Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Agula całkiem możliwe że się zobaczymy w sobotę o ile Ty będziesz miała transfer a ja punkcji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies30
Hej dziewczyny :) nowe dzień walczymy dalej. Ja wczoraj dzwoniłam do labo i udało się w 3 dobie zamrozić 4 zarodki (na 2 podejścia)!! tak się ucieszyłam, Pani mówiła że dwa są 8A a dwa 6A :) a dwóm jeszcze do dzisiaj dają szansę. Więc w czwartek wizyta u dr M i zobaczymy co do crio zaproponuje i mam nadzieję że @ szybko przyjdzie. Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję... beznadziejnie. Niestety nie doszłam jeszcze do siebie. Wiele nadziei pokładałam w tym podejściu. Ciężko mi pogodzić się z tą porażką. Nie wiem co zawiodło... chyba ja zaś najbardziej :( Wizytę dzięki MaBo mam jutro. Objawów @ brak. Przy poprzednich podejściach dostawałam @ jeszcze w dniu bety. Teraz jednak miałam długi protokół wszystko jest inaczej chyba... Kiedy wy przy długim dostawałyście @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ale mam dół. ..Gryga zdolowal mnie na maxa..powiedział żeby wziąść pod uwagę to ze może nigdy się nie udać.bo jest szereg uwarunkowań genetycznych i immunologicznych które mogą to uniemożliwiac..a sprawdzić tego się nie da :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja @ dostałam po 2 dniach po odstawieniu lutinusa..wiem co czujesz..:(..ale trzeba sie podnieść i walczyć dalej. Gościu z 9:20 a co Ci wyszło u Grygi??ja mam mthfr A1298C w układzie homozygotycznym a dzisiaj mam resztę wyników plus kariotypy i strasznie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsumie to nic..tak poprostu powiedział ze zawsze trzeba to mieć na uwadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat. Kończy mi się utrogestan i wykupić na cały tydzień lutinusa czy wziąść luteine , bo mam zapas w domu. Co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu bo zawsze trzeba mieć to na uwadze. Niektórym nawet in vitro nie pomaga. Ale powiem wam, że już nie mam siły czytać o tym dr G. Czy którąkolwiek z was podniósł na duchu? Bo odnoszę wrażenie że ten człowiek tylko dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ostatnio powiedział ze miał dziewczynę co była po 5 procedurach nieudanych, wykrył jej mthfr dał leki i się udało... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten odpowiednik lutinusa to utrogesan czy utrogestan? Bede dzis w Cieszynie i podejde do Czech zapytac czy mają. Ciekawe czy dr Cz w czwartek by mi to wypisała jesli bym załatwiła w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguula daj znać czy jest w Cieszynie dostępny Utogestan bo ja też jestem zainteresowana a jutro mam wizytę u dr M może mi wypisze receptę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utrogestan 100 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil masz mrozaczki masz o co walczyć nabierz teraz siły i walcz bo warto...ja tak się boję tego że się nie uda ze nie będę miała co mrozic ..nie wiem jak sobie z tym poradzę. ..mam nadzieję ze będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil masz mrozaczki masz o co walczyć nabierz teraz siły i walcz bo warto...ja tak się boję tego że się nie uda ze nie będę miała co mrozic ..nie wiem jak sobie z tym poradzę. ..mam nadzieję ze będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies gratuluje slicznych zarodkow:) mam nadzieję ze moje też będą takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nie lepszy ale tanszy duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luteina=utrogestan=lutinus. TEN SAM PROGESTERON. Kkazdy ma natomiast inne wypełnienie- mnie np luteina powodowała wieczne podrażnienia i infekcje- zmieniłam więc na lutinusa, po ktorym nic mi nie było - ale ze byl za drogi to przeszlam na utrogestan. Wniosek? Muszę miec uczulenie na wypełnienie luteiny, czyli to, co z nas wypływa brzydko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia, a ty miałaś we wtorek wizytę w GC? wzięłaś wszystkei 21 tabletek, czy mogłaś skończyć wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sil, tak jak dziewczyny piszą, masz o co walczyć!!! dużo przeszłaś, wierze, że ci ciężko, ale nie możesz się poddać, musisz walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia88 wizyte miałam wczoraj, wzięłam 19 tabletek, juz mam ich dosyć ale dr M nie mówiłam że nie skończę. Powiedział że jajniki w porządku wiec te 2 tabl juz nie wiele zmienia. A Ty kiedy kończysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w Radiowej Trojce jest audycja o in vitro " Za a nawet przeciw". Ciekawe co wyjdzie w ankiecie ...ile % jest za ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil bardzo mi przykro że się nie udało. Mam nadzieje że mrozaczki dają ci upragnione szczęście. Kochana teraz pozbieraj się troche i walcz dalej. Zabierz męża na jakiś weeken lub wakacje jak macie możliwość i odpocznijcie tylko dla siebie. Czasami takie ostatnie wakacje we dwoje są potrzebne. Dziewczyny Luteina lutinus i ten czeski odpowiednik moim zdaniem jest tym samym tylko różnią się ceną i wypełnienie jak już Sylwia wspominała. Każda klinika przepisuje inny lek. Provita ma luteinę, Gyn ma lutinus a gdzie idziej przepiszą wam czeską wersje. Każda z nas musi sama sobie przekalkulować na który lek ją stać. Powodzenia moje kochane. Izka, Helen, Grania co tam u was? Sylwia jak mała, Vicky jak bliźniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia, ja za tydzień w czwartek kończę antyki. Ja raczej wezmę do końca, bo bałabym się na własną rękę wcześniej odstawić, należę raczej do tych "wystraszonych". Co było na tej wczorajszej wizycie?Zlecił jakieś badania? Rozpisał ci stymulację? Jaki masz protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×