Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
no proszę , gadają z gośćmi się umawiają, sieją !! jednym słowem robota idzie na przód!!!!! Ja ugotowałam pomidorówkę i piekę Kurczaka.Imuś zabieraj Juniorka i wpadaj na pomidorówkę:) x Cyferko 1-go również uczczę pracą:) a w ogóle nie lubię tej przeplatanki. Święto,dzień wolny i tak dalej. x Ada przed Tobą kilku dniowy wypoczynek:). x U mnie słońce poszło spać:) x Dziewczyny a cóż to sie dzieje? szlaban się podniósł na 13tą stronę. x Tak Cyferko To wina Tuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Jestem umówiona z Juniorem na pizzę ;) Ale Twojej pomidorowej nie odmówię :D J nabija rachunek telefoniczny aż miło Za jedną minutę do Polski,płaci 10 zł :O I puść tu chłopa za granicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Miałam telefon przed chwilą od teścia. Niemcy odjechali,zostawili go :-( Od dzisiaj wieczór zaczynamy dyżury. No cóż takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mówię Imuś :-D Kota jeszcze mam pilnować w sobotę i niedzielę,bo młodzi jadą na wesele. Kurde,teraz trzy wesela pod rząd, i Komunia.E...chrześniaczka. X Odmówiłam gości :-D Przełożyłam termin,no nie wyrobię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze i u was sie dzieje. Ja wlasnie skonczylam syzyfy z piekarnikiem. Posadzilam dzisiaj cebulke na szczypiorek. Jutro do pracy. Zakupy bo przeciez dlugi weekend. Matura syna zbliza sie wielkimi krokami. Ja jestem bardziej poddenerwowana jak on. Wczoraj mi napisal ,,mamo daj spokoj ,to ja pisze mature,, 2 tyg temu zdal pieknie egzamin zawodowy. 98 pkt na 100 mozliwych. Dostal juz tytul Technik informatyk. Jestem dumna. Po maturze przyjezdza do nas! Jestem bardzo szczesliwa. Wnusio moj chorowitek. Zapalenie oskrzeli i zatok. Corka zdala egzamin na prawo jazdy. W srode przyjezdza moja siostra, jak ja tesknie za nia. Zostawia dom i dzieci na glowie męża, żeby byc ze mna w tej waznej chwili. W srode odbior obraczek od jubilera. Garnitur i sukienka juz kupione. A ja cala w nerwach ze nie zdaze z tym wszystkim. Dziewczynki 05.05 o godz 12.30 wybije moja godzina. Wypijcie lyka za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kawoszki:-) Wstajemy,zapraszam ..... Luna naprawdę tak się denerwujesz ślubem?? Z mojego punktu widzenia to kropka nad i :-) Wszystko będzie ok. X Leje, pada ,wstrętnie jest. Wczoraj bumelowałam,zabieram się za koniec miesiąca. Pozdrawiam Was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Sobotnią kawencję i herbatuśkę robię: (_)> (_)> (_)> x Lunka, 05.05 - 12:30 szklaneczkę soku wypiję za Wasze zdrowie i szczęście...!! Gratuluję zdolnych dzieci. Synek egzamin zawodowy pięknie zdał, a córcia już prawdziwy kierowca!! Pięknie...!! x Cyferko, czyli, jak rozumiem, opieka nad teściem na Was spadła. Trudny czas przed Wami. Siły życzę! x Ime, w ryby w tej Norwegii chociaż biorą? Pochwalił się już mąż jakimś połowem?:D x Globusku, eee... żaden tam wypoczynek na mnie nie czeka...:P córka ma wtorek wolny... zięć niestety nie i w poniedziałek wyjeżdża do pracy... nie chciałam, żeby dziewczyny same w domu siedziały... zaprosiłam więc ich do nas na cały tydzień... dziś w południe przyjadą... a córka w czwartek i piątek pojedzie od nas do swojej pracy... zięć wraca w przyszłą sobotę i zabierze swoje kobitki do domu... tak to będzie...:) A ja teraz znikam kończyć sprzątanie chaty. Dobrej sobotki, Kochane......!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... Cyferka jest...:D U Was leje i pada... u nas wczoraj tak było... prawie cały dzień LAŁO i nawet chwilami śnieg się pokazywał... dziś jest, jakby, troszkę lepiej, bo nie pada... ale zimnica makabryczna... buuu...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu. Tak wstrętnie jest,wczoraj śnieg z deszczem cały dzień padał. Tak,przejęliśmy opiekę. Emek wczoraj i dziś robił insulinę ja kulinarnie pomagam... Od poniedziałku opiekunka będzie przychodziła. I coś niesamowitego się dzisiaj wydarzyło :-D Teść sam się ubrał,założył sobie sam pieluchomajtki, do tej pory ciotka opiekunka to robiła. On jeszcze wiele sam potrafi... :-D Aduś odpoczywasz dzisiaj?? Parę dni wolnego przyda Ci się na złapanie oddechu. Ja rozumiem,że zajmowanie się wnusią to sama przyjemność,tylko te dojazdy :-( Pozdrawiam Cię.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozwoliłam sobie pospać dłużej.Nie lubię tak ale .....kolega był silniejszy:) Teraz popijam kawę i czytam liściki. x Lunka gratulacje dla dzieci za zdane egzaminy.Matura też pójdzie dobrze. 