Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

she - to suuupppeerrr :D:D:D Trzymam kciuki, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
She ciesze się ,trzymam za was kciuki oby się udało i było tylko lepiej . PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewanisia - wierszem piszesz :D pięknie :) Szaro, buro i ponuro jak przystało na 1 listopada:( Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tak jak ja dzisiaj w pracy? Pozdrawiam A jutro i pojutrze do szkółki idę a MM ma wolną sobotę specjalnie by posiedzieć z dziećmi;) Podoba mi się taki odmieniony, mam nadzieję ze mu tak zostanie:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zostanie tak, przynajmniej przez dłuższy czas :) Będzie dobrze:D Ja jestem na zwolnieniu do 12 listopada:P gdyby nie to, też dziś była bym w pracy. Podobno już za mną tęsknią :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie dzis 🌻na przywitanie IWE🌼 SHE KAMELEON zajrze pozniej i cos napisze milego wieczorka zycze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie wróciłam z warsztatów-ustawienia Hellingerowskie.Gorąco polecam i dla każdej z nas a także dla dobra dzieci.Poczytajcie na temat tej metody a potem naprawdę warto pójść i doświadczyć jak to działa-na początek jako obserwator.Prowadzącą była Anna Grenik i mogę powiedzieć,że kobieta jest naprawdę dobra w tym,co robi.Pozdrawiam i zmykam spać,bo padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry meldunkowym🖐️ to ja rowniez sie zamelduje 🌼 milego i jescze raz milego dnia pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ meldunkowe :) Chyba zmęczone jesteście po niedzieli ;) A ja byłam dziś na kontroli u foniatry. Załamana jestem:( podobno mój powrót do pełnej sprawności może trwać kilka miesięcy, nawet rok. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foniatra jest to lekarz, który leczy struny głosowe. Podczas operacji uszkodzono mi lewą strunę głosową:( Właśnie dziś usłyszałam, że nie jestem śpiewaczką ani też nauczycielką, więc z takim defektem mogę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌼 nigdy nie mialam do czynienia z kims takim wiec nie dziw mi sie ze nic na ten temat niewiem👄zycze CI szybkiego powrotu do zdrowia jak sama piszesz bedzie dobrze tylko niepredko ale wiesz ze bedzie🌼🌼 tak wlasciwie to dzien dobry mile panie i gdzie was wszystkie wywialo 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewanisia 🌻 nie dziwię Ci się, wytłumaczyłam tylko kto to jest:) No właśnie, gdzie Was wywiało? Jedne śpią zapewne ;) inne ciężko pracują :) Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaatuszek
Hej!! Pozdrawiam wszystkie!! Nie było mnie bo jakoś czasu nie było,szkoła ,dom i jeszcze MM coś zawsze dorzuci od siebie. IWE tylko lecz to i nie zaniedbaj tego ,trzymam kciuki by twój głosik był taki jak kiedyś. Ja teraz mam problem -myślę i myślę jaki temat wybrać pracy licencjackiej i wciąż nie mam pomysłu.Mój promotor to fajny człowiek ,więc mam nadzieję ,że nie bedzie tak żle. PA,PA Jeszcze się tu zamelduje HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ale czas mi ucieka między palcami....sorki dziewczynki,w końcu nadrobie to dłuższym wpisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie. Dawno Tu nie zaglądałem ,Iwe 🌼 Ewanisia witam Cie serdecznie:) Milego dnia! Agrypina, She 🖐️no i Teoryjka sie wpisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWIATUSZEK 🌼 AGRYPINA 🌼 BUBER 🌼 rowniez witam CIEBIE jeszcze sie nie znamy ale juz mi milo🖐️ TEORYJKA 🌼 SHE KAMELEON🌼 🌼milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER dlaczego tak myslisz? a mi sie niepodoba,probowalam go zmienic ale niemoge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER- s o co chodzi z tymi samolocikami bo ja jestem CRAZY na tym punkcie tzn;sama niewiem ale lubie je ogladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia- męskiemu osobnikowi TWoj nick sie podoba:) A o co konkretnie pytasz , w zwazku z tymi zdjeciami? I też pasjonujesz sie lotnictwem?? Bo ja jeżdze na kazde takie pokazy. Zaintrygowalaś mnie...;) Jak widac nie tylko nick...ale i zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER to TY jestes kobieta czy mezczyzna? ja jak mam tylko okazje to podziwiam te cuda,moze ja powinnam byc meskim osobnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER sorki ale dopiero doczytalam ze dlugo sie niepojawiales tak tak mam tu kolo siebie muzeum lotnictwa i same bazy wojskowe amerykanskie wiec korzystam z kazdej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia- oczywiście zem facet, a skad piszesz,że masz niedaleko muzeum lotnictwa? Wiesz....obserwowanie takich poakzow na żywo jest ekscytujące brakuje mi jeszcze tylko "przejażdzki" takim Grippenem np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×