Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Bardzo żałuję,że nie mogę Was zobaczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Adziu Dziękuję za kawę U mnie na odwrót, wczoraj padało a dzisiaj słońce Chłopaki jak wnosili mi lodówkę do gory, to mi takiego błota nanieśli, że jeszcze dzisiaj będę sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ada dzięki za kawę ;-) Ponury dzień się zaczął... Lało całą noc. Co tam u Was słychać ?? Odbyłyście wizyty lekarskie ?? A ja wczoraj spędziłam bardzo miły wieczór. Tak się złożyło,że przyjechały dwie moje bliskie koleżanki z Niemiec (ze sobą też kumplują) i zaprosiłam je na babskie ble,ble. Jedna z nich jest straszną gadułą,jak zaczyna coś opowiadać to z najmniejszymi szczegółami. Wyśmiałam się za wszystkie czasy.Było bardzo fajnie. Założyły mi aplikację WhatsApp w telefonie,widzę Ciebie tam Globusiku;-) Dobrego dnia wszystkim.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Was widzieć :-) Globusiku ja to zawsze szukam sobie tematów zastępczych,albo życie mi je dostarcza i długo się nie zadręczam.Co ma być to będzie. Wczorajsza wizyta dziewczyn bardzo mnie zrelaksowała, X Imuś kupiłaś nową lodówkę ?? Pochwal się...opowiadaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko Historia o lodówce jest bardzooo długaaaa ;) Otóż... Jak już wiecie,córka mieszka w domu teścia,na dole miał lokatorów,którzy za nic nie płacili Ponoć ten lokator dostał spadek po ojcu I po prostu uciekli z mieszkania,zostawiając dosłownie wszystko Meble,ubrania,sprzęt AGD I teraz córka ma za zadanie to wszystko sprzedać lub rozdać Ja odkupiłam dużą lodówkę LG z kostkarką,za jedyne 350 zł Córki teść zapisał ostatnio ten dom zięcia siostrze,która jeździ na wózku Lokatorzy,którzy uciekli,zostawili nie tylko wszystko ale też masę śmieci bo nie mieli umowy na wywóz Teściowa córki zamieszka tam wraz z córką ale najpierw muszą to mieszkanie odgruzować ;) Ufff :D Ten WhatsApp to mesenger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś a to ciekawe co piszesz... To zakup Ci się udał ;-) WhatsApp to mobilny komunikator internetowy.Chodzi tu głównie o darmową komunikację ze znajomymi z zagranicy. Ciekawe jak dla mnie rozwiązanie, mam wszystkich ze swoich kontaktów... i nikt obcy mi się nie dobija :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy takie ciekawe ;) Zagmatwane na pewno :D A czy ja mogę też się do Ciebie dobijać na tej aplikacji czy tylko ci z zagranicy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz Imuś,tylko musisz to coś założyć ;-) Ale po co?? To jest komunikacja darmowa przez internet, my normalnie możemy się komunikować. Tu głównie chodzi o znajomych zza granicy. Jakbyś miała to coś i chciała ze mną esemesować to warunkiem jest dostępność do internetu. Także w dużym pokoju,na 3 piętrze mojej chaty, tam gdzie wypoczywam,bardzo słaby zasięg... i takie łącze nie ma sensu.... KPW ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby KPW... Ale tłumaczysz mi jak krowie na rowie :D Toć ja mam messengera,tylko tego z FB A smsy...no cóż...przyjdzie rachunek,to sobie zapłaczę ;) Jakby co,to jestem w Play :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale czego Ty nie rozumiesz ? :-D To jest kontakt mobilny. Telefoniczny lub SMS Jak byś do mnie dzwoniła,to możemy siebie widzieć przez kamerkę. Poczta głosowa. I to,że ja do ciebie ,albo Ty do mnie dzwonimy,piszemy nikt nie obserwuje... X A o rachunki to Ciebie pytałam wcześniej,czy masz jakieś korzystne umowy i bez limitów. Mówiłaś ,że tak..... Teraz bardzo mi głupio że Cię naciągnęłam na koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wkurzyłaś Jedyneczko? ;) Nie naciągnęłaś,tylko w umowie coś mi namieszali,jestem w trakcie wyjaśniania...Ostatnio jak wysłałam sms na telewizyjny konkurs to policzyli mi go jakbym wysłała z neta i strasznie muszę pilnować tych spraw Jedyneczko No przecież wiem,że to jest kontakt mobilny,chyba coś dzisiaj się zrozumieć nie możemy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś ja na Ciebie nigdy się nie wkurzam :-D Mam anielską cierpliwość ;-) Teraz ja KPW Jeśli masz tą aplikację w telefonie to zainstaluj... Do tej pory nie interesowałam się tym ,bo mam korzystny abonament. To dziewczyny chciały ,żebym korzystała z tej opcji ponieważ obydwie mają WhatsApp i nie mają konta na FB. (wypisały się ) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dzieweczki! x Wy tak gadu gadu więc ja dorzucam swoje pięć groszy. x Cyferko ja bardzo lubię tę aplikację WhatsApp.Jeśli mają go moi znajomi / a większość tak/ kontaktuję się z nimi tylko przez WhatsApp. Uważam,że jest o wiele wygodniej i szybciej. Fajnie,że zainstalowałaś i Ty. x Imuś Jeśli możesz to zainstaluj też.Aplikacja jest bezpłatna. Będziemy mogły gadać i gadać. Muszę Ci się pochwalić,że pobiłam Cię ilością wizyt u lekarzy. Dzisiaj byłam i jutro też idę. Kocham takie wizyty:(. No jeśli chodzi o mnie to nie ma się co dziwić!!! ale młodzież nie powinna bywać często w takich miejscach. Widzę Cię raczej na dyskotekach:) x Ada jak mija dzionek.U mnie cały dzień słonecznie. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami. Wiem ze dlugo ,mnie nie bylo, przepraszam. Duzo na glowie . W pracy masakra. Przygotowania do slubu pelna para. Zaganiana jestem. Z tego wszystkiego zapomnialam hasla do kafe. Jutro jestem na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Szczególnie serdecznie witam zagubioną Lunkę. 🌼 Właśnie kończę śniadanie. Delektuję się połówką suchej bułki i kubkiem cieniej herbaty.:P Niesłychane, jakoś nie ciągnie mnie do kawy. Tak mi ta moja chora trzustka dała ostatnio do wiwatu, że chyba z kawusią i herbatą siekierą pożegnałam się już na zawsze. Teraz pijam herbatę de lur, zioła (pankrea-flos, verdin, pokrzywę) i wodę. Nie wiem, czy Wam wspominałam, że kobitki w naszym wieku powinny codziennie pić ok. 2-3 filiżanek pokrzywy. Działa ona odtruwająco, dezynfekuje drogi moczowe, poprawia nastrój i co najważniejsze niweluje pocenie. No, to teraz podam to co kto lubi i może pić, czyli kawa, herbata, ziółka: (_)> (_)> (_)> (_)> Dobrego czwartku! (u nas 4,6*C) i lać przestało, ale parasol zabieram, bo kto wie jak dalej będzie) Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ada herbatke z pokrzywy pijemy raz w tygodniu. Wiem ze pokrzywa usuwa nadmiar wody z organizmu. A z racji tego ze mam problemy z piciem wystarczajacej ilosci wody nie pije jej codziennie. Stawiam wam kawe herbate w ramach przeprosin. U nas tez chlodno 5 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny ja też na szybkiego. Dawajcie:) obojętnie co do picia.Szybko piję i wypadam, gdzie?????? wiadomo do lekarza:):) x lunka witaj a ja już straciłam nadzieję,że będę mogła zatańczyć czaczę na Waszym weselu x Dobrego dnia babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No! Lunka! Nareszcie się odnalazłaś ❤️ No i pojechał ... Od wczoraj mówił jak się boi ;) Mój brat pracuje w Norwegii i go trochę postraszył :D Że kary wysokie za nie przestrzeganie przepisów drogowych i takie tam Przed wyjazdem przyszedł i...mówi...ukochaj mnie :D A ja mu na to...a co,na wojnę jedziesz? :D Tydzień bez gotowania obiadów! Hip hip hura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Imuś.... Wszystko ma swoje wady i zalety :-D He,he... Ukochałaś czy pogoniłaś ? Niech jedzie i się stęskni ;-) X Ludzie chyba wiosnę czują... Taki ruch u mnie dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARS wita Was... WARS wita Was... gorącą kawą i herbatą...!!! (_)> (_)> (_)> -bo ja wstałam tak późno, że nawet w stronę kompa nie zerknęłam, więc z pociągu piszę -u nas leje i zimnica okrutna, gdzie ta wiosna, gdzie ten nadchodzący maj?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ada Witam Wars i WAS:) jesteś niezawodna, zasiadam do picia wszystkiego po troszku. Ja też dzisiaj pozwoliłam sobie wstać z opóźnieniem. U mnie słońce i zimno. Dobrego dnia. x Cyferko ruch w interesie powiadasz! no cóż mimo zimna ludziska chcą pracować. Widzę,że rolety już podciągnęłaś:) Dobrego dnia pod każdym względem Ci życzę. x Imuś ale się zdziwiłam,że J pojechał samochodem. Myślałam,że to jest jakiś wyjazd zorganizowany. Nie dziwię się ,że był pełen obaw. Czy pojechał sam ? czy jeszcze z kimś? x Do uzdrzeni hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam podróżujących i tubylców;-) Rolety w górze Globusiku,ja byłam już u mamy.Zawiozłam jej zakupy. Dostała poranne OPR od niej :-D powiedziała,że sama chciała iść do sklepu... X U mnie dzisiaj deszczowo.... Globusiku ,a Ty na wolnym dzisiaj ? Może jakiś dyżur Ci się szykuje?? Pa. pa wszystkim dobrego,udanego przedweekendowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko tak huraaaa mam wolne. Dyżury też mam odwołane ponieważ jutro przyjeżdża Juniorek na długi weekend. czy studencik też przyjeżdża? Cyferko Mama niech idzie na spacer:) dobrze,że nie musi dźwigać zakupów. Przed nami dużo wolnych dni. Uczczę je pracami domowymi:) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Mój studencik wpadnie... Ale zaplanował sobie podróż do Poznania.Jadą z koleżanką pozwiedzać ;-) Za to mój bratanek i bratanica z rodziną zapowiedzieli się na niedzielę. Czyli mój wolny dzień przepadnie :-( Na 1-go maja mam już poumawianych klientów,także dzień też w pracy. X Ale cieszę się,że Ty masz wolne :-D Imuś śpisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku J pojechał ze znajomymi,ich busem Pewnie władowali go na prom Jedyneczko Mamusia Zosia samosia? ;) Adziu Ja też wypatruję tej wiosny,gdzieże ona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×