Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE WSZYSTKO O ŻYCIU część druga

Polecane posty

Witajcie !! Biało. U nas jest biało. No, dokładniej mówiąc, białawo. Wczoraj wieczorem, posypało. Temperatura na lekkim minusie, więc nie topi się. Słyszę, że kierowcy mają problem. Skrobanie szyb aż na naszym II piętrze słychać. Wczoraj wieczorem, jak już śnieżek napadał, poszłam z suńką na spacer. Mieszkamy przy łące i lesie, ale dzieli nas od nich bardzo szeroka i równa, asfaltowa ulica z ostrym zakrętem nieopodal. No i czterej młodzi, szaleni kierowcy urządzili sobie po tej naszej ulicy drifting-rajd. Jeździli w tą i z powrotem, cały czas w poślizgach. Ryk czterech silników, szorowanie gum po śliskiej jezdni, walenie w krawężniki, co jakiś czas któreś z aut wymykało się im z pod kontroli, a wtedy samochody jak bąki kręciły się w koło! Coś przeokropnego. Aż się bałam z psem zejść z łąki, żeby czasem nas nie rozjechali. I naprawdę byłam gotowa po policję zadzwonić. Powstrzymało mnie chyba tylko to, że moja sunia jest bardzo charakterystyczna. Łatwo nas zapamiętać. Mogliby młodzi skojarzyć, że to ja na nich"nakablowałam". A wiecie, wracam od wnusi późnym wieczorem, już po ciemku. Wyjście z naszego dworca i dojście do osiedla przebiega przez pusty teren. Krzaki, garaże, rozległa "krańcówka" autobusowa. Nie chciałam kusić losu, dałam spokój. Poczekałam, aż szaleńcy odjadą, po raz enty w ten ostry zakręt wchodzić, i wtedy, dosłownie półbiegiem, przeskoczyłam przez naszą oblodzoną ulicę. Ufff... dawno tak się nie bałam. x Globi, dzięki! Za kaweczkę też! :) Hmmm... jaki będzie... któż to wie... zazwyczaj mówię: oby nie gorszy... Wyślę..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... a to nie szlaban... tylko razem posty wysyłałyśmy... lecę poczytać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku. A to Ci mamy uciechę z kotkiem. Bunia ....tak na nią woła E Mela ....tak mi się podoba;-) kici,kici......K Wszyscy się zakochali w kotce. Na specjalne zakupy wyciągnęła mnie E. Bożesz ....nie podejrzewałam,że tyle akcesorii jest niezbędnych przy kocie :-D X Kuny nie słychać:-D Trąbka z PEKAESU okazała się skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee... jednak szlaban... Cyferka się z nim mordowała... dziękuję Ci za polecenie filmu... już sobie tytuł zanotowałam...:) Tak, bardzo obawiamy się o zdrowie wnusi. Ja byłam za zabraniem jej do nas na jakiś czas. Jednak młodzi zdecydowali, że wraca do żłobka. Zobaczymy jak tym razem będzie. W piątek widziałam się z wnusiową pediatryczką. Pogadałam o szczepionkach uodparniających. Doktor wypisała. Mała będzie brała przez 10 dni w kolejnych trzech miesiącach. Zobaczymy czy coś to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, kuna... trąbka z PKS-u pomogła... :D ale się w głos rechotałam jak o tej trąbce czytałam, aż mój mąż z innego pokoju przyszedł zdziwiony co mi się stało...:P Bunia/Mela też pewnie swoim zapachem odstrasza... W naszym lesie te zwierzątka sobie mieszkają. Czasem widzę, jak się na zboczu łagodnego pagórka w słoneczku wygrzewają. Ale, ale... jak teraz to piszę, to dotarło do mnie, że to są chyba różne odmiany... bo jest kuna leśna i jest kuna domowa... muszę sobie o nich poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem... wiem... domowa ma na piersiach żółtą łatkę, a leśna białą... A u nas, widzę przez okno, prawdziwa zamieć się zaczęła... wieje strasznie i sypie mocno... zima, zima, zimaaa... Czas się szykować. Najpierw dwa kwadranse w łazience, potem spacer z sunią na łące, a później marsz do pociągu. Miłego poniedziałeczku dla nas wszystkich, Drogie Koleżanki. Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Cyferko Na Kaszubach...Zenka mi zabrałaś! :O Biało jest.