Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może przyszla mamusia

Kwietniówki 2017

Polecane posty

Melduje sie po wizycie :) Lekarz potwierdzil - 5 tydzien. Pecherzyk ciazowy w dobrym miejscu, ktory ma 3 tygodnie i 8 mm :D co najwazniejsze uspokoil mnie ze moje wyskoki wakacyjne nie wplynely na ciaze ;) wiecie, zanim pojechalismy na wakacje zrobilam test i byl negatywny, wiec sie nie oszczedzalam i sobie pozwolilam co nie co z %%% bo myslalam ze ten cykl jest juz stracony ... a tu sie okazalo po powrocie z wakacji ze jednak w tym cyklu sie udalo, tylko mialam baardzo pozna owu. dopiero gdy spisalam cykl na straty to sie nam udalo. powaznie kobity, dzien w dzien caly lipiec w pocie czola i nic, a jak juz odpuscilam w sierpniu i tylko bylo od swieta to zaskoczylo. i czlowieku badz tu mądry :D jejku jak sie ciesze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala12
Witam, jestem w 7tc, termin mam na 13-14. Jest to moja druga ciaza. Niestety pierwsza w grudniu poronilam. Dzidzius ma juz 1cm i serduszko bije :) Jestem na l4 i duzo odpoczywam. Mam mdlosci, szybko sie mecze. Caly czas sie martwie, bo po tamtym poronieniu jestem bardzo przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowkaa 28
Dziewczyny. Mam jedbo dzjecko. Jedno poronilam. Staramy sie o drugie. Jestem w ciazy ale niska beta. 54 jakoś lekaz mowi ze wczesna ciaza ale jak jak 22 lipca mialam ostatnio miesiaczke. Teraz 25 sierpnia nie było widac pechrzyka. Dzis robilam test z ciekawosci i kreska dalej slaba. Boje sie ze znowu strace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biala12
gośćowkaa 28 nie martw sie na zapas. Czasami beta zaczyna dopiero pozniej mocno isc do gory. Najwazniejsze aby beta roslo. Jeszcze moze nie widac zarodka. Ja tez na pierwszym usg nie widzialam zarodka i poszlam na drugie kilka dni pozniej i juz byl :) Glowa do gory bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja betę 52 mialam w 33 dniu cyklu, tego tez dnia robiłam test i kreska druga była ale nie mocna. Betę trzeba powtórzyć i zobaczyć jak przyrassta. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Hej dziewczyny u nas po weekendzie dużo wrażeń byliśmy odpocząć na wiosce u babci i wczoraj dopiero wróciliśmy ;) W piątek synek sobie przytrzasnął kciuka prawej dłoni drzwiami i strasznie płakał paznokieć cały sini pół nocy nie spaliśmy tak go bolało dałam czopek ale nie pomagał nie wiedziałam jak mu pomóc to siedziałam i płakałam razem z nim :/ a w sobotę mój chłop stanął na deskę i wbił sobie gwożdzia w stopę :/ kulał aż do wczoraj i dziś dopiero poszedł do pracy :) U nas w piątek i w sobote były mega upały ból brzucha się nasilił i strasznie mnie głowa bolałam od gorąca :/ ale dzis już ok :) Olenkowa tez jestem za prywatną grupą na fb to świetna sprawa z synkiem też do jednej należałam i było świetnie do dziś z niektórymi mam kontakt! :) Powodzenia dla dzieci w czwartek w pierwszy dzień szkoły, będziesz miała chwilę żeby odpocząć :D ja mam synka a chiała bym dziewczynkę ale czuję że będzie drugi chłopak ale i tak sie bardzo cieszę ważne żeby było zdrowe! :) Sabi oj tak jak jedziemy na wioskę to biega cały dzień a ja za nim :P Super że po wizycie wszystko dobrze!! :) tak trzymaj ;) AgaKate kurde trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze daj znać co po wizycie bedziemy czekać z niecierpliwością !!! Bądz dobrej myśli! :) Valentina275 Finlandi o proszę ale fajnie zwiedzasz swiat :P:) ja077 to super że masz świetną panią doktor ja chodzę do pana doktora i też jestem mega zadowolona żartuje sobie czasem i nie jest taki nadęty jak niektórzy :) to czekamy co powie na następnej wizycie! :) Klara jak u ciebie bule brzucha mineły? mnie też dość często boli brzuch ale ja wiem że to normalne w poprzedniej ciąży też tak miałam ;) duzo odpoczywaj jak masz możliwość i sie nie denerwuj i nie przywołuj złych myśli! :) zagrożonafasolka witamy na grupie ;) dużo odpoczywaj chodz wiem że przy dziecku to nie możliwe ale chociaż się staraj dobrze że masz męża do pomocy!:) Biala witamy na forum obys z nami była do końca trzymamy za ciebie kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło ;) Gościówka również witamy na forum