Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Ha,ha Ime :-D Ty Vegas masz pod nosem :-D Globusiku chyba pospieszyłaś się z nowym tematem. Teraz musimy go pilnować,bo nam przepadnie :-D Zauważyłyście,że szlaban jakoś szybciej się teraz otwiera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć wszystkim. Tym na chodzie i tym śpiącym:) x Ada Dzisiaj ja stawiam kawę. Ty spij smacznie, kawa będzie czekać. x Imuś Uśmiałam się z Las Vegas:D Koleżanka przychodzi jak czegoś potrzebuje.Wtedy jest mną bardzo zainteresowana....przede wszystkim jak się czuję:) Załatwi co trzeba i znika do następnego razu.Wiesz jak to jest!!!!! x Cyferko Byłoby fajnie gdyby szlaban nam nie przeszkadzał. Zobaczymy jak będzie dalej. U mnie dzisiaj bardzo zimno.Wiatr ,3st i pochmurno. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Dziękuję za kawę Globusiku. Ada odpoczywaj i odsypiaj :-) W nocy lało wiało,,,a ja nic nie słyszałam :-D To była ..ta..noc kiedy spałam ;-) Imuś no przy takich bólach wcale się nie dziwię,że masz szlaban na robotę. Jak się czujesz ?? X Dziewczyny trochę poddenerwowana jestem,dzisiaj Niemcy przyjeżdżają... My z M już podjęliśmy decyzję.Niestety nie damy rady. Teść potrzebuje opieki całodobowej. Wyszły na jaw jeszcze fakty o których nie mieliśmy pojęcia. Nie zrezygnowałam jednak z poszukiwań opiekunki...no marne szanse :-( Ludzie doradzają,żeby Ukrainkę... Ale skąd ??Brać kogoś z łapanki ??? X Globusiku wizytę odbębnisz i będzie z głowy:-) Nie, no sorki,żartuję...Bądź stanowcza i niezbyt wylewna. I paluszki słone na stół :-D Powodzenia. Bądźcie zdrowe, Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko x właśnie myślę czy już zaczęło się pakowanie. Uważam,że podjęliście słuszną decyzję. Sytuacja była do opanowania ale tak jak było do tej pory. Corka wie lepiej więc niech ponosi odpowiedzialność. Trzymaj się. Wiesz ,że nie wiem czy nawet paluszki postawię. Zrobię tylko herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Widzę,że ktoś tu lubi Kogel Mogel :D Słone paluszki :D Cyferko Słuszna decyzja Współczuję dzisiejszej wizyty... Czuję się trochę lepiej po tym plastrze ale głowa nadal boli ;) Globusiku Taka koleżanka to nie koleżanka To harpia jakaś ;) U mnie wieje okrutnie Mamy w maju trochę uroczystości,chyba pójdziemy z torbami ;) Roczek wnuczki,tydzień po I komunię u szwagra i jeszcze OC i autocasco,urodziny starszego syna... Ale nic to,w maju będzie mlecz na łące,to z głodu nie umrzemy :D Miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki na dobrą noc....!! 👄 (a ja już się kładę, bo wstaję o 5:30... na 7:00 muszę dotrzeć do mojej pani fryzjerki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki niedzielnie !! Kawcię/herbatkę zrobię i lecę się malować, a potem gnam na postrzyżyny.:D (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada jesteś niezawodna. Dzięki za kawę. Mam na nią apetyt. x Powodzenia u fryzjera.Ja idę jutro. x Imuś Jest mlecz i szczaw:) biedy nie ma. A tak poważnie to macie sporo uroczystości.Miesiąc maj zaowocował;) x Miłej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nooo... po wielu miesiącach zapuszczania moje włosy nareszcie odrosły tak, że pani mogła zrobić mi fryzurę o jakiej od dawna marzyłam... przód długi aż do szczęk, tył mocno i wysoko podcięty... ale się cieszę...:D x Globusku, dziś Twoja kolej. Lekkie podcięcie, czy jakaś radykalna zmiana? x Ime, Kogiel Mogiel i ja lubię... właśnie z mężem znowu oglądaliśmy... i zawsze nas bardzo śmieszy... szczególnie babcia Wolańska...:D x Cyferko, pewnie ciężki weekend mieliście. A jak to wygląda, teść już na stałe w tym domu, czy tylko na czas pobytu siostry w sanatorium? x Kawowo/herbaciana pora nadeszła: (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Adziu wyglądasz zjawiskowo ;-) Fryzura bardzo mi się podoba. Wstałam bardzo wcześnie,podobnie do Ciebie. Nasz rodzinny Kogiel Mogiel trwa. Niemiecka siostra chce przepisać na ojca z powrotem wyłudzony majątek,wyjechać stąd i nigdy nie wracać.... Nie wiem co dalej :-( Robię drugą kawę. Globusiku,Imuś wpadajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Spóźniona jestem ale przybyłam na kawę. x Ada dzięki. Ja raczej idę na lekkie podcięcie. Mam podobną fryzurę jak Ty. Mam dzisiaj dwie wizyty. Niedługo pędzę do lekarza, a po południu do fryzjera. Ta druga jest przyjemniejsza.:) x Cyferko witaj. Wizyta się odbyła.Tak jak mówiłam przy herbatce. Chodziło o pożyczkę.Tak czułam. Nie potrafiłam odmówić!!! Cyferko co ja słyszę!!!Radykalna zmiana.Czy to jakiś podstęp??? Ta kobita jest zdolna do wszystkiego.Lepiej miejcie się na baczności.Współczuję Wam tego Kogla Mogla. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. O Widzisz jak trwoga to do Boga. Mam nadzieję,że podałaś konkretną datę zwrotu pożyczki. X Globusiku w naszej sprawie po niemieckiej S nie można niczego dobrego się spodziewać. Teraz najważniejszy dla mnie jest mój Emek. Łudzimy się i czekamy na telefon od doktora... Nie wiem jak wytrzyma do 15 maja...to zabukowane łóżko w szpitalu..... Cały czas mam nadzieję na wcześniejszy termin. X Globusiku na kontrolną wizytę idziesz do doktora?? Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kogelmaniaczki ;) Cyferko Tam u Ciebie musi mocno wiać ;) A to dlatego,że niemiecka pani zmienia zdanie jak jej wiatr zawieje! Globusiku Tak czułam,że chodzi o pieniądze ;) Mam nadzieję,że pani odda dług? Adziu Ładnie Ci w tej nowej fryzurce :D Ja natomiast jadę do lekarza z Juniorem,uszy go bolą Jutro nasza wizyta,czyli moja i J u lekarza Jestem zła... Mój M,wybiera się w długi majowy weekend na ryby do Norwegii Myślałam,że spędzimy ten czas razem a tu doopa Nie mam już na to słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś. Dopiero Cię zobaczyłam ;-) A co w Bałtyku ryb już nie ma ? Czego do Norwegii ? Po łososia..... :-D X Wiatry u mnie wieją i owszem. A siostra we własne sidła wpadła. Umowy dożywotniej nie można przekazać innej osobie,jest to prawo niezbywalne. X Dzisiaj miałam trochę papierkowej roboty. Już skończyła, Lecę coś dla Emka ugotować. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko Oczywiście, że w Bałtyku są ryby ale mojemu to za mało.. Wiesz ile kosztuje taki wypad? Około 2 tysięcy a on mi mówi, że na węgiel nie mamy :( Wyszłam za duże dziecko niestety, które myśli tylko i wyłącznie o sobie... Przykro mi się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wstałam o 20 minut później niż powinnam, bo oko jakoś jeszcze mi się przymknęło. Więc teraz wszystko szybko, szybciusieńko muszę robić. (_)> (_)> (_)> (_)> Dobrego wtoreczku, babeczki...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada ja też wstałam za późno. Miałam sporo planów na dzisiaj. Nic to plany nie zając nie uciekną.Najpierw kawa i spotkanie w Wami. Dobrego dnia. x Cyferko Nie wiedziałam że taki zapis majątku jest na wieki. Zachłanność nie popłaca.Ciekawe co teraz wymyśli S.Prawdopodobnie wyjedzie i ojca zostawi. Cyferko maj tuż tuż.Może Emek da radę i wytrzyma. Trzymam kciuki żeby tak było. x Imuś Twój chłop to maniak ....rybowy...:) taka przyjemność sporo kosztuje.Ale jeśli taki wyskok został zaplanowany trudno będzie mu przemówić do rozsądku. Imś dla nas zostały wizyty u lekarzy:( Ty jedziesz dzisiaj ja znowu jutro idę po recepty. x U mnie ciemno , 5st i deszcz. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Witajcie na kawie. Nie do śmiechu mi dzisiaj. Globusiku,tak jak mówisz... dokładnie tak.Zostawiają i wyjeżdżają... i nikt ich nie zatrzyma .I nikt im nic nie zrobi. Ona nie ma nic do stracenia,a tą częścią domu nie jest zainteresowana...już... Ta sytuacja mnie przerasta. Koszmar!!! Trzymajcie się Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko rozumiem Ciebie.Pani przyjechała narobiła zamętu ,zabiera swoje cztery litery i wyjeżdża. Problem zostawia Wam. W tej chwili jednak najważniejszy jest Emek.Inne sprawy odłóż, czas pokaże co i jak będzie dalej. Powodzenia Cyferko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ależ cudnie wczoraj było... słońce i bezwietrznie... przyroda cieszyła się tą wiosenką, bo ptaki po prostu szalały... zaliczyłyśmy z wnuśką dłuuugi spacer... na dzisiaj zapowiadali zmianę pogody... i już przez okno widzę mokre chodniki... to znaczy, że deszcze od Globuska do nas przywędrowały... Kawka/herbatka zaparzona czeka na Was: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. Cyferko, Imuś humory mamy podobne!!! x Ada Dziękuję za kawę. Za oknem słońce, nie wiadomo na jak długo.Wczoraj caly dzień padało. Pogoda pod psem. Miło jest Ciebie czytać .Nic i nikt nie jest w stanie zakłócić Twojego pogodnego stanu ducha. Biorę przykład z Ciebie:)Pozdrawiam. x Cyferko Jak dzisiaj sie czujesz??? x Imuś Czuję,że jesteś na nie:( x Ja znowu muszę załatwić sprawy które wiszą mi nad głową. x Mimo wszystkiego na ...nie... życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pukam mocno ,drzwi zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tym razem szlaban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×