Śniegiem nas zasypało ;) Wczoraj byliśmy w kinie,na starym mieście "Przełęcz ocalonych" Polowałam na ten film 2 tygodnie... Musiałam się na niego wybrać ;) Na początku trochę nudny ale potem wbija w fotel Mel Gibson kręci dobre filmy W nocy chciało mi głowę urwać :O Wiało jak ch....a Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. Obejrzałam zwiastun filmu. Przypilnuję swoje kino;-) i obejrzę. Zenka oddaję na Kaszuby Sanie trzeba zaprzęgać..... Renifery wyruszyły już w drogę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. U mnie też biało i ślisko. Smutny dzień. Byłam na pogrzebie szwagierki. Miała 65 lat. Jeszcze mogła żyć. Ech, nie znamy dnia ani godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu szczere wyrazy wspolczucia. A u nas zima tez zawitala cale -3. Szybki sobie w aucie skrobalam. Sniegu nie ma, bo u nas jak napada to zaraz sie roztopi. O i taka mamy zime. Dzisiaj bylam w warsztacie wymienic opony. Tadammmm mam w koncu zimowe. Oj swietowalismy Andrzejki, dzialo sie. Wczoraj bylam chora, glowa mi malo nie pekla. A w nocy moja piesa dala mi do wiwatu. Co chwile mnie budzila bo chodzila po calym mieszkaniu. Nie spalam prawie cala noc. Chyba znowu ma urojona ciaze. Chodzi i piszczy wszedzie robi sobie legowiska, znosi swoje zabawki. A sie rozpisalam...... Spokojnej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczynki. Zapraszam do stoliczka.Stoliczek się nakryl a ja postawiłam kawę. x Tyle się tu wczoraj działo. Ja poszłam w długą:) mało tego,że długą to jeszcze się wydłużała i zrobiła się nieskończona:D nogi miałam w czterech literach.A dobrze mi tak:)!!!! Dzisiaj natomiast mam domówkę do godzin przedwieczornych. Na dyżur nocny jadę do cyrku:) x Cyferko Kicia znalazła dom , a Wy dużo radości.Fajna sprawa. Ciekawa jestem czy będzie lubiła się przytulać. Mój Jacek lubi ale tylko wtedy kiedy on chce. Tak tak Cyferko zwierzątko w domu to ciągłe wydatki! Niech się zdrowo chowa i rośnie. Na pewno myszy przegoni:) Aha jeszcze jedno , Zenek jest zatrudniony na dwa etaty .Jeśli będzie trzeba zatrudnienie zwiększymy:) x Marylko to smutne:( współczuję. x Lunka Twoja piesa jest niesamowita.Koniecznie chce być mamą.Czy nie chcesz żeby urodziła szczeniaczki??? x Ada Takie zabawy samochodowe są mi znane.Powinny być bardzo surowo karane. U Ciebie znowu biało , to niesprawiedliwe.Czekam na śnieg i jak do tej pory nie widziałam ani jednego płatka. x cdn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W obawie,że list wezmą diabli podzieliłam go na dwa:) x Rudziku Nie widać Cię, pewnie spędzasz czas ze swoim Słodziakiem:) x Miłości nasza i Ime x upoluję film.Dawno już nie byłam w kinie. U Ciebie znowu biało.To niesprawiedliwe. Ja też chcę śniegu. Jeżeli będzie trzeba jestem gotowa pracować z Zenkiem:) Dawno nie pisałaś o Wnusi, co u niej????? x Czuję,że trafiłam na szlaban. Cyferko na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk,puk SERWISKO ze śniegiem do Pani Globus X Cześć Globusiku,właśnie wróciliśmy z Zenkiem ;-) Sypie ciepły śnieg :-D Wypijemy kawę i z powrotem. Zenek musi jeszcze na Kaszuby.... X Biedna sunia Luny.Ale coś takiego pierwszy raz słyszę.... Luna przy takich mrozach ..toć to prawdziwa zima u Ciebie;-) X Ada nie zazdroszczę przygody i nie miłych przeżyć:-( Takiej chuliganerii wszędzie pełno. X Marysiu bardzo współczuję. Wpadaj do nas częściej na kawkę. X Babciu Ime Rudzia :-) no właśnie :-D Twój Słodziaczek jeszcze z wizytą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Cyferko dmuchaj mocno w moje strony może w końcu śniegu ciut spadnie. Póki co pomagam wszystkim odkopujących biały puch. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ach, jak mi dobrze... 