie wbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina to możemy się umówić np ze zadzwonisz o 10:00 i powiesz o mnie? Ja na forum ciągle zaglądam, Ale czasami coś się wiesza albo tak jak dzisiaj przekierowuje mnie na stronę z oprogramowaniem a ntywirusowym ciągle :( JOAFER puregon to tak jak menopur czy gonal - też jest w penie , a za 3 opakowania i 1 opakowanie gonapeptylu zapłaciłam tylko 90 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja mam cetrotide do jutra jeszcze i chyba go mam juz od 7 ds. M mi je robi. Wkłucie ok ale pozniej sie rozchodzi i szczypie :/ No długą mam tą stymulację. Boję sie ze po punkcji jak mi powiedza ile pobrali to padne a co dopiero ile dojrzałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cala,igla nie byla bardzo gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×