Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy słusznie jestem zła?

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze jedną rzecz przyszła mi do głowy, wydaje mi się, że powinnaś opowiedzieć o tym mamie. Potrzebujesz wsparcia i przytulania w realu, nie tylko w necie, od obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie! Ja tez juz wczesniej pisalam, ze powinnas powiedziec rodzicom, jesli nie obojgu to tylko mamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety - po tym co dzisiaj napisalas stwierdzam jednoznacznie - masz powazne zaburzenia psychiczne,jestes chora i powinbas leczyc sie u dobrego psychiatry - zamiast polegac na wpisach przypadkowych ludzi!!! To nie sa zarty - jesli nie podejmiesz leczenia zle skonczysz - i tak badzieje doprowadzenia cie do pionu wydaja mi sie bardzo slabe - bardzo wspolczuje twoim rodzicom - straca przez ciebie jeszcze wiele nerw i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po czym wnosisz, że mam zaburzenia psychiczne? żaden z lekarzy, a byłam u dwóch psychiatrów, tego nie stwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnosi to po swojej frustracji - olej tego durnego babsztyla, bo tylko temat zasyfia swoim jadem. x Ale do pani Szpilki bym napisała, powinna ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ciekawa, po czym rozpoznaje u mnie takie zaburzenia, bo konsultowałam się z dwoma psychiatrami i żaden z nich tego u mnie nie stwierdził. Nie mam również depresji, nerwicy itd. xxx Do p. Szpilki pisałam w sprawie konsultacji. Niestety sesje u niej odbywają się wyłącznie w godzinach, w których pracuję, podała mi namiary do innych osób, muszę to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pokaz psychiatrze swoje topiki - to zaraz stwierdzi glebokie zaburzenia - tylko martwi mnie czy od razu cie w kaftan nie zapakuja i nie zawioza na leczenie zamkniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się chory z nienawiści babsztylu nie martw o nią, tylko o siebie - i w trosce o swoje zdrowie psychiczne zgłoś się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:40 no tak, to typowe dla kafe - trolle piszące jako goście :) niemniej, w tym wątku i poprzednim trafiłam na naprawdę fajne, mądre kobiety, które służyły radą i rozsądkiem. Ps. jedyną diagnozę borderline pod znakiem zapytania miałam postawioną wtedy, gdy na życzenie eksa, poszłam do psychiatry po 4 miesiącach związku i opowiedziałam tam, że: no kłocę się z nim, nie panuję nad sobą, no mam uzależnienia w postac***apierosów, no piję alkohol, no miałam trochę partnerów seksualnych, no przeżywam za mocno w tym związku..... ale wszystko to było nieco wypaczone przez ex-a i jego gadanie, że nie dziwi się że nikt ze mną nie wytrzymał. Kolejni psychiatrzy, do których chodizłam absolutnie tego nie stwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Ty nie jesteś z tym facetem (bo uważam, że nadal z nim jesteś, chociaż on z Tobą nie) bo jesteś głupia albo bo jesteś idiotką. Tobie ten "związek"daje coś dobrego, coś czego potrzebujesz. Może w życiu trudno Ci się walczy o jakieś rzeczy, a tu walczysz o tego faceta jak nie wiem co i czujesz się szczęśliwa że "przecież umiesz walczyć, bo walczysz tak mocno". Pomyśl tak szczerze o tym, jakie pozytywy daje Ci ten "związek". Tylko nie ma Ci wyjść, że żadnych. Znajdź pozytywne strony. A potem pomyśl, jak sobie możesz zapewnić te rzeczy w zdrowszy sposób. Znajdź sobie np. jakiś cel i o jego realizację walcz tak mocno. I tak jak już Ci pisałam - napisz sobie jakie rady dałabyś bliskiej osobie w takiej sytuacji, a potem to czytaj i się tego trzymaj. Na pewno nie chciałabyś, żeby bliska osoba tak cierpiała. A przecież Ty sama jesteś dla siebie najbliższa, więc dbaj o tę najbliższą sobie osóbkę :) W każdym niemalże poście jest coś o tym facecie. Może wreszcie skup się na sobie. Tylko nie na użalaniu się nad sobą, bo sytuację w której jesteś można szybko skończyć, i nie będzie powodu do użalania się. Pomyśl, co lubisz, czego nie lubisz, jak widzisz siebie za parę lat, co Ci sprawia radość. Nie musisz również kończyć wcale z tym facetem. Jeżeli Tobie największą radość sprawia bycie w takiej sytuacji, to po co na siłę z tego rezygnować. Tylko musisz podjąć tą decyzję w zgodzie ze sobą, być pewną, że chcesz nadal tak żyć i to jest dla Ciebie najlepsze. I wiedzieć, że nie będziesz tego żałować np. za dziesięć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ona chce zyc