5 maj ważna data dla Ciebie.Zdążysz ze wszystkim. W tym dniu nastąpi uwięczenie wieloletniej znajomości. Maj piękny miesiąc życzę aby dalsze życie było również tak piękne. x Cyferko i po co ten szum!!!!:( nie wiem jaki cel miała ta wizyta. Czy chodziło o to by zburzyć dotychczasowy spokój? Wszystko spadło na Was. x Imuś Tęsknota J za domem będzie kosztować sporo:) Jestem ciekawa czy połowy będą godne tego wyjazdu.Ale co tam ....ważna jest przyjemność. U mnie pogoda pod zdechłym Azorkiem. Pełno chmur, czuję że będzie padać. x Aduś Role się zmieniły. Wnusia przyjeżdża do Ciebie.Troszkę zamieszania będzie ale uśmiech Wnusi będzie nagrodą. x Wszystkim Babkom życzę dobrego,pogodnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku :-) Narobili zamieszania i wyjechali, oczywiście niczego z nami nie uzgodnili,a niech tam... Damy radę ;-) X Okazuje się,że nie do końca przeczytałam liścik Ady :-D No rzeczywiście Ada na odpoczynek ma marne szanse :-D Ale to sami swoi ;-) X Mam prośbę.... proszę mnie wyprowadzić z wagonika... robota czeka!!! Koniec miesiąca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO nie nie!!!!!Cyferko nie będziemy Cię wyprowadzać z Wagonika!!!! Jesteś tutaj BARDZO potrzebna. Robotę też zdążysz zrobić:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu Jak miał się pochwalić połowem,skoro dotarł dopiero wczoraj przed północą? ;) Tam się jedzie,płynie,30 godzin! Dzwonił wczoraj po 23 i dzisiaj o 9 ale nie odbierałam,niech sobie potęskni... Cyferko Swoją drogą,cudowne ozdrowienie teścia? Tyle uroczystości przed Wami :D Lunka Zgadzam się z Cyferką ;) To kropka nad i :D Globusiku U mnie też pod zdechłym Azorkiem ;) Ja siedzę w kuchni Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to i kropka nad i ale ja jestem juz cala w amoku.Globisiku Ada dziekuje. Dzieci dobrze sobie radza. Dzisiaj odpoczywam po pracy. Jutro jedziemy na komunie. Milego dlugiego weekedu wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Buchnęło majem:) Przynajmniej nie pada a temperatura taka sobie. x Dzień dobry zapraszam na świąteczną kawę. Odpoczywającym koleżankom nie przeszkadzam .Z pracującymi się solidaryzuję. x Cyferko Czekam na Ciebie podobno będziesz pracować:) x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Cię spotkać Globusiku :-) Dosiadam się do kawy,szarlotkę dostawiam ;-) Pracowity u mnie. Roleta w górze.... Przed ósmą zawiozłam opiekunkę do teścia. Emek został i jej tłumaczy... I wszyscy znowu szczęśliwi :-D W teścia nowe życie wstąpiło... Opiekunka mniej więcej w moim wieku. Znam ją b.dobrze. Mam do niej zaufanie. Ona też bardzo się cieszy,że będzie mogła sobie dorobić do głodowej pensji przedemerytalnej. X A co u Ciebie Globusiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witaj Globusiku Maj zaczął się słonecznie, oby tak dalej Za dwa tygodnie można sadzić pomidory Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. x Imuś za dwa tygodnie może będzie cieplej.Pomidory podobno są bardzo wrażliwe na chłód. Ale Ty wiesz najlepiej. Czy wiesz jak udają sie połowy:) Dobrego dnia Imuś:) x Cyferko Teść prawdopodobnie był wystraszony,że zostanie wywieziony w nieznane.Pozostał w domu i poczuł sie lepiej.Samo zycie. Cyferko ogarnę chatę i odwiedzę dzieci. Dobrego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku Pomidory sadzi się po tak zwanej zimnej Zośce ;) Czyli od 15 maja Pytasz o połowy... Ja nic nie wiem,ja tu tylko sprzątam ;) A tak na poważnie,nie wiem i nie chcę wiedzieć Jedyneczko Mam nadzieję,że opiekunka się sprawdzi i że odetchniecie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
(_)> Dzień dobry. Filiżanki i kawa przygotowane.Czekają na gości. x Wyścig z czasem zaczął miesiąc maj. Już drugi dzień tego pięknego miesiąca. U mnie 5 st. ,wiatr i przewidywane deszcze. Gdzie te czasy kiedy maj był ciepłym i pięknym miesiącem:( x Cyferko Widzę,że rolety w górze :) niebawem się pojawisz na kawie. x Imus Jeżeli jesteś na chodzie dołączaj do nas:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj zaplanowana wizyta Juniora u ortopedy Ale przedtem muszę zawieźć słoiki mamci i kupić jej jajka w pobliskim kurniku ;) W dalszym ciągu chłodno :( Chociaż rosną już pierwsze mleczyki w tym sezonie :D Za chwilę mój balkon będzie cały żółty od pylenia Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zabrali się dzisiaj do roboty :-) Wszystkie możliwe sprzęty ogrodnicze wypożyczyłam... Ja wczoraj też trochę popracowałam na działce.. X Globusiku pogodę mamy taką samą. Rano wyjeżdżałam do mamy to 2 stopnie było. Teraz bez słońca :-( Taki oczekiwany maj... Rocznicę mamy kawoszki ❤️ Naszego topiku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×