Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

KRT zażądała od operatorów cyfrowych donos na swoich abonentów.Dostali nakaz dostarczenia na pocztę wszystkich danych osobowych swoich abonentów.Na siłę szukają pieniędzy na swoją propagandową,zmanipulowaną telewizję publiczną. Gdyby Bastylka z nami była to może by nas do siebie zabrała,jak żyć w tym kraju pod rządami chorych ludzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Wiem milczenie jest złotem,ale już będzie tych karatów,zajrzyj👄 Terix Nigdy nie przepadałam za Donaldem ale teraz normalnie jestem dumna hi,hi że jest tam gdzie jest.A Beacia była aż zielona ze złości. Bastylko Pliss wróć i nas uratuj😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy odnosnie wykrycia torbieli w kosci pokazało juz zwykłe rtg,potem rezonans potwierdził,miałam tez usg ,ale to były zmiany pourazowe,juz pewnie mało wazne.Dzisiaj skonczyłam jedne zabiegi rękowe i od razu dostałam kolejne skierowanie.Lekarz stwierdził,ze drętwienie moze powodowac zespól ciesni a tego nie opisuja w rezonasie zawsze.Dostałam leki i tak ich nie bede brała bo nie mogę i kolejne zabiegi za 2 miesace.Jak nie przejdzie da mi kolejne skierowanie na badania pod katem zespołu ciesni zeby potwierdzic albo wykluczyć. A Daisy pisze o bombie która wykryto u mnie w brzuchu w czasie tomografii. Juz nawet nie wiem czy pisac,ale moze będzie lzej,mam tętniaka tetnicy sledzioniowatej.Takze nowa choroba.A wcale nie odczuwałam brzucha nic a nic tzn moze troszeczke jak sie kładłam na prawei stronie ,czułam taki ucisk i to własnie jest jeden z objawów.Juz nie wiem czy mam płakać czy nauczyc sie zyc,bo o operacji nawet nie chcę myslec.Pewnie dostane skierowanie do chirurga naczyniowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy odnośnie kolana,,ja tez mam jakies zmiany w polamanej nodze,nie wiem moze to po zlamaniu ,wtedy chyba nie tak noge postawiłam.Zalecił mi mój dobry ortopeda krem albo zel juz nie wiem Mobilat,kilka razy posmarowałam i nie czuje wcale.Zalecił mi tez oklejenie plastrami kinetapingu u rehabiltanta ,ale przeszło wiec nie poszłam.Ale Mobilat naprwde jest dobry na kolano. Ja tez daisy chodze ostatnio na NFZ bo chyba mój chłop nie wyrobilby na prywatnych lekarzy,ale nie mam jakis zastrzezen,naprawde. N atomografie tez dostałam skierowanie od gastrologa z funduszu.I nawet nie prosiłam sama dr wypisała.Tylko teraz mysle po co robiłam i teraz mam problem,lepiej nie wiedziec i umrzec.Zeby tak było łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Daisy jeszcze mój ortopeda sugerował i ze moze podac lek w kolano,ale az tak zle nie było.Musisz miec skierowanie do poradni ortopedycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix napisz czy Ty po podaniu kontrastu miałas jakies skutki uboczne? Mi od poczatku cos nie było tak ,a na drugi dzien po zaczeło mi sie sikanie,tylko patrze gdzie jest kibelek jak z domu wychodze.I wcale nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero teraz 🖐️ Wczoraj nie było mnie bo miałam wyjazdowe spotkanie z moimi emerytkami w Oś...... Wróciłam bardzo późno bo oprócz kolacyjki zaliczyłyśmy Kabaret w tamtejszym Domu Kultury. Dzisiaj spałam długo a potem siedziałam na papierzyskami z Prezesem mojego "kółka" We wtorek mamy walne zebranie - będe sie rozliczać ;) 🌻 Vanilko ❤️- niestety chemia zabija nie tylko komórki rakowe ale i zdrowe :O Mama Synowej straciła włosy i zęby :O a ile jeszcze czeka Ją sesji... Często pacjenci popadają w