Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość michalina92
my staralismy sie przed slubem,potem slub bo jestesmy z rodzin katolickich i teraz mieszkamy u tesciow i sie dobudowywujemy do domu.ja pracowalam na produkcji ale jak tylko dostalam umowe przez firmy bo przedtem byly smieciowki to poszlam na l4.a wcale jeszcze mielismy nadgodziny po 12h i z kazdym co gadalam to mi mowili ze dobrze zrobilam ze ich tak zalatwilam;) a maz od poczatku znajomosci jezdzil za granice wiec to musialam zaakceptowac a teraz siedze w domu z corka i pomalu szukam pracy.a sytucja finansowa nie bedzie unormowana dopoki sie budowa nie skonczy a chcemy miec nastepne.z poczatku wlasnie balismy sie o kase i wgl i teraz mamy za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy kwas foliowy można przedawkowania? Kupiłam wczoraj w aptece pani powiedziała że 1 dziennie. I tak robię. A tu z głupoty patrzę na taką niby receptę od mojego gina gdzie napisał mi badanie jakie mam porobić a ta. Folik 2x1? Pytam bo mojego giną ciężko odczytac i zastanawiam się czy faktycznie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Ja też mam średnią sytuację finansową. Jesteśmy w trakcie przeprowadzki i zmiany pracy, ale to mnie akurat nie martwi. Z finansami to jest tak, że zawsze coś dlatego ja przestałam na to patrzeć. Jeżeli mam dach nad głową, jedzenie w lodówce i stać mnie na drobne przyjemności znaczy, że na dziecko też mnie stać :) Co do kwasu foliowego, ja przez miesiąc brałam potrójną dawkę i było ok więc raczej nie da się go tak łatwo przedawkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina nie jesteś tu najmłodsza ja mam mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zbyt głupi charakter i przejmuje się szkoła i tym czy po niej znajdę prace wiec dziecko niestety schodzi na dalszy plan chociaż bardzo bym chciała juz je mieć :-) jeszcze w barwach szczęścia jest ten wątek o małej Marysi i to jeszcze bardziej na mnie działa. Ona jest taka słodka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Gościu, a czy poza "robieniem szkoły" pracujesz, chodzisz na praktyki, projekty studenckie etc. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Hej dziewczyny:) dawno mnie tu nie było, co słychać u was? Mi aktualnie się skończyły dni płodne, a wczoraj (2dni po owu) mnie tak jajnik lewy bolał, ze nie mogłam usiedzieć. Mam nadzieje ze się udało! A co do kwasu foliowego to muszę sobie taki zakupić, jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi farmaceutka też poleciła na początek Folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ciekawe,czy kazda kobiete boli brzuch podczas owulacji?ja uzywam inofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do laluna cały cykl przyjmujesz inofem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
A one są na receptę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Już kupiłam sobie folik, bez recepty, 30tabletek za 7.50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Tak,caly cykl przyjmuje inofem,tak lekarz zalecil,mialam nieregularne cykle a teraz co jak w zegareczku,zobaczymy co dalej inofem nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
u mnie zaczął się nowy cykl już po @ , niedługo bedzię rok jak się staramy o drugie dziecko, czasami myśle że może sie nie udac, powoli się z tym godzę, mamy niezgodność grup krwi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
dzięki uleczka90 próbować będziemy a jak się nie uda to trudno, jeżeli chodzi o inv to mój mąz jest przeciwny ,ja wsumie też bym się nie zdecydowała ,mam już jedno dziecko więc spełniłam się macierzyńsko ,a jak będzie drugie to tez naturalnie byśmy chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
moja córcia jest w przedszkolu , a ja postanowiłam dziś wziąsc się za porządki wiosenne, żeby czas szybko zleciał mi bo walentynki spędzimy osobno ale pewnie zadzwoni wieczorem , bo mąż jest poza naszym miejscem zamieszkania obecnie i wraca w marcu dopiero, więc ten cykl też będzie nie testowy dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planując ciążę pamiętajcie o przyjmowaniu kwasu foliowego, przynajmniej miesiąc przed zapłodnieniem. Dzięki regularnej i odpowiednio długiej suplementacji, zmniejszycie ryzyko wystąpienia wad rozwojowych u dziecka nawet o 75%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja jeśli chodzi o in vitro to jestem za. Zawsze to jakaś szansa. Ja próbowała bym naturalnie. Jeżeli bardzo długo by nie wychodziło (chyba każda para ma swoją definicje ..długo...) to 1-2proby in vitro a jakby nie wyszło to nie wiem.może adopcja. Zależy jak kto pragnie dziecka. Jak się bardzo pragnie to myślę że nie będzie się miało problemów z pokochaniem takiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) a ja tak trochę z innej beczki. Trzymajcie za mnie jutro kciuki bo mam rozmowę o prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
powodzenia agaape w staraniu o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Nie dziękuję co by nie zapeszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Hej wam :) u mnie na razie bez zmian, za szybko by testować :) za 10 dni minimum zasięgnę po teścik i zobaczymy :)ale czuje ze będzie pozytywnie.. biorę 2 dzień folik i ograniczyłam palenie.. :) a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
u mnie początek cyklu a ty palnującaxxx w którym dniu cyklu jestęś i cykle masz 28 dniowe czy dłuższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxxxx
Migotka aktualnie jest 19 dzień cyklu:) zwykle mam 28-30 dniowe. Zazwyczaj są regularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×