8:10 była jak oczy otworzyłam... :D nadrabiam widać, ciągle nadrabiam deficyt snu... U nas dalej białawo... nie jest to jakiś wielki śnieg, ale delikatny śnieżek... wczoraj w Łodzi, jak z wnusią do domu ze żłobka szłam, to padało mocno... wielkie płatki wolno wirowały w powietrzu... czarowne chwile... mała była zachwycona... w czasie ubiegłej zimy miała ok. półtora roku, więc nie pamiętała jak to jest... pozwoliłam jej pobawić się śniegiem i nic nie szkodzi, że cała się upaprała... bo, wiecie, miejski śnieżek tylko wygląda na biały... wnuśka szczęśliwa, po przyjściu do domu pralkę zatrudniłyśmy i już... x Marysiu, współczuję. Smutne bardzo. (*) x Ime, "Przełęcz ocalonych" zapamiętać muszę. x Luna, ciąże urojone bardzo źle wpływają na sunie. Męczy się i ich psychika i ich ciało. Powiem Ci tylko tyle, że grozi jej ropomacicze i nowotwór gruczołu mlekowego. Jeśli nie chcecie mieć szczeniaczków, to naprawdę pomyślcie o sterylizacji. To najlepsze rozwiązanie. x Globi, dzięki za poranną kawencję! Stawia mnie ona na nogi. Trzustka i wątroba już uspokoiły się, więc wracam do mojego nałogu. Tylko nie robię już, takiej jak dawniej, siekiery. No i wypijam max dwie dziennie. Do cyrku jedziesz. To znowu wytargaj za uszkami te wszystkie male piranie.:):):) x Cyferko, to u Was ciągle sypie. No tak, Ty mieszkasz przecież na północnym wschodzie i to o Twoich stronach mówi się, że najzimniejsze. Kilka lat temu byłam w Gołdapi. Całe trzy tygodnie. Tak, sanatorium. Mile wspominam. Faktycznie, powietrze jakieś taki zimniejsze niż u nas w centrum. x Rudziu, gdzie jesteś........ Ruuudziu........?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Cyferko Mi już Zenek niepotrzebny,śnieg się topi ;) I jak tu się nie zakochać w małym kotku? Mi też serce mięknie na widok takich maluszków Marysiu Przykre to,współczuję Wszystkich nas to czeka ;) Lunka Moja bratowa też miała podobnie ze swoją suczką yorkiem :D Tylko,że ona dopuszcza samca moich rodziców Zawsze były z tego szczeniaczki,tym razem nic Suczka zachowywała się podobnie jak Twoja Robiła gniazda,znosiła zabawki Globusiku Wstęp darmowy do cyrku masz :D Gorzej chyba z tresurą ;) Śniegu już prawie u mnie nie ma ;) Zrobiła się plucha,Zenek przesadził z łopatą :D Co może być u wnusi,hm... Rośnie,w niedzielę skończyła pół roczku Adziu Masz rację ;) Na wsi śnieg o wiele bielszy :D Rudziu A Ciebie to chyba kosmici porwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Niebawem wyruszam :) jutro na kawie będę później. x Imuś ha ha ha ...w tym cyrku to ja jestem tresowana :) x ponieważ u mnie jest wstrętnie za oknem nie bardzo mi się chce wychodzić ale jak trza to trza:) x Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to, obserwuje moja piesę. Z przyjechal do domu z pracy, cieszyla sie. Popiskiwala i jak Z zalegl na sofie a ona razem z nim, nie mam psa. Spią oboje. Spokoj i cisza. Moze ona teskni za nami jak wyjezdzamy do pracy. Juz zglupialam, nie wiem co mam robic. Ada fajnie ze mialas tyle frajdy z wnuczka, bezcenne chwile. Milosci z tym dopuszczaniem to nie jest taka łatwa sprawa. Nie kazdy kandydat dla niej jest dobry. Warczy i nie wolno jej powachac. Taka mam ksiezniczke. Globusiku tak tylko co by ten cyrk ciebie nie wytresowal i ciebie nie wyprowadzal na spacer, ha ha ha. Cyferko no masz racje, zima u nas ze ho ho. Na jutro ma byc -5. Kazdy mowi ze zimno, a jak opowiadam ze jeszcze jak mieszkalam w PL i byla taka zima -34 to za glowe sie lapia i mowia niemożliwe. Tu to juz chaos na drogach. Sypia sól . Smiac mi sie chce. Szkoda ze tu zima nie moze zaskoczyc drogowcow. Rudziu gdzie ty sie podziewasz? A propos w niedziele mielismy przerywany internet. Dzisiaj okazalo sie w wiadomosciach ze rosyjski haker zaatakowal najwieksza siec telekomunikacyjna w Niemczech. No coz nie wypowiem sie na ten temat. Niech kazda z was sobie tylko dopowie co mam na mysli. Spokojnej nocy dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z kawą. Blondi,czarna do wyboru. Globusiku dla Ciebie będzie świeża,jak wrócisz ze zwierzyńca:-) Jak Ci minął dyżur?? X Luna aż mi szczęki opadły na Twoje wieści ;-) Mamy temat z M na dyskusję.... Może Twoja sunia rzeczywiście z tęsknoty za Wami tak się zachowuje.Wcześniej też tak było?? X Wszystkie Was pozdrawiam. Dzisiaj robota mnie czeka.Koniec miesiąca..... Do zobaczenia kofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Chyba znowu dróżnik szlaban opuścił i zasnął. Buuu...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×