w takim gownie to JEST CHORA PSYCHICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uchronisz człowieka na siłę przed sobą samym. Dopóki ktoś sam nie chce, nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomagam- uważasz, że jednostronna miłość, poniżanie , upokarzanie, wmawianie borderline...jest warte ciągnięcia tego?? Że to może dac Autorce szczęście?? CO Autorka ma/miała z tej relacji? Zszargane nerwy i zerowe poczucie wartości. Nie pomagasz, dając Autorce takie rady "na przeciąganie". Tylko ostre cięcie i jak najdalej od niego. Wtrącił się jakiś troll, pewnie narcyz z zaburzeniami, pełno tu takich, którzy judzą I jatrzą, wszędzie wrzucają swoje toksyny. Autorko, ignoruj tego typu wpisy, nie denerwuj się, nie broń i nie komentuj bzdur. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam stare uniwersalne powiedzenie "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 18.06 tez uwazam ze przeciąganie nie ma sensu w moim przypadku. To i tak za długo trwa, czułam jakbym żyła w zawieszeniu od roku. I nie mogłam nawet spokojnie wyjsc z kolegami na piwo, bo gdy odezwal sie raz w m-cu to mial o to pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego skoro i tak nie masz zanuaru tegi skonczyc? Tylko tak piszesz bo on sie teraz nie odzywa - a jak sie tylko odezwie polecusz z zadarta kiecka! Takie "zwiazki" jak zawsze konczy facet - jak juz mu sie scierka znudzi albo znajdzie nastepna taka szmacuare bez godnosci - sznaty nigdy nie odchodza, szmate sie wyrzuca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szariiikkkk
u mnie szmaty to sie jeszcze pierze...my ze slunska to oszczedni...kompiemy siem tylko w sobote...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam leci autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsekwentnie ignorujemy trola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny facet. Jak się układa w waszym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zmian. Niestety caly czas o nim myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po kilku miesiącach ci przejdzie ;) A póki co musisz się zmęczyć i rozproszyć myśli, albo zapoznać jakiegoś sympatycznego przystojniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana. chciec a zrobic to dwie rozne rzeczy. po mojemu on ci mydli oczy i jestes tylko jako kolo zapasowe do czasu az on kogos nie znajdzie. przecież skoro sam za toba latał zeby sie spowrotem zejsc to skoro tak się z tego cieszy to chyba chcialby pochwalić się znajomym czyz nie? dla mnie takie rzeczy sa logiczne podobnie jak to ze mowi ze nawet jak bedziecie mieli dziecko ti on bedzie sam wychodzil. masz jasny przekaz i po co go usprawwiedliwiasz i wymyslasz. on mowi ci jak jest a tobie to nie pasuje. no wiec po co sie meczyc? jak dla mnie jego oostawa jest falszywa i dziwna. tutaj wszystko by chciał ale nic nie robi w tym kierunku i jeszcze cie olewa. przejrzyj na oczy i nie bądź glupia dziewczyno. tak nie zachowuje sie kochajacy, zakochany.facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak o nim mylisz, to czytaj wszystko to o czym napisalac...to nie byla milos, to bylo uzalezninie. Powiedzialas mamie? Musisz miec kogos w realu z kim mozesz pogadac. Moze jakas kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam cały wątek ten ....z takim facetem nie można być ani też wiązać planow na przyszłość ja to bym nie chciała mieć nawet takiego kolegi ...tam nie ma miłośći ,nie ma szacunku ,nie ma nic...nie ma szans na normalność to jak świadome krzywdzenie samej siebie z pełną premedytacją...ocknij się i nie ulegaj chodzby nie wiem co obiecywał ...z czasem zapomnisz ale napewno nie jak będziesz się z nim kontaktować ....to samo zło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo autorko ?? co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy kontaktu. Mamy powtórkę z zeszlego roku - ja jestem winna. Ja wszczelam awanture o kolezanki! Mam juz to gdzies, to za dlugo die ciagnie, rok w zawieszeniu bo najpierw tak, potem nie i mam dosc, bo jak widsc, jego obietnice nic nie znaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, to wszystko wydaje sie jak normalnie jakies prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się ciągnie?? Coś "ciągniesz"Autorko? A bądź sobie winna, ale masz spokój od narcyzm, to najważniejsze. Dałaś się wpędzić w poczucie winy, no bo przeciez Pan Idealny nie moze byc winny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×