Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Pi

LIPIEC 2017 czy sa jakies mamy z terminem na lipiec?

Polecane posty

Gość kolii
gosc kas rowniez gratuluje ! :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie Lipcowe :) Termin 17.07.2017, ostatnia beta 2000 :D Do lekarza pobiegłam już dwa dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandzia91
Witajcie, również wysłałam zaproszenie do grupy, dopiero teraz znalazłam ten temat :-) mam nadzieje, ze jednak mnie przyjmiecie :-) pozdrawiam serdecznie przyszłe lipcowe mamusie :* ja mam termin na 4 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Witam, moja ostatnia miesiaczka to 19 pazdziernika. Dzisiaj 31 dc czy moge juz robic test czy za wczesniej? Narazie jeszcze nie mam zadnych objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Witam, moja ostatnia miesiaczka 19 pazdziernika, dzis jest 31 dc czy moge juz robic test czy za wczesniej jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
dziewczyny pierwszy termin do lekarza mam dopiero na 14,grudnia. widze że tu cisza i pewnie piszecie juz na grupie na facebooku. do wizyty nie bede czekac, ale chociaz mezowi powiem ,zeby przez przypadek sie nie dowiedzial ,że pisze , naleze do grup na facebooku, a jemu nie powiedzialam . :-p dzis zrobilam tez test i druga wyszla taka ciemna jak kontrolna. mam nadzieje ,że dobrze sie czujecie w tak pięknym stanie. Niech nasze fasolki rosną zdrowiutkie. ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
witam mamuśki ;-) dziewczyny pierwszy termin do lekarza mam dopiero na 14,grudnia. widze że tu cisza i pewnie piszecie juz na grupie na facebooku. do wizyty nie bede czekac, ale chociaz mezowi powiem ,zeby przez przypadek sie nie dowiedzial ,że pisze , naleze do grup na facebooku, a jemu nie powiedzialam . :-p dzis zrobilam tez test i druga wyszla taka ciemna jak kontrolna. mam nadzieje ,że dobrze sie czujecie w tak pięknym stanie. Niech nasze fasolki rosną zdrowiutkie. ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolii
lizak a jakoe masz cykle ilu dniowe? wydaje mi sie ze.mozesz zrobic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja na szczęście poród mam już za sobą! Zapraszam was na forum http://mymamy.pl, gdzie można podyskutować o ważnych sprawach związanych z ciążą, macierzyństwem oraz wychowaniem dzieci! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizak123, ja robiłam dwa dni przed terminem,a mam krótkie cykle, wyszła blada kreseczka. Tego dnia zrobiłam pierwszą bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Witam serdecznie! Moge dolaczyc? :-) Wczoraj dowiedzialam sie o ciazy! Jestem przeszczesliwa! W 29 dc beta 114,3. W poniedzialek powtorze. Wizyta u gina 30.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszamy do grupy na fb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze lekarz nie potwierdził ciąży niektórym Panią to wydaje mi sie jeszcze za wcześnie na jakieś grupy facebookowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Ja mam no niereguralne miesiaczki, ale ostatnio od lipca to 31-21 dc, a dzis jest 32 dc. Nie wiem czy jestem w ciazy czy nie bo narazie nie mam zadnych objawow tylko duzo jem, zawsze tak mam jak przed okresem to zawsze duzo jem. Moze poczekam za tydzien jak miesiaczka nie przyjdzie to moge zrobic test. I dodam ze staramy sie juz prawie od 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staranka
Lizak, a wiesz czemu masz nieregularny okres? Moze jest to posrednia przyczyna? Tez mialam nieregularny - raz 26, innym razem 36. Nigdy nie wiedzialam, ile potrwa. To trzeba wyjasnic. U mnie wyszla kilka lat temu niedoczynnosc, a od kilku miesiecy dodatkowo lecze hiperprolaktynemie. To i sie okres wyrownal. I dzis jest ciaza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowym mamom i serdecznie zapraszamy na grupę na FB. Link powyżej. Grupa na FB jest kontynuacją tego tematu. Przeniosłyśmy się z kafeterii ponieważ kafeteria cały czas się psuła i zawieszała. Zapraszamy serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisia90
Hej mamuski :) moj termin 17 lipiec pozdrawiam!! Wczoraj mogłam odetchnąć z ulga bo pewna ginekolog strasznie mnie nastraszyla!! ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje. zapraszamy na facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez! Lipiec 2017 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Cześć dziewczyny! Okres spóźniał mi się tylko 3 dni, ale zrobiłam test, bo bolał mnie brzuch i piersi - jak zawsze przed okresem, a tu miesiaczki brak. Od razu wyszły dwie kreski! Boże, byłam przerażona, bo nie mamy gdzie mieszkać- narazie pomieszkujemy u teściowej, gdzie teść jest chory- leżący wymagający kompleksowej opieki. Na mnie jako na pielęgniarce troche ciąży obowiązek. Do tego brat mojego męża jest niepełnosprawny. Mamy malutki pokoik, gdzie nie ma miejsca na kołyskę. Poleciałam do gina w tym samym dniu i mam moją małą kropeczkę! Jeszcze nie wiem jak sobie poradzimy, ale jestem szczęśliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Dzisiaj rano mniej wymiotowalam, ale nie wiem czy to ciaza czy czyms sie zatrulam.. dzis 35 dc, nadal brak okresu.. jeeszcze nie robilam test ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziaaad nie zabezpieczaliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćc
lizak masz cierpliwosc. :-) a kiedy zamierzasz zrobic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Jestesmy ze soba jakies 7 lat, 2 po slubie i stosowalismy tylko metody "naturalne" i w tym przypadku celowalismy w owulacje. Myslalam, ze w ciaze zachodzi sie dluzej, a tu za pierwszym razem sie udalo. Stad szok i troche strach :) Kupujemy mieszkanie i ma byc gotowe wlasnie w lipcu. Termin mam tez na 17 lipca, wiec wlasciwie najgorszy bedzie miesiac po porodzie, ale moze cos wymyslimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
no niestety dzisiaj robilam test, i no wyszla jedna kreska .. a dzis juz 37 dc i nadal nie ma okresu .. cos mi sie wydaje, ze niedlugo miesiaczka przyjdzie .. sama juz nie wiem, jak dalej nie ma okresu, to sprobuje isc na badanie krwi beta, bo juz nie ufam testy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
w ktorym dc robilyscie test i wyszla dwie kreski? dzisiaj juz 38 dc (5 tc 3 dc) om 19.10.16 r., nadal brak okresu, wczoraj i przedwczoraj test robilam i jedna kreska wyszla .. trudno, poczekam na przyjscie okres .. nadal nie ma objawy, to znaczy ze nie jestem w ciazy? bo sama nie wiem .. zycze Wam miłego dnia i powoli szykuję się do pracy .. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaad
Ja robilam juz 3 dni po terminie okresu. Sprobuj zrobic beta hcg, wiarygodne na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizak123
Ja wolę poczekać . Dzis 39 dc i nadal brak okresu . Hmm ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×