ja na becie sie nie znam więc nie pomogę :) Ja dziś zaczynam niby 10 tydzień :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) Pytalam was dziewczyny co myslicie o tym detonatorze tętna ale żadna z was mi nie odpisała :P Czytacie mnie w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala12-- witaj :) nie martw sie na zapas, trzeba myslec pozytywnie :) Gosciowkaa28-- ja na 3 pierwszych testach wlasnie mialam bardzo blada druga kreske, ale z kazdym dniem byla mocniejsza :) bete skontroluj za 2 dni i zobaczysz czy dobrze rosnie. uszy do gory :) Kasica-- kurcze to mieliscie kulawy i pechowy ten weekend :) wow, Ty juz 10tc, kurcze to Ty juz bedziesz po porodzie a ja dalej bede w dwupaku ;) co do detektora tetna to pomysl fajny, przy corze nie mialam tego, teraz najtansze ogladalam takie http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-angeltalk-ktg-ciaza-porod-i6261660364.html wyglada calkiem wporzadku, potem sa za ok 260zl juz lepsze z osobna glowica. jakbym miala kupic to kupilabym ten tanszy, ale podejrzewam ze ciagle bym tylko sluchala serduszka i niepotrzebnie sie martwila czy napewno dobrze bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zanioslam do pracy L4 szafowej, ale sie kobita zdziwila hehe :) tym bardziej ze jestem juz na urlopie od polowy sierpnia i mialam wkrotce wracac do pracy... chwile pogawedzilysmy i na koniec wysciskala mnie zyczliwie. bardziej sie kolezanki z pracy zdziwily, tylko 1 wiedziala ze staramy sie o dziecko :) no to narobilam dzisiaj szumu i zabralam swoje rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagrozonafasolka
Ja niestety poronilam... nie mogę dojść do siebie ciągle płacze ... wam życzę wszystkiego dobrego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagrozonafasolka-- bardzo Ci wspolczuje, sciskam Cie goraco Kochana. Trzymam kciuki aby nastepnym razem sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) Sabi no w sumie też bym pewnie siedziała i mierzyła tętno :P no ja mam termin na 28 marzec ale na marcówkach nikogo nie bylo to dołączyłam się do was ;) Fajnie że możesz teraz odpoczywać :D zagrozonafasolka współczuję :/ bardzo mi przykro :/ Strasznie dużo jest teraz poronień :/ :/ Trzymaj się kochana! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Kochane załozyłyście profil na fb? bo jest już jakaś grupa na fb kwietnówki 2017 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkowa
Kasica ta grupa to nie nasza. Myślę że można by już założyć. Kto dowodzi? Ha ha ha wybacz ale napisałaś detonator tętna zamiast detektor :D Niestety nie znam się zbytnio. Gościówka nie nastawiaj się na najgorsze to w niczym nie pomaga. Zagrożona fasolka bardzo mi przykro znam ten ból. Próbuj dalej nie poddawaj się Byłam dzisiaj na wizycie z maluszkiem wszystko ok, miałam koniec 8tyg ale teraz wyszło że to koniec 7 tyg. Konkretnej daty porodu nie mam jeszcze. Jeżeli od teraz do końca ciąży będzie wszystko ok mam pełne błogosławieństwo na poród domowy :)))) Następna wizyta ok 13 września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie chyba nie ma sensu zakładać nowej grupy jak już jest ? Wazne aby nas było dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Olenkowa hahahaha padłam jak przeczytałam co napisałam hehehe detonator matko heheheh :P A z kad jesteś są jeszcze porody domowe? Super że po wizycie wszystko dobrze :) czekamy do następnej ;) a no mi bez róznicy czy dołączymy do tej co jest czy utworzymy nową jak wolicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasica dopiero od paru lat porody domowe sa w pelni legalne. Takie zaplanowane oczywiscie. Jestem z Gdanska. Jezeli o mnie chodzi to wolalabym nowa. Za dużo by nas bylo moim zdaniem. Ale dostosuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagrozonafasolka, bardzo mi przykro. Dziś na oddziale gdzie leżę dwie porobniły. Aż się popłakałam. To nie na moje nerwy. Boję się co ze mną. Ostatnie usg miałam w niedziele, od tego czasu trochę bolał mnie brzuch ale plamienia nie było. Wczoraj miałam takie objawy jak na grypę żołądkowa łącznie z biegunka. Dziś od rana jest mi niedobrze, boli żołądek i zgagę mam. Czy to juz sławne mdłości czy to od nospy,ktora każą mi ciągle brać. Jak wyglądają wasze mdłości? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica :) Klara no moje nudności są okropne zjem coś a potem ciągle mi się odbija wymiotami okropieństwo :/ już wolała bym chyba zwymiotować i mieć spokój niż tak się męczyć :/ Klara a to ty leżysz na oddziale ? coś nie tak przez te plamienia ? strasznie dużo poronień jest :/ Olenkowa też wolę założyć nową grupę w naszym gronie ;) Macie jakieś zachcianki? Mnie np. odrzuciło od mleka i od fasolki szparagowej normalnie na jej wiidok mi nie dobrze nie wspomne o zapachu w ogóle robiąc obiad nie oddycham nosem bo wszystko mi śmierdzi :P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam plamien tylko bóle brzucha miałam. Leze od niedzieli. Ja dziś mam zgagę i tez mi się odbija i piecze w przełyku. Nie mam żadnych zachcianek. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamisia88
zagrożona fasolka -przykro mi, życzę powodzenia przy kolejnej ciąży. Klara - to może i dobrze, że leżysz w szpitalu, przynajmniej jesteś pod stałą opieką. Ja miałam dzisiaj wizytę i w końcu odetchnęłam z ulgą, serduszko bije :) według okresu to jest 8 tydzień, ale że mam nieregularne miesiączki to jest 6 tydzień i termin mam na 27 kwietnia. Za tydzień kolejna wizyta. Jeśli chodzi o zachcianki to nie mam żadnych. Pierwszą ciążę znosiłam bardzo dobrze, a teraz jak na razie jest jeszcze lepiej, żadnych mdłości i zachcianek :) Jak robimy z grupą na fb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) mamamisia to super że po wizycie wszystko dobrze!! :) no może założymy grupę nazwa Kwietniowe mamusie 2017 ? tylko żeby założyć grupę trzeba dodać jakiegoś chłonka więc nie wiem jak to zrobić bo nie znamy się z imienia i nazwiska ;) Klara to odpoczywaj kochana i dobrze że jesteś pod kontrolą chodz ja nie nawidze szpitali ale wiadomo jak trzeba to trzeba ;) Moje chłopaki poszli na spacer a ja odpoczywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslijcie mi wiadomosx lub dodajcie do znajomych na fb. Koleta Kozikowska - drugiej takiej nie ma wiec mnie znajdziecie. Zrobie grupę i Was dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) Olenkowa napisałam wiadomość może być w innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam grupę tajna ale mogę dodać tylko osoby z mojego grona znajomych wiec wysylajcie zapro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
---Sabiiii----- Hej dziewczyny, jestem akurat w szpitalu... Jadac samochodem na wizyte do lekarza mialam wypadek. Wrabalo we mnie inne auto ktore nie ustapilo pierwszenstwa... No i pelna para mialam zderzenie. Zabrali mnie do szpitala, narazie z dzieckiem wszysko ok, jesem ogolnie poobinana i posiniaczona cala, nos mam chyba pekniety, a auto idzie do kasacji, ahh szkoda gadac... Wyszlam z auta o wlasnych silach, nie wiem jakim cudem. Dzieki bogu mialam zapiete pasy, mimo ze w ciazy nie trzeba. Gdyby nie pasy to wylecialabym z auta jak szmata... Uwazajcie na siebie dziewczyny. Mam nadzieje ze szybko mnie puszcza do domu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabii mam nadzieję, że wszystko już dalej będzie ok. Trzymaj się tam! Powodzenia :) Dziewczyny co z kwasem foliowym? Jaki bierzecie? U mnie wykryto mutację MTHFR. Jak dobrze, że na początku ciąży,m przynajmniej teraz wiadomo będzie co lepiej robić :) W każdym razie genetyk zalecił mi zmetylowany kwas foliowy, bo mówił, że tego zwykłego w ogóle nie wchłaniam. To nic z tego, ze kupiłam sobie taki zwykły jak nic z tego nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sabii dobrze ze wszystko ok. Ja dziś miałam usg i doktor powiedziała ze coś słabo pecherzyk przyrosl. Zrobili mi betę. Czekam na wynik. Cała się trzese. Beczec mi się już chce. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasica:) Sabi o matko całe szczęście że żyjecie z dzidziusiem!! Jezdzą własnie tacy co jezdzic nie potrafią ohhhh dobrze że jesteś na obserwacji zdrowiej szybciutko!!! :* Klara oh trzymamy za Ciebie kciuki kochana poinformuj nas o wynikach jak bedziesz mogła :) Gość kto ty? :P A to się robi jakies wyniki czy kwas foliowy sie wchłania? ja nawet nie wiedziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×