depresje - trzeba wspomagać. Bądź podporą dla swojej Siostry ❤️ ❤️ ❤️ Fruwająca ❤️ mam nadzieje, że zawirowania skończyły się i oddychasz lżej ❤️ 🌻 Dziewczynki strasznie tęsknie z F :O Wy to znacie - a większość z Was przerabiała osobiście ❤️ ❤️ ❤️ Rozmawianie i wspominanie daje ulgę. Bardzo Wam dziękuje za dobre słowa i duchową podporę - to jest potrzebne i jestem Wam bardzo wdzięczna ❤️ ❤️ ❤️ Pakuje rzeczy które zostały po F, zapasy żwirku, karmę oddamy Tajgerowi. Kocyki poprałam i na razie schowam. Legowisko wiklinowe z materacykiem dam zaprzyjaźnionemu Kotu. Wszystko świeże: pamięć, nawyki z Kotem w tle, jeszcze fizycznie czuje jego cieplutką sierść i zapach :( Kiedy otwieram lodówke oglądam się czy nie nadbiega...itd 😭 Ale wszystko minie - czas zrobi swoje. Nie chce już nigdy więcej przeżywać tego samego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu jest zawsze robota, staram sie nie mysleć. W poniedziałek jade do laryngologa, we wtorek też będe zajęta. Wiosna przyniesie mi coraz więcej spraw do załatwienia i terminów. Musze zadbać o małżowine - on też potrzebuje oparcia. 🌻 pozdrawiam i miłego wieczoru życzę ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulka_
witajcie wieczorową porą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo niewypowiedzianie mi przykro 😭 i bardzo żal F. :(:( już pewnie bryka z Misią, Filipkiem i Maciusiem... choć po stokroć wolałabym żeby brykały przy nas tu i teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca trzymam kciuki za Twojego małżyka:) Ploteczko co znowu się dzieje???? Daisy ortopeda może zaleci na Twoje kolano artroskopię, pewnie wiesz co to za zabieg, chociaż niestety nie zawsze jest skuteczny - małż mojej mamy miał (na dodatek prytwatnie zabulił kupę kasy) i guzik pomogło, jak bolało tak boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wiem, że ból po stracie F jest ogromny, ale zapytam, chciałabyś przygarnąć jeszcze kiedyś jakiegoś kotusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i mam odpowiedzi na swoje pytania, jak je pisałam cały czas była 18 strona,dopiero teraz otworzyła się bieżąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo mieliście dokąd zabrać F? chyba nie, nie masz ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawe zaparzyłam i herbatke też (__)? (__)? (__)? (__)? Zapraszam Zapowiada się ładny dzień, mamy słońce Plotko❤️ - czegoś nie rozumiem: lekarz przepisuje Ci leki których nie mozesz brać? nie powiedziałaś mu? czy po prostu sama tak uważasz? Daisy ❤️- to nie koniec szamba. Teraz będzie jatka na Tusku i wyprowadzanie z Unii i nawet nie spytają nas czy tego chcemy. Każdą porażkę odwracają ogonem i ogłaszają jako sukces - ochyda. Poparcie dalej trwa bo ich wyborcy jeszcze nie oberwali po doopach i portfelach. ehhh Zulko❤️ - w tej przychodni nie było takiej opcji żeby zabrać F do domu. Procedury są takie że jak ktoś chce zabrać występuje z wnioskiem o zezwolenie. Nie mamy ogródka ani działki. Pożegnaliśmy się z F w szpitaliku przychodni. Zawinęłam Go w Jego biały kocyk ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla ❤️ Dzięki za kawę i pyszne śniadanie👄 Plotka ja nie miałam takich problemów, ale po badaniu wypiłam ponad 2 l wody, żeby wypłukać kontrast. Ten jeden dzień prawie nie wychodziłam z kibelka:) Później przeszło. Wczorajszy dzień poświęciłam na zakupy, kupiłam kurtkę i torebką. Dziewczynki odnośnie "miłościwie nam panujących panów" brak słów na określenie ich ograniczenia. Porażkę przekuwają w sukces. Ośmieszyli Polskę w oczach całego świata. Mściwość, zawiść, zemsta, tylko takie uczucia są im znane. "Kto nie z nami, ten przeciw nam" nie można mieć swojego zdania. Najlepiej kieruję się narodem zniewolonym. Mam nadzieję, że już niedługo. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - juz tak dawno nie zaglądałam do gara.... I smutno mi się zrobiło :( Jakieś to życie ostatnio pokręcone jest. I "końca nie widać".... Pozdrawiam wieczorowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zapraszam na niedzielną kawę (_) (_) (_) (_) Może znajdzie się ktoś chętny? Miłej, spokojnej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Terix.. ja bardzo uwielbiam kawunie Dzieki :) Teklo..❤️ prawie każda z nas przeżyła ten bardzo smutny czas ..i doskonale wiemy co czujesz ..jest i dobro z tego że nasze kochane zwierzaki już nie cierpią a co najważniejsze nie pozwoliłyśmy na cierpienie ❤️ ja na swoim podwórku mam swoje zwierzaki :) wiem że nie zawsze mozna tak .....przytulam Fruwająca jak dobrze że jesteś ..ciesze się że powoli idzie ku dobremu ❤️ Ploteczko .. no masz ci los człowiek nie wie co go jeszcze spotka :O a tetniaki sa teraz bardzo modne i bardzo dobrze się je usuwa ..jak lekarz ci zaleci operacje to nie zwlekaj ..teraz są inne sposoby usuwania poszukaj w necie ...trzymam kciuki 👄 Vanillko ... wspieraj siostre jak tylko możesz choć wiem że tak robisz 👄 Daisy ... mnie brakuje już słow na te dobre zmiany ..po ostatniej eurowizji dostałam szału i zrobilam porządek na garze ..f... jeszcze nk. :O Beatulko... znowu problem :O mnie jakoś wyciszył się kregosłup mowie cicho bo licho nie śpi :O w piątek B. jedzie z tatą zdjąć gips az się boje ..bo t.. nastawił się już pozytywnie ze to koniec problemu oby :O choć po tym nieszczęsnym upadku chyba już nigdy nie będzie tak sprawny jak miesiąc temu :O widzę jak ostroznie chodzi i nie bardzo mu się che ruszać w dodatku ma zachwiania równowagi ...dobrze że mam B.. bo na S .nie moge liczyć ona jest trudna do opanowania jedynie jeszcze B ma jakiś tam wpływ na jej zachowanie :O no cusz zawsze w rodzinie jest i takie cudo :) Milutkiej niedzieli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie u mnie słonko ślicznie świeci, choć za ciepło pewnie nie jest. w nocy było minus 4:o Teklo, o mama mija, aż takie procedury? może boją się, że ludzie będą zakopywać w parkach czy skwerkach stąd takie formalności. u nas póki co pytają i albo zabierasz i chowasz w swojej ziemi etc. lub poza miastem jest taka specjalna polana, gdzie można wykupić miejsce, albo płacisz u weta za utylizację i nie zabierasz. i dobrze, że tak jest, bo w chwili rozpaczy jest to duża pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie polityki powiem tylko tyle żenuła:P:P:P a tej baby na S. nie mogę słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę jedziemy na urodzinowy obiad do mojej mamy, prezent mam, jeszcze tylko jakiś bukiet trzeba po drodze kupić. dziś jest dobry dzień. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Orsejka i Terix podpisały dziś listę, a reszta babek gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko wyobrażam sobie jak się zmartwiłaś tym tętniakiem:( nie jestem w temacie, ale może jest tak jak napisała Orsejka i można to naprawić i tego się trzymaj, musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę dziewczynki, przede mną trudny tydzień:(, ale o tym innym razem. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×